» »

World of tanks

World of tanks

««
3 / 12
»»

jaka_2014 ::

Jaz sem tudi za to, da se zberemo in da kakšno rečemo....gledam tele vaše accoounte, moj je sedajle prekleto slab haha, probavam vse živo..od napada do obrambe.....najbolj me razkuri ko ne morem oklepa prebiti...mater ej vžgem ga po 10x pa ne gre..
Se še išćem in kakšen nasvet bi mi prav prišel. Igram od 4 ur navzgor na dan. Sicer mi še kup stvari ni jasno...ampak bo že.
lep pozdrav...
What is taken is taken

OldSkul ::

Sej bo Jaka, vsak začetek je težak :) Jaz igram igro že kaj nekaj časa, imam 1 T9 tank, ostalo pa od T-6 do T-8. Nimam želje po T10, ker že T9 traja celo večnost da "nabildaš" tank do konca.

Rokomah ::

@jaka_14
Z menoj je enako ;)
Dajva kdaj skupaj poskušati (ingame "Wendol_SLO").

Poskušam vse živo taktike, iz boka, hitri premik, napad v skupini....
Vse se ustavi pri tem, ker me nasprotnik prej zagleda, prej strelja in prej uniči.
Tukaj trenutno ne morem veliko narediti.

Sem pa ugotovil, da je veliko lažje dosegati kill-e z tir-1 ali tir-2, ker je več začetnikov in mi velikokrat uspe narediti tudi po 4 kill-e na batte. To pa niti slučajno ne morem ponoviti pri tir-5 ali 6. Tam pa, če dosežem vsake kvatre po en kill sem že lahko srečen.

Kar mene moti je to, da tanki po svoji moči niti slučajno ne sledijo zgodovinski resnici. Recimo nemški PzKw-III je relativno švoh, čeprav je v resnici delal klavnico med vsemi angleškimi tanki. Po drugi strani so pa ameriške tankete presenetljivo živahne in ubijalske, čeprav v resnici ni bilo tako.
Enako velja za T1 Cunningham in T18. Sicer skregano z zgodovinskimi dejstvi, vendar v WOT z lahkoto opravita z vsemi drugimi iz svoje kategorije :))))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rokomah ()

mihec87 ::

Ne gledat sam na kille v bistvu je damage bolj važn kot pa št. killov...

Ne streljat v kupolo ter sprednji del streljaj v bok,rit, ter spredaj v razne odprtine/minigune na kupoli na vrhu tisto gobico..

def0r ::

Vsak tank ima svoj weak point, npr strelati T-29 v top je bv ker nikoli ne bos sel cez. V tier 1-2 je najbrz bolj zlahka dobiti kille ker redkokateri del armorja odbije strel. Pri visjih tierih pa se lahko anglas da se naboji lahko vecina od tebe odbijajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: def0r ()

mihec87 ::



tele tips video poglejta je super za start

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

BorutK-73 ::

Rokomah je izjavil:

Zanima me ali je možno izbrati poljubno trening mapo, recimo z AI tanki, izključno zaradi preizkušanja učinkovitosti topa in raznih taktik?
Pogrešam neko mapo za preizkušanje tankov. Kolikor vem lahko igraš izključno proti živemu nasprotniku. Torej ni prostora za preizkuse orožja in tankov.

Zanimam me tudi ali lahko kako bolj enostavno izbiraš mapo na kateri boš igral, da lahko na glede na teren izbereš najbolj ustrezen tank.
Velikokrat se mi namreč dogodi na random mapah, da imam neustrezen tank glede na teren.

Na vsa vprašanja: NE, ni možno.

Lol, začel spet malo igrat WoT. prokleti ST

Zgodovina sprememb…

Matevz96 ::

Rokomah je izjavil:

Zanima me ali je možno izbrati poljubno trening mapo, recimo z AI tanki, izključno zaradi preizkušanja učinkovitosti topa in raznih taktik?
Pogrešam neko mapo za preizkušanje tankov. Kolikor vem lahko igraš izključno proti živemu nasprotniku. Torej ni prostora za preizkuse orožja in tankov.


