» »

World of tanks

World of tanks

««
5 / 12
»»

t3hn0 ::

Tank je elite če ima researchane vse module in vse tanke katere lahko researchas z njem (pri večini tankov imaš en tank, lahko pa tudi do 3).
^.^

Matevz96 ::

jaka_2014 je izjavil:

Hvala za pomoč, vsem skupaj-ste zelo prijazni sem skupaj z rokomahom v clanu STD 2.
Ob tem bi pa še izkoristil da vas še tole vprašam (ker nisem doma da bi soklanovce)imam na tanku vse raziskano, nisem pa dobil elite. Ne morem pogruntati kako da mi pri enih da elite pri enih pa ne. Sedajle imam tier 5 in vse raziskano in ga nisem dobil, na tier 4 pa sem ga-ista vrsta tnka.
Kakšna razumna razlaga?
Mogoče ker sem v 4 že kaj raziskal za 5??

še 1x hvala za vse in lep pozdrav.


Si prepričan, da si raziskal vse module in tanke? Lahko vprašam za kateri tank gre?

Rokomah ::

eh....od kar igram malo višje tiere (4-6) mi raitingi stmo padajo :(
Poskušam vse živo, vendar me vseeno kdo preseneti in hitro killa.
Težko sploh preživim battle, še težje pridem do killa, skratka....depresija ;)

Posadka se zelo pačasi skilla in, ker se počasi prestavljam iz nizkih tier na višje, še tisto kar je posadka natrenirala na lahkih tankih potem veliko izgubi na retreningom.
Kakšen nasvet?

Matevz96 ::

Rokomah je izjavil:

eh....od kar igram malo višje tiere (4-6) mi raitingi stmo padajo :(
Poskušam vse živo, vendar me vseeno kdo preseneti in hitro killa.
Težko sploh preživim battle, še težje pridem do killa, skratka....depresija ;)

Posadka se zelo pačasi skilla in, ker se počasi prestavljam iz nizkih tier na višje, še tisto kar je posadka natrenirala na lahkih tankih potem veliko izgubi na retreningom.
Kakšen nasvet?


Bom še enkrat napisu: ostan na nižjih tierih dokler ne boš tam vsega znal.

mihec87 ::

Ne se sekirat za rating..sam sn med paradajzom pa banano pa me ne gane še bol se mi dopade ko banano pojem..It nič več ne dobiš zard bolšga ratinga...

Iz nizkega tiera retraini sam če maš kak skill drgač kup crew mal boljši zravn tanka(75% če se ne motim.) pa je..retraini t4+

Ker tank t4 ter t5 maš(t4 so mi bli najhuj za igrat ker te meče v višje tiere, topi bol švoh pa še znanje bol slabo..)?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

Mipe ::

Pozabi na rating. Če postaneš dober, se ti bo sčasoma dvignil, če si kekec, pa ti je itak vseeno za rating in samo nažigaš :P Rating se pogleda samo, ko iščeš nov klan.

Matevz96 ::

Rekel bi, da njega bolj moti dejstvo, da ne zna vplivati na izid igre.

Mipe ::

To pride z izkušnjami. Najbolj pa pomaga sposobnost opazovanja in razumevanja situacije (prek minimapa). Včasih vplivaš na izid igre že s tem, da se premakneš na drug položaj. To pa seveda zahteva zmožnost taktičnega razmišljanja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

Rokomah ::

Kot kaže sem končno prišel do tankov in opreme, ki so bolj konkurenčni v bojih.
Verjetno sem pridobil tudi na izkušnjah in boljšem taktičnem razmišljanju, saj sem včeraj dosegal veliko boljše rezultate. Očitno obstaja "siva cona", ko si relativno dober v nižjih tier-ih in še vedno preslab za višje tier-e. Meni se je zadnji teden dogajalo, da sem zmagoval v T1-T3 in bil prepričljivo tepen v T4-T6.

