» »

Netflix

Netflix

««
3 / 24
»»

deadbeef ::

Pojma nimam... ampak vsebine je dost mal. Par US serij.

Tr0n ::

deadbeef je izjavil:

Pojma nimam... ampak vsebine je dost mal. Par US serij.

Tak na hitro presteto 240 TV serij.

cekr ::

Na BD playerju mi še vedno piše, da lokacija ni dovoljena.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Tr0n ::

BD player? V browserju odpres. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Jerry000 ::

Evo, pa imamo končno podprt netflix tudi v SLO :)

drvo ::

Iščem house of cards, ki je njihova serija, pa je nikjer ne najdem.

cekr ::

Netflix imam podprt v komponenti.
Ima celo svoj gumb na daljincu.

Zadeva me zanima samo iz firbca, da vidim, če deluje pri nas.
Plačevat ne mislim, ker nimam 48 ur na dan, da bi spremljal vso ponudbo.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

al1976 ::

Dela :)

1 mesec je free...

Epialt ::

drvo je izjavil:

Iščem house of cards, ki je njihova serija, pa je nikjer ne najdem.

Naj me popravi kdo, če imam narobe... Vsaka država ima svojo vsebino?!
EDIT: Če prav razumem... če hočeš dostopati do večino vsebin te pride še 5$ na mesec
https://promo.unblock-us.com/get-americ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Epialt ()

OK.d ::

LPOK.d

XS!D3 ::

Tole je zaenkrat free in deluje, če kdo želi US Netflix. Na PC sicer sam ne bi nastavljal nekih x DNS strežnikov iz varnostnih (morda tudi performančnih) razlogov, na namenskih playerju morda ni tak problem. Pri sebi sem naredil conditional forwarding na lokalnem DNS strežniku, tako da samo za domeno netflix.com pošilja requeste na DNS od tvunblock.com in zaenkrat izgleda, da deluje.

TRIROG ::

Zanima me ali lahko z US računom (ustvarjen preko VPNja) ob izklopljenem VPN-ju gledaš vse isto kot če bi imel vklopljen VPN ali samo tisto kar je na voljo na SI Netflixu (kot če bi imel SI račun)?

Jerry000 ::

Nekaj me zanima. Če (recimo), hočeva kupiti z bratom 1 netflix račun (skupen za 10€). Glede na to da ta paket za 10€ popira do 2 napravi, ali lahko naenkrat oba gledama netflix, vsak na svoji napravi?

Tr0n ::

Da.

Jerry000 ::

Torej potemtakem lahko več ljudi uporablja netflix naenkrat če vzameš oni paket za 12€ kjer omogoča do 4 naprave

Tr0n ::

Ce imas na voljo dovolj siroko pipico, sure.

Jerry000 ::

Tr0n je izjavil:

Ce imas na voljo dovolj siroko pipico, sure.

Ne, ampak te osebe niso v isti hiši :). Brat v svoji, jaz in punca v svoji :)

Robert ::

Zanima me ali lahko film tudi kupiš preko Netflix-a (download) ali ga lahko samo gledaš ?

starboi ::

Robert je izjavil:

Zanima me ali lahko film tudi kupiš preko Netflix-a (download) ali ga lahko samo gledaš ?


Predlagam da si prebereš, kaj sploh točno Netflix je. In odgovor je ne, ni možnosti nakupa filmov in serije ( prav tako tudi download ne ).

Zheegec ::

Ubistvu je, za extra $7 dobiš še celo opcijo fizičnega DVD, samo mislim da je to samo za USA.

Jerry000 je izjavil:

Nekaj me zanima. Če (recimo), hočeva kupiti z bratom 1 netflix račun (skupen za 10€). Glede na to da ta paket za 10€ popira do 2 napravi, ali lahko naenkrat oba gledama netflix, vsak na svoji napravi?


Jap, tudi v različnih državah. Nima veze dejansko. Pač če kupiš paket za 2, lahko gledaš ali ti dve stvari hkrati na različnih napravah, ali pa 2 osebi vsaka eno svojo napravo istočasno.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Alessio983 ::

Tudi sam sprobal 4k vsebine na tv ju delajo super slika lepa ... brez zatikanja. Drugače pa moraš vnesti kartico da se lahko registriraš, kako pa prekineš da ti ne zaračunajo avtomasto naslednji mesec ne najdem nikjer.

ok našel....
https://help.netflix.com/en/node/407

Zgodovina sprememb…

yxiz ::

Obstaja app za philipsa 7809?