Prostor za testiranje je, imenuje se training room. V treningu ni botov, igraš lahko le proti ljudem tako, da potrebuješ še nekoga. (To je zaradi obremenitve serverja)

Rokomah je izjavil:


Zanimam me tudi ali lahko kako bolj enostavno izbiraš mapo na kateri boš igral, da lahko na glede na teren izbereš najbolj ustrezen tank.
Velikokrat se mi namreč dogodi na random mapah, da imam neustrezen tank glede na teren.


Ta pa je dobra, torej bi rad videl simetrične ekipe? Vsak! tank je dobr na vsaki mapi če ga le pravilno uporabiš (tudi artilery v Himmelsdorfu). Lahko primer tanka in mape kjer ne moreš naredit ničesar.

Mipe ::


V mestih ni dosti dovolj širokih ulic ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

Aggressor ::

Začeti z WoTom tri leta po njegovem izidu je precej zagamano, ker se moraš naučit dobesedno vse podrobnosti 37 map, kolkor jih je atm ingame (na začetku smo jih mel ene 10 iirc), naučit se moraš vse weakspote za 400 vozil, medtem ko smo jih mel pred tremi leti tam 100 ... pa še smelly sealclubberje maš že na lowtierjih.

Ene par napotkov: NE dirkat navzgor po tierih, ker nima nobenega smisla in se s tem streljaš v nogo. Prvič: igranje v višjih tierih je vedno težje, t10 je sploh razred zase. Tud če si prvih 1000 matchev na t4 in se tam naučiš igrat, ni nič narobe. Nikakor ne kupovat t6-8 premium tankov, dokler ne znaš igrat na takem tieru, ker ti pridem na dom pa te brcnem v piščal.

Dobro preberite WoT wiki; sicer je outdated, ker ga je WG iz še neznanega razloga začasno zaklenil, ampak so tam osnove spottanja, skillov, equipmenta in to.

Pol pa gledat streame in replayje (najboljša stran je http://wotreplays.com/ ) dobrih igralcev in se učit, učit, učit. Tko za vzorec: jaz sem recimo poštekal igro tam pri 8000 battles played.

http://www.noobmeter.com/ je stran, kjer pogledaš svoje ratinge - kako dober si in če se tvoja igra izboljšuje. XVM je mod, ki ti te ratinge pokaže v igri, ampak moraš izklopit winchance, ker je brezvezen.

http://ftr.wot-news.com/ je the ultimate novičarski blog za WoT.


PS. crni pa kren sta nuba, k ne marata WoWp :D
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

Zgodovina sprememb…

BorutK-73 ::

glede http://wotreplays.com. To je stran ker kdorkoli iz EU serverjev lahko da svoj replay gor, tako da je veliko takih replayev ki so useless. Najboje za učit je IMHO you tube in twich (quckybaby, circon, itd. pač tisti ki imajo več kot 200 gledalcev)

Aggressor ::

No itak gledaš replayje unicumov, enako kot streame, to se razume. :P
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

AngelOfDeath ::

Aggressor je izjavil:

No itak gledaš replayje unicumov, enako kot streame, to se razume. :P



Malo težje jih je ubit, kot večino boljših igralcev. Ampak se da.

