» »

PayPal

PayPal

««
52 / 76
»»

estons ::

Tnx.

Zanimivo tole:
After the implementation of a new Funding Source framework by PayPal (which shall be by further notice of the same published by PayPal ... on or after 27 April 2017 as PayPal may determine in its sole discretion), PayPal may use your Preferred Funding Source to obtain E-money to cover certain Payment Orders even if you have pre-existing Balance...

Also:
SEPA Direct Debit (for users with registered addresses in ... Slovenia): After the implementation of the use of SEPA Direct Debit mandates by PayPal in the country in which you reside, whenever you register a bank account with PayPal or pay with a new bank account for the first time, you will be granting PayPal a SEPA Direct Debit mandate.

and
You agree that when PayPal receives a payment from your bank account to obtain E-money in your Account, PayPal may hold the funds in your Reserve Account for so long as PayPal determines that an NSF Risk exists. In such an event, the E-money will not be made available to you in your Payment Account (including for the execution of any Payment Order that the bank payment was made to cover) until PayPal determines that the NSF Risk has passed. Until that time the bank payment will appear to you as "Uncleared" in your Account details. PayPal is not in possession of all the information necessary to place the funds from your bank payment at your disposal until it determines that the NSF Risk has passed.
PayPal reserves the right to require you to fund your requested payment by the use of Bank Account - eCheque to mitigate risk (including, without limitation, the NSF Risk) associated with your Payment Order.

anthony1337 ::

bambam20 je izjavil:

anthony1337 je izjavil:

Ima kdo tukaj predplačniško VISO pri banki koper? lahko potrdi, da ni nikakršne dodatne provizije ob nakazilu denarja s paypala nanjo? pri abankini visi je namreč 2%.


Ravno sedaj gledam bančni izpisek od banke Koper, in ni videt, da bi bila provizija pri nakazilu iz PP-ja na predplačniško viso pri Banki Koper, ker sem si prenakazal 100€ in ni bilo provizije.


Gledam bančni izpisek od banke koper in sem negativno presenečen, da na lastnih bankomatih zaračunavajo provizijo za dvig gotovine? Tega pa Abanka nima.

hmmmm. si prepričan v tole z dvigom na lastni banki? kakšen pa je fee?

amacar ::

Če te skrbi provizija pa linkaj svoj TRR in si nakaži tja s paypala brez provizije.

Furbo ::

stara mama je izjavil:

Furbo je izjavil:

Vsak dohodni klic na tem svetu je brezplačen.

Ohh, kako se motiš :))

Potem mi pa povej, kdo me lahko pokliče in mi s tem naredi strošek, ne da bi jaz to vedel?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Mare2 ::

Furbo je izjavil:


Potem mi pa povej, kdo me lahko pokliče in mi s tem naredi strošek, ne da bi jaz to vedel?


Pojdi na hrvaško pa boš videl hudiča. :)

amacar je izjavil:

Če te skrbi provizija pa linkaj svoj TRR in si nakaži tja s paypala brez provizije.


Kaj pa razlika USD EUR?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mare2 ()

amacar ::

Usd-eur pač plačaš konverzijo, ampak to ni bilo vprašanje.

Extrem ::

Mene pa zanima al kdo uporablja 2 stopenjsko avtentifikacijo za dostop do računa paypal. Se pravi, ko se logiraš v paypal email+geslo moraš to še potrditi z vnosom 6-mestne kode ki jo dobiš preko sms na svoj telefon. Zadeva sicer duluje ampak me zanima kje to lahko navaden uporabnik to najde. Po brskanju po netu sem našel tale link https://www.paypal.com/us/cgi-bin/websc...

zadevca špila v nulo. Ampak če iz osebnega razloga nebi več potreboval te zadevce kje to sploh deaktivirati, tako da ostane za prijavo samo email+geslo. V samih nastavitvha pa je vidno samo tole (glej sliko), s čimer si ne moreš nič pomagat ne za aktivacijo ne za deaktivacijo te varnostne kode (beri sms s 6 mestnim pinom).

Slika:




Hvala za odgovor.

EX.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Extrem ()

Furbo ::

Mare2 je izjavil:

Furbo je izjavil:


Potem mi pa povej, kdo me lahko pokliče in mi s tem naredi strošek, ne da bi jaz to vedel?


Pojdi na hrvaško pa boš videl hudiča. :)

Stroškov za dohodne klice v tujini se vsak zaveda. Ne more te pa kar en poklicat in ti nabiti stroške.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

bambam20 ::

anthony1337 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

anthony1337 je izjavil:

Ima kdo tukaj predplačniško VISO pri banki koper? lahko potrdi, da ni nikakršne dodatne provizije ob nakazilu denarja s paypala nanjo? pri abankini visi je namreč 2%.


