» »

Google+

Google+

««
4 / 10
»»

DarkSite ::

Imam pa drug problem. Ko testiram Hangout mi ne dela mikrofon. Torej, ko pritisnem na ikonco za mikrofon so obarva rdeče in muta. Ko pa odstranim mute pa se ne pojavi zeleni bar, ki nakazuje, da mikrofon dela.

V settingsu imam pod default nastavljeno: "Microfon: Default device"
Ko to spremenim na: "Microphone 2 (Logitech bla bla)" in pritisnem na SAVE, se mi ne posnamejo spremembe!

gslo ::

prosim za invite, zdaj ko ste spet naloadani.

SG_101 ::

če ima kdo kakšen invite, bi lepo prosil :)

mihec87 ::

Kak invite viška pri komu?

šernk ::

pišite mi na ZS vaš mail pa dobite invite :)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Shkorc ::

ZS z mailom, če potrebuje kdo invite. Hvala Zero0ne za začetno povabilo 8-)

MonkeyHead ::

Če kdo želi invite na ZS :D

Shkorc ::

Inviti poslani vsem, ki ste poslali ZS. Upam, da vam uspe priti notri. Meni je trajalo pol dneva od prejema povabila, da sem potem dobil dejanski dostop.

Janac ::

evo še mene za povabila, piši zs.

l.p

Bananovec ::

sidd je izjavil:

RejZor, pa ti sploh se zavedaš s kakšno lahkoto se da vse tole lepo blokirati na fb? Fb lahko imaš skoraj twitter style ;)
Sicer pa upam da bo še hitro kak google+ invite prost!

Kar pa ni namen FB. Njegov namen je spamanje s pomembnimi in velikokrat tudi manjpomembnimi oz. nepomembnimi informacijami. Pa saj ima vsako socialno omrežje svoje muhe. Twitter je zanimiv, FB malo manj. V bistvu ga imam samo za to, da vidim kje je kaki party. Za rojstne dneve me bk. Če je folk prelen, da nebi čestital irl, jaz ne bom.
En plus s strani FB je ta, da svoj zid uporabljam za odlagališče komadov iz youtuba. Čakam pa zdaj na povabilo za +. Glede na to, da je od Googla, ne more biti nič slabega.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

swar ::

Rabim invite na ppavlovic(at)gmail.com
hvala

bananaman12 ::

lahk koga invajtam če hoče sam na private nj mi pošle mail

RockyS ::

sej je zdaj odprto za vse ki imajo google račun.
Uporabnikov je že nekaj miljonov, +1 gumb pa je bolj popularen kot Tweet gumb.

smash ::

res je, naval je izjemen, FB je mrtu čez en teden

KTr1sk ::

lahko še zame prosim
email:
jaztomi @ gmail.com

hvala
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

RockyS ::

RockyS je izjavil:

sej je zdaj odprto za vse ki imajo google račun.
Uporabnikov je že nekaj miljonov, +1 gumb pa je bolj popularen kot Tweet gumb.

AmokRun ::

Jaz imam google račun, pa mi tam še zmeraj piše Keep me posted.
A se kje drugje da prijavit?

[ecstazy] ::

Še zmeraj se rabi invajt za google+. Konec meseca pa bo dostopen vsem.

S FB:
Google+ going live for everyone on July 31st.
(Maybe a day or two sooner but not late)

RockyS ::

GooglePlusTweet Google+
Google+ is now open to anyone with a Google account. plus.google.com and sign up! #GooglePlus

šernk ::

včeraj so meni začasno celo invite ukinli,

zadeva je še vedno v beta fazi in se iz dneva v dan spreminja možnsot za prijave :)

drugače pa eni uporabniki že imajo pripombe v smislu, da je zadeva prekomplicirana, sam imam po 20 minutah učenja nastavitev, že vse v mezincu in ravno zaradi nadzora zadeva zmelje FB.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

lopov ::

RockyS je izjavil:

GooglePlusTweet Google+
Google+ is now open to anyone with a Google account. plus.google.com and sign up! #GooglePlus


