» »

Netflix

Netflix

««
16 / 24
»»

webmaher ::

seveda naročnik sem... ni nobena umetnost namestiti addon, ki ga najdeš tu https://github.com/CastagnaIT/plugin.vi... ...
Če ti bo prvič javil kako napako samo restart Kodija in ima da dela...

Badwolff ::

Zakaj pa prek kodija? Je kakšna prednost?

webmaher ::

Zaradi podnapisov pa vse serije, ki jih gledam dam v knjižnico v kateri imam vse podatke o epizodah...trakt pa poskrbi, da se vse gledano avtomatsko označi... imam še HBO GO pa še kaj in tako je vse na enem mestu pa še vmesnik oz. izgled si seveda lahko prikrojiš po svoje ...

Badwolff ::

Aha slo podnapisi... Dobra ideja, bom probal.
HBO go prek eona Al maš posebej?

webmaher ::

Imam Telemach EON Premium in HBOGO je že zraven... lahko ga laufam tudi preko brskalnika, dela pa seveda tudi HBogo addon za Kodija...

webmaher ::

webmaher je izjavil:

a kdo gleda Netflix preko KOdija na Android TV?
Na mojem Sonyu je kake 2 meseca nazaj vse delalo v nulo tudi 4k HDR... zdaj pa samo 1080p HDR... je Netflix naredil blokado tako kot Amazon???


sam rešil zadevo, ki jo programerji addona zaenkrat še niso razvozlali...
Ugotovil sem, da ESN ni isti kot pri original aplikaciji... vzel svinčnik in prepisal 100km kodo ter jo potem ročno vpisal v netflix addon in voilaaaaaaaaa :))
Začel sem tuliti od veselja kot da bi osvojil US Open, Roglič Vuelto, naši žogobrcarji pa Evropsko prvenstvo :D
Tisti, ki ste že kdaj to vpisovali veste zakaj 8-)

Badwolff ::

webmaher je izjavil:

Zaradi podnapisov pa vse serije, ki jih gledam dam v knjižnico v kateri imam vse podatke o epizodah...trakt pa poskrbi, da se vse gledano avtomatsko označi... imam še HBO GO pa še kaj in tako je vse na enem mestu pa še vmesnik oz. izgled si seveda lahko prikrojiš po svoje ...



Sem zrihtal na pcju, dela bp. Za podnapise uporabljaš podnapisi.net kot source za slo ali kaj drugega?

Na boxu pa mi javi "Profiles Missing" error ... Kaka ideja?

HBOGo bi moral delat telemach id in password, ne? Men napiše no such user al neki tazga...

webmaher ::

podnapisi.net + titlovi original (app zahteva registracijo) in pa seveda OpenSubtitles ampak ne tiste iz kodi repositorija ampak tele https://github.com/opensubtitles/servic...

Kateri box imaš?

HBOGo se prijaviš z email naslovom in geslom za Telemach...pa glej, da imaš zadnji addon
https://forum.kodi.tv/showthread.php?ti...

Reaper ::

webmaher je izjavil:

seveda naročnik sem... ni nobena umetnost namestiti addon, ki ga najdeš tu https://github.com/CastagnaIT/plugin.vi... ...
Če ti bo prvič javil kako napako samo restart Kodija in ima da dela...


Hvala, bom probal. Enkrat sem že probaval nek plugin za Netflix v Kodiju ampak mi je polno nekega sran** namestilo, da mi je potem vsako uro Kodi utripnil in sem na koncu formatiral računalnik.

Cruz ::

Ena dobra novica za ljubitelje humorističnih serij. Netflix acquires the global streaming rights to 'Seinfeld'.

Odlomek: As part of a deal with Sony Pictures Television, which controls distribution of the iconic TV show, Netflix will offer all 180 episodes of "Seinfeld" in the U.S. and to its 151 million subscribers throughout the world when the five-year pact takes effect in 2021, the companies announced Monday.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Kurzweil ::

Reaper je izjavil:

webmaher je izjavil:

seveda naročnik sem... ni nobena umetnost namestiti addon, ki ga najdeš tu https://github.com/CastagnaIT/plugin.vi... ...
Če ti bo prvič javil kako napako samo restart Kodija in ima da dela...


Hvala, bom probal. Enkrat sem že probaval nek plugin za Netflix v Kodiju ampak mi je polno nekega sran** namestilo, da mi je potem vsako uro Kodi utripnil in sem na koncu formatiral računalnik.


