» »

World of tanks

World of tanks

««
10 / 12
»»

Heavy ::

Sicer pa WoT laufa na samo enem jedru.

Machete ::

To sem dobil na mail. Neveme zakaj sicer, ampak here it is:

Get in the driver's seat of your own Excelsior heavy tank and explore the battlefields of World of Tanks. To make your journey even better, the code below gifts you 500 Gold and 7 days of premium XP, so you can pimp up your new tank and level up in style. Join millions of players online and enjoy one of the world's best games - for free. This code also offers you access to the premium destroyer Tachibana in World of Warships, a just released game. See you on the battlefield.
Promo Code*: PAYPALWGCODE
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

m0f0x ::

mihec87 ::

Meh samo za nove člane..

Jerry000 ::

Kaj priporočate za nove člane? Kakšni tipsi? Sem se prijavil in pozabil vpisati kodo od alienware arena za začetnike (garage slot, 350gold,...) -.-

MIHAc27 ::

Do tier 4-5 boš verjetno itak igral z samimi začetniki... tako da se ne sekiraj preveč. Tier 5 in naprej pa bo že treba malce uporabit glavo, poznati sovražne tanke in izkoriščat ranljivosti.
Čeprav če dobiš same čudake na svoj team, te nobena taktika ne reši.

Izberi si eno državo, in probaj priti čim dlje po tierih gor. Sam igram Nemce, ampak bi skoraj bolj svetoval Ruse.

Slovenistan ::

Jerry000 je izjavil:

Kaj priporočate za nove člane? Kakšni tipsi? Sem se prijavil in pozabil vpisati kodo od alienware arena za začetnike (garage slot, 350gold,...) -.-


Potem je najbolje da ustvariš nov račun. 350 golda se danes ne dobi kar tako. 1 ekstra garage slot ti je pa na trenutke krvavo potreben.

S goldom kupuješ ali garage slote (300 gold, 150 znižano) ali trainaš crew na 100% (200 gold, 100 znižano)
ali pa demountaš precej vredno opremo. EGL, rammer, vents.
Splača se ti čakati na znižanja, saj, če si non-paying player do njega precej težko prideš.

Od nemcev, Panzer III A (raketa s 440hp motorjem), Panzer 1C, Marder 38T (bivši marder 2). Pri višjih rankih Rhm. B TD, tak camo da ga najdeš samo ko se vanjga zabiješ.

Ostali nemški tanki so bolj žalost.

Ta crew, ki ga imaš na začetku je 100%, lahko ga potem premikaš v sorodne tanke, brez da bi plačeval za training, sicer s penalom manj efektivnosti vendar je to zastonj. Trainaš samo v tiste tanke ki jih boš imel in obdržal.

Mogoče na začetku se moraš naučit kje so dobre točke za camping, to da ne rush-aš direktno pred nasprotnikove topove ampak čakaš da on naredi napako.

Stegni si XVM mod. Oljša ti marsikaj.

Moraš vedeti tudi, da ti nasprotnikovega tanka mogoče ne boš opazil četudi te strelja.
Vsaka moja žalost tebi da sijaj, v meni smeh a ti oči rosiš zakaj
Vse prekleto bi na mene zlil in žal, naše sanje in življenje bi prodal

Heavy ::

Pa bi svetoval da pogledaš kakšen video na youtubu z opisi tankov. Mighty Jingels (katerega sicer sovražim), je čas nazaj delal kar dobre opise tankov, potem imaš še Quicky Baby, kateri pokaže kakšno dobro igro, ampak ti bolj višje tierje igrajo.

Pa na wikipedijo ne pozabi, je gor veliko dobrih nasvetov in opisov:

http://wiki.worldoftanks.com/Main_Page


V štartu pa nekaj zapravljati golda se ti ne splača. Se pogosto dobi misije ali evente, ki ti prinesejo slote v garaži, premium račun...


Pač nauči se mehaniko igre (spotanje oz view range mehaniko, kako kamuflaža deluje, koti na oklepu, različni tipi streliva...).

