» »

Netflix

Netflix

««
8 / 24
»»

M.B. ::

Če imaš telemach poglej še Pickbox, je marsikje vključen že v Telemach naročnino. (Eden izmed video klubov v EONu) ima par serij pa filmov, ki jih Netflix nima. Pred kratkim so imeli tudi Mr. Robot.

Je pa res da je na Netflixu izven USA Star Trek Discovery, ki je v USA samo na CBS streamingu na voljo, tako da imamo tudi nekaj kar USA nima :).
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

techfreak :) ::

Mr.B je izjavil:

Kurzweil je izjavil:

@mayne, to pa absolutno ni res. Že recimo NBA in Eurolague nimata za testno obdobje (kadar je) tega. Delajo pa še par drugih kardinalnih napak, recimo to, da ni možna uporaba PaySafe Carda (danes polovica mularije za online gaming eksistira s tem, ker še pač nimajo MC ali PP), da je izbor smešno slab in ohlapen, da ne naštevam dalje - I will pass!

V tujini imaš netflix kartice. Včasih so bile od 10€ dalje.. Sedaj so samo od 20€ (al 15€).
Precej bank nudi debetno Viso kot primarno kartico ali pa kot dodatno zastonjsko kartico, prav tako pa imas brezplacna N26 in Revolut. Sploh mularija ima pri nasih bankah te storitve zastonj, tako da ni razloga da ne bi imeli kartice. paysafecard je sicer anonimen, ampak precej oderuski.

RegulusDraco je izjavil:

Me pa moti majhna izbira filmov in serij. Rad bi pogledal tudi kak film za katerega vem da je na voljo drugod po svetu, na slovenskem netflixu pa pač ne.
Po izkusnjah Netflix prikaze filme/serije glede na lokacijo IPja, tako da lahko tudi s slovensko kreditno kartico placujes za storitev, ce uporabljas VPN.

Vecinoma imajo VPNji blokiran dostop do Netflixa, ampak sem se nedolgo nazaj imel zakupljen VPN, ki je omogocal ogled. Kakor so na redditu predlagali, sem moral dokupiti se staticni IP, saj bi naj Netflix pridno blokiral IPje, iz katerih dostopa vec uporabnikov hkrati.

Za gledanje preko TVja sem si postavil wifi hotspot na Raspberry PIju, ki je ves promet preusmeril preko OpenVPN-ja, in tekoce je delovalo tudi gledanje 4K vsebin.

leiito ::

Kaj pa je npr. par primerov dobre serije, ki je dostopna na ameriškem Netflixu, na slovenskem pa ne? Ker sama kvantiteta ne pomeni dosti, kar se mene tiče dajo lahko gor celotno ameriško tivi produkcijo od 50-ih do leta 2000 pa ne bo zato nič več gledljivega.

krepki ::

Jaz sem zadovoljen z vsebinami na Netflixu edino kar je,da mi 4K vsebine ne pridejo do izraza,ker še nimam 4K tvja.
Ampak mislim,da bo letos prišel na vrsto želja je sicer bila OLED ampak me je minilo,ko sem videl zapečeno sliko,ker pazit pa ne mislim kaj se gleda.
Tako,da bo potrebno nabavit en odličen lcd 55 tam do 2000€

Gatsu ::

Lastna produkcija je vsa na Slovenskem Netflixu. Potem imamo kar nekaj tekočih serij ki jih na Ameriškem ni, ker se le te predvajajo na Ameriških TV mrežah - The Blacklisted, Star Trek Discovery, Frontier, DC Legends of Tomarrow itd. Manjkajo pa seveda predvsem licenčne zadeve, saj nas imajo Ameriški studii še vedno za "tretji svet" in jim gre način kako Netflix vse svoje filme lansira globalno blazno na jetra.