Vsa pohvala za WOT, res izjemna igra, ki se jo težko hitro naveličaš. Dobro je to, da lahko z enakim veseljem igraš (skoraj) katerikoli tank, naj si bo to lahek, srednji ali težki. Enako zanimivo je v tier-1 ali višji tieri.

Hvala tudi vsem slovenskim tankistim, ki so mi nesebično pomagali z nasveti. Na začetku sem WOT podcenjeval, saj sem mislil, da se bom "arkadne igerce" hitro naučil, kot vsake druge streljačine pač 8-). Vendar se je izkazalo, da je "igerca", praktično zelo dobra arkadna simulacija, ki zahteva kar nekaj (zelo veliko) znanja in potrplenja.
Skratka, jaz se sedaj "parkiram" nekje med T4-T6 in začnem farmat, da pridem tudi do tiste malo boljše opreme in boljših skillov.

crniangeo ::

Verjem, da obstajajo tudi taki tanki k ti živce žrejo :D
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

def0r ::

crniangeo je izjavil:

Verjem, da obstajajo tudi taki tanki k ti živce žrejo :D

T29 kateremu vn strli samo turret?:P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: def0r ()

t3hn0 ::

Rokomah je izjavil:

Kot kaže sem končno prišel do tankov in opreme, ki so bolj konkurenčni v bojih.
Verjetno sem pridobil tudi na izkušnjah in boljšem taktičnem razmišljanju, saj sem včeraj dosegal veliko boljše rezultate. Očitno obstaja "siva cona", ko si relativno dober v nižjih tier-ih in še vedno preslab za višje tier-e. Meni se je zadnji teden dogajalo, da sem zmagoval v T1-T3 in bil prepričljivo tepen v T4-T6.

Vsa pohvala za WOT, res izjemna igra, ki se jo težko hitro naveličaš. Dobro je to, da lahko z enakim veseljem igraš (skoraj) katerikoli tank, naj si bo to lahek, srednji ali težki. Enako zanimivo je v tier-1 ali višji tieri.

Hvala tudi vsem slovenskim tankistim, ki so mi nesebično pomagali z nasveti. Na začetku sem WOT podcenjeval, saj sem mislil, da se bom "arkadne igerce" hitro naučil, kot vsake druge streljačine pač 8-). Vendar se je izkazalo, da je "igerca", praktično zelo dobra arkadna simulacija, ki zahteva kar nekaj (zelo veliko) znanja in potrplenja.
Skratka, jaz se sedaj "parkiram" nekje med T4-T6 in začnem farmat, da pridem tudi do tiste malo boljše opreme in boljših skillov.

Glavno je da se navadiš na razliko med light-medium-heavy tanki in TDji. Potem ko to malce osvojiš in veš kaj naj bi kateri tank delal, si že na dobri poti.
Je pa res kar je blo že ziher omenjeno prej, da si v večini primerov omejen na število poljakov (in podobno mislečih) v igri.
^.^

jaka_2014 ::

Včeri sem prišel do nove 6 in pol zopet med 7 in 8 z mojim ubogim topom, pa še nob team plajeri.....sploh se ne obremenjujem z rajtingom, dons pa kupim nov top pa da vidimo :)
Kot si rekel strategija je važna.

Gremo v nove zmage :) ali porazom whatever.
What is taken is taken

MIHAc27 ::

Meh včasih je tudi čisto odvisno od sreče. Dobiš slab team pa vas popoka malo boljši nasprotnik. Ali pa se napačno odločiš.. npr, da boš malo poskavtal, pa te najdeta 2-3 njihova mediuma. Včasih se pridružiš lemmingom in vas arty ko ste lepo na kupu samo zbombandira,....

Nimaš kaj, greš novo bitko in to je to. Če jih je pa preveč zapored, pa nehaš in probaš zopet naslednji dan.

