» »

Netflix

Netflix

««
4 / 24
»»

milan58 ::

Mene pa zanima ali so na Netflixu filmi 3D?

Tony710 ::

Ali se se komu pojavljajo na netflixu cudne horizontalne crte ki se prikazejo in izginejo v manj kot sekundi? Bi to lahko bil streaming noise.
Moja internetna povezava je 60mbs.

XsenO ::

Ker zgleda, da bo tvunblock prenehal delati zastonj mi lahko kdo priporoči kakšno free ali poceni alternativo? Če je možno dns varianto (rabim zaradi TV).

Hvala
1 + 1 = 1

hojnikb ::

Uff, so se konkretno podražal..
#brezpodpisa

M.B. ::

House of cards je prišel.

Sam uporabljam Smart DNS Proxy za spremljanje Netflixa v drugih državah. Ima 14 dnevni free trial. Sam sem si ga nabavo oktobra da sem lahko RTL, VOX pa ostale nemške kanale prek spleta gledal (Pa Flisarja v Kanadi), ker samo z VPN ni šlo. Malo pred pretekom triala pa so mi ponudli specialno ugodno ponudbo za 34.90$ za 2 leti kar je 1.4$ na mesec. Čez 4 mesce je pa Netflix prišo k nam. :) Normalna tarifa je 49.92$, kar še vedno ni dosti.

Meni se zdi DNS proxy relativno ugoden. Ima tudi možnost da uporabljaš VPN. Imam pa DNSje vpisane samo ko Netflix uporabljam, ker nikoli ne veš kaj delajo med resolvanjem.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

hojnikb ::

obstaja kak addon, ki bi spremenil dnsje samo za brskalnik ?
#brezpodpisa

Tony710 ::

A kdo ve kdaj in ce sploh bo Netflix imel slo podnapise? Sprasujem bolj za mamo. ?

Bizkit45 ::

se mi zdi da se z foxy proxy da kr dost rulov nastavit - preveri.
to smo včasih uporabljali za tunneling pa sem se spomnil na njega.

M.B. ::

Problem je da vsi ki so dobli Netflix pred zadnjo razširitvijo ko smo ga tudi mi so dobli podnapise takoj. Zato ni jasno kdaj bi naj k nam prišli.

Netflix podnapise dobi od ponudnikov zdaj verjetno uporablja filme in serije ki jih je dobil od drugod in ima pravice za predvajanje v SLO zato pač ni podnapisov. Podnapise mora verjetno naročit v prevajalskih studijih, ker verjetno tisti ki so že narejeni so narejeni samo za TV postajo oz. DVD to pa spet stane in trg je majhen. Da se sicer dat custom podnapist na Spletni Netflix predvajalnik brez problema samo meni še ni ratalo najt niti angleškega (gledal sem namreč nekaj na tujem Netflixu ki ni imel angleških podnapisov) ki bi ustrezal (pravi FPS in pa pravi release filma) kaj šele slovenskega.

Baje so zlo prijazni na uporabniški podpori vprašanje pa je če vejo kdaj bo kaj nareto.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

kljukusa ::

Ali še komu nikakor ne uspe priti do ameriških vsebin? Meni že tri dni Netflix javlja naslednje sporočilo: Proxy Detected. You seem to be using an unblocker or proxy. Please turn off any of these services and try again. For more help, visit netflix.com/proxy.

Sam uporabljam Unblock-us DNS-je pa je do pred kratkim delalo vse, zdaj pa tole. Sem probal tudi par zastonjskih variant, pa ista pesem. Ima kdo kakšno idejo? Ali so se pri Netflixu res spravili na vse proxy-je?

lp

hojnikb ::

smartflix
zaenkrat zastonj in dela
#brezpodpisa

kljukusa ::

Hvala!

Kebo ::

Meni smartflix ne dela, že ene 2 tedna.

hojnikb ::

men dela u nulo, sn še zjutri gledu bp :)
#brezpodpisa

Tr0n ::

Time to binge watch Daredevil season 2. 8-)


Kebo je izjavil:

Meni smartflix ne dela, že ene 2 tedna.