Glavna stvar zarad česar se ima Netflix je pa itak lastna produkcija. Te robe je pa ogromno in vedno več. Letos je budget 8 miljard $ :) V produkciji pa je tudi The Witcher serija.

shadeX ::

BTW je gledal že kdo Warcraft odkar je prišel na slovenski Netflix? :)

Jerry000 ::

shadeX je izjavil:

BTW je gledal že kdo Warcraft odkar je prišel na slovenski Netflix? :)

Na netflixu je? Nisem še, ga pa bom še 1x :D

shadeX ::

Jp. Jaz sem ga sicer gledal v kinu ampak ko sem ga videl na trending mi je kar polepšalo dan. Ga bom še enkrat pogledal ob kakšni posebni priložnosti :)

Jerry000 ::

No, men si pa ti polepšal dan ko si rekel da je gor :D

M.B. ::

John Wick, Star trek Beyond, Doctor Strange, Cloverfield trilogija, Rogue One, Mission impossible 3,4 so tudi na Netflixu. Kar dosti Marvela je gor.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

Jerry000 ::

M.B. je izjavil:

John Wick, Star trek Beyond, Doctor Strange, Cloverfield trilogija, Rogue One, Mission impossible 3,4 so tudi na Netflixu. Kar dosti Marvela je gor.

Me je pa razjezilo da Rouge One je gor ostalih pa ni.

Gregex ::

Danes dobil na mail, da mi ponujajo spet 1 mesec free trial. To že ene tretji ali četrti mesec free. Zadnji dan pred potekom pa itak cancel in kreditno odstranit. Sweet. Je pa zdajle konkretno več ponudbe kot lansko leto, a še zmeraj iz principa ne mislim plačevat več kot Ameri za manj vsebine.

Alessio983 ::

No če si bi keri delil iščem ... ZS, rabim samo 1 account za TV

Konlov ::

Kaj pravzaprav je Marvel?

drvo ::

Konlov je izjavil:

Kaj pravzaprav je Marvel?


Brat od Marvina.

Konlov ::

Ker je povsod (Jesica...), pa vse bolj tako tako za gledat.

M.B. ::

Marvel: Od Marvel stripov filmi in serije. Tu so Netflix serije (Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist, Defenders) Potem pa blockbusterji, Avengers, Doctor Strange, Hulk, captain amerika, Iron man etc.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

shadeX ::

Sam ponudba animejev v Sloveniji je obupna.

M.B. ::

Mislim da v USA ni dosti boljše. Za to maš Crunchyroll
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

shadeX ::

Vidim da je tud za Apple TV tale app, kar je super, ampak maš spet 7€ naročnine na mesec. To bi se moral čist odločit kaj bom gledal. Al anime al vsebino iz netflixa in potem tisto plačat.

M.B. ::

Kolkor vidim je Crunchyroll tudi free, samo nima vseh animejev pa reklame so.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

shadeX ::

Na spletni strani je free z reklamami. Njihova aplikacija pa zahteva dostop do premium storitev.

Konlov ::

Mah grem kar Fargo again gledati.

Sparkxl ::

Mogoče je že bilo omenjeno, sploh obstajajo slovenski podnapisi za bilokaj? Vse kar sem do zdaj probal so samo angleški. Se da tudi jezik spreminjat, npr. na nemški?

Gregex ::

Slo podnapisov ni, sem pa pri veliko vsebinah opazil madžarske podnapise.:O

M.B. ::

Pa italijanski so včasih. Vprašanje pa je kak dolgo še bojo angleški. Ker v skandinavskem Netflixu angleških podnapisov baje ni več samo Švedski/Norveški Dub. Upam samo da se pri nas dub nebo splačal, za vse, ampak to pomeni konec gledanja Pixarja na Netflixu. Zaenkrat se vsaj na Netflixu pogleda, kar se v kinu ne more, ker je vse sinhronizirano.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

shadeX ::

Upam samo da se pri nas dub nebo splačal,


Ne skrbi. Dub se pri nas nikoli ni dobro odnesel, če pustimo na strani risanke za otroke. Nismo tako retardiran narod, da bi za vsak tv show oz. film morali met glasovni prevod kot majo npr italjani.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

leiito ::

Ne samo to, sinhronizacija je draga, razen če delaš po rusko, da eden govori za vse.

