» »

Netflix

Netflix

««
14 / 24
»»

webmaher ::

M.B. je izjavil:

Mogoče poglej še če so vsebine interesantne za tebe na Pickbox/Prime video/Cinestar Premiere/Voyo. Vse razen Prime video dela na EONu.(HBO GO tudi deluje na EONu), DNS rešitev mogoče lahko vneseš v router, pa ne rabiš PCja poleg. Pri določenih lahko tudi VPN. EON pa lahko kot app daš na TV, če je podprt.

da te malo popravim...preko EONa deluje HBO OD in vsebine zaenkrat samo v SD... težim jim že pol leta in od HBOja sem pred kratkim dobil odgovor da so v zaključni fazi... ajde dejte mal Telesmehu težit kolk jim še manjka, da bo v HDju :))
Dela pa prek Sony Android TVja končno HBO GO in tam je vse v HD in je slika zelo dobra...

In ja prek Sony Android TVja meni dela:
* Netflix v 4k HDR slovenski in ameriški, lahko dodajam podnapise kakršne čem...
* HBO GO app vse v HD
* Kodi s pravimi dodatki gledaš kar češ...
* EON v 4k HDR … poleg TV v živo in zamika za 7 dni, še Picbox, Cinestar OD, AXN OD, NG OD, Minimax OD, Epic OD in seveda HBO OD (kmalu upam da v HD)..

Vse tako kot mora biti...Kaj ostane še velikimi :))

Malcolm_Y ::

Eno laično vprašanje - registriral sem se za trial mesec in iščem po Netflixu, pa ne najdem nič posebnega. Še tisto kar je, pa je jako okrnjeno - recimo Brooklyn 99 še ni 5. sezone, pa se je glih začela 6. Family Guy je tako, od 10-15 sezone. Kar nekaj. A je to normalno?

M.B. ::

Je normalno ja. Tudi Netflox original Voltron ni. Pa "Netflix original" Expanse ni več. Najt stvari je problem sploh odkar so ukinli glasovanje ker match ne dela sploh. Tisto z ratingi je vsaj večinoma štimalo. Sam vsaj zaenkrat najdem dovolj da se mi splača 7.99 plačevat. Film al pa dva na mesec pa si praktično not.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

Vazelin ::

https://hop.si/2019/01/16/netflix-visa-...
:D

Film al pa dva na mesec pa si praktično not.

No ja. Za ceno Netflixa greš lahko 3x v kino Bežigrad ob sredah. Jaz vem da grem raje 3x v kino, kot da gledam bolywoodske "spektakle" in čedalje slabšo bero filmov na Netfliox

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

vahid ::

Se opravicujem, ampak necesa ne razumem. Netflix ima za enako ceno, kot v ZDA, manjso ponudbo oz. casovno zaostalo ponudbo, cena se zelo ocitno visa, skratka pogoji uporabe, so izrazito proti vasim interesom. Po drugi strani imaste na raznih p2p omrezjih enako vsebino, takoj na voljo. Pa mi zastonj tukaj niti ni nek faktor, ampak placljiv servis vas zelo ocitno nateguje. Zakaj ga podpirate? Bolj, kot ga podpirate, bolj raste cena, a ni normalno pricakovati, da ga podprete sele, ko je ponudba sprejemljiva (napram p2p alternativam), ce zanemarimo ceno, ko vam vsaj vsebine dostavi, ko izidejo, ne pa z, niti ne zanemarljivim, zamikom? Zakaj bi ponudnikom dajali obcutek, da ste prebivalci zaostalega sveta, ki so zadovoljni, ce jim dajo inferiorne vsebine, ne vem, meni se zdi to neposteno?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vahid ()

M.B. ::

Sem bil 30x v kinu lani. Netflix pa bom mel dokler bo kaj zanimivega. Kino se je tudi podražo iz 3.33e na 3.9€. Je pa res da je bistveno več zanimivih serij kot pa filmov na Netflixu.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

webmaher ::

kaj nabijate nekaj u tri krasne...Netflix za filme ravno ni, če pa so ti glavne serije in kvaliteta jih imaš pa ogromno in to v 4k HDR... pa daš 12 ojrov in si deliš na 2 ali pa na 4 in je praktično zastonj... poleg tega ni nek problem da ti dela tudi ameriški...