GizmoX ::

Moji nasveti:

Na začetku bitke počakaj 10 sekund, da vidiš, kam se napotijo soigralci. Tako že na začetku lahko vplivaš na to, kakšno igro boš igral.
npr. vidiš, da je nekam napotenih premalo igralcev, pa se pridružiš njim, namesto da še povečaš choo-choo vlak lemingov
npr. vidiš, da nek del mape sploh ni pokrit, ter greš tja igrat defenzivo:
- dlje kot si živ, dlje se nasprotniki ukvarjajo s teboj in ne grejo na bazo
- dlje kot si živ, večja verjetnost je da tvoji soigralci vidijo šibko točko ter pridejo pomagat / se razporedijo / pridejo do baze nasprotnikov
- "dlje kot si živ" pomeni, da moraš igrati varno - se ti ne mudi ubiti nasprotnika (nisi živčen), nasprotnika najprej detrackaš in imaš lahko že zato prednost, se postaviš tako da čimbolj bouncaš, se postaviš tako da nasprotnik nima jajc iti proti tebi ...

Pridruži se kakšnemu soigralcu in mu pomagaj. Še posebej, če pogosto kmalu umreš. Sigurno se ti je že večkrat zgodilo, da so tvoji soigralci butci, kreteni, in še kaj, ker ti ne pomagajo, ali počnejo kaj drugega / neumnega. Torej - obrni vloge:
Raje se nekomu pridruži, spremljaj kaj počne, predvidevaj njegov načrt, ter mu pomagaj:
npr. postavi se tako, da te njegov tank ščiti, ko pa njega nasprotnik ustreli, skoči iz zaščite ter ustreli nasprotnika medtem ko nasprotnik reloada. Potem pa spet hitro nazaj za ščit prijateljevega ščita
npr. podobno kot zgoraj, te prijatelj ščiti, počakaš da prijatelja nasprotnik ustreli, takrat pa skočiš iz zaščite in poskusiš nasprotnika obkrožit - mu priti na bok ali za rit. Nasprotnik se bo ustrašil in refleksivno začel loviti in ciljati tebe, ampak se pogosto zgodi, da se mu turret sploh ne obrača dovolj hitro. Medtem ko nasprotnik poskuša tebe dobiti na muho, pa tvoj prijatelj vidi, da ni več v nevarnosti, ter nasprotnika bolj sproščeno in natančno strelja. Pogosto je še tako, da nasprotnik začne obračati tudi tank (da bi tebe lažje ulovil), kar pomeni, da tvoj prijatelj še lažje zadane nasprotnikov bok. Mimogrede, ta situacija je tudi zelo primerna za auto-aim (desni klik na sovražnika), kjer kar držiš tipko za streljanje, pa bo že zadelo kar bo - važno je, da voziš in se ne zaletiš, ker ko se ustaviš, zelo verjetno umreš. Če se slučajno zgodi, da se nasprotnik ne zmeni zate, ga pa preprosto streljaš v rit.

Meni je zelo pomagal tudi ta enostaven trik: večkrat skozi bitko se vprašaj, če je tvoje trenutno početje pametno. Če je tvoj odgovor "NE", boš verjetno kmalu umrl :)) - prilagodi taktiko ;)

Spremljaj minimap in pozicije soigralcev ter pozicije nasprotnikov. Če soigralec izgine iz zemljevida, je tam verjetno nasprotnik predrl obrambo. Če nasprotnik izgine iz zemljevida, je verjetno še vedno tam, samo ni spotan.

Najpomembnejše pa za konec: ne zmeni se za statse, ampak raje igraj kot ekipa, pomagaj soigralcem, ne bit nestrpn, ne bit sebičen. Sicer se ti zdi, da je to vse slabše za tvoje statse, vendar boš presenečen - ker boš več naredil in kasneje umrl (morda celo preživel), ter večkrat zmagal, bojo tudi tvoji statsi boljši 8-) Da ne omenjam več exp in srebrnikov.
udirač => uni. dipl. inž. rač.