Sparkxl ::

Sem nekaj dni testiral netflix in to je vseskupaj komedija. Polek tega da ni tako banalne stvari kot so podnapisi, je ponudba za slovenijo izpod vsake kritike. Od novih filmov NIČ. Tako da kot kaže zaenkrat, long live torrent in kodi

Jerry000 ::

Js bom tko reku, če se 4je naberete in si delite račun (3€/osebo) pa vsak ma svoj profil je Netflix čist super. 12€ pa tudi jaz ne dam za to

M.B. ::

Še najnovejši filmi so Marvellovi iz 2016. Če hočeš nove filme pa podnapise se ti bolj splača HBO GO Sedaj na voljo brez kabelske naročnine na HBO. 6,99EUR na mesec. Je tudi 1 mesec brezplačno na voljo. Če na hitro spletno stran pogledam majo GotG vol. 2. Od lani Spiderman Homecoming, Mali šef.

Opažam pa da je kar nekaj relativno novih filmov na petih cinestar kanalih. Med drugim prihaja zdaj John Wick 2. (7.4 pa 21.4), pa The founder o ustanovitelju McDonaldsa. Pa fajn je da imajo tv program v HTML tabelah za celi mesec, da lahko skriptam kaj je na TV.

Tako da zdaj pri 5ih cinestar kanalih foxmovies pa foxtv, planet tv pa EON 8 dni nazaj ogleda se celo najde še kaki film na TV.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M.B. ()

shadeX ::

Če hočeš nove filme pa podnapise se ti bolj splača HBO GO


Pa je vse to kar je na seznamu serij in filmov, na voljo tudi v Sloveniji? Če to drži je ponudba izjemna.

M.B. ::

Vse to je blo gledano na hbogo.si. Nisem pa naročen tako da nevem, ampak po moje bi moralo to držat. Seveda je tu še poleg originalna HBO produkcija (GoT, Westworld, etc.)
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M.B. ()

shadeX ::

Bom sprobal trial pa bomo videli :)

Matevz96 ::

Ima HBO tudi možnost več uporabnikov hkrati?
#hooldthedoor

Okapi ::

A misliš da vidijo, koliko jih sedi pred televizorjem?:)

M.B. ::

Izgleda da Lahko. Tretirajo namreč eno naročnino kot gospodinjstvo, ker HBO navadni tudi gospodinjstvo z več člani lahko gleda. 3 hkrati zgleda.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

webmaher ::

HBO OD v analogni kvaliteti ali sem kaj zamudil že :))
Butci niti HD 1080 ne privoščijo, za 4k ali pa HDR in DV pa še slišali niso...
Ker imam zadevo še slabih 21 mesecev praktično zastonj v paketu jih bom potem gladko skenslal, če ne bodo imeli najmanj HDR 1080...

profdoktor ::

Čez dve leti bo že 100% 4K HDR, ampak potem ne bo samo 10 EUR na mesec, prej kakšnih 15 EUR.

Curly ::

Hudo razočaran sem nad ponudbo filmov na Netflixu, serije so OK. Po poteku triala bom najbrz poskusil HBO, upam na več sreče.

janig ::

Jerry000 je izjavil:

Js bom tko reku, če se 4je naberete in si delite račun (3€/osebo) pa vsak ma svoj profil je Netflix čist super. 12€ pa tudi jaz ne dam za to

12 eur je premalo za eno kosilo v normalni restavraciji v LJ. Meni se zdi 12 eur/mesec cist ok.

Vazelin ::

Pogrešam sitcome ala seinfeld, frasier in angleške serije ala black adder in podobno

leiito ::

Netflix je specializiran za serije, od nekdaj, sicer snemajo in kupujejo tudi filme, ampak za filme je iTunes, nerealno je pričakovati, da boš za €12/mesec dobival najnovejše filme.