Looooooka ::

Jerry000 je izjavil:

Nekaj me zanima. Če (recimo), hočeva kupiti z bratom 1 netflix račun (skupen za 10€). Glede na to da ta paket za 10€ popira do 2 napravi, ali lahko naenkrat oba gledama netflix, vsak na svoji napravi?

Ni važno ker račun maš. Gledajo ip. Z ameriškim ipjem dobiš ameriško ponudbo z našim slovensko. Vsaj tko je z mojim accountom.

L1nK ::

a dobimo slučajno po tem, ko poteče trial obdobje in dejansko plačamo naročnino, več vsebine ali je to to, kar je sedajo dosegljivo na slo računu? glede filmov je trenutno porazna situacija
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: L1nK ()

kow ::

Tr0n je izjavil:

deadbeef je izjavil:

Pojma nimam... ampak vsebine je dost mal. Par US serij.

Tak na hitro presteto 240 TV serij.


Tukaj pise, da je serij 206, filmov 569. Vprasanje, ce so azurni.
http://unogs.com/countrydetail/

BigSexy ::

Mene niso prepričali. Najbolj me moti, da precej serij ni ažurnih (manjkajo aktualne sezone). Kvaliteta je isti šmorn kot travniške izvedenke, 4k vsebin praktično ni, slo podnapisov ni... res da premium naročnina košta kot eno kosilo, pa vendarle ne najdem razloga da odkartam 12 EUR/mesec.
To Infinity And Beyond !

Jerry000 ::

Komaj je prišlo to k nam...dajte Netflixu malo časa da si "opomore"

al1976 ::

Sem probal aplikacijo netflix v metroju in je za moje pojme uporabniška izkušnja super (1080p dela bp, prav tako 5.1 zvok). Sorting odličen, podnapisi eng so zame dovolj, vsebine pa je za enkrat res manj. V bistu me zelo mika da na storitvi ostanem.

OK.d ::

Jerry000 je izjavil:

Komaj je prišlo to k nam...dajte Netflixu malo časa da si "opomore"

Opomore že, ampak če je štart porazen bo odvrnil še tiste najbolj zagrete uporabnike.
LPOK.d

trancer01 ::

Tako kritično slabo sicer ni, serij je kar dovolj, edino ponudba filmov je res slaba. Če pogledate bolj pozorno ponudbo po različnih državah, vidite, da imajo vse države, v katere je NetFlix letos prišel, daleč najslabšo ponudbo. Problem so tudi pogodbe, ki jih imajo produkcijski studii z lokalnimi IPTV/kabelski TV ponudniki. Pri nas ima recimo Proplus ekskluzivno pravico za House of Cards. To so pač mučke velikih studiev za večanja profita. Upam, da bo NetFlix kmalu dodobra premešal to sceno in povzročil, da klasična TV zaradi NetFlixa odmre oz., da se vsaj končajo te ekskluzivne pogodbe z oderuškimi lokalnimi TV ponudniki.

Jerry000 ::

OK.d je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Komaj je prišlo to k nam...dajte Netflixu malo časa da si "opomore"

Opomore že, ampak če je štart porazen bo odvrnil še tiste najbolj zagrete uporabnike.


Enako kot pri špilih...nikoli ne naredi pre-order...ker boš razočaran. Enako je tukaj. Žal tako je danes. Z malo potrplenja bo šlo, jaz tudi probal nisem ravno zaradi tega, dam mu čas, tačas mam pa tko dost alternativ...pa še zastonjskih.

680x0 ::

trancer01 je izjavil:

Pri nas ima recimo Proplus ekskluzivno pravico za House of Cards. To so pač mučke velikih studiev za večanja profita. Upam, da bo NetFlix kmalu dodobra premešal to sceno in povzročil, da klasična TV zaradi NetFlixa odmre oz., da se vsaj končajo te ekskluzivne pogodbe z oderuškimi lokalnimi TV ponudniki.


V tem primeru je kar Netflix prodal ekskluzivo za svojo produkcijo. Očitno takrat še niso nameravali na slovenski trg.

Mufasa ::

V Nemčiji naprimer se je zadeva tko po dobrem letu zelo zelo izboljšala kar se vsebine in podnapisev tiče... mislim da bi moral bit v Sloveniji ravno tako..
"Es ist nicht genug, zu wissen, man muss auch anwenden;
es ist nicht genug, zu wollen, man muss auch tun."
- Johann Wolfgang von Goethe

Jerry000 ::

Mufasa je izjavil:

V Nemčiji naprimer se je zadeva tko po dobrem letu zelo zelo izboljšala kar se vsebine in podnapisev tiče... mislim da bi moral bit v Sloveniji ravno tako..