Aggressor ::

Mogoče še dve omembni h gornjemu postu:

1. To, da na štartu čakaš, da vidiš, kam gre team, je dober nasvet za tiste, ki se še učijo. Če hočeš carryjat match, pa moraš vedet, kam boš šel, od prve sekunde. O tem več kdaj pozneje.

2. Stisni parkrat 'n', da si povečaš minimap. To dela čudeže pri prostorskem zavedanju.
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

Zgodovina sprememb…

Spartacus ::

def0r je izjavil:

crniangeo je izjavil:

Verjem, da obstajajo tudi taki tanki k ti živce žrejo :D

T29 kateremu vn strli samo turret?:P


Commanders' hatch/turret ring FTW :) Drugače pa ja, se strinjam - s svojim T30 sem že marsikomu požrl živce (ali pa gold ammo). Nič manj nadležni pa niso razni IS (sam imam IS3) in podobni, če znajo sidescrape-at :)

Zgodovina sprememb…

Rokomah ::

Vse boljše in boljše za mene :) :) :)



p.s.
nemški oklepniki so triki za igranje, vendar nudijo večji užitek !!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rokomah ()

BorutK-73 ::

Hetzer gona hetz.:))
Btw, Hetzer je OP, Stug je ok, Flatpanzer je ena žalost,zelo dober če streljaš iz hriba dol, JagPhanter je ok ko dobiš top gun, bad armor. Višje pa nimam.

AngelOfDeath ::

Ti kaj dosti ne pomaga ko je 95% bitk takih:





edit: Slovnica

Zgodovina sprememb…

Rokomah ::

Končno sem nekako prilezel do tier-5 in nabavil KV1.
Sedaj je veliko lažje delati karkoli. KV1 je res mogoče malo preveč nabildan in "nedotakljiv". Prej sem moral res izkoristiti vse taktično znanje, biti mobilen, neviden in zvit, da sem preživel, sedaj z KV-jem sem pa pravi car. V random battle sem vedno med najmočnejšimi ali na sredini, oz. sem končno konkurenten ostalimi. KV-ja imam šele nekaj ur, še brez dobre posadke in z osnovno opremo, pa sem brez večjih težav preživel 5 od 6-ih spopadov. V zadnjem so me dobili samo zato, ker sem se spopadal 1:3.

Guzzy ::

Če bi kdo igral, moj IGN: Guzzy07. Moja top tanka sta Su-85 in T1 heavy tank da še nimam nekih visokih tearov :)

GizmoX ::

Rokomah je izjavil:

Končno sem nekako prilezel do tier-5 in nabavil KV1.
Sedaj je veliko lažje delati karkoli. KV1 je res mogoče malo preveč nabildan in "nedotakljiv". Prej sem moral res izkoristiti vse taktično znanje, biti mobilen, neviden in zvit, da sem preživel, sedaj z KV-jem sem pa pravi car. V random battle sem vedno med najmočnejšimi ali na sredini, oz. sem končno konkurenten ostalimi. KV-ja imam šele nekaj ur, še brez dobre posadke in z osnovno opremo, pa sem brez večjih težav preživel 5 od 6-ih spopadov. V zadnjem so me dobili samo zato, ker sem se spopadal 1:3.

Ja, heavy se čisto drugače igra kot light in mediumi ;) Ampak pazi - sedaj soigralci v light in mediumih pričakujejo od tebe, da boš kaj naredil - že zato, ker lahko. No ampak mislim, da bi to šlo čisto v redu :)
Kar hitro boš prišel do tier 6 tankov (sedaj, ko dejansko kaj narediš v bitki :))), tako da boš potem videl, v katero smer boš šel:
- T-150 - je še bolj neuničljiv, še posebej od spredaj, tako da je zelo prizanesljiv (če ti le ne pridejo na bok/rit)
- KV-1S - je hitri heavy tank, ki je po mnenju večine trenutno zelo overpowered. Meni je bil blazno všeč >:D
udirač => uni. dipl. inž. rač.