Poleg tega zadnja leta kakovost serij itak presega filmsko produkcijo, količinsko pa itak in če komu ni dovolj to, kar za svoj denar ponuja Netflix, tudi v Sloveniji, je zaradi piratstva izgubil občutek za vrednost.

Btw, odlična, še relativno sveža miniserija je Wild Wild Country, o dogodkih, ko so sledilci guruja Bhagwana Rajneesha v Oregonu v 70-ih vzpostavili utopično komuno in se pri tem zapletli v vojno z lokalci in ameriškimi oblastmi, zanimivo in gledljivo.

Netrunner ::

Cena Netflixa je previsoka, saj za isto ceno dobiš v usa občutno več vsebine. Ne pričakujem cene v razmerju z vsebinami, ampak pravično bi bilo da se vsaj malo prilagodi.

Kaj smartflix je še aktualen?
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

zmaugy ::

Sem imel kar dolgo Netflix, vendar ga nekako nisem dosti uporabljal. Na koncu sem ga odjavil, ko sem na službeni poti v Nemčiji na svojem ipadu gledal film, ki potem ob prihodu domov ni bil dostopen. Se pravi nas obravnavajo kot petnajsto ligo in nam ponujajo še manj kot Nemcem.
Itak gre pa za velikansko izgubo časa in lobotomizacijo populacije.

leiito ::

Cena je previsoka, ker dobiš v ZDA "občutno več vsebine"? Ne, ne dobiš je, ne ti, oni, ampak za to so pač razlogi, UFC dogodki so v ZDA €60, pri nas pa €25, specifika trga pač, to je kot bi rekel, da so avtomobili ali Apple izdelki predragi, ker so v ZDA cenejši. Cena je lahko previsoka kvečjemu v primerjavi z drugimi podobnimi storitvami na našem trgu.

zmaugy ::

Brez zamere, kakšna specifika trga? Naj ponudijo iste vsebine za isto ceno vsepovsod.

Jerry000 ::

janig je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Js bom tko reku, če se 4je naberete in si delite račun (3€/osebo) pa vsak ma svoj profil je Netflix čist super. 12€ pa tudi jaz ne dam za to

12 eur je premalo za eno kosilo v normalni restavraciji v LJ. Meni se zdi 12 eur/mesec cist ok.

Zakaj 12 če je lahko 3? Men 12 na mesec je preveč za to kar jaz uporabljam :). Če pa usak dan gledaš (oziroma vekrat) je pa 12 OK tako kot si rekel. Za tiste 2 filma ko pogledam na mesec pa je 3 super :)

profdoktor ::

Jerry000 na čelu imaš etiketo "Škrtuh".

leiito ::

zmaugy je izjavil:

Brez zamere, kakšna specifika trga? Naj ponudijo iste vsebine za isto ceno vsepovsod.


Zato, ker je nabor rezultat pogajanj s studii, ZDA pa primarni trg, v katerega so pripravljeni vložiti več. Ne gre za to, da nas ne marajo, pa ne samo nas, ampak da imajo raje svoje. Enako je na iTunes, kjer filme kupujemo, nekateri naslovi nam sploh niso dostopni, tako kot nekatere aplikacije v App Store ne.

Občutek imam, da imajo nekateri preveč časa, kar običajno pomeni premalo denarja, ker če ti je €12 na mesec preveč denarja in premalo vsebine, kot sem že rekel, zaradi zlate dobe piratstva ste izgubili občutek za vrednost.
««
8 / 24
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Disney Plus (Disney+) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6211317 (547) opeter
»

HBO Max (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21131858 (3523) Pithlit
»

Netflix znižal cene v manj razvitih državah, tudi Sloveniji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Rezultati
14115402 (6933) Gregor P
»

Deljeni Netflix račun (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8814714 (2829) Doew
»

Netflix osvojil Slovenijo in svet (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
25594937 (71490) Tr0n

Več podobnih tem