» »

Netflix

Netflix

««
21 / 24
»»

gas2018 ::

A preko vpn v Turciji se dela? Je vseeno katero kartico uporabim?
A moram nov acc odpreti?

6bt9hmDwY ::

Kateri vpn je najbolj smooth (neblokiran in dobro streaming)? Ene želene vsebine so geografsko omejene.

modelno1 ::

Ja, turški NF še vedno dela. Z že ustvarjenim računom je lažje, vpn rabiš samo ob izbiri paketa, potem lahko brez.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

Reaper ::

Ko sem jaz to pred leti nastavlja sem vzel 1 mesec zastonj SLO paket, nanj je itak že bila vezana kreditna kartica, pred iztekom sem preko VPN aktiviral TR paket in od takrat naprej deluje BP. Nekaj mesecev nazaj sem izvedel nadgradnjo na 4K paket brez problema. Plačam 5,3 EUR na mesec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Reaper ()

Ganon ::

6bt9hmDwY je izjavil:

Kateri vpn je najbolj smooth (neblokiran in dobro streaming)? Ene želene vsebine so geografsko omejene.


Zakaj ne bojkotirate te umazane prakse?

6bt9hmDwY ::

Ja ne vem, bi bilo pa fino, že ni dovolj pomembno, če se ne najde neka largescale-družbenomedijsko-usklajen bojkot, če bi imeli vsi isti poln library in takšne spletne strani ne bi bile potrebne.

Ana993 ::

Živjo, sem nova kar se tiče netflixa.. zanima me ali ima kdo račun, kamor bi se lahko priključila in bi mu prispevala za naročnino?

Gatsu ::

modelno1 je izjavil:

Ja, turški NF še vedno dela. Z že ustvarjenim računom je lažje, vpn rabiš samo ob izbiri paketa, potem lahko brez.


Nazadnje ko sem probal šaltat na turški račun kako leto nazaj je zahtevalo telefonsko aktivacijo. Kako pa to zaobideš?

modelno1 ::

Pač nisem vpisal, pa vseeno dela. Sem imel pa račun kreiran pred tem, prav tako sem imel vnešeno kreditno.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

Badwolff ::

Men tud ni nikol ratalo

kocbek ::

Gatsu je izjavil:

modelno1 je izjavil:

Ja, turški NF še vedno dela. Z že ustvarjenim računom je lažje, vpn rabiš samo ob izbiri paketa, potem lahko brez.


Nazadnje ko sem probal šaltat na turški račun kako leto nazaj je zahtevalo telefonsko aktivacijo. Kako pa to zaobideš?


Meni je uspelo brez problema.
1.Registriral sem se normalno za 1 mesec brezplačnega dostopa do netflixa.
2.Pred potekom 1 meseca sem odjavil netflix.
3.Preko turškega vpn-a sem nato ponovno aktiviral svoj račun.Izbral polni paket in je to to.
?????

Reaper ::

Tako ja, jaz sem pred leti naredil enako in ni bilo zahteve za TR številko. Pa mislim da so to številko vpeljali kasneje ampak sem tudi parim kolegom izvedel aktikacijo in je šlo. Drugače pa imaš servise, kjer za slab evro dobiš TR številko in potrdiš SMS če je res potrebno in ne gre drugače.

AntinceL ::

A je komu uspelo vzpostavit, da bi gledal US Netflix? Glede na podatke, ima SLO Netflix zgolj 10% oddaj, ki so na voljo v US. US Netflix je sicer za cca 4 USD dražji, ampak če dobiš veliko več contenta, se zagotovo splača.

drvo ::

Preko VPN-ja. Ne rabiš Ameriškega računa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drvo ()

Qorius ::

Ana993 je izjavil:

Živjo, sem nova kar se tiče netflixa.. zanima me ali ima kdo račun, kamor bi se lahko priključila in bi mu prispevala za naročnino?

Tudi jaz se ravno odločam, da bi vzel naročnino. Če si za, se lahko zmeniva in si deliva 50/50? :)
Jaz sem za 4k oz. Premium naročnino, ki stane 11,99€/mesec...se pravi pride vsakega 6€/mesec, če si deliva. Če pa je še kdo za to, da bi si delili, nas pa pride še ceneje.