Vazelin ::

Če si primarno fokusiran na serije je Netflix vreden denarja.

vahid ::

Ne vem, streaming alternative, so se pojavile kot posledica piratstva. V Australiji, je imel Game of Thrones zamik pol leta. To se je spremenilo sele, ko je 90% fanov serijo spiratiziralo in danes jo imajo up to date, A se nikomur ne zdi, da nekaj ne "ne stima"? Zakaj se zadovoljite z manj, kot imajo ostali?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vahid ()

drvo ::

vahid je izjavil:

Se opravicujem, ampak necesa ne razumem. Netflix ima za enako ceno, kot v ZDA, manjso ponudbo oz. casovno zaostalo ponudbo, cena se zelo ocitno visa, skratka pogoji uporabe, so izrazito proti vasim interesom. Po drugi strani imaste na raznih p2p omrezjih enako vsebino, takoj na voljo. Pa mi zastonj tukaj niti ni nek faktor, ampak placljiv servis vas zelo ocitno nateguje. Zakaj ga podpirate? Bolj, kot ga podpirate, bolj raste cena, a ni normalno pricakovati, da ga podprete sele, ko je ponudba sprejemljiva (napram p2p alternativam), ce zanemarimo ceno, ko vam vsaj vsebine dostavi, ko izidejo, ne pa z, niti ne zanemarljivim, zamikom? Zakaj bi ponudnikom dajali obcutek, da ste prebivalci zaostalega sveta, ki so zadovoljni, ce jim dajo inferiorne vsebine, ne vem, meni se zdi to neposteno?


JAz sem z storitvijo zadovoljen. Premisa, da so vsi enakega mnenja kot ti, da ponudba ni zadovoljiva stoji na trhlih temeljih. Ljudje smo si različni in imamo različne interese. Eni smo zadovoljni in smo zato pripravljeni odšteti tistih par evrov, drugi si naročnino delijo, enim pač zadeva ni vredna da bi plačali od 8-12e. J... ga, smo si pač različni.

vahid ::

drvo je izjavil:

vahid je izjavil:

Se opravicujem, ampak necesa ne razumem. Netflix ima za enako ceno, kot v ZDA, manjso ponudbo oz. casovno zaostalo ponudbo, cena se zelo ocitno visa, skratka pogoji uporabe, so izrazito proti vasim interesom. Po drugi strani imaste na raznih p2p omrezjih enako vsebino, takoj na voljo. Pa mi zastonj tukaj niti ni nek faktor, ampak placljiv servis vas zelo ocitno nateguje. Zakaj ga podpirate? Bolj, kot ga podpirate, bolj raste cena, a ni normalno pricakovati, da ga podprete sele, ko je ponudba sprejemljiva (napram p2p alternativam), ce zanemarimo ceno, ko vam vsaj vsebine dostavi, ko izidejo, ne pa z, niti ne zanemarljivim, zamikom? Zakaj bi ponudnikom dajali obcutek, da ste prebivalci zaostalega sveta, ki so zadovoljni, ce jim dajo inferiorne vsebine, ne vem, meni se zdi to neposteno?


JAz sem z storitvijo zadovoljen. Premisa, da so vsi enakega mnenja kot ti, da ponudba ni zadovoljiva stoji na trhlih temeljih. Ljudje smo si različni in imamo različne interese. Eni smo zadovoljni in smo zato pripravljeni odšteti tistih par evrov, drugi si naročnino delijo, enim pač zadeva ni vredna da bi plačali od 8-12e. J... ga, smo si pač različni.


Eeeew, nisem podajal nobenega mnenja, samo nastel sem dejstva, in spraseval, zakaj jih podpirate.

Malcolm_Y ::

Ne glede na ceno, recimo da denar sploh ni vprašanje, ponudba se mi zdi obupno slaba.

Recimo nimajo klasik: Boter, Kaznilnica odrešitve, Vojna zvezd, Schindlerjev seznam, Sam doma.
(Po drugi strani imajo Gospodarja prstanov, Temnega viteza, Pirate s Karibov, Igraj svojo igro (Ocean's Eleven))

Pri serijah je še večja žalost: imajo sicer Prijatelje, Brookyln 99 (ne vseh sezon), Kako sem spoznal vajino mamo,...
Nimajo pa recimo Simpsonovih, Velikih pokovcev ali Moderne družine.

