» »

Ali kdo uporablja iMESH?

Ali kdo uporablja iMESH?

PALOMINO ::

Zanima me ali kdo od vas uporablja iMESH, ter kako je zadovoljen s tem P2P programom?
Je boljši kot ostali tovrstni programi ali je kup govna?

Verjetno me bo kdo vprašal zakaj ne namestim in preizkusim?
Zato, ker bi pač raje rej slišal za cenjena mnenja uporabnikov foruma.


Hvala.

Dusko ::

za glasbo mi je super .Res pa je da uporablam imesh pa to lite verzijo ker ona orginalna ma puno spy-ja in da uporabljam samo še e-donkey.Pač e-donkey mam za programe DL imesh pa za muziko.

pivmik ::

Kazaa = iMesh
LP, Gregor GRE^

flipflop ::

Kazaa = iMesh


Je približno isto,jaz sem se navadil na kazaa in jo tudi uporabljam,ker dela dobro.

Yohan del Sud ::

Nekoliko manj datotek je gor, je pa zadeva hitrejša kot kazza. Priporočam pa lite verzijo Imesha, ke je v normalni verziji precej spywareja (in so to tudi pošteno napisali v registracijo, da program namesti tudi spyware, ki podatke o računalniku in navadah lastnika pošilja tretjim firmam)... Povprečno snamem dol cca. giga materiala na teden. Ta teden sem se spravil dol dajat zbrana dela Weird Al Yankovića :P

Matek ::

Dvomim, da je datotek manj in da je hitrost višja, ker sta iMesh in KaZaA oba klienta za FastTrack omrežje. Vsekakor je najbolj dodelana KaZaA K++ oziroma Kazaa Lite ( klik!). Yohan, poskusi, nedavno je prišla ven nova, dodelana verzija 2.4.0, meni dela zelo hitro in stabilno. iMesh je že rahlo outdated.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

MadMax ::

Pošteno, ja...
Nepošteno pa je, da tudi Lite verzije vsebujejo spyware (tako iMesh kot Kaazaa). Resda neprimerno manj, a vseeno.
Potem pa je še razlika, da ko kazi odstraniš spyware, kaza dela naprej, pri imešu pa zadeva zariba...

Sicer pa: a imate na svojih računalih res podatke, ki bi lahko ogrozili nacionalno varnost? ;)
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

wince ::

Kaaza lite je bolsa od iMesh-a za pobiranje audio vsaj glede filtra za kvaliteto MP3jev ostalo pa je vec al maj isto...
BTW. iMesh (tudi) "prevzame" nedokoncane file od kaaza-ja...

LP

Matek ::

MadMax, Kazaa Lite nima absolutno nobenega spywarea. Edina stvar je en dummy file, ki se pretvarja, da downloada reklame al nekaj takega, tako da preslepi glavni strežnik. Ta file ti morda zaznajo starejše verzije programja za odstranjevanje spyware-a, ampak to NI spyware. Nov Ad Aware stvari ne zazna in če si prebereš pomoč od kazza lite, boš isto zvedel tam. Po moje je z imeshem isto, čeprav nisem siguren, ampak Kazaa lite je 100% spyware free.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

MadMax ::

MadManMato:
AdAware je... khm... kako naj rečem... bolj za mazanje oči.
Probaj n.pr. PestPatrol, najde še vsaj 2x toliko kot AAW.
(sem imel nedolgo nazaj eno navlako v stilu lop.com, AAW nasel nic, ene par drugih nekaj malega, PP pa je rešil problem.)

Sicer je to samo moje mnenje... Ni se treba strinjat;)
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Yohan del Sud ::

Aha. AAW je bolj za preverjanje, če sploh kaj imaš gor, odstrani itak ne skoraj nič (do konca)...

Dajmo še par alternativ naštet:
Format c: >:D

prismo ::

Bi prosil če ma kdo link in priporočilo katero verzijo Imesha bi si naložil, ki vsebuje najmanj spywarov. Nekaj sem našel na netu, samo ne vem če je to to!!

balkanec ::

za vse ki tega mogoce ne veste, obstaja program spybot search and destroy. Po instalaciji kake kaaze alil imesh se splaca pognati da odstrani vsa jajca dol. Zelo priporocam!! dobite ga na netu.

ajde
:D

pivmik ::

Preventiva je boljša kot kurativa.
Preprečevanje je boljše kot zdravljenje.
LP, Gregor GRE^


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

download (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
667796 (6770) Tic
»

Kateri je poleg Kazaa 2.0 najboljsi?

Oddelek: Programska oprema
342518 (1792) cybermedo
»

Dawnload avi-jev

Oddelek: Omrežja in internet
272583 (2091) Hux
»

Trenutno se nekaj trudim z Edonky2000

Oddelek: Omrežja in internet
161661 (1297) pivmik
»

Kazza in podobno

Oddelek: Programska oprema
131389 (1138) Voyager

Več podobnih tem