Jerry000 ::

Slovenistan je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Kaj priporočate za nove člane? Kakšni tipsi? Sem se prijavil in pozabil vpisati kodo od alienware arena za začetnike (garage slot, 350gold,...) -.-


Potem je najbolje da ustvariš nov račun. 350 golda se danes ne dobi kar tako. 1 ekstra garage slot ti je pa na trenutke krvavo potreben.

S goldom kupuješ ali garage slote (300 gold, 150 znižano) ali trainaš crew na 100% (200 gold, 100 znižano)
ali pa demountaš precej vredno opremo. EGL, rammer, vents.
Splača se ti čakati na znižanja, saj, če si non-paying player do njega precej težko prideš.

Od nemcev, Panzer III A (raketa s 440hp motorjem), Panzer 1C, Marder 38T (bivši marder 2). Pri višjih rankih Rhm. B TD, tak camo da ga najdeš samo ko se vanjga zabiješ.

Ostali nemški tanki so bolj žalost.

Ta crew, ki ga imaš na začetku je 100%, lahko ga potem premikaš v sorodne tanke, brez da bi plačeval za training, sicer s penalom manj efektivnosti vendar je to zastonj. Trainaš samo v tiste tanke ki jih boš imel in obdržal.

Mogoče na začetku se moraš naučit kje so dobre točke za camping, to da ne rush-aš direktno pred nasprotnikove topove ampak čakaš da on naredi napako.

Stegni si XVM mod. Oljša ti marsikaj.

Moraš vedeti tudi, da ti nasprotnikovega tanka mogoče ne boš opazil četudi te strelja.

Hvala za tole. Potem bom res ustvaril novi račun :)

BorutK-73 ::

Najbolje je gold šparati za demount opremo. Enkrat plačaš in lahko potem premikaš med tanki free.
Jerry000 - Si probal Armored Warfare? Moderni tanki:)
https://aw.my.com/us

Jerry000 ::

Uf tole bo tudi za probat. Hvala! :)

Black Dragon ::

Evo še Youtube kanal enega boljših tankistov atm Sir Foch: https://www.youtube.com/channel/UCYmKvo...

Opisi in igre so super. Sam imam 16k iger in 8 tier 10 tankov tako, da lahko potdim, da fank obvlada igro.

Btw arty in game is no fun...

Lp
Time will tell.

Heavy ::

Arty je čista sreča. Enkrat ne boš zadel stacionarnega E100, drugič pa zadneš Batmobil med tem ko se premika po hribu navzdol z polno hitrostjo.


Je pa fajn ga igrat, da vidiš kje se po navadi arty skriva in kje te lahko zadane.

MIHAc27 ::

BorutK-73 je izjavil:

Najbolje je gold šparati za demount opremo. Enkrat plačaš in lahko potem premikaš med tanki free.
Jerry000 - Si probal Armored Warfare? Moderni tanki:)
https://aw.my.com/us


Jaz kupim dodatno opremo ko je 50% off. Prodam pa takrat, ko ni popustov in v bistvu dobim ves denar nazaj. Da lahko enkrat demountano opremo potem poljubno premikaš pa prvič slišim. Nekatero opremo lahko zastonj premikaš (binoculars, toolkit, camo net).

Gold razen z pravim denarjem ne dobiš pogosto, zato ja... šparat dokler z njem res kaj pametnega ne kupiš. Največkrat so za vikend kaki popusti, sploh za garaže in opremo.

Arty so pa res žalost. Tepe jih dolg reload time, pa nenatančnost. Sam imam najraje medium tanke. Light pa ne maram preveč, sploh ker te pogosto meče med močnejše nasprotnike, ki jim z svojo pokalico ne moreš nič, samo gledaš jih lahko in upaš da oni tebe ne vidijo.

klemenSLO ::

A je kdo ki mu je uspelo v igri kupiti tier IX tank in to brez da bi dejansko imel premium account oz da bi kupil to z dejanskim denarjem ?
Jst več kot 100k dnara nism zmožen imet . Pri tier VIII se vse tako podraži da nič več ne morm zaslužit....
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Zgodovina sprememb…

stjan ::

Če hočeš služit denar igraj s 5, 6, 7 tanki.
Pri višjih je popravilo drago in nič ne služiš, pri nekaterih še z zmago in dobrim rezultatom komaj pokriješ stroške.
Ali pa kupi kak 5 premium tank na razprodaji.

