» »

Netflix

Netflix

««
17 / 24
»»

Reaper ::

Jaz sem to takrat uredil s Hola VPN, sem zdaj pogledal. Sodelavec je probal pred meseci pa Hola ni več delovala, nekaj imam v spominu, da je omenjal telefonsko številko ampak da jo je nekako obšel. Bom jutri vprašal kaj je naredil.

Matevz96 ::

Je še vedno aktualno registriranje v Turčiji? Jutri mi poteče naročnina, pa da vidim če se splača igrat s tem. Kater VPN ste uporabili?
#hooldthedoor

Badwolff ::

Men ni uspelo. Sem se prebil do točke, ko so mi hoteli poslati verifikacijo na telefon, pa se je dalo izbrat le turško številko.
Sporoči, če ti rata.

D-PaX ::

Nisem še naročnik NetFlixa.
Rad pa bi postal.
Če prav razumem povežem se na turški VPN plačam s kartico in že lahko gledam njihove vsebine z slovenskimi podnapisi?
Ni razlik glede vsebin USA in EU?
Paxy

Badwolff ::

Mah sam nekomu naj bi to uspelo. Mogoče se je včasih dalo, pa se sedaj ne. V vsakem primeru probaj in poročaj.
Zaenkrat je vsebina vezana na to, kje si.. Zato tudi lahko prek vpnja gledaš ameriške, japonske vsebine

D-PaX ::

Nabavo bom Nvidia shield tv pro. 2019 in dodal modificiranega kodija.
Za VPN pa bom poiskal enega, ki je vsaj par dni free.
Razmišljam tudi, da bi tega vzel, ko je na aliexpressu.
Paxy

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D-PaX ()

Badwolff ::

Windscribe mislim da ima kar nekaj free na mesec, gotovo dovolj za postavit account.

D-PaX ::

webmaher je izjavil:

webmaher je izjavil:

a kdo gleda Netflix preko KOdija na Android TV?
Na mojem Sonyu je kake 2 meseca nazaj vse delalo v nulo tudi 4k HDR... zdaj pa samo 1080p HDR... je Netflix naredil blokado tako kot Amazon???


sam rešil zadevo, ki jo programerji addona zaenkrat še niso razvozlali...
Ugotovil sem, da ESN ni isti kot pri original aplikaciji... vzel svinčnik in prepisal 100km kodo ter jo potem ročno vpisal v netflix addon in voilaaaaaaaaa :))
Začel sem tuliti od veselja kot da bi osvojil US Open, Roglič Vuelto, naši žogobrcarji pa Evropsko prvenstvo :D
Tisti, ki ste že kdaj to vpisovali veste zakaj 8-)


hmm ne vme če bi se strinjal :D
- Copy your Netflix ESN id (android settings >> about) to the Add-on settings (expert >> ESN). Yes its really, really long!! UPDATE Feb-2019: you probably don't need to do this any more as the Add-on should auto find it.
- Restart Kodi IMPORTANT!!
Paxy

Frenky ::

Zakaj na Android TV Netflixa ne gledate z uradno aplikacijo?

Badwolff ::

Jaz ga.
A za kodi misliš? Obstaja dodatek, da so lahko urediš slo podnapise.

Frenky ::

Aja.

webmaher ::

Frenky je izjavil:

Zakaj na Android TV Netflixa ne gledate z uradno aplikacijo?

kaj pa je narobe z netflix addonom za Kodija... men je do sedaj, ko sem prekinil naročnino delal OK v 4k HDR..podnapise pa sem lahko dodajal katere sem hotel...

gregyk ::

Za turški netflix:
- uporabil sem PureVPN mislim da je bil trial 3 dni 1 usd
- ni me vprašal za nobeno turško mobilno številko
- poizkusil 4 različne kreditne ni prijela nobena
- potem sem kupil preko te strani https://www.xgame.com.tr/netflix-hediye... netflix gift kartice (obvezno morajo biti v turških lirah-TL) in napolnil račun.
- Prišlo me je nekje malo manj kot 10€ za 2 meseca, srednji "plan" (HD brez 4k na 2eh napravah)

McNato ::

Meni je uspelo na nasledni način (Argentinsi NF)
Na obstoječem računu ( vnešena plačilna kartica, potrjena SLO tel. št) sem prekinil naročnino
Ko se je naročnina iztekla sem na Android tablici vklopil VPN, se povezal na Argentinski strežnik.
Prek Netflix aplikacije sem se prijavil v moj account, izbral željeni paket (glej da so cene v Argentinskih peso), nato pa samo Next, next....
Pa je šlo skozi.