Meni je tudi nehal delat. Dobim tisti msg da sem eden izmed 30% uporabnikov, ki so jih kao blokirali.

Pa itak so zaceli pobirat dokaj visoko mesecno narocnino, ceprav so rekli, da bo samo one-time payment. Prasci.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

M.B. ::

Smart DNS proxy, ki sem ga prej predlagal je tudi včeraj nehal delat.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

mailer ::

Dokler imajo za naš trg na voljo samo 15% vsebin v primerjavi z USA in približno isto ceno...
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Thuban ::

kako kaže z netflixom? Kakšna je izbira serij, filmov?
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

mtosev ::

piše, da je 1100 filmov in serij na voljo v slo
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Thuban ::

Kako pa je s kvaliteto slike? Sem si naredil testni account zdaj. Srednji paket, HD vkljucen ampak meni na optiki ne predvaja v HD kvaliteti...
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

mtosev ::

meni rabi tudi po kakšno minuto na switcha na hd. mislim, da maš nekje force hd oz hd only, če se prav spomnim
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Thuban ::

tnx, bom probal.

sem pa zaenkrat razočaran, sem pričakoval več. Saj streaming dela dobro (kljub temu da mi ne uspe vklopit hd kvalitete, četudi sem forcal). Izbira je ... slaba. Ne bom dajal 10 EUR za tole.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

Nikonja ::

z to blokado VPN-a mislim da bodo zgubili kar nekaj naročnikov.

Kebo ::

Delajo Smart DNS proxiji, te ne blokira netflix, je pa problem ker so vsi za plačat. S kolegi plačujemo 4 $ na mesec za Smartflix, ki ima res široko knjižnico, katere vsebine so dostopne v kateri državi in najdeš gor res ogromno stvari.

Tomson ::

Ampak Smartflix je Win/Mac only. In 720p max...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Kebo ::

Ja majo par omejitev, ampak je 0,92 € na mesec za uporabnika, ker si 4 delimo račun. Baje pride Android aplikacija v kratkem.

Heisenberg ::

Mi lahko prosim poveste kje vidim kaj sploh nudi Netflix ?

Ali je v ponudbi Gilmore Girls s slovenskimi podnapisi?

Hvala.

Kebo ::

Slovenskih podnapisov zaenkrat še ni v nobeni seriji, verjetno jih še nekaj časa ne bo. Je pa Gilmore girls v ponudbi.

Tomson ::

Mislim, da sploh ne moreš videt kaj pri nas Netflix nudi, brez da se registraraš (za brezplačen račun) ... Pa kolikor sem sledil, slovenskih podnapisov ni v planu.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Mavrik ::

Heisenberg je izjavil:

Mi lahko prosim poveste kje vidim kaj sploh nudi Netflix ?

Ali je v ponudbi Gilmore Girls s slovenskimi podnapisi?

Hvala.


Gilmore Girls je, slovenskih podnapisov ni.
The truth is rarely pure and never simple.

trancer01 ::

Zelo verjetno slovenski podnapisi bojo, saj se risanke že prevajajo. To vem, ker je kolega dobil ponudbo od Netflixa za prevajanje vsebin in sem tudi že videl, kakšen je program za prevajanje Netflix vsebin, ki teče v brskalniku. Zaenkrat bodo sicer prevedene samo risanke, bo pa po mojem zelo verjetno čez čas vsa vsebina podnaslovljena.

seminal ::

Mene zanima če je na slovenskem netflixu že kaj več vsebine kot pa pred kakim letom? Če je kaj spremembe bi se naročil.

Bor H ::

Preveri na http://unogs.com/ kaj je na voljo. Vedno pa imaš na voljo brezplačen test za en mesec in se potem odločiš.

drvo ::

Ponudba se je močno povečala.