mihec87 ::

Ja, tudi X tier(kolega nagrindal par tierX tankov)..V bistvu v igri še nikoli nisem kupil creditsov ali tanka(lažem e-25 sm kupil ko je bil znižan)..Sam mam en tier IX tank večina tier 8..Da prideš do t10 je najhitreje da izbereš eno linijo in grindaš samo to...Pri tier 8 če ne spamaš gold ammo se da delat +..So pa credit income kar fajn nerfali zadnje čase z tier X večina -..Dosti se tudi pozna igranje v platonu ali klanu saj 2 ali več igralcev ki sodeluje lažje obrne potek oz vpliva na igro... Creditse še najbol dobiš pri tier 5-7, največ sem grindal pri t6..

Black Dragon ::

klemenSLO je izjavil:

A je kdo ki mu je uspelo v igri kupiti tier IX tank in to brez da bi dejansko imel premium account oz da bi kupil to z dejanskim denarjem ?
Jst več kot 100k dnara nism zmožen imet . Pri tier VIII se vse tako podraži da nič več ne morm zaslužit....


Kupi si IS6 tank (jaz sem ga z noro misijo dobil eno leto nazaj). Na dober game dobiš 40-50k brez premium accounta. Daš 45eur in lahko uživaš v igri. Pozabi tier 6, 7 to gre prepočas.
IS6 ima preferential mm torej samo 1 tier višje sovrage. WoW opušča to strategijo zato pa umikajo premium tanke z to opcijo. Kupi dokler še lahko :P

Btw IS6 je noob frendly in služi dober denar, samo pazi se kakšnih E75 ker mu niti z goldom nimaš za burek od vspredaj :) tudi velikokrat se mi je zgodilo, da ga nisem moral penetrirati od strani, ker ima seveda 150mm armorja, moj gun pa 175mm pen...balanced :P

Enjoy the game.
Time will tell.

Slovenistan ::

klemenSLO je izjavil:

A je kdo ki mu je uspelo v igri kupiti tier IX tank in to brez da bi dejansko imel premium account oz da bi kupil to z dejanskim denarjem ?
Jst več kot 100k dnara nism zmožen imet . Pri tier VIII se vse tako podraži da nič več ne morm zaslužit....



Grinding for tier IX now

Težko je, splača se ne. (Non prem)

T 4-6 tanki so bolj zabavni in bolj profitabilni.

T8, zabavno samo ko s tier X topom v IS3 (tank ki mi gre daleč najbolj na kurac) nabiješ 128mm jekla. Pa se večina tipov poserje in spizdi nazaj za kamne ko jim požreš 1/3 HP.

Neto, če dam črto, je izguba. Spreminjam creditse v exp.

Grindam t8, vanjga pa filam denar s tier 4-6 tanki. V povprečju spušim okoli 3000 creditsov na igro. Profita ni. Municija, popravljanje tanka in oprema požreta ves profit.

WOT je špil ki ni narejen da, če boš dober, boš dober.
Tu notri je tipičen primer komunizma-socializma:)
Vsi so enaki :D

V ozadju so tipi imeli nekaj komentarjev, če ne tečejo kakšne skripte, da te, če si predober, zgroupa z noobi.
Vsaka moja žalost tebi da sijaj, v meni smeh a ti oči rosiš zakaj
Vse prekleto bi na mene zlil in žal, naše sanje in življenje bi prodal

Heavy ::

Zdaj se pritožujete, da ne zaslužite nič nad tier 8? V starih časih, četudi si v t10 tanku naredil 4000+dmg in zmagal rundo si še vedno bil na izgubi. Nekaj popravkov nazaj so izboljšali profitabilnost.

Sam sem mogoče igral z premium računom manj kot 14dni, od premium tankov imam E25 in Super Perico, katere bolj malo igram, pa imam 5 tier 10, 5 tier 9, ostalo so tier 8 pa tiste linje, ki jih grindam od nižjih tierjev... na računu pa 18 miljonov.


Saj v igri je logika, da če že izgubiš dovolj iger, boš enkrat vseeno vozil tier 10 tank. Ampak to ni poanta. Vsako igro je treba igrat na zmago in z mentaliteto, da čimveč spotaš in škode narediš.


