» »

Vsi ki ste oz.se vedno kupujete preko EBAY-a

Vsi ki ste oz.se vedno kupujete preko EBAY-a

snovak ::

Bok
Zanima me koliko slovencev kaj kupuje na tej online drazbi.
kdaj ste kaj zvedeli zanjo,
koliko stvari ste ze kupili,katero stevilko imate poleg userja(stevilka referenc)

jaz imam stevilko 25 :D :D

Ima kdo vec??

morphling1 ::

Ebay je zakon, samo so me pa dvakrat že nategnil , enkrat na začetku ko še nisem poznal ratinga in me je en z 0 nategnil za 60$, drugič sem pa kupoval procesor preko on-line trgovine ki je imela soliden rating samo se je zgodil 13 september in nikoli nisem nič več slišal o njih nevem a so propadli al kaj (pa niso bili v wtc-ju) sam od mojega nakupa naprej je prodajalec dobil od vseh negative feedback ker noben ni dobil. Zdaj pa kupujem samo še pri res preverjenih ali pa takim ko vidiš da se da dobro komunicirat in hitro odgovarja na emaile poleg pozitivnih ocen seveda.
Mam pa 15 različnih skupaj pa 23 pozitivnih feedbackov, dostikrat sem kupoval od istega prodajalca, kar je logično , ko enkrat vidiš da je šla transakcija brez problemov se še vračaš k njemu.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Jon ::

oy
jaz sem pred leti na eBayu uspesno prodajal stvari iz Ultime Online, ni bilo nobenih problemov :) celo parkrat mi je ratal za ksnih 50-100$ zvisat ceno s fake accounti. Ja jebat ga :) itak je samo bogat folk kupval to, sem pa vedno posteno predal robo in dodal se kako darilo :)

andrej ::

jaz do zdaj se nisem mel problemov, edino enkrat sem placal zelo dosti za postnino, ker je tip iz nemcije poslal UPS express:D
drugace pa je treba malo pazit in ne kupovat od slumljivih tipov. Treba uporabit kmecko pamet pa je.

andrej ::

aja, pa ko kupujes se preveri kaksne so cene v trgovini, ker vcasih folk na ebayu da vec kot v trgovini:P

R0K ::

Mi lohk en mal razloži kak točno to deluje? Recimo nemški ebay. Ker kukr gledam so cene laptopov gor smešno nizke.
Predvsem me zanima na kaj morem pazit tle?
Pa če mi lohk povete oznake ob nickih (cifre). To so neke ocene userjev vrjetno an? Kaj je boljš? Man al več? :D

Thx!

snovak ::

stevilke ob userju so reference.
ko naprimer kupis doloceno stvar in jo placas ti on pusti
feedback-referenco.ce je bil zadovoljen z placilom ti pusti pozitivni feedback z kaksnim pohvalnim komentarjem.
ti mu pa prav tako lahko napises ,ko predmet dobis,kako si bil zadovoljen.vecja stevilka pomeni vecje trgovanje.
POSEBEJ pa moras paziti kaksne feedbacka so mu prejsnje stranke pustile.
ce ima vec NEGATIVNIH feedbackov ti ne priporocam oz.poglej kaj je bilo narobe.

fogl ::

Nekoga ki kupuje preko ebay bi prosil, če bi mi lahko pridobil e-mail od enga prodjalca....do konca stav je še en dan, jest si pa v tem času nebi spedenal kreeditne da bi se včlanil.
lp, klemen

andrej ::

jaz sem do zdaj kupoval, ne pa prodajal. kupil sem ene 3 ali stiri stvari, mogoce v vrednosti skupaj do 150K SIT in do zdaj nisem mel problemov. Je pa res, da sem vedno preveril prodajalca in njegove prejsnje aukcije.

fogl ::

jest bi rad nekaj kupil, pa nisem registriran, zato rabim nekoga ki je, da mi dobi e-mail od prodajalca oz. stavi na predmet, jest pa plačam.
lp, klemen

BaRtMaN ::

In zakaj se ne moreš sam registrirat in plačat preko bančnega nakazila?

fogl ::

Če pa hoče ebay za vpis številko moje kreditne kartice, ki je sploh še nimam...
lp, klemen

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fogl ()

fogl ::

sem že rešu zadevo :D
lp, klemen


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse o Ebay-ju (strani: 1 2 3 4106 107 108 109 )

Oddelek: Kaj kupiti
5435934021 (3373) lolipop2

Ebay bidding poanta

Oddelek: Omrežja in internet
334114 (3643) Tilen

Kupovanje prek eBaya (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
567101061 (45608) Tilen
»

Ebay mora opeharjenemu kupcu povrniti škodo

Oddelek: Novice / Tožbe
286590 (5275) Nimkapu
»

E BAY

Oddelek: Kaj kupiti
312681 (2082) borutz

Več podobnih tem