Formatiral ??? Se mi zdi, da si hotel napisat resetiral?

Reaper ::

Ne ne, sem ga kar formatiral, ali je bilo z Windows nekaj narobe in je sovpadalo z namestitvijo plugina za Kodi (kakšen Windows update) ali pa je bil kriv plugin, uglavnem vsake pol ure je cmd okno utripnilo na zaslonu. Iskal po vseh Windows logih, nisem odkril vzroka, format Nuca in je mir. Gre za HTPC tako, da je bilo hitreje, kot da se naprej ukvarjam z iskanjem vzroka.

kokpa ::

Zdravo, zgleda danes dobil na mail da sem spremenil email naslov na accountu. Sam tega nisem storil tako da izgleda da sem tudi sam med tistimi kateri je bil "hackan". Kaj storiti, bolj me skrbi ker placujem mesecno in me bi rad da nekdo drug sedaj to uporablja...

Machete ::

Najprej preveri, da ni ribarjenje.
2. menjaja geslo.
3. če je mail dejansko zamenjaj, kontaktiraj support.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

kokpa ::

Klical support, uredil tako da so mi menjali za drug email naslov ter nastavil novo geslo. Sedaj pa bi rad zbrisal vpisano debitno kartico in posledicno se kar cel profil, da se ne bo spet kdaj sekiral za denar...

Pro ::

Mislite, da bo to delovalo tudi v Sloveniji?

Aliexpress

Prodajajo namreč eno letno naročnino za 50 EUR.
Po odzivih kupcev dela v Španiji, Franciji, Združenem kraljestvu, Bolgariji...

Reaper ::

Full hd račun, Turčija, malo čez 4 € na mesec s svojo kreditno kartico. Jaz se ne bi ukvarjal s Kitajci.

pijavka ::

Reaper je izjavil:

Full hd račun, Turčija, malo čez 4 € na mesec s svojo kreditno kartico. Jaz se ne bi ukvarjal s Kitajci.

Prrobavam že nekaj dni, kreditne ne sprejme (probal 4 različne).

Reaper ::

Jaz sem imel naročen SLO Netflix, čez čas sem našel to varjanto, prekinil naročnino na SLO in aktiviral naročnino na TR, račun je ostal enak, tudi kartica. Deluje že vsaj kakšno leto, če ne več. Če mi omejujejo knjižnico vsebin ne mislim plačevati 10 € na mesec, slabih 5 € pa je za moje pojme razumljiva cena.

Pro ::

Lahko kaj več poveste o TR naročnini? So serije enake kot v SI? Se plačuje mesečno?

Reaper ::

Knjižnica je vezana na to kjer se nahajaš, na IP, če si v SLO in imaš TR račun imaš SLO knjižnico.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Reaper ()

Mana ::

Kako sploh veš, da imaš slovensko knjižnico? Že od začetka imam vse v angleščini. Pay pal.
Je pa enostavno na netflix.com

Badwolff ::

Vedno imaš slovenske, v Sloveniji.
Z ustreznim vpnjem lahko sproba tudi ostale. Hint: razlika ni taka, da bi dol padel.

Reaper ::

Res, razlika je v naslovih, ki so na voljo. Recimo serija The 100 je na voljo pri nas, enkrat na službeni poti v tujini pa je ni bilo v knjižnici, ne vem točno v kateri državi sem bil.

Gatsu ::

S katerim VPN programom vam je to uspelo izvest ker men ne šalta na Turško valuto...

Reaper ::

Jaz sem takrat uporabil nek brezplačen VPN, ki se ga je dodalo v Chrome. Ne spomnim se več imena.

PunkDude ::

Jaz sem vzel nek trial vpn in prekinil takoj, ko je uspelo.
Katerikoli pač vnp, ki ima na voljo Turčijo.

mitko25 ::

Jaz sem včeraj uporabil torguard in sem se uspel registrirati turško različico. Netflix gledam na smart TV-ju in ni nobenih težav. Knjižnica je ista kot je bila prej, še avatarji so ostali enaki. Za premium verzijo sem pa plačal 6.62 €. Najverjetneje si je banka vzela provizijo zaradi menjalniškega tečaja Lira = Eur.

Trupl0 ::

ko smo že pri temu, ali lahko obstoječi profil uredim na turke?
If you are going through Hell, keep going !