Za primerjavo: v povprečni igri z tier 8 tankov zaslužim okoli 16k, če imam eno boljših lahko tudi 26k. Imam pa povprečni wn8 2033.

MIHAc27 ::

Z denarjem je tako.. Do tier 5 se da služit denar. T6-8 boš v plusu samo, če zmagate ali pač preživiš čim manj poškodovan.
Od t8 naprej so tudi zmage drage in če ostaneš na 0 si že dober.

Jaz sem v T5 PzIV nagrindal ogromno bitk samo zaradi zaslužka. Ki pa se teško primerja z zaslužkom t5 ali boljšega premium tanka.
T5 premium ni slabo imeti, ampak v T8 (imam Type59, ki niti ni več tako dober, kot je bil) dosti več zaslužim (slaba bitka okoli 20k+, dobra okoli 50k, super pa tudi preko 80k+). V minus z takim tankom skorajda ne moreš.
Razne T1-3, ki jih podarjajo ob kakih slovesnosti... ne kupujte, niso vredni golda. Če ga dajo zastonj je to pač drugo.

Je pa še nekaj. Včasih je bilo dosti težje nabrati denar. Sedaj so dodali personal misije. Ene so kar svinjsko težke, ampak so pa tudi lep vir denarja za nove tanke. Par misij rešiš, pa je že miljonček tvoj.

Moj nasvet je tako za novega: Igraj kak mesec ali dva, če te zasvoji igra reskiraj pravi denar za T8 premium tank. Da se brez, ampak je grindanje denarja dosti daljše. V enem mesecu pa tudi že vidiš, kaj ti leži. Medium, heavy ali TD-ji.

mihec87 ::

Izberi eno linijo in grindaj do t8..Če ne obvladaš boš z nakupom t8 premium razočaran ker še vedno je treba kaj narest za to pa je potrebno malo taktike,poznavanje tankov oz njegovih weak spotov itd..

MIHAc27 ::

Ja, T8 premium tank bo prišel prav potem, ko enkrat že z navadnim prilezeš do T8 (po možnosti vse tri glavne veje, medium, heavy in td. Light sploh ne vem, če je t8 kak premium, pa tudi če je, meni niso preveč všeč). Potem se pa odločaš kateri premium ti najbolj odgovarja. Ker vsak tip tanka se malce drugače igra.
Z heavy boš v prvi bojni liniji. Z mediumom boš verjetno na drugi in flankal. Z TD-jem se boš pa bolj zadaj držal in snajpal.

stjan ::

Med tanki so prevelike razlike in za primer s T5 proti T7 ne moreš nič, ker ne prebije oklepa.
Dva razreda višji tank je lahko skoraj neuničljiv.
Tudi izbira igralcev je "posrečena". Včeraj sem imel veliko bitk, kjer smo bili čisto rdeči, nasprotniki pa krepko boljši.
Najbolj všeč so mi pa kamperji, ki celo igro samo čakajo, kaj jim bodo drugi odkrili.

Ne vem kako lahko nekateri toliko zaslužite ?
Še z zmago in 4000 povzročene škode v t8 nisem veliko zaslužil.

Isotropic ::

http://armoredtalk.com/2015/11/18/ammo-...

podobno kot v wot, sam da so pač drugi tanki

Heavy ::

stjan je izjavil:

Med tanki so prevelike razlike in za primer s T5 proti T7 ne moreš nič, ker ne prebije oklepa.
Dva razreda višji tank je lahko skoraj neuničljiv.
Tudi izbira igralcev je "posrečena". Včeraj sem imel veliko bitk, kjer smo bili čisto rdeči, nasprotniki pa krepko boljši.
Najbolj všeč so mi pa kamperji, ki celo igro samo čakajo, kaj jim bodo drugi odkrili.

Ne vem kako lahko nekateri toliko zaslužite ?
Še z zmago in 4000 povzročene škode v t8 nisem veliko zaslužil.



Skoraj vsak T5 lahko prebije T7 frontalno, če se ga cilja v tanše dele oklepa, kot so sprednja nižja plata ali pa poveljnikova kupola. Lahko potegneš dol Tank Inspector pa si pogledaš modele oklepa. In več škode, kot narediš tierje višjemu tanku = več zaslužka.