Reaper ::

Skozi takšen postopek kot je napisal McNato sem šel jaz takrat, ko sem si uredil turški Netflix. Zahteve po turški mobilni številki pri meni ni bilo.

mtosev ::

mi lahko kdo razloži zakaj se nekateri tukaj zajebavajo s tem, da bodo pri netflix prišparali par eur na mesec?
ali mogoče jaz tukaj ne razumem? account ban ne dobiš, če ugotovijo, da pač uporabljaš vpn, da fajkaš svojo lokacijo
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Frenky ::

webmaher je izjavil:

Frenky je izjavil:

Zakaj na Android TV Netflixa ne gledate z uradno aplikacijo?

kaj pa je narobe z netflix addonom za Kodija... men je do sedaj, ko sem prekinil naročnino delal OK v 4k HDR..podnapise pa sem lahko dodajal katere sem hotel...

Saj nisem nikjer rekel da je kaj narobe z njim. Zgolj sprašujem zakaj ga uporablja, če je na voljo uraden app in sem tudi že dobil odgovor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Frenky ()

Gatsu ::

McNato je izjavil:

Meni je uspelo na nasledni način (Argentinsi NF)
Na obstoječem računu ( vnešena plačilna kartica, potrjena SLO tel. št) sem prekinil naročnino
Ko se je naročnina iztekla sem na Android tablici vklopil VPN, se povezal na Argentinski strežnik.
Prek Netflix aplikacije sem se prijavil v moj account, izbral željeni paket (glej da so cene v Argentinskih peso), nato pa samo Next, next....
Pa je šlo skozi.



Kolk pa je Argetinska cena za 4K paket?

PunkDude ::

sniff ::

mtosev je izjavil:

mi lahko kdo razloži zakaj se nekateri tukaj zajebavajo s tem, da bodo pri netflix prišparali par eur na mesec?
ali mogoče jaz tukaj ne razumem? account ban ne dobiš, če ugotovijo, da pač uporabljaš vpn, da fajkaš svojo lokacijo


prišparajo par € na mesec ( na leto se že neki nakaplja) + večji nabor vsebin:
https://www.businessinsider.com/countri...

Trupl0 ::

za gledanje vsebin je potem vedno treba uporabit VPN al ne?
If you are going through Hell, keep going !

PunkDude ::

Ne rabiš.

Reaper ::

VPN rabiš če želiš gledati vsebine, ki jih v Slo Netflix knjižnici ni.

Badwolff ::

Da ne bo zvenelo preveč enostavno. Rabiš VPN, ki sploh podpira Netflix.

Trupl0 ::

NordVPN sem testiral in dela. Sicer mislim, da je bilo največ 720p cca
If you are going through Hell, keep going !

Badwolff ::

Nordvpn ima kar nekaj Netflix serverje, windscribe tudi. V free verzijah sicer najbrž ne.

D-PaX ::

Vse deluje tako kot treba https://www.smartdnsproxy.com/
Disney+, NETFLIX, prime, itd....
Paxy

Gatsu ::

D-PaX je izjavil:

Vse deluje tako kot treba https://www.smartdnsproxy.com/
Disney+, NETFLIX, prime, itd....



Sem imel ta DNS nekaj časa sam je komaj fural FHD resolucijo pa še to je imel včas probleme.

webmaher ::

točno tako in še huje, zato sem skenslal oboje :)

D-PaX ::

A te samo v obdobju treh dneh dela?
jao jao.
Paxy

webmaher ::

o čem ti to... če ti dela Netflix 4k HDR iz Amerike brez zatikanja potem si Srečko Srečkovič :D

D-PaX ::

@webmaher
Preko Arnesa dela bp...
Ala A1, t-2, TS pa so problemi, ker uporabljajo drugo linijo.
Paxy

GucciSLO ::

Zanimajo me vaše izkušnje.
Pozno popoldan/zvečer je HDR in Atmos oddaje nemogoče gledati.
Sem na optiki A-1.
Speedtest kaže polno hitrost 100/20.

