» »

Netflix

Netflix

««
23 / 24
»»

Frgazor ::

Ni problem cena, ker realno ni visoka (12€). Problem je, ker cena ni poštena za tako bedno vsebino. Še 3€, ko se deli geslo, je veliko.

Hatchback678 ::

Jep, boga bera vsega ni razlog za dvig cen.

Človek se mora res potruditi, da dobi nekaj kar mu res ustreza na Netflixu in moram reči, da sem oseba, ki gleda skoraj vse žanre.

Toliko o tem.

Osebno ne bi nič imel proti dvigu cen v kolikor bi bila malce boljša vsebina.

BorutK-73 ::

Še več jih bo ukinilo ko pride Disney+ v slovenijo poleti, jaz bom odjavil netflix.

Zgodovina sprememb…

Hatchback678 ::

Sam se itak šlepam na račun od prijatelja tako da ja :)).

Lubljancan ::

Je možno imeti Slo. podnapise na netfixu ali disneyu?

darck ::

Lubljancan je izjavil:

Je možno imeti Slo. podnapise na netfixu ali disneyu?


Ja lahko jih imaš na Netflixu samo kaj ko je 20% vsega pokritega tako,da je zelo malo vsebin prevedenih v Slovenskem jeziku.

bedarija ::

na netflixu še niti pri eni stvari, ki jih jaz gledam nisem zasledil slovenskih podnapisov. imaš pa dost hrvaških če se gre za starejše oseb, ki so živele v času juge

mtosev ::

HR podnapisov je kr dosti.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

BorutK-73 ::

Če hočeš slovenske podnapise, je samo ena izbira: HBO max

PINki ::

+apple tv

Lubljancan ::

Pismo samo kokr ima appe bedne produkte ampak za slovenski trg so se pa potrudil. Deluje Apple pay, apple tv naj bi imel slovenske podnapise... Zanimivo

xseki ::

Imam Netflix že ene 5-6 let pa še niti enkrat nisem zasledil SLO podnapisov.8-O Hrvaški pa so redna opcija.

darck ::

Tudi hrvaških ni tako veliko sem gledal kar nekaj serij in to novejših starih kako leto pa ni bilo podnapisov pa na TV mi nikakor ni bila dobra velikost podnapisov saj meni bi bolj odgovarjala tista vmesna velikost saj ali so premajhni ali pa preveliki.

Tiger ::

Hrvaški prostovoljci imajo ažurno spletno stran, kjer je seznam serij in filmov na Netflixu, ki imajo dostopne hrvaške podnapise:
https://hrflix.eu/

bedarija ::

od kar je netflix prišel na hrvaško, je večina novih serij / filmov, ki je izšla po datumu hrvaške priključitve, opremljena s hrvaškimi podnapisi, za star katalog pa ne dodajajo podnapisov.

Aramis ::

Kaj ima apple tv takšnega, da bi se ga splačalo imeti?

Frenky ::

Ne vem komu koristijo hrvaški podnapisi
Če prodajaš storitev v Sloveniji mora biti slovenski vmesnik in slovenski podnapisi ali slovenski zvok.
HBO in Apple vesta kako se dela. Netflix in Disney ne bosta videla mojega denarja.

MisterM ::

Aramis je izjavil:

Kaj ima apple tv takšnega, da bi se ga splačalo imeti?


Jaz sem si tam ogledal Ted Lasso, Foundation in For All Mankind. Naročnina imam gratis že leto in pol zaradi PS5, LG TVja, iphona, macbooka, itd. Izteče se novembra, podaljšati pa je ne mislim.

damirj79 ::

Frenky je izjavil:

Ne vem komu koristijo hrvaški podnapisi
Če prodajaš storitev v Sloveniji mora biti slovenski vmesnik in slovenski podnapisi ali slovenski zvok.
HBO in Apple vesta kako se dela. Netflix in Disney ne bosta videla mojega denarja.


HBO bi se lahko še veliko naučil od Netflixa npr.

Android TV s sistemom Android OS 5 ali novejšo različico
Namestitev: na televizorju Android TV odpri trgovino Play in poišči HBO Max.

Če imaš kakršnkoli nov Android TV**, HBO Max gor ne moreš niti namestit, kaj šele da dela.