mihec87 ::

KV-1S je op za noobeke ki se vržejo pred njega in strelajo vanj misleč da ga bojo znucali predno bo on njih...Pri kv-1s je treba izkoristit njegov dolg reload(13,5s) v svoj prid-čakat da ustreli pol pa hop na njega 1-2 strela pa se umaknat..Ne pa da se pred kv1-s trije drenjajo za skalo en pogleda ven ga rukneš mu vzame zajeten del hp in pol vsi prestrašeni ždijo za skalo ko se končno en opogumi in pogleda ven je kv-1s že naloadal..

Matevz96 ::

Sam priporočam, da se podaš na obe heavy liniji, ker ima vsako svojo specifiko, priporočam, da razviješ obe liniji do tier 7 (IS in KV3) ter se odločiš kaj ti je bolj pomembno oklep za ceno hitrosti (KV3), ali hitrost za ceno oklepa (IS), sam igram obe liniji (trenutno IS4, in IS8). KV1S je trenutno res OP, zato se bo v prihodnosti (verjetno 9.1 ali 9.2 razdelil v dva tanka, verjetno bo trenutna konfiguracija tier 7, na šest dobimo pa malo okrnjeno verzijo).

PS: razvij tudi KV2, trenutno verjetno še nisi sposoben, da bi ga igral, ampak verjemi da je z troll gunom super fun tank (pa še na arty linijo te popelje).

bobby ::

kv1 je ok, ampak Panther t7 pa najnatancnejsi top pa potem se 6_th sense razvit pa polno nabildan pa je tkooo lustn igrat. se tud nad t9 spravim pa kar lepo ga lahko pretepes.

A kdo uporablja Teamspeak za komunikacijo med sabo?
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Matevz96 ::

bobby je izjavil:


A kdo uporablja Teamspeak za komunikacijo med sabo?


V STD ga uporabljamo, kolikor vem je najbolj priljubljen v WOT skupnosti.

bobby ::

Vem, sem v STD2 sam tko prašam,..
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

GizmoX ::

Matevz96 je izjavil:

...
PS: razvij tudi KV2, trenutno verjetno še nisi sposoben, da bi ga igral, ampak verjemi da je z troll gunom super fun tank (pa še na arty linijo te popelje).

KV2 - se strinjam, zelo zabaven tank, pa še zelo dober v dobrih rokah.
Glede artyja pa bi rekel, da moraš igrati SU-5 (ker je ZELO zabaven), potem pa še SU-8 (ker je ZELO dober). Če nadaljuješ iz KV2 na arty, brez da bi vadil arty na nižjih tier-ih, se ti bodo arty v višjih tierih preprosto zagnusili - po krivici.

Drevo WoT tankov - zelo koristno;)
udirač => uni. dipl. inž. rač.

Rokomah ::

Koliko se ti šteje damage assisted?
Vedno imam od 500 pa tudi do 2000 damage assisted, vendar se očitno ne šteje tega veliko v končni obračun statistike.
Koliko vpliva tudi zmaga ali poraz in ali preživiš ali ne?

Matevz96 ::

Natančna formula za exp in creditse ni znana, boš pa z igrami ugotovil, predvsem dmg done, dmg assisted, potem je še odvisno ali so tarče višji tier od tebe, če preživiš, zmagaš, ko ekipa ubije sovražnika vsi člani dobijo nekaj exp (tudi če so AFK), itd.

Sedaj ne vem kako je z artiji, sam sem srednje tiere igral še pred razširitvijo, moj prvi arty (nad tier 3) je bil S51 in sem z njim užival (sedaj pa še bolj z obj261 :D)

Rokomah ::

Kako vi najdete dobre place na mapah?
Kaj obstaja kakšna možnost da si v miru pogledaš (raziščeš) vsako mapo posebej v kakšni solo trening modu? Da bi si sproti zapomnil v multiplayerju mi nekako ne rata, ker je preveč dela, da bi takrat še raziskoval. Skratka, kakšen sistem imate, da se najbolje znajdete na različnih mapah?