AntinceL ::

drvo je izjavil:

Preko VPN-ja. Ne rabiš Ameriškega računa.


Sem probal. Nabor oddaj in filmov ostane isti. Npr. US bi naj imel film "Rain Man", ki ga ne najdem, čeprav uporabim VPN (ExpressVPN).

Poskusil sem tudi logout (+ logout vseh aktivnih sej) in ponovni login preko VPNja. Ne naredi razlike.

drvo ::

Si prepričan, da ti je odprlo Ameriški Netflix?

Badwolff ::

Dolg časa je delalo preko Windscribe, zadnje čase pa so baje neki blokirali, ampak iščejo rešitev.

Edit - zgleda spet dela, sem v LA, najde mi kup stvari, ki jih prvič vidim,
Rainmana pa tud men ne najde, lahko da so ga skinli. Mi da možnost remind me, when title will be available.

AntinceL ::

Badwolff je izjavil:

Dolg časa je delalo preko Windscribe, zadnje čase pa so baje neki blokirali, ampak iščejo rešitev.

Edit - zgleda spet dela, sem v LA, najde mi kup stvari, ki jih prvič vidim,
Rainmana pa tud men ne najde, lahko da so ga skinli. Mi da možnost remind me, when title will be available.


Hmm... zgleda, da če dam recimo Nizozemsko, zadeva deluje - lahko gledam Jokerja, ki v SLO ni na voljo. Če bi pa nekako htel US, pa zadev, ki so baje tam, ne vidim. A ima kdo kak title, ki je trenutno na voljo v US, v SLO pa ne, da tole stestiram.

BorutK-73 ::

Kje je kateri film ali serija dosegljiva:
https://unogs.com/

Japonci in čehi imajo najboljši katalog
https://v1019.com/2021/09/21/the-countr...

Zgodovina sprememb…

mtosev ::

Saj bo tudi pri nas zelo počasi še več materiala na voljo. Se spomnim ko sn vzel Netflix jan 2016 kolk švoh je bila izbira.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

BBkingg ::

Zanima me, ali ima kdo prosto mesto na Netflix računu, kamor bi se lahko priključil in bi prispeval za naročnino?

mick29 ::

Tudi mene zanima, če ima še do kakšno prosto mesto na netflixu - seveda proti plačilu

zs

mick29 ::

mick29 je izjavil:

Tudi mene zanima, če ima še do kakšno prosto mesto na netflixu - seveda proti plačilu

zs


sem kr sam ustvaru acc. imam še 3 slote na voljo

zs

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mick29 ()

6bt9hmDwY ::

A te serije netflix produkcija so neka mega uspešnica? Nimam časa (ali volje) gledat vseh teh kvadrilijon sezon s po 20 deli, kkašne komedije in sci-fi mogoče še nekaj delov, potem pa tečno rata, ker ni konca. Kako se lahko to gleda, pa to ti pobere ves koristen (recimo, no) čas, ali. Film mora trajati 90-120 minut in to je to; kaj nekaj hipnotizirajo s temi serijami, ki nimajo konca. Pa da imamo ljudje tako različen okus, da nekoga to priteguje, mater, ali kaj. Po mojem sem že star.

No, Bandersnatch je bil en zadnjih dobrih budget filmov, sem moral večkrat gledati različne inačice :-)

Badwolff ::

Pač ne gledat

mick29 ::

mick29 je izjavil:

mick29 je izjavil:

Tudi mene zanima, če ima še do kakšno prosto mesto na netflixu - seveda proti plačilu

zs


sem kr sam ustvaru acc. imam še 3 slote na voljo

zs


vse zasedeno.

lp

dr1m ::

Pozdravljeni.

A ima še kdo težave z Netfliks aplikacijo na multimedijskem predvajalniku.
Namreč meni po 5ih mesecih na MECOOL KM9Pro naenkrat Netflix ni podprt.
Pišem na Netflix a oni nimajo kako nič s tem in da moram pisat proizvajalcu. Zdaj sem pisal na enaa kjer sem napravo kupil.
Če zadeve ne bodo rešili bom zahteval povrnitev kupnine.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dr1m ()

Sparkxl ::

Na šildu mi dela ko šus

klempo ::

Očitno so s posodobitvijo aplikacije spremenili tudi minimalne tehnične zahteve oziroma verzijo Androida in tvoja tablica več ne zadošča tem zahtevam.