**Googe TV, Xiaomi Mibox ipd, kjer je gor že Android OS 10. Se pravi, naj popravijo, Android OS 5 ali novejši do Android OS 9. Pa še za to nism čisto zihr...

darck ::

Jaz imam okamot HBO Max na telefonu Android 11 in na televizorju android 9.

damirj79 ::

Android 9 potem OK, android 10 pa pač ne.

gregyk ::

damirj79 je izjavil:

Android 9 potem OK, android 10 pa pač ne.

Zadnji Google Chromecast ima Android 10 in mi dela vse normalno (nf, hbomax, plex, itd...)

mtosev ::

Frenky je izjavil:

Ne vem komu koristijo hrvaški podnapisi
Če prodajaš storitev v Sloveniji mora biti slovenski vmesnik in slovenski podnapisi ali slovenski zvok.
HBO in Apple vesta kako se dela. Netflix in Disney ne bosta videla mojega denarja.

Jaz npr to sploh ne rabim. Še OS Windows in Android, druge googlove storitve etc imam vse nastavljeno na English. Meni je tako všeč, ker sem se navadil imeti English na napravah.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

damirj79 ::

gregyk je izjavil:

damirj79 je izjavil:

Android 9 potem OK, android 10 pa pač ne.

Zadnji Google Chromecast ima Android 10 in mi dela vse normalno (nf, hbomax, plex, itd...)


Meni HBO max ne dela, ker ga ne najde v play storeu. Ga sicer pokaže med priporočenimi podobnimi apliakcijami. Ko ga od tam skušam namestit, mi napipše, da ta aplikacija ni kompatibilna s to napravo. Enako piše tudi, če hočem apliakcijo namestit prek telefona ali preko web browserja, kjer mi piše, da ta apliakcija ni kompatibilna. Če sideloadam APK se aplikacija namesti, ampak ne dela, se odpre in zaprev isti sekundi. Enako deluje tudi na Xiaomi Mibox. Chromecast z Google TV in Xiamomi mibox imata enako verzijo Android OS 10, edino sec patch je drugačen.

J.McLane ::

Ampak tu ni krivec verzija Androida, ampak sama naprava. Jaz imam tudi Philips Android TV (6 let) in cel kup aplikacij ni kompatibilnih s to TV.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

Anney ::

Če je Android imaš verjetno kakšne modificirane verzije pa poskusi s tem.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

darck ::

Bom danes jaz probal na Xiaomi Mi Box HBO Max čeprav vem da sem ga imel poprej gor,ko je bil še HBO GO.

damirj79 ::

J.McLane je izjavil:

Ampak tu ni krivec verzija Androida, ampak sama naprava. Jaz imam tudi Philips Android TV (6 let) in cel kup aplikacij ni kompatibilnih s to TV.


Pač poskusi namestit HBO Max in odpret. Če imaš Android OS vsaj 5 bi ti moral delovat. NEkdo gor je napisal da deluje tudi na Android OS 9. To vse verjamem, da deluje. Android OS 10 pa imam jaz na dveh različnih napravah (Google TV in Mibox) in na nobenem ne deluje.

Nekdo je napisal, da njemu na Google TV kjer je gor Andoid OS 10 deluje... Me zanima kako.

darck ::

Zakaj deluje normalno na telefonih z Android 11 ?

ZveeZ ::

Na mi box s deluje..

mtosev ::

Nam na 7 let starem LG 43LF630V še vedno deluje Netflix app je pa odzivnost slaba oz kar pogosto lagga. Predvajanje pa deluje bp. HBO pa ni podprt na tako starem TVju.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

damirj79 ::

Mislim, da sem našel finto, zakaj je ne najdem v play storeu direktno, dvomim pa, da bi to razložilo zakaj app kljub temu ne deluje. Poskusim zvečer..

darck ::

Na mojem Xiaomi Miboxu S sem sedaj naložil HBO Max in deluje normalno. Recimo da grem pogledati pod VIZITKA mi napiše Xiaomi MiBox 4 pod njim različica 9 zdej ne vem ali je to mišljeno android različico 9?

no comment ::

Meni na Google Chromecast with Google TV HBO Max aplikacija deluje brez problemov.

damirj79 ::