Aggressor ::

1. Gledanje replayjev in streamov, kjer dobiš ogromno idej, kako se kak plac na mapah obnese.

2. Velik igranja in izkušenj. Map je v igri 37, zdej pa zračunaj, kolk ma folk z 20k odigranih matchev povprečno matchev na vsako. :D
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

borisk ::

prejšnji teden sem tudi sam poskusil WOT, pa me zanima kako je z frendly fire? ne vem kako sem imel takšno srečo, da mi je v 5 bojih 2x en model killal kr po startu?

jaka_2014 ::

To je zanalašč....zato ga prijavi. CTRL +desni klik na njega in izbereš
What is taken is taken

Matevz96 ::

Teamkilliso low tier fore (večinoma...), glede testiranja map pa je training mode, za katerega pa potrebuješ še enega sotrpina. Map sicer ne vem koliko je (morda res 37 - ves čas jih not pa vn mečejo), ampak imajo low tieri dostop samo do manjših map (Malinovka, Himmelsdorf ipd.)

Rok Woot ::

Ja ja teamkill lowtier fore, men so glih kar kolega tk na tier 10 battlu, sam zaradi tega ker je bil tier 2, kr neki. Folk jezen, če greš platoon tier 10 in tier 2, njihov problem...

Matevz96 ::

Rok Woot je izjavil:

Ja ja teamkill lowtier fore, men so glih kar kolega tk na tier 10 battlu, sam zaradi tega ker je bil tier 2, kr neki. Folk jezen, če greš platoon tier 10 in tier 2, njihov problem...


Če bi vaju videl jaz, ne bi bil samo en tk.

Rok Woot ::

Ko da bi mene lahka ubil :) S tvojim pocasnim tankom, no ti kar, te bodo ze banal.

Drgač sem pa mal igral s kazna kru, so res besni, svaka cast.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rok Woot ()

Rok Woot ::

Matevz, ti si ziher eden od unih, ko pizdi, gold rounds, gold rounds... :)

BorutK-73 ::

Rok Woot je izjavil:

Ja ja teamkill lowtier fore, men so glih kar kolega tk na tier 10 battlu, sam zaradi tega ker je bil tier 2, kr neki. Folk jezen, če greš platoon tier 10 in tier 2, njihov problem...

To si je pa ta z tier2 tankom ZASLUŽIL! Trool platoon.

Matevz96 ::

Rok, ne boš verjel ampak nikoli ne pizdim ko nekdo strela golde. Zakaj? odkar so navoljo za creditse jih ima možnost kupit vsak, in tudi sam jih imam v skoraj vseh tankih (kdaj jih streljam je pa druga). Malo je stvari ki me jezijo v WOTu med njimi pa so na prvem mestu trool platooni, ker ljudje z njimi močno zmanjšajo možnosti za uspeh ostalim igralcem v ekipi (MM trooltona ne more povsem odpraviti!).

Aggressor ::

Rok Woot je izjavil:

Ja ja teamkill lowtier fore, men so glih kar kolega tk na tier 10 battlu, sam zaradi tega ker je bil tier 2, kr neki. Folk jezen, če greš platoon tier 10 in tier 2, njihov problem...

Taki idiotski trol platooni kvarijo vzdušje v igri. Jaz sicer v takem primeru ne TKjam, ker imam samo jaz škodo, ampak trolam nazaj in ponavadi vozim za takim kretenom in ga porinem ven iz grma v sovražnika. Plus report za unfair play in še kaj.