Tukaj mislim, da ti povrnitev kupnine ne bo šla skozi, ker ti nihče ne jamči da bo ta aplikacija delala na tej tablici, če pa že pa bo to njihova dobra volja. Kot, da bi želel vrniti računalnik, ker ti ne more zaradi posodobitve neke igre/programa le te več poganjati, ker so spremenili svoje zahteve.

J.McLane ::

Poskusi naložit Kodi in Netflix plug-in, sicer se boš kar zajebaval, ampak naj bi delovalo.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

mitko25 ::

Instaliral sem Netflix kodi edition 1.05 aplikacijo na EON BOX (ki ni na Netflix seznamu). Ni ti treba imeti nameščen program KODI. Za več informacij se obrni na to spletno stran.

https://forum.xda-developers.com/t/app-...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mitko25 ()

hujsk1999 ::

dr1m je izjavil:

Pozdravljeni.

A ima še kdo težave z Netfliks aplikacijo na multimedijskem predvajalniku.
Namreč meni po 5ih mesecih na MECOOL KM9Pro naenkrat Netflix ni podprt.
Pišem na Netflix a oni nimajo kako nič s tem in da moram pisat proizvajalcu. Zdaj sem pisal na enaa kjer sem napravo kupil.
Če zadeve ne bodo rešili bom zahteval povrnitev kupnine.

Zanimiva zgodba. Kitajski boxi za 20€ pač imajo rok trajanja za podporo. Vrži v smeti in kupi novo verzijo kjer je Netflix podprt.
Drugače pa je Nvidia Shield najboljši tak player če nimaš v TV že dobrega operacijskega sistema, kar je dandanes redko. Shield je sicer nekoliko dražji, mislim da okoli 200€ je cena.

Gatsu ::

Ma ne rabiš Shielda. Kupi Google Chromecast TV 4K za 80€ @igabiba.si Sicer nima glih ogromno spomina za aplikacije ampak je pa uradno podprta naprava za praktično vse streaming servise kar jih obstaja (apple TV+, HBO, Netflix, NBA TV itd itd itd)

Cupakabra123 ::

Priporocam Amazon Fire. Ga imam na dveh televizorjih, ki nista smart. Plus je se to, ker z enim dalincem lahko kontroliral 10 let start sharp tv. Res pa je, da jaz gledam samo Netflix in Amazon Prime, nimam pa klasicne tv narocnine, kjer ti poturijo se svoj dalinc.

Reaper ::

Na Fire TV lahko spraviš tudi aplikacijo od TV ponudnika, če jo le ta ima razvito za Android TV / Google TV. Tako praktično vse upravljaš z enim daljincem.

J.McLane ::

A to lahko narediš preko Play Store, ali moraš ročno apk inštalirat in potem vsako posodobitev ročno izvajat?
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

Reaper ::

Druga opcija gre sigurno, je pa dobro vprašanje, če je aplikacija na Amazon app store, ker Google Play trgovine ni. Na Amazon tablico vem, da sem spravil Google Play, na Fire TV pa nikoli nisem probal, ker nisem imel potrebe.

Gapi ::

Netflix je začel spraševati za potrditveno kodo. Tisti ki delite account kako ste rešili zadevo?? Forwarding mail na googlu je mal smotan ker ne moreš forvardirat več osebam naenkrat oz je postopek malce drugačen.
No person is rich enough,to buy back his past.

hujsk1999 ::

Končno se rešiš pijavk, brez da jim v faco poveš da so jebeni zajedavci parazitski. :))

Gapi ::

hujsk1999 je izjavil:

Končno se rešiš pijavk, brez da jim v faco poveš da so jebeni zajedavci parazitski. :))

A tebi ne paše če si mesečno naročnino malo razdeliš. Na tak način si lahko privoščim Spotify in netflix in še google premium.
No person is rich enough,to buy back his past.

Ganon ::

hujsk1999 je izjavil:

Končno se rešiš pijavk, brez da jim v faco poveš da so jebeni zajedavci parazitski. :))


Pijavk? So te prisilili, da deliš račun z njimi??