Soigralci pa so kar so, se mi je pa že zgodilo, da smo izgubili igre z 85% za zmago in zmagali igre kjer je bilo zgolj 21% za zmago.

mihec87 ::

stjan je izjavil:

Med tanki so prevelike razlike in za primer s T5 proti T7 ne moreš nič, ker ne prebije oklepa.
Dva razreda višji tank je lahko skoraj neuničljiv.
Tudi izbira igralcev je "posrečena". Včeraj sem imel veliko bitk, kjer smo bili čisto rdeči, nasprotniki pa krepko boljši.
Najbolj všeč so mi pa kamperji, ki celo igro samo čakajo, kaj jim bodo drugi odkrili.

Ne vem kako lahko nekateri toliko zaslužite ?
Še z zmago in 4000 povzročene škode v t8 nisem veliko zaslužil.


Ga probaš žgat v weak spote, flankat, prit za rit, trackat(da ga drugi lažje in dobiš za pomoč), naložiš HE municijo, spotaš za soigralce.. Seveda head on t5 na t7 je samomor.. Več igraš nek tier bolj poznaš tanke...Zato pa bp negdo pri t2 kupi premium t8 samo bo razočaran... xvm sem vrgel dol..
Glede zaslužka-pa probi preživet, pa čim manj gold municije(sam jih imam samo ene par in uporabim v nujnih situacijah(1na1 na koncu igre itd..)), t10 pa je tak razred zase ratal..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

BorutK-73 ::

Kaj ne igrate osebnih misij za EC. Tam dobiš veliko creditov.
In ja, včasih (ko je bil KV samo en tank - tier 5) si tier 9 in 10 igral z izgubo. Moral si igrat 2-3 igre z tier 5 (večina z OP KV) za eno tier 10 bitko da si imel dovol denarja za repair in municijo.

AngelOfDeath ::

Z redkokaterim tankom mam izgubo pa naj bo to t1 ali t10... Ne vem kako vam to uspeva.
edit: Slovnica

stjan ::

S kampiranjem se da največ zaslužit.

Samo meni se ne da čakati pa sem zmeraj v ospredju, še s TD sem bil večkrat skavt, ostali pa so lepo čakali kaj bo.

MIHAc27 ::

Zaslužiš v grobem z povzročanjem škode, killi, zmago in spotanjem. Seveda je bolje streljati od daleč, in pustit da so drugi tarča, kot samega sebe izpostavljat. Ampak tak način je meni dolgočasen. Po drugi strani pa bit sam na eni strani, medtem ko je na drugi pa lemming train... tudi ponavadi ni zabavno. Še posebej ko daš sam 110% od sebe, da le zadržiš nasprotnika, vlakec pa pop*ši po celi črti.

Glede na število kamperjev, zanimivo da ni več Artijev. So jih prehudo znerfal.

Aggressor ::

Jao, zakaj bi kdo hotel igrat WoT? :D Mal semi mudi, zato bolj bullet pointi:

Verjetno najvažnejši nasvet za začetnika je, naj ne dirka navzgor po tierih. Igra je z višjimi tierji vse težja in krivulja zaslužka je taka, da moraš bit nad t7 precej dober, če hočeš met plus v creditih. Se pa da; jaz sem na T10 v povprečju približno na nuli s tanki, ki ne potrebujejo gold spama, recimo E-50M in E5. E-100 je druga zgodba ... Moraš pa bit za to kar dober, 2k+ WN8 je nuja.

Nikakor naj začetnik ne kupuje high tier premiumov, ker ga bodo pojedli. Kupiš premiume za tist tier, do katerega se tudi sicer prišel z grindom in se na njem dobro počutiš. Premium tanki so v povprečju mal slabši od elitanih običajnih. Sam od premiumov priporočam t7 SU-122-44, res zelo vsestranski stroj.

Na začetku ratingi naj ne bodo pomembni, po par tisoč matchih je pa dobro pogledat, kako dober si bil, ker je izboljševanje v igri bolj ali manj glavna stvar, oziroma cilj. Splošno sprejet je WN8 rating, ki ga lahko pogledaš na več web pagih, recimo wotlabs.

