» »

nakup pralnega stroja

nakup pralnega stroja

vres.ales ::

kupil bom pralni stroj do 600€
pogoji so da imajo čim več garancije in hitri servis. Vem da je tu gorenje najboljše, vendar me zanima kako je kaj z LG, Bosch...

najbolj me zanima hitrost servisa

je big-bangova garancija SE ZGODI ista kot garancija proizvajalca?

mikena ::

Eh, jaz pa nikoli ne bi dal za pralni stroj več kot 300 EUR.
Danes je vsa bela tehnika zasnovana tako, da ti po 5-letih crkne... tako da se ne splača preveč denarja vlagat. Mi smo kupili v Merkurju enega za 280 EUR in zelo dobro funkcionira in ponuja "milijon" enih funkcij in nastavitev.

St235 ::

Se zgodi in splošna garancija ni isto. Splošno garancijo določa zakon in je minimalno 1 leto. Se zgodi je storitev, ki jo trži bigbang pod svojimi pogoji.

vres.ales ::

sem malo prebiral ja, pa ima gorenje najbolj porihtano garancijo, vednar vsi govorijo da veliko crkuje.
Doma mamo gorenjev pralni stroj že več kot 5 let in je 2x crknil, ko je še bila garancija, servis pa imajo izjemno hiter. Pri pralnem stroju pač pričakuješ da ti ga bojo vsaj v 2eh dneh popravli, ker je to pač nujno potrebna naprava.

bom šel malo po trgovinah pogledat kako imajo rešeno z garancijo, ker ti skoraj vsi prodajalci ponujajo dodatno garancijo, isto kot big-bang, vendar je le ta najdražji. Butasto bi blo, da bi kupil pralni stroj v bigbangu in bi po 3eh letih crknil, potem pa bi moral pralni stroj peljat na servis in čakat 2 tedna.

Vsi zelo hvalijo Bosch, ki ima prav tako dober servis vendar ima samo 2 leti garancije

fosil ::

Včasih je za Bosch pralne stroje delal ravno gorenje, ne vem pa če jih še vedno.
Tako je!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri pralni stroj (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
784183614 (118) link_up
»

Kateri pralni stroj (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
358155581 (3833) IL_DIAVOLO
»

Pralni stroj - kateri? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6322193 (20260) ismon1
»

Nakup pralnega stroja BEKO (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5930279 (24801) anjabebler

Več podobnih tem