M.B. ::

Kaj je bistveno novega: House of Cards, Jack reacher, Sherlock, House, Cosmos, Mythbusters, Blacklist, Plant Earth (mislim da 2. sezono sofinancijrajo z BBCjem), Top gear, Breaking Bad, Better call Saul, Expanse, Rick and Morty, Happy Tree friends, Stranger Things (najboljša serija poletja), The IT Crowd,. Celoten Star trek vključno z novo serijo Star Trek Discovery.

Jutri pride Crown o prvih 10 letih kraljevanja zdajšnje Kraljice Elizabete:


Pa januarja pride Series of unfortunate events:


Škoda pa je da za Slovenijo ni nobenih seznamov kaj pride kaj pa ne, tako je za USA. Samo odpreš pa nankrat se hvalijo da so dodali 33 novih filmov od katerih je 15 nekih korejskih 4 dokumentarci 2 pa mogoče tebi osebno zanimiva.

Zdaj tak bom reko, če hočeš Netflix met namesto kina se po moje ne splača. So sicer filmi, ki relativno hitro pridejo (Jack reacher, Pacific Rim, transformers etc.) ampak enih ni pa ni (John wick, Marvel etc.).

Glede na to da je Netflix izjavo da bo bistveno zmanjšal nakupe licenčnih filmov ni za upat da bo se ponudba, kaj bistveno izboljšala. Še vedno obstaja tudi Google play in pa pickbox (ki je vključen že v marsikateri Telemach paket). (Sam plačujem za njega pri Telemachu samo uporabljat, ga ne morem, ker ga settop box ne podpira).

Za serije je bistveno boljši. Sam trenutno gledam Netflix produkcijo: Daredevil, Jessica Jones, Chef's Table. Še kr je Bojack Horsman (čeprav depresivn) pa Unbreakable Kimmy Schmidt. Gledam pa tudi neki anime Kuromukuro, škotski sitcom Still game (ki se mi zdi odličen), pa Full house ker pač ene boljše ~20 minutne komedije za pred spanjem nisem našel. Archer je odličn, samo sem skoraj fertig. Pa iZombie sem vido da je tudi kul.

Najt kaj zanimivega je kr umetnost, še posebej preko ungogs. Sam opažam da gledam bistveno več serij kot filmov. Glede na statistiko, ki sem jo naredo gledam nekje 23 ur mesečno, kar se mi splača glede na 7.99 € naročnine. Večji paket je mi je brezveze, ker sem na Linuxu in HD lahko gledaš samo v Microsoft Edge in v samostojnih napravah, sam pa neke razlike na HD monitorju ne vidim (mogoče sem slep).

Na začetku mislim da je blo ~500 videjev zdaj jih je ~1600 pa vsak tedn je kaj novega. Edini problem je da maš holivudsko produkcijo pa neke xy Korejske filme pa serije pa Netflix original (ki v bistvu ni original) pa Netflix original, ki je original pa dokumentarce vse skupaj zdaj pa vedi kaj se splača gledat kaj pa ne.

Potem pa še je 10 nekih Slov TVjev, ki trajajo od 3-11 ur. iz rtvslo:

Norveška nacionalna televizija pa se tokrat ni prvič odločila za nekonvencionalen format oddaje. Februarja letos so tako predstavili oddajo, ki je 12 ur govorila o drveh in ognju. Ob prasketanju ognja so gledalci lahko poslušali tudi poezijo in pomirjujoče glasbene vložke, tistim, ki jih gledanje ognjenih zubljev ni "pomirilo" in zazibalo v trden spanec, pa so strokovnjaki za ogenj in les ponujali nasvete, kako najbolje nasekati drva za kamin, jih nato pravilno zložiti in kako na koncu ogenj prižgati, da bo lepo gorel.


Še predtem pa so predvajali osemurno potovanje z vlakom od Osla do Bergna - oddaja je bila takšna uspešnica, da so jo morali predvajati znova, nekoč pa so tudi v živo spremljali lovljenje lososov.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

janezvalva ::

netflix plačljiv? čudno. jaz imam to zastonj.
koliko se pa plačuje?