Seveda...sam folk takoj navali in jamra pol. Treba je počakat

Pesimist ::

nemci majo praktično vse sinhronizirano. Samo kako lastno netflix produkcijo sem lahko nasel brez nem. audia.

Tr0n ::

kow je izjavil:

Tr0n je izjavil:

deadbeef je izjavil:

Pojma nimam... ampak vsebine je dost mal. Par US serij.

Tak na hitro presteto 240 TV serij.


Tukaj pise, da je serij 206, filmov 569. Vprasanje, ce so azurni.
http://unogs.com/countrydetail/

Nekaj takega bo ja verjetno.

mitja_i ::

Jerry000 je izjavil:

Komaj je prišlo to k nam...dajte Netflixu malo časa da si "opomore"
Kolk časa je Google Play Filmi pri nas? Je kaj bolje zdaj? Ne!

trancer01 ::

Nemčija je velik trg. Po mojem se bo ponudba serij za Slovenijo še precej izboljšala, medtem ko bo ponudba filmov verjetno vedno med slabšimi.

Jerry000 ::

mitja_i je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Komaj je prišlo to k nam...dajte Netflixu malo časa da si "opomore"
Kolk časa je Google Play Filmi pri nas? Je kaj bolje zdaj? Ne!

Googlu ni prioriteta filmi, Netfliks je pa usmerjen samo v filme in temu podobno vsebino. Če googlu dol visi za filme ma še vedno miljaužnt drugih ponudb, aplikacij, storitev. Tako da ja...potrpežljivost, danes na začetku ni nič dobro

radmannsdorf ::

Se da Netflix predvajat na tv, preko routerja, ne preko hdmi? Recimo preko kakega DLNA serverja? Plex tv je baje včasih imel kanal Netflix noter, zdaj pa ne več... Moj smart tv Sony je tolk stupid, da nima Netflix app...

Mavrik ::

radmannsdorf je izjavil:

Se da Netflix predvajat na tv, preko routerja, ne preko hdmi? Recimo preko kakega DLNA serverja? Plex tv je baje včasih imel kanal Netflix noter, zdaj pa ne več... Moj smart tv Sony je tolk stupid, da nima Netflix app...


Ne, Chromecast ti je verjetno najcenejša opcija.
The truth is rarely pure and never simple.

Nemixxx ::

Ko grem pod browse-horror, mi vrže na izbiro 25 grozljivk. Resno ? Je tako slaba izbira ali je to samo na začetku ko je free trail ?
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

L1nK ::

verjetno tako slaba, bodo pa še dodajali, ampak s kakšno intenziteto pa najbrž nihče ne ve
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Tr0n ::

L1nK ::

izgleda sumljivo, a je safe? da ne bom slučajno IP bana fasal ali kaj podobnega
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

L1nK ::

sem že naložil, beta aplikacija je kar okleščena, ni še naprednega iskanja in sortiranja, niti accounta posebnega še ne rabiš. je pa tko, kot bi netlix moral zgledati. ker tisto slovensko je žalost.
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

SambaShare ::

Hm samo odsotnost zadnjih serij je pa deal braker. A ni bilo rečeno da bojo vse novo posnete vsebine na voljo povsod?

m4j3r ::

Če bi bilo toliko contenta kot v US, bi brez vprašanja plačeval teh 10€. Tko pa... obstajajo boljše alternative >:D

Kebo ::

Mi smo si s kolegi razdelil 12 EUR paket pa vsak plačuje 3 EUR, in furamo Smartflix, dokler bo delal super ko bo pa začel Netflic blokirat VPN bomo pa pač prekinli naročnino.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kebo ()

SambaShare ::

No saj počasi pa kaplja vsebina gor. Pol leta s takim tempom pa bo stvar OK. Sicer si pa res več ljudi deli en račun, pa je stvar že zdaj dirt cheap.
««
3 / 24
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Disney Plus (Disney+) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6211152 (382) opeter
»

SkyShowtime (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Sedem umetnosti
22028689 (1155) Gregor P
»

HBO Max (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21131056 (2721) Pithlit
»

Netflix znižal cene v manj razvitih državah, tudi Sloveniji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Rezultati
14114867 (6398) Gregor P
»

Netflix osvojil Slovenijo in svet (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
25593881 (70434) Tr0n

Več podobnih tem