Ponavadi še majo večje izpade kot noobi, ko jih ubiješ...
edit: Slovnica

Aggressor ::

Če ni nobenega takega na drugi strani, mi je dolgčas. Razen če nimam res komplet paradajz farme za svoj team, to zna bit tud svojevrsten izziv zmagat. Nekje na t5 je možno z derpom (Pz4, M4), če ti jih rata v prvih treh minutah oneshottat ene 5.
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

MIHAc27 ::

Kot so že drugi rekli... vsak tank ima kak weakspot (razen SPG in francozi, ki so cel tank en sam weakspot :P).
Večina ima podobne (Npr. voznikov vizir).
Tanki imajo večinoma najboljši oklep spredaj. Ob strani je že slabši, zadaj pri motorju ponavadi najslabši.
Z light ali mediumom ti je tako najboljši načrt, da se sovragu prikradeš za rit. Sploh heavy imajo težave z obračanjem.

Aja pa če 10x ustreliš in 10x odbije bo tudi 20x. Streljaj drugam v tank, ali še bolje poišči drugo tarčo.

bobby ::

pa namestite si mod, da pokaže weakspote tankov v igri,..
Pa resmod je skoraj obvezen,..
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Rokomah ::

bobby je izjavil:

pa namestite si mod, da pokaže weakspote tankov v igri,..
Pa resmod je skoraj obvezen,..


Kaj je to "resmod"?
Ne bi želel nekaj dodajati na slepo, daj malo razloži.
Na spletu pod res_mode najdem en kup modov, ki pa verjetno vsi niso nujno potrebni.

bobby ::

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?...
na tem linku najdeš vse,..
pol pa še
http://worldof-tanks.com/category/zone_...

vse piše, v tehdveh linkih,..
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Rokomah ::

Thx !

Imam še eno vprašanje:
Ni mi najbolj jasno kakšna je razlika med WN7 in WN8 ?
Razumem, da je to nekakšna skupna ocena učinkovitosti in koristnosti, vendar ne razumem kakšna je razlika. V moji statistiki kaže slabšanje moje ocene na WN7 in izboljšanje na WN8 (??!).

bobby ::

Wn7 številke so bolj usmerjene proti količini tankov, ki si jih uniču, torej zadnji kill, wn8 pa je bolj proti temu, koliko škode si tankom naredil tekom igre.
Je pa tudi nekako razlika, s katerimi tanki narediš koliko škode pri WN8

WN7 si bolj malo streljal ampak si naprimer trem tankom naredil final blow, nekdo se je pa celo tekmo trudil, naredil 2500 damage tankom, pa nobenga killa. zato WN8 bolj perferira količino škode, ki jo narediš v igri, WN7 pa bolj količini uničenih tankov.

http://www.noobmeter.com/ je še ena koristna stran s statistiko
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Matevz96 ::

bobby je izjavil:

pa namestite si mod, da pokaže weakspote tankov v igri,..
Pa resmod je skoraj obvezen,..


Hitbox userji so slabši od botov! če se nemoreš naučit weak spotov... potem zate ni prostora v igri. Tako ali tako pa jih imajo vsi tanki podobne, spodnja plata, driver's hatch, strani tureta, zadn del & del pod turetom je ammo, mašina je na zadnjem delu ipd.

res_mod je mapa v katero se daje mode in ne mod. (čeprav mode lahko daješ tudi v res, ampak potem je problem ko kaj j*bne in moreš na nov nalagat in pri posodobitvah se avtomatsko nalaga celotna igra).

bobby ::

Sem istega mnenja kot ti glede uporabe modov,ampak ko ugotovis, da 3/4 igralcev uporablja mode,se tud men zdi bedast,zakaj jih ne bi uporabljal. poleg tega,dokler so dovoljeni,ne vidim razloga, poleg tega je to se najmanj v primerjavi s tem,kaj uporabljajo drugi tko da ne tle moralnga spuscat k nima smisla. Pac cloveku sem probal pomagat,da ne bo prehitr volje zgubu, ker prot mod piplnom je tezje igrat. In ne, ne bom se ucil weakspotov ce mi ni treba,to naj tisti mulcki delajo, ki imajo ves cas na tem svetu. ko, in to bo nikoli,se bom pa pokal za denar na tem wotu, takat pa lahko gremo na osnovo.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Aggressor ::

