» »

vprašanje za kablski internet

vprašanje za kablski internet

flipflop ::

Mene pa zanima, če so kakšni problemi z igranjem iger preko neta, na računalniku, ki do interneta dostopa preko mreže?

Sydk ::

Ja je problem, ker kabelski internet ni več kar je bil nekoč, jaz na G-kablu dosegam povprečne hitrosti na ravni prastarega 33.6 modema>:D

Sydk ::

No sej če dela net tko kot se za gre pol načeloma ni nobenih težav, samo s kablom je tako: večkrat ne dela kot pa..nažalost, še posebi pop. in proti večeru ko je veliko naroda in se vse zabaše..

Eagle ::

pa kaj vam te dela ludi, kdo pravi da kabl nea dela tak ko more ? mogoce oni posrani kabl v ljubljani res ne, samo tu pri nas v mariboru dela kabl boljse ko adsl saj uporabla kks profesionalni opremo(cisco) proti adslu, ku uporabla realtek al compex. Tak da nea govorite takih bedarij ker kabl se ni delau boljse ko zaj dela :p

Sydk ::

Eagle: (G)kabel uporabljam od res čistega začetka torej več kot 5 let in vem kaj govorim, jaz pocasi preklapljam na adsl, edino kar me zadržuje je $$$ :)

Fury ::

Amis kabl @ LJ.. use dela cist hudo

Bane_ ::

Ceprov sm zagovornik kabla bom tudi pocas preklopil na komfortni adsl paket!Ker to je ze kr mal huda da laohka 2mb uleces dol proti 512kb z 2k sit razlike!Seveda da ne govorim o uploadu!
Pa da ga izradim sa čekičem za intel pa se to ne pomaga!

tigrr ::

kabl je relativna stvar...

se najboljs dela, ce poznas KabelGuy-a

Once upon the time.. mi je dopizdilo na Gkablu, ker mi je delal s 60kB, pride kejblgaj, mal potipka po svojih serverjih in v 5 minutah mi je vlekl ~140kB/s.

dva mesca kasnej mi je do$#izdilo (ker je zadeva mirno crknila). Serviser mi je dostavu nedelujoc modem.. samo dostavil.. basta. no more.

En mesec po odklopu dobim pa se poloznico od preljubega GKabla (za en mesec naprej, itak:).

lp:)

flipflop ::

Sej je na kablu tudi lahko 2 mbit.
http://www.kks.net/cenik.php
Sprašujem p azato, ker je v zdnjem jokerju pisalo nekaj zaradi proxy serverja...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Porast števila širokopasovnih povezav v ZDA (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
11310253 (8532) CaqKa
»

SiOL mrk (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
17210223 (10223) hruske
»

Osebno zadovoljstvo: ADSL ali KABL ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
1017522 (5723) Narcos Satanicos
»

poceni do kabelskega neta

Oddelek: Omrežja in internet
202685 (1883) Storm
»

siol ADSL (reakcija kablasov) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
1379365 (6424) AlienRex

Več podobnih tem