Jerry000 ::

janezvalva je izjavil:

netflix plačljiv? čudno. jaz imam to zastonj.
koliko se pa plačuje?

Kako maš ti netflix zastojn?

M.B. ::

Mogoče je pa heker pa je kupo račun od nekoga z Netflixom. Al pa je kolega od lastnika Netflixa pa mu je zastonj dal :)
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

XsenO ::

Majhna nevšečnost danes pa neke vrste obvestilo za ostale. Danes sem odkril, da ima netflix zanič varnost, tako da mi je nekdo vdru v acc (pass ugibam, da je dobil iz kakšne kompromitirane baze in ja vem my bad za imeti isti password na več straneh) in mi spremenil email/account brez, da bi mi bil poslan kakšen confiramtion mail na moj naslov. Le dobil obvestilo, da sem uspešno spremenil email...
Tako, ad iemjte dober password :P

Drugo vprašanje telefon je nekako ostal prijavljen notr, tako da imam email tega cigota. Mi lahko priporočate par spam list? :)
1 + 1 = 1

Jerry000 ::

http://www.mailbait.info/

Drugače pa predlagam da email posreduješ netflixu ali kam drugam prijaviš.

XsenO ::

Sem ga že posredoval netflixu
1 + 1 = 1

mtosev ::

a mogoče ve kaj se zgodi na nimaš dovolj denarja na paypalu: a se account zamrzne al izbriše?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Heisenberg ::

mtosev je izjavil:

a mogoče ve kaj se zgodi na nimaš dovolj denarja na paypalu: a se account zamrzne al izbriše?

? Ne rabiš imeti nič na Paypalu denarja, saj ti ga oni trgajo iz kartice ki si jo vnesel. Problem lahko rata samo na tvoji banki ko greš preveč v minus.

Gatsu ::

Sej lahko na paypalu prekineš avtomatsko plačevanje netflixu.

Matjaz79 ::

Mene pa nekaj zanima. Če si registriram account na Netflix Slovenija in naknadno uredim VPN, bom potem z slovenskim računom in ameriškim IP-jem lahko gledal vso vsebino, ki jo imajo na voljo v ZDA? Oziroma do angleške vsebine, če se z VPN povežem v Anglijo?

Ali je morda kaj razlike, če si že na začetku raje registriram račun z ameriškim IP-jem?
Samsung UE49KS7002, Yamaha RX-V463, Infinity Beta HCS

M.B. ::

Nima veze kje se registriraš. Veze ima samo kje se trenutno nahajaš. Pa če imaš srečo da VPN še dela, ker so zlo zaostrili to. Redki VPNji še delajo za Netflix.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

Kebo ::

NordVPN in ExpressVPN bojda še delujeta, ampak sta predraga a moje pojme.

Matevz96 ::

M.B. je izjavil:

Nima veze kje se registriraš. Veze ima samo kje se trenutno nahajaš. Pa če imaš srečo da VPN še dela, ker so zlo zaostrili to. Redki VPNji še delajo za Netflix.


Ravno preveril deluje preko Opere in vgrajenega VPNja.
#hooldthedoor

Kebo ::

Meni preko opere ne deluje, si probal tudi kaj predvajati priklopljen na ameriški strežnik.

Matevz96 ::

Pa res ne deluje, pokaže vso vsebino vendar je potem ne moreš predvajat.
#hooldthedoor
««
4 / 24
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Disney Plus (Disney+) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6211283 (513) opeter
»

HBO Max (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21131662 (3327) Pithlit
»

Netflix znižal cene v manj razvitih državah, tudi Sloveniji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Rezultati
14115314 (6845) Gregor P
»

Deljeni Netflix račun (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8814677 (2792) Doew
»

Netflix osvojil Slovenijo in svet (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
25594828 (71381) Tr0n

Več podobnih tem