» »

Netflix

Netflix

««
15 / 24
»»

Badwolff ::

vse to jamranje, kok majo američani več. A ne znate vpn uporabljat?

denisbegood ::

H96max+

webmaher ::

potem nimaš šans... od poceni kitajskih škatlic ima kakor je meni znano samo Xiaomi Mi Box S certifikat za Netflix... vkolikor imaš 4k HDR TV ali boljši potem kupi Nvidia Shield in bo vse tako kot mora biti...

BivšiUser2 ::

Badwolff je izjavil:

vse to jamranje, kok majo američani več. A ne znate vpn uporabljat?

Zakaj bi pa še ekstra rabili plačevati vpnje? mi sicer na yt 1080p hitreje naloži, kot pa nek stari anime.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

denisbegood ::

Zakaj pa ne bi delovalo?

Badwolff ::

BivšiUser2 je izjavil:

Badwolff je izjavil:

vse to jamranje, kok majo američani več. A ne znate vpn uporabljat?

Zakaj bi pa še ekstra rabili plačevati vpnje? mi sicer na yt 1080p hitreje naloži, kot pa nek stari anime.


Windscribe je pogosto 50$ lifetime subscription. Najboljša naložba l, ki jo lahko narediš.

m0LN4r ::

Badwolff je izjavil:

vse to jamranje, kok majo američani več. A ne znate vpn uporabljat?

Znamo, ampak je za nemoten 4K HDR prepocasen in se med kako daljso epizodo sigurno obesi al bandwidth zatrokira. #brezveze
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

webmaher ::

dela pa vsaj 720p in slika je še vedno odlična...

m0LN4r ::

Celo pa ce placujes za 720p
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

webmaher ::

kaj bi rad povedal...jaz imam zadosti vsebine in mi USA ni potrebna... ali povedano drugače za ta denar dobim tisto kar bi rad :)

Badwolff ::

m0LN4r je izjavil:

Badwolff je izjavil:

vse to jamranje, kok majo američani več. A ne znate vpn uporabljat?

Znamo, ampak je za nemoten 4K HDR prepocasen in se med kako daljso epizodo sigurno obesi al bandwidth zatrokira. #brezveze


To bi moral stestirat, ker nimam 4k. Uporabljam samo WiFi, prek katerega je prenos okrog 3.5 M/s, pri torrentu recimo. Kok pa rabi 4k?

m0LN4r ::

Ciljal sem na tiste, ki placujejo nek online stream za FHD ali 4K, potem pa ga serjejo z pocasnimi neudobnimi VPNji, ker njihova najljubsa serija dobi epizodo en teden kasneje. A ni boljse pocakat in potem pogledati nemoteno v najboljsi mozni kvaliteti, kot pa ga srati z HD/FHD?

Badwolff je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Badwolff je izjavil:

vse to jamranje, kok majo američani več. A ne znate vpn uporabljat?

Znamo, ampak je za nemoten 4K HDR prepocasen in se med kako daljso epizodo sigurno obesi al bandwidth zatrokira. #brezveze


To bi moral stestirat, ker nimam 4k. Uporabljam samo WiFi, prek katerega je prenos okrog 3.5 M/s, pri torrentu recimo. Kok pa rabi 4k?





V kolikor pri NF nimas dovolj hitrosti se HDR sploh ne vklopi.
https://www.netflix.com/de/title/800184... - tukaj sprobaj osmi video. Izpise ti hitrost in TV mora signal zaznati kot HDR na koncu.

Lahko poskusis na koncu s temle: https://www.netflix.com/de/title/801413...
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

BivšiUser2 ::

Ajde, sem se naročil na netflix:
You won't be charged until after your free month.
We'll remind you three days before your trial ends.
No commitments, cancel anytime.

Ponudijo mi tri plane, izberem premium. Pred par trenutki dobil odteg 12€. Zakaj, če pa je free month. Je tu kakšen catch?

Sicer sem to dobil samo preko SMS-a obvestilo, na nlb kliku ne vidim odtegljajev.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Zgodovina sprememb…

BivšiUser2 ::

pač kao naj bi naprava na keri sem se registriral že uporabljena, ampak ni res, kakšne so opcije?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Dimnik ::

Kako naprava? A ni vezano na uporabniški račun?
Meni je v soboto preteklo enomesečno obdobje...

BivšiUser2 ::

očitno ne, baje sem že koristil, samo kolko vem sem paypal vezal prvič 26.1., brez paypala ti ne pride skoz. to mi je sicer jasno, da gledajo te zadeve. te pa ko ga vprašam kdaj je naprava prvič bila registrirana pa ne ve nič, lol...grem nazaj na partis pa kokice...
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

BivšiUser2 ::

As what I can see here, you were charged because the device that you used to register for a free trial was already had a free trial before. For that matter, our system was unable to give the device again another free trial. The system was designed to detect through email addresses, DEVICES, and payment methods to check if the customer is still eligible or not.
Pač, ne vem od kod ta naprava. jaz sem prvič na Netflixu, stari so me danes vprašali "kaj je netflix", sestra ima popcorn time, stara mama itak nič ne ve uporabljat. Možno, da me na podlagi MAC-a, primerjajo in mi je nekdo spi**** MAC? Sicer ne bom jokal zaradi 12€, pa vseeno
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

m0LN4r ::

Dimnik je izjavil:

Kako naprava? A ni vezano na uporabniški račun?
Meni je v soboto preteklo enomesečno obdobje...