Ko boš mal boljši, začni gledat najboljše streamerje. Osebno gledam Orzanela za lulze, medtem ko je za učenje daleč najboljši Zeven.

AW je dost drugačen filing igrat kot WoT, je hkrati težji in bolj odpustljiv, ker ma RnG manjši vpliv, po drugi plati je pa skill ceiling večji, unicumi pa lahko hitreje odločijo match, ker je težje kompenzirat seseden flank.

Več kasneje, če ma še kdo kako vprašanje.
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

MIHAc27 ::

Kar se premiumov tiče... se delno strinjam. Začetnik ni fajn da takoj kupi enega. So pa tier 7-8 vsaj meni edini uporabni premium tanki. Jih imam kar nekaj nižjih, vendar z njimi zaslužek ni nikoli tako dober. Škoda denarja.

Če ga pa dobiš zastonj od WOT je pa to druga (ravno sedaj so spet misije za enga t5)

Jerry000 ::

Kaj moram kot začetnik kupovati? Imam neke tanke že odklenjene po defaultu. Oziroma kaj naj delam da bo najbolj optimalno?

mihec87 ::

Denarja ne rabiš vlagat... Predlagam da izbereš neke linije in probaš vse vrste tankov..za začetek heavy,td.. Kv1 je dokaj fun tank recimo.. Še bolj delaj tisto da boš užival..

MIHAc27 je izjavil:

(ravno sedaj so spet misije za enga t5)


Katere misije?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

Aggressor ::

Jerry000 je izjavil:

Kaj moram kot začetnik kupovati? Imam neke tanke že odklenjene po defaultu. Oziroma kaj naj delam da bo najbolj optimalno?


Odklenjene imaš samo tier 1 tanke. Plus zdajle za božič boš dobil še enga T3 darilnega premiuma, tko kot je običajno vsak konc leta. Probavaj jit po različnih tipih vozil, da boš dobil občutek in videl, kateri so ti bolj všeč.

Tam do tiera 3 naj te crew skilli, equipment in consumables še ne zanimajo, samo navajaj se na igro. Ne zapravljaj tudi za premium ammo. Pri odklepanju komponent tankov moraš običajno najprej kupit podvozje, oz. gosenice, da dobiš dost nosilnosti za ostale zadeve. Potem je ponavadi najpomembnejši top, potem motor. Radio je običajno na koncu.

Na nižjih tierjih oklep ni kajvemkaj pomemben, zato predvsem pazi, da si dobro skrit v grmovjih. Čimprej moraš dobit občutek za to, kako spotting deluje.
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

Jerry000 ::

Kako pa dobim ta zastonjski T3 tank? To avtomatsko dobim na račun ali je potrebno kaj narediti?

Torej kolikor razumem, "moram" do kakega T3 samo igrati in šparati denar, da se navadim in najdem svoj tank

Matevz96 ::

Jerry000 je izjavil:

Kako pa dobim ta zastonjski T3 tank? To avtomatsko dobim na račun ali je potrebno kaj narediti?

Torej kolikor razumem, "moram" do kakega T3 samo igrati in šparati denar, da se navadim in najdem svoj tank


Zastonj tank dobiš s tem, da se v tistem tednu ko ga podarjajo logiraš v igro, vendar ne pričakuj preveč ker ponavadi so bolj slabi...

Igraj ne samo do T3 ampak raje do T5, da dobiš občutek za tanke (Za heavy tanke je lep primer KV1, za mediume M4 Sherman), kot so že drugi rekli v tej fazi denar ne bo problem, tako da se osredotočaj predvsem na razumevanje mehanike igre (velik poudarek na konceptu spotanja in oklepa - da dobiš občutek kako se postaviti ZA grm (ne V grm), kakšen je efekt pri streljanju, osvojiš osnovne taktike uporabe oklepa (angling, sidesrap, reversesidescrap...) dojameš da so številke samo osnova - tudi če je navedeno, da ima tank hud oklep to ne drži nujno...), med pomembnejšimi stvarmi je še layout tankov (ni lepšega kot, da nekomu sestreliš vso posadko in okvariš vse sisteme :D)

Jerry000 ::

Super, to mi je ušeč da je samo preigravanje :). Ampak, trenutno imam T1 tanke, bom dobil potem tudi kakšne T2 ko pridem v ta tier ali bom moral kupovati? Kolikor razumem nastopi nakupovanje, upgrejdanje šele v T5?