Razlika med WN7 in WN8 je v glavnem v tem, da osmica upoteva povprečne dosežke za vsak tank posebej, ko računa, koliko si ti učinovit v njem, medtem ko sedmica vse skupaj posploši čez vse. To pomeni, v osmici se da najbolje statpaddat s tanki, ki jih ljudje načeloma ne znajo igrat. :D
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

Rokomah ::

Hitbox mode, moje mnenje:
NI SMISELNO, ker ponavadi granata težko zadene tisto kar ciljaš, če res ne streljaš od blizu, in drugo kar je to, da tank npr. tir3 ne prebije oklep na tanku tir5 tudi če streljaš v njegove šibke točke.

Matevz96 ::

Če si blizu in imaš čas merit v šibke točke (Hitbox skini jih načeloma ne kažejo, kažejo module) delaš nekaj narobe...
V spopadih na blizu moraš ali krožiti okrog nasprotnika ali pa uporabljati cover in skakati izza ovinka (možno le z tanki, ki imajo kupolo pomaknjeno naprej).

BorutK-73 ::

Ta "weak spots mod" je za noobe in bi moral biti prepovedan. To je za mene goljufanje.

Rokomah ::

Random battle pomeni tudi to, da so v isti bitki tanki tir4 in tir7. Razpon je najman 3 stopnje če ne celo 4 (???!)
In kako naj potem šibkejši preživi, če upoštevaš, da tudi nasprotnik vsaj približno obvlada taktiko, kar je v višjih tirih skoraj vedno?
Če poskušam krožiti okoli težkega tanka, se mi v najboljšem primeru posreči 2-3 zadetki, kar se tarči skoraj ne pozna, mene pa nato hitro njegovo spremstvo kill-a. Če koristim cover, se izdam takoj ko streljam (tarča spet ni veliko poškodovana), jaz zato izgubim cover in sem zopet po hitrem postopku kill-an.

Ali je možno, da imaš točno takšen tank, da si pretežno v zgornji polovici tankov v random battle?
Jaz sem vedno v spodnji polovici ali celo čisto na dnu, ne glede ali uporabim tir2,3,4 ali tir5.

Skratka, moj raiting se dviguje, vendar še vedno nisem zadovoljen, ker me vse prevečkrat killajo, oz. sploh nimam veliko možnosti preživetja.

AngelOfDeath ::

Rokomah je izjavil:

Random battle pomeni tudi to, da so v isti bitki tanki tir4 in tir7. Razpon je najman 3 stopnje če ne celo 4 (???!)
In kako naj potem šibkejši preživi, če upoštevaš, da tudi nasprotnik vsaj približno obvlada taktiko, kar je v višjih tirih skoraj vedno?
Če poskušam krožiti okoli težkega tanka, se mi v najboljšem primeru posreči 2-3 zadetki, kar se tarči skoraj ne pozna, mene pa nato hitro njegovo spremstvo kill-a. Če koristim cover, se izdam takoj ko streljam (tarča spet ni veliko poškodovana), jaz zato izgubim cover in sem zopet po hitrem postopku kill-an.

Ali je možno, da imaš točno takšen tank, da si pretežno v zgornji polovici tankov v random battle?
Jaz sem vedno v spodnji polovici ali celo čisto na dnu, ne glede ali uporabim tir2,3,4 ali tir5.

Skratka, moj raiting se dviguje, vendar še vedno nisem zadovoljen, ker me vse prevečkrat killajo, oz. sploh nimam veliko možnosti preživetja.