Če misliš, da je platoonanje t2 in t10 smešno, si al star 10 let, al pa neumen, as simple as that. V nobenem primeru pa nimaš v WoT kaj iskat.
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

Zgodovina sprememb…

Rok Woot ::

Ja ja kr neki... Kje piše da se to nesme? Štekam pa, da vam gre na živce. Moj win rate je pa 50%, tko da tok slabo ze nemore bit. Jaz grem pač kako igro, ce je frend nizji tier, vcas vzamem nizji, vcas ne. Kokr mi sede, ce pa tebe to moti, pa tvoj problem, če bi imel WG kaj proti, bi ze spremenil. To kdo lahko kaj išče v WoT, pa nasrečo ni tvoja domena Aggressor. Sploh se nebom spustil na tvoj nivo pogovora, ker se mi zdi primitivno.

S tem, da ima tak platoon svoje prednosti. Pač t2 spotne, t10 ubije, t2 dobi veliko xp, hitro napreduje. Zakaj vam pa negre nazivce folk ki navadne metke uporablja? Preslabi, da bi lahko drazje, nej grejo raje nizje za metke grindat?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rok Woot ()

b4d ::

Win rate ne pove dosti ce igras samo random bitke.
b4d.sablun.org

Aggressor ::

Prvič, tule piše, da se ne bo smelo: http://ftr.wot-news.com/2014/02/07/trol...

Kaj WG hoče, nima dosti zveze z zabavnostjo igre (zaslužek).

Drugič, troll platooni oslabijo lasten team, end of story. Če ti ni takoj kristalno jasno, zakaj je to skrajno neumno in nesramno do 12+ tvojih soigralcev, potem se nimava kaj pogovarjat, ker ti nikoli ne bo. Dojamem, da se marsikomu zdi primitivno označit tako ravnanje za debilno in troll platonarje za debile, ampak to je pač gola resnica, ostalo je nesmiselno leporečenje.

Tretjič, "t2 spotne, t10 ubije" je bedarija, ker so tega sposobni samo unicum platooni in zelo redki t2 lighti. Najboljši scouti v t10 so t10 mediumi, konec zgodbe. T2 vozila imajo daleč premajhen view range - tak majhnega, da te t10 heavy prej vidi kot ti njega, tud če si v grmu!

In ne, 50% winrate ni dober winrate.
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

Rok Woot ::

Kdo pravi, da je dober winrate, samo pravim, da kljub temu, da igre ne jemljem resno, imam ok winrate. Govoril sem kako se t2 tank najhitreje dobiva cash, očitno nisi razumel. Drugače se mi pa chaffee zdi najboljši scout. Pač ja v team batle pa t1. Če misliš, da moji trool platoni vplivajo na tvoj winrate na dolgi rok, ti pač ni nič jasno o matematiki ali kmečki logiki.

BorutK-73 ::

Rok, prepovedano res ni, ampak s tem si bo(š) zaslužil veliko prijav od drugih igralcev in sčasoma kak ban.
In tvoje mišlenje v WoT-u je mišlenje trola.

btw, Historical battles pridejo z 9.0 patchom!

Zgodovina sprememb…

Rokomah ::

Kaj mi lahko kdo razloži, kaj je trolplatoon?

b4d ::

Rokomah je izjavil:

Kaj mi lahko kdo razloži, kaj je trolplatoon?


Platoon sestavljen iz zelo visokega tier tanka (npr. 'X') in zelo nizkega (npr. 'I'), matchmaker tak platoon postavi v tier 'IX'/'X' in ekipa je zaradi tega oskodovana. Ker tier 'I' tank v 'X' bitki skoraj nima kaj iskati. S tem nekako kvarijo random bitke ostalim igralcem.
b4d.sablun.org

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: b4d ()
««
5 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FPS Matchmaking VS Pay to win hardware (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
957067 (5660) dolenc
»

World of Warships (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
33741514 (19953) oo7
»

War Thunder (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11915200 (6452) ziga1990
»

YouTube Gaming bo konkruriral Twitchu

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
2210364 (7519) bajsibajsi
»

LAN v Kopru?

Oddelek: Igre
102261 (1837) dottor

Več podobnih tem