Ma to se hecajo ... Pričaka te "... Naše zmogljivosti so trenutno presežene. Kmalu poskusite ponovno."

nodrim ::

Zgleda kul vse skupaj, samo ni nekih hudih prednosti pred Facebookom. Circles se samo kul slišijo, v resnici so pa navadne skupine uporabnikov, kot se da združevat kontakte že od nekdaj v vseh mogočih programih. Hangout zgleda kul, vprašanje pa, če bo to kdo sploh kdaj uporabljal. Fotke so fotke, na koncu bo pa itak odločalo koliko ljudi bo dejansko prišlo gor za stalno in kako bo urejen pregled vseh objav naših "prijateljev".

RockyS ::

Ko ne vidiš dlje od svojega nosa.

Sedaj v status napišeš kar želiš in "obvestiš" točno določeno skupino, recimo sodelavce ali prijatle, lahko jih imaš tudi v več skupinah. Na facebooku je to zelo komplicirano. Hangout se že na veliko uporablja, tudi zato so uporabniki preklopli iz irca na msn in skype.
In ne, fotke niso fotke, fotke so lahko naložene na picasi, stil komentarjev in pregledov galerij je čist drugačen in celo funkcionalen, za razliko od facebooka.
Potem so tukaj "sparks", omogoča se kao "news feed", kao fan group varianta in lepo ločeno slediš v "incoming".
Potem pa je tukaj še +1, kateri se tudi shranjujejo in lahko pogledaš kaj vse si +1 in tako vodiš neko varianto "bookmarkov" za vse mogoče zadeve, meni kar uporabna stvar glede nato da dosti uporabljam google za kake tutoriale in članke in tako na hitro kaj shranim potem pa preko google+ odpiram za nazaj.

cegu ::

Za tiste ki še nimate. Invajti niso omejeni tako kot pri gmailu. Jih maš neomejeno.

whatson ::

Se priporočam

Hvala!
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

bananaman12 ::

Mene pa zanima zakaj je omejitev 18+ ? Zkaj je to dobro?

dux ::

Omejitev 18+ bo trajala do konca testing obdobja (torej do ~31. julija, morda kakšen dan manj).

Od takrat naprej pa bo omejitev 13+.
Upanje je v nasih odlocitvah

bananaman12 ::

aja kul. sj drgač me nč ne mot tud če bi bla omejitev tm ene 16+ :D ker poj bo ceu Hangout šteku ko bojo najstnce navalle na skupinski chat haha

Zgodovina sprememb…

Trupl0 ::

če ima kdo kakšno vabilo viška na rovtarm@gmail.com
tnx ;)
If you are going through Hell, keep going !

para! ::

Kako bo pa Google kaj varoval osebne podatke, sploh v primerjavi s FBjem? Je kdo že prebral izjavo o zasebnosti? Oglaševanje je preko ad-words, 100% ciljano? So že vklopili slikovne/video oglase?

lp
Death before dishonor!

Trupl0 ::

Hvala Dejan.
If you are going through Hell, keep going !

bananaman12 ::

dojel sm da na Google+ nikjer na profilih ni podatkov o starosti. Bojo to mogoče še kej dodal če kdo ve?

Matek ::

bananaman12 je izjavil:

dojel sm da na Google+ nikjer na profilih ni podatkov o starosti. Bojo to mogoče še kej dodal če kdo ve?
Prisežem, izgledala je starejša! :D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

jc ::

Tudi jaz bi prosil, če ima kdo vabilo viška:

jc@lost.si

LP

RockyS ::

Maš

jc ::

Hvala!

bananaman12 ::

Matek je izjavil:

bananaman12 je izjavil:

dojel sm da na Google+ nikjer na profilih ni podatkov o starosti. Bojo to mogoče še kej dodal če kdo ve?
Prisežem, izgledala je starejša! :D



haha :D

nodrim ::

tale Google+ zgleda zanimivo, ampak smo potem spet na istem oz. še na slabšem, ker bomo imeli 2 razširjena servisa (če se res razširi dovolj) za isto stvar ...