Gledam pa preko AppleTV 4K.

V čem je finta? Povezava Netflixa s Slovenijo ali na moji mreži?

OK.d ::

Netflix Error UI-800-3.
Ali se je že kdo srečal s tem erorjem, to se mi je pojavilo na shieldu.:P
Nobena rešitev kar jih google ponuja ne odstrani problema??
LPOK.d

D-PaX ::

OK.d je izjavil:

Netflix Error UI-800-3.
Ali se je že kdo srečal s tem erorjem, to se mi je pojavilo na shieldu.:P
Nobena rešitev kar jih google ponuja ne odstrani problema??

Netflix and a couple of other streaming apps, now require Shield Experience 8.0.1 (or later) to work.

So head to settings > device pref > about > system upgrade and update away.

If you are on an early version of Shield Experience, you may have to update a couple of times.

As per the replies (especially by shield@nvidia) in this thread: https://www.nvidia.com/en-us/geforce/fo...
Paxy

OK.d ::

Tnx za namig, ker ga še res nisem updejtal iz 7.2.3, bom pa očitno sedaj moral.:)
LPOK.d

Badwolff ::

Isti error imam tudi na Beelinku.

OK.d ::

OK.d je izjavil:

Tnx za namig, ker ga še res nisem updejtal iz 7.2.3, bom pa očitno sedaj moral.:)

Po updejtu zadeva spet deluje, hvala D-Pax:)
LPOK.d

avani ::

En namig, če imate radi kriminalke : suburra, presenetljivo dobra mafijacina, ki se dogaja v Rimu. Italijanska ekipa, Netflix supervised (boljsa zgodba, napetost, igra), mladi dobri igralci.

Sparkxl ::

Suburra je tudi meni bila odlična. Priporočam tudi Fauda. Govori o izraelsko palestinskem konfliktu

m0LN4r ::

Witcher ima tudi Dolby Atmos, ni tako slab.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Konlov ::

Na NEO telekom Netflix ni ali kako?

Konlov ::

So mi odgovorili, da tega nimajo v ponudbi.
Morda kdo pozna, če telemach ima t app v svoji škatulji?

webmaher ::

Jaz sem imel Netflix kar prek Kodija v EON boxu...res pa je, da sem imel vpisan ESN od Sony android TVja... kako je sedaj ne vem...

WhiteWolf ::

Na kakšen način dodate SLO podnapise v NETFLIX?

Imam uradno verzijo.
"Maximus Decimus Meridius: What we do in life, echoes in eternity"

Pro ::

Kolikor vem Netflix nima slovenskih podnapisov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Pro ()

J.McLane ::

Kolikor je vem je mogoče v Kodi naložit NEtflix add-on in od tam potem lahko uporabljaš poljubnega providerja podnapisov, ampak to je bolj hit and miss, ni nujno da bodo sinhronizirani.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

D-PaX ::

J.McLane je izjavil:

Kolikor je vem je mogoče v Kodi naložit NEtflix add-on in od tam potem lahko uporabljaš poljubnega providerja podnapisov, ampak to je bolj hit and miss, ni nujno da bodo sinhronizirani.

To je super ampak potem ne izkoriščaš to kar ti netflix nudi.
to pa Dolby vision, ki ga kodi trenutno ne podpira.
Paxy

webmaher ::

ne kvasi neumnosti...če imaš android tv z Dolby Vision in Kodijem to dela... podnapise sinhroniziraš z levo roko :D

vrossi46 ::

webmaher je izjavil:

ne kvasi neumnosti...če imaš android tv z Dolby Vision in Kodijem to dela... podnapise sinhroniziraš z levo roko :D



Čakaj malo,sem nov v tem,se pravi v kodiju samo inštaliram addon Netflixa in kako pol podnapisi?
««
17 / 24
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Disney Plus (Disney+) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6211281 (511) opeter
»

HBO Max (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21131653 (3318) Pithlit
»

Netflix znižal cene v manj razvitih državah, tudi Sloveniji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Rezultati
14115285 (6816) Gregor P
»

Deljeni Netflix račun (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8814676 (2791) Doew
»

Netflix osvojil Slovenijo in svet (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
25594805 (71358) Tr0n

Več podobnih tem