Tako je, naprava nima veze. Ima samo account oz. znjim povezan email.
Jaz nisem nic placal.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

BivšiUser2 ::

pravim prvič sem gor z tem emailom
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

m0LN4r ::

Ocitno je nekdo na tej napravi res registriral ze enkrat dolgo nazaj NF, edino kar je se mozno je da si NF pri registraciji Triala zapisuje MAC naprave.
To pa se zgodi avtomaticno in se ne da spremeniti.
PS:
Enostavno poves, da ti na tej napravi se tega nisi uporabil in da ti naj oni dokazejo, da je temu res tako. Npr, kupil si rabljen prenosnik:
I am not sure whether PCs count for the activated streaming devices, and I am not sure how picky they are about the devices, either. I have seen accounts turned down for a free trial where the only apparent relation between the new account and the old was a Playstation 3. But I have also helped many people start free trials on second-hand gaming devices or floor model smart TVs that were already logged in to some other Netflix account when they brought the device home. So it may be a combination of device + IP address, or device + name.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

PacificBlue ::

account itak lahko ustvariš s pomočjo kreditne kartice(visa, mastercard..)..ne rabiš paypala.

BivšiUser2 ::

zaj se spomnim, account sem si ustvaril kar preko mojega fona (znam, da sem si geslo kopiral iz lastpassa še v svoj fb chat), ki pa je star dobro leto.
@PacificBlue: kreditne nimam.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

xylem ::

Če ustvariš US account (VPN, US cc) in potem s tem uporabniškim imenom gledaš pri nas brez VPN - ali dobiš US vsebino ali lokacijsko omejeno? Na Neflixu namreč piše, da omogočajo ogled US vsebin tudi v tujini za 'določen čas'...

Badwolff ::

Na vsak način lahko prek vpnja gledaš ameriške vsebine s slovenskim accountom.
Sicer pa je trenutno Netflix na srečo vezan na lokacijo, kjer si in ne na tvojo matično lokacijo.

webmaher ::

Lahko gledaš ja sam velikokrat šteka in v 4k HDR se skoraj vedno, posebej pa zvečer, lahko samo slikaš :)

M.B. ::

Badwolff je izjavil:


Sicer pa je trenutno Netflix na srečo vezan na lokacijo, kjer si in ne na tvojo matično lokacijo.


Od kdaj pa to? Od lani od aprila je po novem možno da če greš v tujino EU da ohraniš Slovenski Netflix in te ne posiljujejo z nemškim/italijanskim/angleškim ker ima bistveno več vsebine. Po zaslugi enotnega digitalnega trga v EU.
Vir. Je pa res da na podlagi istega zakona lahko gledamo EON, rtvslo pa Voyo v tujini.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

Badwolff ::

Men dela us, uk, japonski in kanadski Netflix, vsak ima svojo lokalno vsebino. Šteka pa vsaj na HD na telemachov liniji in wifiju nič. 4k bi pa znal bit v požrešen za linijo.

Us vpn ping 225 dl 45 ul 4.7
Brez vpn ping 9 dl 75 up 14
Sem ravno včeraj meril.

xylem ::

Torej US vsebina v SLO samo preko VPN. Kateri VPN priporočate in ali je razlika v vsebini res tako velika, da se splača ?

Badwolff ::

Jaz imam windscribe, enkrat v akciji sem dal 50€ za lifetime licenco. Nimam pripomb. Na best location, ponavadi Avstrija, imam polno hitrost. Imajo Netflix serverje, baje delajo tudi razne uk televizije in Amazon Prime. V zadnjih tednih se je pojavil tudi server v Sloveniji, ampak je hitrost zaenkrat slaba (ping 15 dl 3 ul 1).

Kar se ponudbe tiče, si pa poglej na netu, če ti je dovolj, da opraviči strošek.
Aja, se mi zdi, da ima windscribe ene 15g free, tako da lahko sprobaš, nisem pa siguren glede hitrosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Badwolff ()

49106 ::

Torej s slovenskim računom in ZDA VPN-jem lahko gledaš tamkajšnje njihove vsebine?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

xylem ::

Kakšna je trenutno najbolj elegantna (legalna) uporaba ? Predvidevam, da je možno šeranje Premium naročnine med 4 uporabnike in kdor hoče uporabi še VPN?
Črni trg je namreč poln poceni shekanih accountov...

m0LN4r ::

Ze tko je netflix na voljo za drobiz, ce si ga 4je delijo. Lopovi prve vrste.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Badwolff ::

49106 je izjavil:

Torej s slovenskim računom in ZDA VPN-jem lahko gledaš tamkajšnje njihove vsebine?