Tako da mojega okusa ne prepričajo.

Analogija:
Z avtobusom bi se rad peljal iz Celja v Maribor, ampak tak avtobus ne vozi.
Ker pa sem že kupil univerzalno karto, bom šel do Žalca, pa do Rogaške, pa do Velenja, pa do Krškega,...
Ampak za Maribor si pa moram še vedno drug prevoz najti.

M.B. ::

Mene osebno klasike ne zanimajo tak. Ker ali sem jih že pogledal al pa mi niso všeč. Tudi Marvelovih stvari ne pogrešam, ker sem jih šel gledat že v kino. Najbolj bi mi ustrezalo če bi imeli več animiranih disney/pixar/sony stvari ker je včasih kak zanimiv film, samo je v kinu samo sinhroniziran. (Koko, finding Dory etc.)

Pri serijah sem Prijatelje pogledal lani, ker je blo rečeno, da jih nebo več. Kako sem spoznal vajino mamo sem začel gledat na US Netflixu, potem to ni blo več mogoče sem pač nadaljeval prek drugih kanalov. Tudi sam bi si želel Buffy pa Will&Grace pa prince z bel aira ampak pač ni. Pač gledam iZombie, Still Game, Archer, Flash, Sniffer etc.

V slo neke vlke izbire tak ni kolkor vem je Netflix, Pickbox, HBO GO, Amazon Prime, Voyo. Pa recimo še CInestar premiere, ko ima filme, ki jih predvajajo ta mesec. Od vseh teh mislim da ima Netflix še največjo izbiro serij. Pri novejših filmih je HBO boljši. Glede na to da je bil v pondeljek že Quiet place pa Infinity war pa vse to. Ampak pač počakaš pa pride film kam drugam tudi.

Imam pa Linux tako da me to tudi omejuje. Hbo GO namreč deluje na Flash DRM, ker je baje problem.
Tako da ja če ti pač ne ustreza pač ne plačuješ. Meni gre zelo na živce da mi vsake tolko prestavljajo my list v UIu. Pa da so ukinli glasovanje pa da komaj najdeš kaj novega ampak za gledat še vedno je. Kolkor vem pa se bo podražlo komaj 2-3 mesce za obstoječe, če se sploh bo v EU. Pa tumasto je ko si določene filme daš v My list pol pa ti jih isti dan v emailu predlaga da se zdi da bi ti bli všeč. A ne res?

Jaz sem ziher da bi tudi Netflix bil najbolj srečn če bi lahko mel po vsem svetu iste filme, ker bi precej olajšalo poslovanje. Ampak pravice so bolj arhaične. Nevem pa če se bo vsem novih stream storitvam izplačalo. Mogoče edino Disneyu, ker ima največ stvari ostalo pa vprašanje. In če se bo na koncu cena preveč dvignila pol pač konc Netflixa za mene. še vedno je boljše kot kabelska ker se lahko za 2 mesca naročiš pogledaš kaj misliš pa odjaviš pa narediš isto z HBOjem npr.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

Gatsu ::

Če hočeš dobro sliko v SLO itak nimaš druzga legalnega ko Netflix in Prime. Vse ostalo ima kvaliteto slike slabšo od Netflix 720p in vsaj jaz osebno tega ne morem gledat več, sploh ne na 4K oled tvju. HBO ima že res veliko kino filmov zelo hitro ampak vmesnik je npr na Siol Boxu za KOZLAT, kvaliteta slike še bolj. Sedaj so sicer končno spravli skup HBO.GO aplikacijo za tvje a kaj ko je kvaliteta slike še vedno slaba, zvok pa STEREO?!? Vmesnik pa par razredov slabši od že tako slabih na Netflixu in Prime...

Skratka men je Netflix za 12€ top zadeva. Filmov dobrih pri katerih ne zaspim po 15 minutah je na leto manj ko 10, tak da mi niso prioriteta. Medtem pa ima Netflix cel kup serij ki me lahko držijo pokonci krepko po polnoči.