V višjih tirih večina obvlada taktiko ? Približno 90% nima blage veze o taktiki in igranju. In to v vseh 1-10 tierjih. V t1 prej srečaš koga, ki obvlada zadevo kot v t10.
edit: Slovnica

BorutK-73 ::

Največji razpon je po novem 2 tier-a. Drugače je za scoute ki je lahko tier 5 v tier 10 bitki. Je pa problem za nove igralce, ko ne vejo kateri tanki so "scouti" (lahko bi rekli da so vsi lahki tanki scouti)

Aggressor ::

1. Kot so že povedali, je razpon za navadne tanke, TDje in arty do dva tierja. MM skuša dosečt, da je razporeditev v različne tierje stalna in sorazmerna, to pomeni, da NE drži, da te nenehno meče s t6 v t8; to si samo ti pač zapomniš najbolj tečne primere. V povprečju t6 največkrat sreča t6, pika. Drugače je s scouti, to je večina light tankov v tierjih več od 2. oni majo včasih tudi t+4 ali 5. Ne igraj scoutov, dokler ne obvladaš drugega, ker so najtežja reč za igrat. Edini tanki, ki imajo prirejen MM, da te ne daje tolk v višje tierje, so nekateri premiumi, kot sta type 59 in KV-5.

2. Streljanje v weakspote je ena od glavnih idej igre in VEDNO se moraš trudit ciljat tja. Tudi če izgleda, da boš težko zadel ali si daleč. T3 seveda lahko poškoduje t5, če najde šibko točko. Je pa malo težje, zato tud maš posebne medalje za uničevanje t+2 vozil.

3. Zelo pomembno je, da se zavedaš, da tako penetration kot damage variirata za do 25% od povprečne vrednosti. Če nekoga ne penaš v weakspot, zato ne pomeni nujno, da ga ne boš nikoli mogel, ampak si pač lahko samo takrat mel slab pen roll. Glupa mehanika, ampak je v igri z določenim namenom, o tistem kdaj drugič.

4. Hitbox skini, če prav vem, še niso prepovedani in če jih rabiš kot začetnik, jih pač uporabljaj, ne glede na to, kdo ti kaj reče. So pa precej cheap in te bo večina igralcev zajebavala, če bodo vedeli, da jih imaš. Tko da ko ti bodo stvari okol weakspotov jasnejše, off with them.
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

MIHAc27 ::

Za začetek sem jaz tudi uporabljal 'weakspot mod'. Sej ko greš par 100 bitk se jih že naučiš.

Glede scoutov se strinjam. Jaz jih ne obladam in sem kar hitro med pokojnimi. Medium in heavy so lažji za igrat. TD mogoče malenkost težje (odvisno, kdaj ugotoviš, da ne smejo biti v prvih vrstah. Jaz to še vedno pozabljam).

Pa če hočeš biti najvišji tier v igri.. prilezi do t10 ali vsaj t9. Potem boš zagotovo. Ni pa to vedno dobra stvar :P

def0r ::

Ne vem pri meni je bolj tako... ce se ljudje zakampajo prevec grem napol kamikazi rush, da grem cim hitrej v kaksno bolj zanimivo igro :) Malce mi je boring do konca igre skoraj kampat s tankom.

jaka_2014 ::

BorutK-73 je izjavil:

Največji razpon je po novem 2 tier-a. Drugače je za scoute ki je lahko tier 5 v tier 10 bitki. Je pa problem za nove igralce, ko ne vejo kateri tanki so "scouti" (lahko bi rekli da so vsi lahki tanki scouti)



Ne bo držalo, enih 20x sem igral s 4 proti 8..rezultat je jasen hehe.
What is taken is taken

Mipe ::

Platoon ignorira ta pravila. Se pravi, da imaš lahko en tier 10 tank in dva loltraktorja v enem platoonu in se bodo znašli v t10 bitki.

