» »

ne gre vzpostavit povezave z internetom

ne gre vzpostavit povezave z internetom

boštjan ::

Stvar je taka,da ko stisnem na IE6 ikono se ne poveže na net,tudi messenger se ne poveže in tudi ni mogoče izvest updejt za nortona.Zanima me kako to odpravit,ker pred enim tednom je zelo dobro delovalo,ker sem sam namestil sistem(win98slo)+IE6 z SP1 za IE6,namestil sem še messengera 5 za win98.
računalnik je od kolega.Na net je povezan preko kabla(modem thomson),prek arnesa.
Ima to plato (Slot 1/socket370,cpu =400MHz celeron) ,mrežna je na plati (neki DAVICOM9102).Naložo sem gonilnike za napravo.
Naj povem da je en teden vse delalo ko sulica in ni blo problemov,zdaj pa se noče več povezat.
Jaz sumim kabelski modem,čeprav vse lučke normalno utripajo(tako kot na mojem) ali pa mrežno(čeprav ni nobenega klicaja pod upravitelj naprav).

ali3n ::

Naj se prijatelj spomne, kaj je brkljal po sistemu ko je ta še delal. Lahko probaš odstranit in še 1x naložit/nastavit TCP/IP protokol...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

boštjan ::

če se ne motim se je z mano meno prek messengera,naslednje jutro pa ni več delalo.bom še to poskuso,vem da on ni tam nič mrdo,ker se na to ne spozna

AngelOfDeath ::

mogoče je brisal kake dadoteke ki jih ne bi smel (kazaa, imesh) ...

boštjan ::

kaazo ma,a datotek ni nič briso,razen mogoče kako muziko. a lahko poveš kaj več o tem če bi briso

AngelOfDeath ::

kako čudno mapo ki jo je naredil spyware
kazza pa imesh imata poleg ta spyware in eden izmed njih vem da ti uniči povezavo do neta če ga nena odstraniš po predpisih

boštjan ::

100% sem da ma kazo a brisal tudi ni nič,bom pa ga vprašo.in kam naj bi se ta spyware mapa namestila?

AngelOfDeath ::

ena se ponavadi namesti v program files

boštjan ::

mogoče veš ,kje bi dobo navodila kako to mapo odstranit pravilno.bi mogoče pomagalo če dam uninstal kaaze?bom probal

AngelOfDeath ::

eden od spyware programov v kazi :)

NewDotNet

Zgodovina sprememb…

boštjan ::

čaka me dosti branja:( ,kolega pa kazalite:D

AngelOfDeath ::

navodilo za 2 inštaliraj si kazzalite :)
drugače pa za vsaki spyware se najde zdravilo ponavadi kar na domači strani poizvajalca zato pa mamo
Google
da najdemo postopek za odpravljanje :)

City ::

Praviš da ima kabelski modem, če si kaj preklapljal pri prižganem računalniku in modemom se (to se je meni) ti lahko skuri vhod na modumu iz compa, modem pa izgleda da dela kot nov. No popravilo je čisto omembe ne vredno mi ga je popravil potem kolega jest pa sem mu dal za pir :D

boštjan ::

City,in kako je popravo?

City ::

Sory ne vem nisem tolk štromarja, ga bom vprašal pa povem.
A prej pa še poglej, če maš gor požarni zid da ni "kdo" pomotoma varnost "nabil do konca", tudi to mi je enkrat delal preglavice tako kot si rekel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: City ()

boštjan ::

verjetno bom moral kar tehnično službo poklicat,če mi danes ne bo ratalo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co. (strani: 1 2 3 469 70 71 72 )

Oddelek: Omrežja in internet
3558425183 (8467) Freakylion
»

Odkrili velik krog kradljivcev identitet

Oddelek: Novice / Zasebnost
354659 (3320) _Sajmon_
»

P2P Telefoniranje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
526810 (5693) Brane2
»

Čas preživetja samo še 20 min (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
675306 (5306) Ziga Dolhar
»

Ali kdo uporablja iMESH?

Oddelek: Programska oprema
131973 (1711) pivmik

Več podobnih tem