Reaper ::

Lahko, jaz sem tako storil. Prekini trenutno naročnino, konec meseca skleni novo na turškem Netflixu.

Gone ::

Kako? Z istim username (mailom) in geslom al kako? Ali enostavno klikneš na Restart membership pod turškim VPN?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gone ()

Reaper ::

Z istim user name in passwordom ja. Nisem delal restart membership. Odjava, račun aktiven še do konca meseca, ko je bilo konec meseca VPN, na turško stran po turški ceni sklenil novo naročnino s svojo kreditno kartico.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Reaper ()

Gone ::

Thx, bom probal.

Reaper ::

Ni kaj,javi kako je šlo.

shuttle ::

Argentina ima ceno za premium 5.5€ :)

Matevz96 ::

mitko25 je izjavil:

Jaz sem včeraj uporabil torguard in sem se uspel registrirati turško različico. Netflix gledam na smart TV-ju in ni nobenih težav. Knjižnica je ista kot je bila prej, še avatarji so ostali enaki. Za premium verzijo sem pa plačal 6.62 €. Najverjetneje si je banka vzela provizijo zaradi menjalniškega tečaja Lira = Eur.


Plačuješ s Paypal? če prav razumem se odjaviš ko poteče pa z VPN nastaviš na turčijo in se ponovno prijaviš z istimi podatki, tako da ostane vse enako kot prej.
#hooldthedoor

Trupl0 ::

je potrebno kasneje kaj urejat al pustiš tako.. .mislm recurrent plačila
If you are going through Hell, keep going !

Gatsu ::

Evo skenslal zdej pa čakat 2 tedna da probam prepolovit naročnino. Če uspe bom lahko imel še Apple+ al pa HBO GO za isto ceno kot doslej samo Netflix :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gatsu ()

Reaper ::

Trupl0 je izjavil:

je potrebno kasneje kaj urejat al pustiš tako.. .mislm recurrent plačila


Samo pustiš, vsak mesec trgajo in je to to.

Matevz96 ::

Jaz sem tudi skenslal vidimo čez tri tedne :)
#hooldthedoor

Badwolff ::

Me2. Pa da vidimo, kaj bo. :D

Mi pa poteče naročnina jutri, bom hitro videl, kaj bo.

A so pri drugih streaming servicih tudi take razlike v naročnini?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Badwolff ()

Frenky ::

Gatsu je izjavil:

Evo skenslal zdej pa čakat 2 tedna da probam prepolovit naročnino. Če uspe bom lahko imel še Apple+ al pa HBO GO za isto ceno kot doslej samo Netflix :D

Apple+ se ti trenutno še ne splača vzet ker ni vsebin.
HBO GO je super za njihove serije. Sicer pa tudi oni načrtujejo novo platformo ki bo dražja in imela več vsebine.
Bo pa Disney+ vsekakor zanimiv ko pride.

J.McLane ::

HBO GO za tistih 6€/mesec je trenutno vse kar potrebujem, še tega nimam časa kaj dosti gledat. Od kje ta info da bo dražje?
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

lebang1 ::

Kot zanimivost:
klik

Badwolff ::

Kako pa preko tega?

Badwolff ::

modelno1 ::

Meni preko tor browserja nastavljenega na Argentino/Turčijo noče sprejet nobene kartice. Sem poskusil s štirimi. Ni možnosti paypala. Kako mimo tega?
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

Badwolff ::

Mene je dosedaj dvakrat spustil do verifikacijo s številko.

Badwolff ::

modelno1 je izjavil:

Meni preko tor browserja nastavljenega na Argentino/Turčijo noče sprejet nobene kartice. Sem poskusil s štirimi. Ni možnosti paypala. Kako mimo tega?


Vedno bolj sem prepričan, da nas je strolal :D

Badwolff ::

Če bi kdo kaj rabil

https://www.wondershare.com/message/rec...

Turčije ni
««
16 / 24
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Disney Plus (Disney+) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6211305 (535) opeter
»

HBO Max (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21131762 (3427) Pithlit
»

Netflix znižal cene v manj razvitih državah, tudi Sloveniji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Rezultati
14115396 (6927) Gregor P
»

Deljeni Netflix račun (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8814712 (2827) Doew
»

Netflix osvojil Slovenijo in svet (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
25594918 (71471) Tr0n

Več podobnih tem