Matevz96 ::

Gapi je izjavil:

Netflix je začel spraševati za potrditveno kodo. Tisti ki delite account kako ste rešili zadevo?? Forwarding mail na googlu je mal smotan ker ne moreš forvardirat več osebam naenkrat oz je postopek malce drugačen.


Ravno včeraj smo reševali en primer. Časovno se je potrebno uskladit ker koda velja le 15 minut.
#hooldthedoor

ZveeZ ::

Gapi je izjavil:

Netflix je začel spraševati za potrditveno kodo. Tisti ki delite account kako ste rešili zadevo?? Forwarding mail na googlu je mal smotan ker ne moreš forvardirat več osebam naenkrat oz je postopek malce drugačen.

Forwardiras mail na en naslov npr nflixgroup1@xy.com do katerega lahko dostopajo vsi souporabniki.

yansek ::

.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yansek ()

hujsk1999 ::

Ganon je izjavil:

hujsk1999 je izjavil:

Končno se rešiš pijavk, brez da jim v faco poveš da so jebeni zajedavci parazitski. :))


Pijavk? So te prisilili, da deliš račun z njimi??

Kaj jih bom reveže kasiral 5€ na mesec če pa imajo večinoma zajamčeno plačo nekaj več kot 1000€ neto.

Ganon ::

Aha, torej trolaš. Pozabi.

darck ::

A je kdo že bil obveščen iz strani PayPal da so trgali iz računa dol za Netflix in potem vidim na Gmailu,da sem šel spreminjat svoj elektronski naslov in telefonsko številko? Pa za kakšen nateg gre sedaj to,da ti lahko nekdo kar na lepem brez tvoje vednosti iz tvojega PayPal računa plača Netflix. Tole bo treba it prijaviti na PayPal strani in Netflix strani.

Gapi ::

Si komu delil svoje podatke o netflix računu? Imaš isti gmail račun za netflix kot za paypal? Si se pozabil kje odjavit na kakem javnem računalniku?
No person is rich enough,to buy back his past.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gapi ()

darck ::

Ja imam isti račun za Gmail kot za PayPal in nobenih podatkov nisem nikomur dajal in tudi,ko se hočem prijaviti mi avtomatsko ponudi kot prvo,da moram plačati mesečno uporabo paketa. Kako lahko kdo pride preko mojega Netflix računa noter to mi ni jasno in na ta način it spreminjat GMAIL naslov saj mojega gesla ne bi mogli kar tako najti. Bom prilimal nekaj screen shotov kaj sem dobil objavljeno na GMAILU. Sedaj sem probal it se prijavit v Netflix pa me vrže kar v Španski jezil in prijavi,evo toako kot na teh slikah spodaj.


 1

1



 2

2



Sem šel pogledat v GMAIL in pod PROMOCIJO sporočil sem dobil od NETFLIX in sicer tole v Španščini
 3

3



Malo preko polnoči sem na GMAIL dobil pa ta sporočila

 4

4



 5

5



 6

6



 7

7



 8

8




Verjetno bi najraje kar šel na hitro pozabiti teh 12 EUR in stonirati na PAYPALu kreditno kartico in zapret račun,da mi nooben ne bo nikakor več mogel denar jemati. Nato bi šel pa na Netflix njim pisati kaj se grejo in kaj počenjajo preko mojega računa,naj mi obrazložijo zakaj mi denar kradejo na tak način ali kdo krade denar?????

Mater sedaj sem v ŠPANSKEM Netflixu pa kaj za vraga se to dogaja kaj se gredo z mojim računom

Preko računa sploh nimam kaj njim pisati ker sem v ŠPANSKEM Netflixu in nikakor ne morem priti do svojih podatkov ali pomoč kakor da potrdim naročnino

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darck ()
««
21 / 24
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Disney Plus (Disney+) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6211154 (384) opeter
»

SkyShowtime (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Sedem umetnosti
22028705 (1171) Gregor P
»

HBO Max (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21131067 (2732) Pithlit
»

Netflix znižal cene v manj razvitih državah, tudi Sloveniji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Rezultati
14114873 (6404) Gregor P
»

Netflix osvojil Slovenijo in svet (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
25593892 (70445) Tr0n

Več podobnih tem