Sem bil preprican, da je provlem v tem, da sem si narocil youtube premium preko turcije, pa ni to problem, na drugem accountu ki je v sloveiniji vpisan, ravno tako ne deluje. Sem kar javil hbo problem in ze delajo na tem..

damirj79 ::

samo za info, recimo HBO Max v52.10 deluje OK, tako da...

klekej ::

Kako najceneje do Netflixa? Ne da se mi z nikomer deliti, kolega ma Filipinskega za 2,5€, ampak je samo mobile, jest bi pa na smart tv-ju. Je kakšen hack iz druge države ali kaj? :D

broken/link ::

Cene so pred kratkim oklestli. Vstopni paket maš za 5eur na mesec.
https://help.netflix.com/en/node/24926

vimos ::

klekej je izjavil:

Kako najceneje do Netflixa? Ne da se mi z nikomer deliti, kolega ma Filipinskega za 2,5€, ampak je samo mobile, jest bi pa na smart tv-ju. Je kakšen hack iz druge države ali kaj? :D


Jaz imam turškega. Trenutno za največji paket plačujem 94TL, cca 4,8€. Kakšno leto nazaj je bil ta paket le 55TL.

klekej ::

Mi zaupas kako prides do njega? Lahko ZS.

vimos ::

Ni nobena skrivnost, jaz sem ga že dolgo nazaj odprl, takrat preko vpn-ja, ki ga netflix takrat ni poznal. Vpn je bil če se prav spomnim od tunnelbear-a.

Je pa na netu veliko o temu napisanega.

Reaper ::

Tudi jaz na Turškem že na kar nekaj let. Račun sem odprl, ko je to šlo še popolnoma preprosto, kot je že vimos omenil, vkjučil si VPN, da ti je pokazatol turške cene in to je bilo to. Imam pa tudi 4K paket, ta mesec je trgalo slabih 5 € kot že napisano zgoraj. Tudi zdaj se da skleniti turško naročnino, potrebuješ pa za to turško kreditno kartico. Imajo možnost predplačniških kreditnih kartic, je malo telovadba da prideš do nje ampak se da. Navodila

mick29 ::

na voljo sta 2 slota za netflix. DM, če bi se rad pridružil

avani ::

Eno priporočilo : serija die Discounter. Nemška serija, mockumentary, komedija. malce vleče na the office. Je pa zelo zabavna. Kaže delavce v discounterju a la Lidl, Hofer in njihovo zdolgočasenost in brezperspektivnosti.

Matevz96 ::

avani je izjavil:

Eno priporočilo : serija die Discounter. Nemška serija, mockumentary, komedija. malce vleče na the office. Je pa zelo zabavna. Kaže delavce v discounterju a la Lidl, Hofer in njihovo zdolgočasenost in brezperspektivnosti.


Lahko daš link prosim, ker je ne najdem
#hooldthedoor

janezvalva_5 ::

vimos je izjavil:



Jaz imam turškega. Trenutno za največji paket plačujem 94TL, cca 4,8€. Kakšno leto nazaj je bil ta paket le 55TL.

kako se nekateri znajdete.

bedarija ::

Matevz96 je izjavil:

Lahko daš link prosim, ker je ne najdem


ker je ni. tip verjetno v nemčiji al avstriji netflix gleda

webmaher ::

a tole serijo mislite al kaj
https://www.imdb.com/title/tt16463942/r...

avani ::

Ah oprosti, napačna platforma. Discounter je na Amazon Prime, ne Netflix.

darck ::

a to res drži,da je za Ameriški trg netflix po ceni 2 dolarja,ker to sem zasledil sedaj na tem spodnjem video posnetku ko je govora o Google chromecast 4K. Bom točno povedal ob katerem času pove koliko stane evo on 5:42 to pove

««
23 / 24
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Disney Plus (Disney+) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6211272 (502) opeter
»

HBO Max (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21131599 (3264) Pithlit
»

Netflix znižal cene v manj razvitih državah, tudi Sloveniji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Rezultati
14115258 (6789) Gregor P
»

Deljeni Netflix račun (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8814665 (2780) Doew
»

Netflix osvojil Slovenijo in svet (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
25594744 (71297) Tr0n

Več podobnih tem