PunkDude ::

Js mam turškega, registriran prek turškega VPN, 4 eur.

Gregex ::

webmaher ::

Gatsu je izjavil:

Če hočeš dobro sliko v SLO itak nimaš druzga legalnega ko Netflix in Prime. Vse ostalo ima kvaliteto slike slabšo od Netflix 720p in vsaj jaz osebno tega ne morem gledat več, sploh ne na 4K oled tvju. HBO ima že res veliko kino filmov zelo hitro ampak vmesnik je npr na Siol Boxu za KOZLAT, kvaliteta slike še bolj. Sedaj so sicer končno spravli skup HBO.GO aplikacijo za tvje a kaj ko je kvaliteta slike še vedno slaba, zvok pa STEREO?!? Vmesnik pa par razredov slabši od že tako slabih na Netflixu in Prime...

Skratka men je Netflix za 12€ top zadeva. Filmov dobrih pri katerih ne zaspim po 15 minutah je na leto manj ko 10, tak da mi niso prioriteta. Medtem pa ima Netflix cel kup serij ki me lahko držijo pokonci krepko po polnoči.

Ni kaj dosti dodat... slika na HBOGO pri meni je kar OK...imam pač paket EON Premium in sem pač prisiljen imeti še precej takega kar sicer nebi imel... Netflix delim in ima pač vsebino, ki me zanima pa še kvaliteta strimov je taka kot jo pri nas prek klasičnih tv kanalov ni... in če že imaš tak TV potem se ga splača izkoristiti, kajne... kdor ma pa rad travnike in top kvaliteto pa tudi ve kje in za koliko se to dobi :)

krepki ::

Pa prihajajo najavljene podražitve.
https://bgr.com/2019/01/15/netflix-pric...

Gatsu ::

To je že gregex objavu gor in ne velja za Evropo zaenkrat.

scipascapa ::

kaj sploh tole uporabljate?

Gatsu ::

scipascapa je izjavil:

kaj sploh tole uporabljate?


? Kva te mede?

scipascapa ::

jah za isti denar oz za več dobite manj, zakaj to podpirate?

Gatsu ::

O čem sploh govoriš?

scipascapa ::

netflix podražitev ne?

Gatsu ::

Podražitev je za AMERIČANE, dejte prebrat članek preden pišete neumnosti.

Gregex ::

Tako je ja. Podražitev je zaenkrat samo za Američane, a po mojem mnenju je samo vprašanje časa, kdaj bo tudi v EU.

M.B. ::

Bo verjetno tudi v EU. Pa tudi za Američane je podražitev takojšnja samo za nove naročnike za obstoječe bo vsaj še 3 mesce stara. Ni to Telemach ko najslabše odneseš. če si obstoječi naročnik.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

webmaher ::

Netflix je zapufan bolj kot naša država in kot kaže ni daleč dan ko ga bo nekdo pohopal :)
Ko bodo podražili tudi pri nas adijooooo i piši mi :)

shadeX ::

A ni bila podražitev pri nas nedolgo nazaj?

M.B. ::

Sam plačujem isto odkar je Netflix v Sloveniji. Sem pa na najbolj osnovnem paketu.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

Sparkxl ::

Torej, da odgovorim enim par tukaj, zakaj plačujem netflix in prime, čeprav imajo v usa 10x več vsebin. Prvič zato, ker me bmk kaj in koliko imajo v usa, pomembno je, kaj jaz ocenim, ali je za mene vredno teh par € na mesec.
In definitivno je, ker serije na netflixu so super. In po pravici povedano, P2P uporabljam od prvega dneva njegovega obstoja. Pa sem v življenju potegnil dol sigurno 1000 brezveznih filmov, ki jih nikoli nebi pogledal, če bi že takrat obstajala plačljiva stream opcija.
In tudi ne da se mi več sploh s tem ubadat, brskat in iskat kaj bomo danes gledali, dl, podnapise iskat, če sploh obstajajo,... Ne da se mi več. Razen za filme, ki so res vredni ogleda. Te pa si še vedno lepo na torrentih poiščem. Pa bi jih rade volje plačal, če bi bili na voljo takoj za nek razumen znesek.
Kar pa definitivno ne podpiram in ne plačam niti €, pa je norčevanje iz potrošnikov v obliki sd slike in stereo zvoka v letu 2019

m0LN4r ::