Aggressor ::

Vsak tank in komponento je treba kupit. Z exp odkleneš, s creditsi kupiš. Ne pozabi prodat odvečnih delov v Depotu.

Drugač pa pazi, da ne boš šel po liniji scoutov, to so light tanki na tistih linijah tech treeja, ki se z lighti nadaljujejo v višje tiere. Scouti namreč pridejo v matche z višjimi tieri kot ostali, ker je njihova naloga v glavnem spottat. Začetniki naj jih ne igrajo.
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

ScottDJ_ ::

igram že od začetka ta špil, se ga počasi naveličaš.. en sam grind je nonstop, ekipe pa itak slabe večinoma. na cwjih je druga pesem :) moje mnenje o špilu :)

Matevz96 ::

Kupit bo potrebno vsak naslednji tank, ampak tja nekje do tier 5 to ne bo problem ker je ekonomija tako zastavljena, da imaš od začetka preveč denarja. Svetujem pa da na tankih raziščeš vse module preden jih prodaš (še posebaj če je modul kompatibilen z naslednjimi tanki).

mihec87 ::

Tudi če je podarjen tank bolj slab ga lahko prodaš in ti ostane slot v garaži....

odbitko ::

Lp, mene pa zanima, če še kdo igra, kateri tank uporabljate da si grindate denar ?

mihec87 ::

Še vozimo...Za credits grindat vzami tier okoli T6(pač kater ti dobro gre da delaš +) T8+ je tu žalost.....Potem premium tanki... Včasih se je creditse grindalo na kv-1s ko je še bla t6, sedaj pa ne vem več.. Pač probi preživet, narest čimveč damage/kille z navadno municijo(gold ammo je požeruh)....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

odbitko ::

mihec87 je izjavil:

Še vozimo...Za credits grindat vzami tier okoli T6(pač kater ti dobro gre da delaš +) T8+ je tu žalost.....Potem premium tanki... Včasih se je creditse grindalo na kv-1s ko je še bla t6, sedaj pa ne vem več.. Pač probi preživet, narest čimveč damage/kille z navadno municijo(gold ammo je požeruh)....


Bi bil hellcat primeren ? :)

Matevz96 ::

odbitko je izjavil:

mihec87 je izjavil:

Še vozimo...Za credits grindat vzami tier okoli T6(pač kater ti dobro gre da delaš +) T8+ je tu žalost.....Potem premium tanki... Včasih se je creditse grindalo na kv-1s ko je še bla t6, sedaj pa ne vem več.. Pač probi preživet, narest čimveč damage/kille z navadno municijo(gold ammo je požeruh)....


Bi bil hellcat primeren ? :)


Če si dober z njim potem da. Vse je odvisno od tvojega sloga igre...

odbitko ::

Do sedaj sem najbolj užival v Heavy tankih in TD-jih... Kaj pa tier 6 premium tanki ? SU-100Y ali Type 64 ?

mihec87 ::

Helcat je z nerfom senca tega kar je bil... Igraj z tistim ko uživaš..

Matevz96 ::

odbitko je izjavil:

Do sedaj sem najbolj užival v Heavy tankih in TD-jih... Kaj pa tier 6 premium tanki ? SU-100Y ali Type 64 ?


Sicer že nekaj časa ne igram več, ampak če me spomin ne vara (poglej malo po netu, obstajajo različne statistike) tier 6 premiumi ne zaslužijo veliko več kot navadni tanki. Do katerega tiera si prišel do zdaj? Do tier 8 se brez večjih težav pride brez grindanja creditsov, takrat pa začni razmišljat o tier 8 premiumu.
««
10 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FPS Matchmaking VS Pay to win hardware (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
957877 (6470) dolenc
»

World of Warships (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
33743915 (22354) oo7
»

War Thunder (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11915818 (7070) ziga1990
»

YouTube Gaming bo konkruriral Twitchu

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
2210574 (7729) bajsibajsi
»

LAN v Kopru?

Oddelek: Igre
102442 (2018) dottor

Več podobnih tem