Upam, da vse skupaj čim prej standardizirajo v nekakšen protokol, kot je standardna e-pošta in lahko potem uporabljaš poljuben "odprtokodni" odjemalec za vse skupaj. Tako kot je zdaj je čisto preveč okorno vse skupaj in odvisno od tega ali je kdo prijavljen ali ni ...

Na žalost se mi zdi, da takole decentralizirat kot se da z e-pošto, pri temu ne bo šlo, ker morajo biti podatki dostopni ves čas, ampak to bo edini način razvoja teh socialnih omrežij, da nisi vezan na ponudnika, ampak lahko uporabljaš s poljubnim odjemalcem, ker so, tako kot e-pošta, socialna omrežja postala zanimiv in uporaben način komuniciranja in bi se morala razvit v podobno smer.

zupicaa ::

prosim en invite na gasper.zupa@gmail.com

hvala

smash ::

nodrim je izjavil:

tale Google+ zgleda zanimivo, ampak smo potem spet na istem oz. še na slabšem, ker bomo imeli 2 razširjena servisa (če se res razširi dovolj) za isto stvar ...

Upam, da vse skupaj čim prej standardizirajo v nekakšen protokol, kot je standardna e-pošta in lahko potem uporabljaš poljuben "odprtokodni" odjemalec za vse skupaj. Tako kot je zdaj je čisto preveč okorno vse skupaj in odvisno od tega ali je kdo prijavljen ali ni ...

Na žalost se mi zdi, da takole decentralizirat kot se da z e-pošto, pri temu ne bo šlo, ker morajo biti podatki dostopni ves čas, ampak to bo edini način razvoja teh socialnih omrežij, da nisi vezan na ponudnika, ampak lahko uporabljaš s poljubnim odjemalcem, ker so, tako kot e-pošta, socialna omrežja postala zanimiv in uporaben način komuniciranja in bi se morala razvit v podobno smer.


dva servisa ne bosta preživela

zlobcek ::

Bi se tudi sam priporočal za kakšen invajt please ;D - mejl bi bil zlobcek at gmail

Tnx! ;P

DMouse ::

Poslano obema.

zlobcek ::

Tnx DMouse;D

RockyS ::

Če še kdo rabi invite predlagam da napišite svoj mail tukaj na forum (uporabite anti spam variante) in vam bomo tisti, ki smo že not poslali.
Sproti pa se naj tudi napiše kdo je komu poslal(citira naj se mail), da je malo bolj pregledno vse skupaj.
Bi pa bilo fajn, da tudi tisti, ki ste dobili od nas "zgodnjih" invite poskrbite tudi za druge in tako širite mrežo. Povabila niso omejena tako, da ne rabite varčevat.

imallears ::

jest bi se tud priporoču za invite. imalleyesandears at gmail

tnx

RockyS ::

imallears je izjavil:

jest bi se tud priporoču za invite. imalleyesandears at gmail

tnx


Done.

poweroff ::

smash je izjavil:

dva servisa ne bosta preživela

Vprašanje. Morda se bo en usmeril v eno področje, drugi v drugo. Ala FB / LinkedIn.

Če bo pa eden propadel, pa upam, da bo to FB. Ker njihov odnos do zasebnosti in do uporabnikov je bistveno slabši kot odnos Googla.
sudo poweroff

nanoleet ::

Prosim za vabilo; matej(pika)galic(afna)gmail.com

lukslo ::

nanoleet je izjavil:

Prosim za vabilo; matej(pika)galic(afna)gmail.com


Poslano.

nanoleet ::

Hvala ti.
««
4 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google+ obnorel ljudi (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
9531131 (22553) Ziga Dolhar
»

Google Wave (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Omrežja in internet
20479367 (73929) root987
»

Joost invite? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
16561311 (58030) Lery

Google GMail Invitation (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Omrežja in internet
1905112614 (53391) jvolk

MSN 8.0 beta invite (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
304120543 (111128) OmegaBlue

Več podobnih tem