» »

Nakup pralnega stroja BEKO

Nakup pralnega stroja BEKO

1
2
»

Zheegec ::

Mah Gorenje je katastrofa. Saj to mi je jasno, da je procent pokvarljivosti vseh znamk zelo podoben, ampak da čakaš na Gorenje servis 3 tedne, na Miele serviserja pa 6ur je pa svojevrstna neumnost.

energetik ::

Jaz sem mnenja kar se tiče bele tehnike, da se splača danes nabaviti najcenejše variante s čimveč garancije. Ker stvari so postale pokvarljive, in tudi 3x dražji aparat še ne pomeni, da bo imel manj problemov kot najcenejši. Nabaviš Bekota za 250€, tudi če čez 3 leta menjaš, si še vedno v plusu glede na kakšne Bosche.
Doma imajo pralni stroj Beko, brezhiben že 3 leta.
Jaz že 5 let uporabljam steklokeramiko in pečico Beko (komplet skupaj bilo 500€, pol ceneje kot vse drugo), pa deluje brezhibno.

RejZoR ::

Zheegec je izjavil:

Mah Gorenje je katastrofa. Saj to mi je jasno, da je procent pokvarljivosti vseh znamk zelo podoben, ampak da čakaš na Gorenje servis 3 tedne, na Miele serviserja pa 6ur je pa svojevrstna neumnost.


3 tedne? Zdej pa mal nabijaš...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Zheegec ::

RejZoR je izjavil:

Zheegec je izjavil:

Mah Gorenje je katastrofa. Saj to mi je jasno, da je procent pokvarljivosti vseh znamk zelo podoben, ampak da čakaš na Gorenje servis 3 tedne, na Miele serviserja pa 6ur je pa svojevrstna neumnost.


3 tedne? Zdej pa mal nabijaš...

Nope, smo še vmes klicali kje so, pa so rekli da smo pač v čakalni vrsti in naj počakamo - šlo se je za pralni stroj. Za Miele sušilca je prišel še isti dan. Stvar je taka, da ker je pokvarljivost zelo podobna preko vseh znamk je servis in garancija še najbolj pomembna stvar.

Zvezdica27 ::

lp,

jaz belo tehniko kupujem iz nemčije, dostava v slo cenejša kot aparat v lj pa še iskat ga moram iti. Iz Njemačke pa pride do vrat. Go figure...

Lax online pa še cel kup drugih štacun,

vse firme so po mojih izkušnjah isti drek, čeprav sem po 5 letih navdušen, jebeno navdušen nad Bosch višjim rangom pralnega stroja pa tudi pomivalec 5 let b.p. Otorci, veliko oblek, no problem. Mamo še enga poceni, stran vržen denar.

Beko je po moje OK firma, kupi srednji rang pa bo. Edini šrot je Candy (indukcija, pečica...), to pa je piece of shit.

Gorenje ne kupujem, odkar sem ugotovil, da je tu dražje kot v nemčiji. KO jih jebe.

zz

RejZoR ::

No no, pretiravat spet ni treba. Boš videl, da tud pri nas zastonj dostavljajo in odvažajo stare aparate. Glede cen pa sem že slišal par tujcev, ki so omenjal, da je Gorenje drugje cenejši kot pri nas. Zdej lahko da gre za politiko konkurenčnosti (v nemčiji je Bosch zelo močan) in so prisiljeni nižat cene. Tko kot je pri nas Bosch v bolj podrejenem položaju (do neke mere, predvsem zarad lokal patriotizma folka).
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Zvezdica27 ::

lp,

temu se reče cenovna diskriminacija in je prepovedana. Pardon, morala bi biti, pa nihče ne trzne.

Kakorkoli, pred cca 3 leti ko sem jaz kupoval vse, ni bilo dostave domov v SLO. Kako je danes pa res ne vem.

Kot sem že zgoraj napisal: vse firme so po moje isti drek v istem rangu, me pa je pogrelo, da G sponzorira vse skakalce in ne vem kaj še vse, plačal pa bi jaz preko višje cene...



zz

RejZoR ::

Merkur vem da dostavlja brezplačno že bistveno dlje kot samo 3 leta. Pa sklepam, da niso edini...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

usurp3r ::

Februarja se selim v najemniško stanovanje, je tu kakšen mojster, ki mi lahko priporoči pralni stroj iz te trgovine https://www.pricaraj.si/moj-dom/bela-te... ker sem za novo leto dobil darilni bon.

Cenovni rang je tam do 350€, lahko dodam še 50€v primeru da je slednji res boljši. Po mojem mnenju bo 6kilski boben dovolj za naju s punco. Kakšnih posebnih želja nimam razen tega, da kvalitetno opere.

anjabebler ::

Ali ima kdo izkušnje z http://www.beko-si.com/PRALNI-IN-SUSILN..., ki naj bi imel program za odstranjevanje dlak hišnih ljubljenčkov s perila. Je to sploh možno?
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri sušilni stroj kupiti (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14154489 (7062) darkolord
»

Pralni stroj (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7319838 (2499) darkolord
»

Kateri pralni stroj (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
358157147 (5399) IL_DIAVOLO
»

Pralni stroj

Oddelek: Loža
488941 (5829) simnov

Več podobnih tem