Tudi sicer lahki tanki preskočijo nekaj tierjev, kot že povedano. Ne navsezadnje je njihova naloga izvidnica, ne razturanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

jaka_2014 ::

Ali res ni nobene aktivne slovenske skupine, ki igra tole?? Zgleda, da se bom moral tujcem priklopit če bo takle šlo naprej....
Men je kr zanimiva igra, kdo bo koga "nadmudril" hehe.
What is taken is taken

Reycis ::

Odlična igra, zelo rad jo igram že od bete. Odkar je ven prišel 13 90 igram povečini lahke tanke. 13 90 je doživel mnogo (povsem zasluženih) nerfov tko da trenutno najraje igram t71. Sicer pa sem zapazil da je mnogo klanov samo ena društva noobov. Igranje v platoonu mi je sicer zanimivo vendar me moti čakanje na konec bitke (ali vsaj da vsi crknejo). Mam izjemno dobre statse zato so mi odprta vsa vrata pa vendar sem najraje kar sam zase. V igri imam naziv EvilTT - niso mi pustili da bi bil titty.

Aggressor ::

Če igrate v platoonih, naj razlika v tierih nikol ne bo več kot ena, razen če je kdo scout. Troll platoonom z mausom in loltraktorji se sicer MM trudi prilagoditi in tudi nasprotni ekipi da slabše tanke, ampak večinoma mu to ne uspe in tak platoon oslabi lasten team.

Začetnikom naj bo drugače glavni cilj dvoje: najprej zgruntat, kateri tip tankov jim leži in se tja usmerit, pa drugič, zgrindat posadko do 100% in dalje ter kupit special equipment. Šele potem se obremenjujte z ratingi in medaljami. Vsak tank s posadko brez skillov in special equipmenta je krš tank. Šele ko maš par skillov gor, si konkurenčen.
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

crniangeo ::

jaka_2014, aktivnih clanov je dost, 1std, 2std, -saf- pa še kakšna bi se našla..
def966: to je brezveze, sebi pa ekipi narediš medvedjo uslugo :) Enkrat ko boš hotel bit v dobrem clanu kjer talajo gold za sodelovanje v cwjih , boš pac imel tako slabo statistiko , da te ne bodo niti hoteli v teh boljših klanih :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

Rok Woot ::

Jaz sam chaffe skoz igram, sem probal druge tanke, pa mi nekako ni... Zdaj bom odprel še t71, mogoče bo ok. Sam tko težke tanke pa sploh ne igram več, ni volje, prepočas dogaja... So pa znižal tiere proti katerim se bori chaffe, prej je bilo od 8-12, zdej je pa od 8-11... Kar pomen, da večkrat dobiš 8ke, kar je živ dolgcajt.

crniangeo ::

8-12 ? 8-11 ? :) explain me please :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

Matevz96 ::

crniangeo je izjavil:

8-12 ? 8-11 ? :) explain me please :)


Drugače je 7-11, govori se pa o battle tierih. Včasih jih je bilo 12, dostop do tier 12 so imele 10 in chaffe (še prej T50-2). Ker so imele v zadnjem času osemke dolg waiting time za battle so ukinili tier 12 - MM ima pravilo, da moraš igrat v vseh tierih, v katere paše tank, tako, da si enako časa na vrhu in na podnju ekipe. Zaradi pomankanja tier 10 to za osmice ni bilo možno.

Link do tabele z battle tieri: http://ftr.wot-news.com/2014/02/11/8-11...

drugače pa, bi lahko to že vedel (če si seveda tisti crni, ki igra v 1STD :D )

Rok Woot ::

Sry 7-11. Če daš platon in ready, nato z miško čez tank, vidiš med kakšne tiere te bo dalo. Pri Chaffe je to od 7-11, pred updatom je bilo pa 7-12, pa nic niso napisal, da so spremenil. Pomojem bodo pa v prihodnosti tudi tieri nad 10...

Prepozno odgovoril :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rok Woot ()

Matevz96 ::

Rok Woot je izjavil:

Sry 7-11. Če daš platon in ready, nato z miško čez tank, vidiš med kakšne tiere te bo dalo. Pri Chaffe je to od 7-11, pred updatom je bilo pa 7-12, pa nic niso napisal, da so spremenil. Pomojem bodo pa v prihodnosti tudi tieri nad 10...