Sparkxl je izjavil:

Torej, da odgovorim enim par tukaj, zakaj plačujem netflix in prime, čeprav imajo v usa 10x več vsebin. Prvič zato, ker me bmk kaj in koliko imajo v usa, pomembno je, kaj jaz ocenim, ali je za mene vredno teh par EUR na mesec.
In definitivno je, ker serije na netflixu so super. In po pravici povedano, P2P uporabljam od prvega dneva njegovega obstoja. Pa sem v življenju potegnil dol sigurno 1000 brezveznih filmov, ki jih nikoli nebi pogledal, če bi že takrat obstajala plačljiva stream opcija.
In tudi ne da se mi več sploh s tem ubadat, brskat in iskat kaj bomo danes gledali, dl, podnapise iskat, če sploh obstajajo,... Ne da se mi več. Razen za filme, ki so res vredni ogleda. Te pa si še vedno lepo na torrentih poiščem. Pa bi jih rade volje plačal, če bi bili na voljo takoj za nek razumen znesek.
Kar pa definitivno ne podpiram in ne plačam niti EUR, pa je norčevanje iz potrošnikov v obliki sd slike in stereo zvoka v letu 2019

Se dobesedno pospisem pod tole. NF in Prime, mi zadostujeta ze leta, klasicne TV, podnapise in torrente sem dobeseno ze pozabil.
Polek tega, me je razvadilo, da imas vse takoj pri roki brez kakih ilegalnih alternativ, ko se potem al nacakas vlacenja al je neki zjebano ali spet ugotovis da ne dela (popcorn) in se sred filma seserje vseskup.
4K Stream takoj in voila, potem se imas HDR10+/Dolby Vision in zdaj imam se Atmos 7.1.4 setup pa je majka.

Evoga, lihkar pogledal prvo epizodo nove sezone Grand Tour. Sem dobil v petek mail, da je na voljo zvecer si odprl pivo in pogledal v 4K z HDR, kje lepo prosim lahko to naredim? TELEMACH? Cakam, da nekdo na fartis nalozi zadevo, potem jo naj se downloadam na PCju? Brezveze.
Sem pogledal zdle Altered Carbon isto v 4K HDR in povrh se z Dolby Atmos.

Placujem pa najvisjo ceno za Netflix in ostale tri dostope podarjam frendom, ker za mene je en dovolj.

Je ze kdo pogledal Bandersnatch? Sicer zgodba ni bas nekaj, je pa zamisel, da sam izbiras kaj se bo zgodilo vseeno zabavna. Se je moja kr lepo poigrala, da je vse poti zgodbe sla cez xD

Sj seveda razumem, da je 10evrov na mesec nekaterim prevec in bi imeli za 10evrov celi internet na voljo, zal to pac ne deluje tako, licence so prekleto drage in zdaj ko so lastniki ugotovili, da se stem lahko mastno sluzi bodo se drazje.

Pac, kdor ni zadovoljen s tem kaj dobi za 40 centov na dan ima se vedno izbiro, da se zajebava z torrenti, naconalnimi ponudniki in iskanjem ter stelanjem podnapisov.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

webmaher ::

@Sparkxl imaš tudi moj ja in greš v finaleee :)
Težim Telesmehu in HBOju že pol leta, da bo tudi HBO OD v HD...
potem pa res travniki skoraj odpadejo... :D

Sparkxl ::

Mogoče to razmišljanje pride tudi z leti. Nimam časa se ukvarjat s tem, res ne. Oz. ga porabim za kaj drugega.
Pridem ob 6 domov, se zvecer fooknem na kauč in kaj naj pol? Pc v roke in iskat torente? Ni šans, 2 knofa stisnem, malo levo desno gor dol in že gledam. Časi ko sem pol dneva presedel pred compom za svoje veselje so že davno mimo

dvihtelic ::

se splača plačati na mesec? je vredno?

drvo ::

dvihtelic je izjavil:

se splača plačati na mesec? je vredno?