Ja.
Ampak mora bit vpn, ki omogoča Netflix, večina jih ne.

IcyFox ::

A lahko kje pogledam če je določena serija na voljo na našem Netflixu?

drvo ::

Katera serija te zanima? Drugače pa je prvi mesec zastonj.

IcyFox ::

Sunderland Till I Die
Sem že porabil haha

drvo ::

Ja, je gor.

IcyFox ::

Hvala

Jerry000 ::

Imam win app Netflix, nikjer v appu pa ne najdem opcije "My list", kdo ve kje se skriva?

avani ::

Čisto iz firbca, katere so trenutno top serije na Netflix?

m0LN4r ::

Stvar okusa
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

avani ::

Sem narobe vprašal - katere so trenutno vaše najljubše serije na netflixz?

M.B. ::

Saiki K. (anime od avtorjev One punch man), Kim's Convenience store, Archer, Arrow, Flash, Supergirl, Bonding, Love Death + Robots, The Good Place, Lucifer, iZombie, Sex education, Gravity Falls, Final Space, Sherlock, American Vandal, Dirk Gently's, Stranger Things, Kuromukuro (Mecha Anime), Shadow Hunters, Chewing Gum, Samurai Gourmet, Big Mouth, IT Crowd, Trollhunters, Insatiable, Sniffer (Russian comedy cop procedural), Still Game (Scottish sitcom), Fallet (Deadpan Swedish cops show where cops are kinda stupid), Sound of You heart (very weird but funny korean sitcom)

Še neogledane na tosee listi pa so: The 100, Happy, How to sell drugs online, Russian doll, Umbrella academy, titans, Sabrina, After life, Ultraman, Sick note, Bodyguard, Breaking Bad, Californication, OA, Mindhunter, The rain, The Alienist, CrazyHead.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

mackilla ::

Pozdravljeni. Vem, da je to butasto vprašanje ampak zanima me kako lahko povežem Netfilx z televizorjem. Imam Philips tv z gumbom za Netfilx ter Siolov ruter. Zanima me če moram povezat novi kabel med ruterjem in televizorjem ali gre preko wifija?

drvo ::

Gre tudi preko wi-fi.

PoStrah ::

a se sploh splača met slovenski netflix, ker ne bom uporabljal VPN. ja vem da je vprašanje precej subjektivno, samo me zanima ali vi najdete dovolj vsebin in serij da vam je dovolj, ker 12€ za 18% totalne zbirke vsebin se mi zdi mal preveč.
Asus P6T|i7 920|ATI HD 6850|12 gb DDR3|dual monitor|mašina da gate trga

Cruz ::

PoStrah je izjavil:

a se sploh splača met slovenski netflix, ker ne bom uporabljal VPN. ja vem da je vprašanje precej subjektivno, samo me zanima ali vi najdete dovolj vsebin in serij da vam je dovolj, ker 12€ za 18% totalne zbirke vsebin se mi zdi mal preveč.
12€ je absolutno preveč. 3/4€ ni. Jaz osebno več kot 4€ ne bi dal. Ajde, 5€ bi še dal.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Vazelin ::

PoStrah je izjavil:

a se sploh splača met slovenski netflix, ker ne bom uporabljal VPN. ja vem da je vprašanje precej subjektivno, samo me zanima ali vi najdete dovolj vsebin in serij da vam je dovolj, ker 12€ za 18% totalne zbirke vsebin se mi zdi mal preveč.

meni je preveč. probaj trial in vidiš. jaz sem bil naročnik kako leto in sem se odjavil - borna vsebina filmov, tista bolywoodska produkcija mi ne diši, serij niti ne gledam, dokumentarce ta zanimive sem prebrskal. raje si privoščim 2 karti v kinu mesečno.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

webmaher ::

a kdo gleda Netflix preko KOdija na Android TV?
Na mojem Sonyu je kake 2 meseca nazaj vse delalo v nulo tudi 4k HDR... zdaj pa samo 1080p HDR... je Netflix naredil blokado tako kot Amazon???

Reaper ::

To imate naročnino na Netflix? Jaz imam naročnino nisem pa še probal Netflix implementacije v Kodi, je preprosto ali so komplikacije?
««
15 / 24
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Disney Plus (Disney+) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6211275 (505) opeter
»

HBO Max (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21131612 (3277) Pithlit
»

Netflix znižal cene v manj razvitih državah, tudi Sloveniji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Rezultati
14115266 (6797) Gregor P
»

Deljeni Netflix račun (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8814670 (2785) Doew
»

Netflix osvojil Slovenijo in svet (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
25594766 (71319) Tr0n

Več podobnih tem