Prepozno odgovoril :)


heh, tega s platoni pa nisem vedu, tankov nad 10 naj ne bi bilo. Na EU portalu pa vedno manjka kaj podatkov oz. pridejo prepozno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matevz96 ()

Rok Woot ::

Pri platonu, ko daš ready greš čez pa vidiš, lahko pa isto preveriš v tabeli, ki si jo pripopal.

BorutK-73 ::

http://ftr.wot-news.com/2014/02/11/8-11...
Glede na to pa mogoče razmišljajo o tier 11. So ja rekli pri WG leto ali dve nazaj da je tier 10 max lvl in bo tako ostalo za vedno.
Me pa zanima koliko grinda bo potrebno za XI.;((

Matevz96 ::

BorutK-73 je izjavil:

http://ftr.wot-news.com/2014/02/11/8-11...
Glede na to pa mogoče razmišljajo o tier 11. So ja rekli pri WG leto ali dve nazaj da je tier 10 max lvl in bo tako ostalo za vedno.
Me pa zanima koliko grinda bo potrebno za XI.;((


Kaj ti tukaj namiguje na tier 11?

Rokomah ::

Kako je z skilli za posadko v primeru menjave iz tanka v drugi tank (rezlični tiri)?
Ali skili ostanejo enaki ali ob menjavi padejo?

Pa zakaj skilli tako počasi rastejo?
Kaj vpliva da se hitreje skilla?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rokomah ()

mihec87 ::

Na skill vplivajo experience točke..

jaka_2014 ::

crniangeo je izjavil:

jaka_2014, aktivnih clanov je dost, 1std, 2std, -saf- pa še kakšna bi se našla..
def966: to je brezveze, sebi pa ekipi narediš medvedjo uslugo :) Enkrat ko boš hotel bit v dobrem clanu kjer talajo gold za sodelovanje v cwjih , boš pac imel tako slabo statistiko , da te ne bodo niti hoteli v teh boljših klanih :)



Mja...ko kliknem na klan mi napiše, da ne sprejemajo, naredim kaj narobe?
What is taken is taken

BorutK-73 ::

Matevz96 je izjavil:

BorutK-73 je izjavil:

http://ftr.wot-news.com/2014/02/11/8-11...
Glede na to pa mogoče razmišljajo o tier 11. So ja rekli pri WG leto ali dve nazaj da je tier 10 max lvl in bo tako ostalo za vedno.
Me pa zanima koliko grinda bo potrebno za XI.;((


Kaj ti tukaj namiguje na tier 11?

razpredelnica maybe?

mihec87 je izjavil:

Na skill vplivajo experience točke..

In premium račun (€€€)

jaka_2014 je izjavil:

crniangeo je izjavil:

jaka_2014, aktivnih clanov je dost, 1std, 2std, -saf- pa še kakšna bi se našla..
def966: to je brezveze, sebi pa ekipi narediš medvedjo uslugo :) Enkrat ko boš hotel bit v dobrem clanu kjer talajo gold za sodelovanje v cwjih , boš pac imel tako slabo statistiko , da te ne bodo niti hoteli v teh boljših klanih :)



Mja...ko kliknem na klan mi napiše, da ne sprejemajo, naredim kaj narobe?

Za povabila v std moraš iti na njihovo spletno stran
http://1std.wowm.si/index.php?PHPSESSID...

Zgodovina sprememb…

««
3 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FPS Matchmaking VS Pay to win hardware (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
957006 (5599) dolenc
»

World of Warships (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
33741320 (19759) oo7
»

War Thunder (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11915141 (6393) ziga1990
»

YouTube Gaming bo konkruriral Twitchu

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
2210350 (7505) bajsibajsi
»

LAN v Kopru?

Oddelek: Igre
102259 (1835) dottor

Več podobnih tem