Prvi mesec je zastonj. Probaj.

dvihtelic ::

samo zanima me kako je z novejšimi filmi in podnapisi?

shadeX ::

dvihtelic je izjavil:

se splača plačati na mesec? je vredno?


Vsebine na Netflixu je dost. IMO vredno tistih 8€ na mesec, za kar dobiš.

Spajky ::

Sparkxl je izjavil:

Mogoče to razmišljanje pride tudi z leti. Nimam časa se ukvarjat s tem, res ne. Oz. ga porabim za kaj drugega. ... Časi ko sem pol dneva presedel pred compom za svoje veselje so že davno mimo
Pravtako se bo iz podobnega razloga zmanjšal interes za določene vsebine sčasoma ("EMŠO" pa to..) ;)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

m0LN4r ::

dvihtelic je izjavil:

se splača plačati na mesec? je vredno?

Imas 30 dni za sprobavat, potem pa te stane 30-40 centov na dan, ce se slucajno nisi odlocil. Glede podnapisov za balkan je tko tko, vecji ko bo interes vec jih bo scasoma.
Ocitno je Netflixu trenutno bolj smiselno kupovati sinhronizacijo za nemscino, francoscino, kot pa od balkanskih zalozb podnapise.

Lobiji so mocni tam doli. Kdo pa bo se sploh gledal slo, cro TV, ce bo netflix mel za vse podnapise.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

webmaher ::

če imaš android TV namestiš Kodija in Netflix addon in imaš tudi podnapise :)

krepki ::

In kako Netflix addon namestiš na Kodija?

webmaher ::

tako kot vsak addon...kle maš link do KOdi foruma

M.B. ::

@Dvihtelic:
Določene nove filme imaš tudi na Netflixu: Thor:Ragnarok, Kong: Skull Island, xXx: Return of Xander Cage, Lego Batman Movie so vsi 2017, Mowgli in Annihilation sta lanska, Potem je še Arrival, Underworld: Blood Wars, The Great Wall 2016. Nekaj je. Do pred kratkim je bil tudi Guardians of the galaxy 2. Avengerji so tudi bli. Finding dory je bla lani.

Indijskih je manj zadnje cajte se mi zdi. Al pa mi jih ne predlaga več.

Je pa How i met your mother in Family guy po novem na netflixu.
Sem pa tudi sam imel namen gledat Filme na Netflixu pa večinoma gledam serije. Trenutno najbolj, Flash/Arrow/Supergirl/iZombie/Lucifer/Sherlock/Sniffer/Daredevil etc. Potem pa še maš Trollhunters, Archer, Still Game (Škotski sitcom), Fallet (švedski kao NCIS z črnim humorjem), Big mouth, Gravity falls, RIck & Morty, Phineas & Ferb.


Podnapisi so pa Angleški pri vseh. Pa pri eni seriji mislim da slovenski.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

Gatsu ::

Slo podnapisov je žal zmeraj manj oz krepko zamujajo, tak da za nov content ne pridobiš praktično nič če gledaš preko Kodija Netflix.

#000000 ::

Kako se izklopi da izgine tale netflix timeline in menu na laptopu windows 10, mislm ko kliknem levi klik izgine za sekundo ter pride nazaj, prej se to ni dogajalo, a je kak bug? kva je pa moteče.

denisbegood ::

Na kateri strani je Netflix addon? Vse kar sem našel ne deluje.

webmaher ::

zafrkavaj koga drugega...sem dal link zdaj pa če ti ne dela plačaj nekomu, ki obvlada :)

denisbegood ::

webmaher: se opravičujem in nimam namena zafrkavati. Nisem pravi naslov kliknil. lp

webmaher ::

OK, kam boš pa namestil....android ali Windowsi...vsekakor rabiš KOdija 18...
««
14 / 24
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Disney Plus (Disney+) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6211256 (486) opeter
»

HBO Max (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21131561 (3226) Pithlit
»

Netflix znižal cene v manj razvitih državah, tudi Sloveniji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Rezultati
14115240 (6771) Gregor P
»

Deljeni Netflix račun (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8814661 (2776) Doew
»

Netflix osvojil Slovenijo in svet (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
25594672 (71225) Tr0n

Več podobnih tem