Ravno sedaj gledam bančni izpisek od banke Koper, in ni videt, da bi bila provizija pri nakazilu iz PP-ja na predplačniško viso pri Banki Koper, ker sem si prenakazal 100€ in ni bilo provizije.


Gledam bančni izpisek od banke koper in sem negativno presenečen, da na lastnih bankomatih zaračunavajo provizijo za dvig gotovine? Tega pa Abanka nima.

hmmmm. si prepričan v tole z dvigom na lastni banki? kakšen pa je fee?


Ne. Očito sem naredil dvige na bankomatu druge banke.

Lahko pa potrdim, da pri nakazilu denarja iz PP-ja na predplačniško viso, ki je bila izdana pri Banki koper ni provizije.

sift ::

Mare2 je izjavil:

Furbo je izjavil:


Potem mi pa povej, kdo me lahko pokliče in mi s tem naredi strošek, ne da bi jaz to vedel?


Pojdi na hrvaško pa boš videl hudiča. :)

amacar je izjavil:

Če te skrbi provizija pa linkaj svoj TRR in si nakaži tja s paypala brez provizije.


Kaj pa razlika USD EUR?


redno menjujem usd eur in je okoli 0.90 od nekje avgusta do tle, mal se zviša pa spet zniža pa tko. to je z paypal fee-jom. na banki če bi menjal ni neke razlike

sift ::

Joj ne morem popravit mojega posta, da dodam še naslednje : Paypal je pred kratkim (feb 8) spet updateal 'Legal Agreements' , je kaj posebno novega je kdo gledal? Meni se zdi da nič kej takega.

Kaj ::

Morda neumno vprašanje, ampak je razlika med povezavo paypala z "Banks" (torej bančnim računom) in z "Credit and debit cards" v tem, da ti pri prvem ob plačilu preko paypala (če nimaš denarja na paypalu) potegne denar z osebnega računa (npr. BA Maestro), pri drugi pa iz plačilne kartice (Npr. registrirana NBL Predplačniška masterdard, Visa, Visa Electron,...). Oz. podvprašanje, ne bi mogel z "Credit and debit cards" povezati tudi osebnega računa BA Maestro, če imam za to kartico omogočeno plačevanje preko spleta? Skratka, v čem sploh razlika med tema dvema postavkama :)
Ali je razlika še v čem? Z izrazom "povezava" je mišljeno izključno to, da ti lahko denar potegne iz računa, ko plačaš preko paypala, ali še kaj? Sej razumete, ne bi ju rad kaj preveč povezal, karkoli že to pomeni...



Hvala za pomoč :)

amacar ::

Iz "banks" ti ne more potegniti dol, zaenkrat je omogoceno le nalaganje nazaj na tvojo banko.

anthony1337 ::

amacar je izjavil:

Če te skrbi provizija pa linkaj svoj TRR in si nakaži tja s paypala brez provizije.

Govora je seveda o tuji valuti...

sift ::

anthony1337 je izjavil:

amacar je izjavil:

Če te skrbi provizija pa linkaj svoj TRR in si nakaži tja s paypala brez provizije.

Govora je seveda o tuji valuti...


ni neke ful razlike od menjalnice al banke. sm že primerjal paypal exchange rate in menjavo pr sberbank , govorim za dolarje in je blo isto.

amacar ::

anthony1337 je izjavil:

amacar je izjavil:

Če te skrbi provizija pa linkaj svoj TRR in si nakaži tja s paypala brez provizije.

Govora je seveda o tuji valuti...

Itak bo potrebno prej narediti konverzijo na paypalu, tako da boš prejel €. Razen če imaš drugo valuto nastavljeno kot primarno.

Iztok65 ::

bambam20 je izjavil:

anthony1337 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

anthony1337 je izjavil:

Ima kdo tukaj predplačniško VISO pri banki koper? lahko potrdi, da ni nikakršne dodatne provizije ob nakazilu denarja s paypala nanjo? pri abankini visi je namreč 2%.


Ravno sedaj gledam bančni izpisek od banke Koper, in ni videt, da bi bila provizija pri nakazilu iz PP-ja na predplačniško viso pri Banki Koper, ker sem si prenakazal 100€ in ni bilo provizije.


Gledam bančni izpisek od banke koper in sem negativno presenečen, da na lastnih bankomatih zaračunavajo provizijo za dvig gotovine? Tega pa Abanka nima.

hmmmm. si prepričan v tole z dvigom na lastni banki? kakšen pa je fee?


Ne. Očito sem naredil dvige na bankomatu druge banke.

Lahko pa potrdim, da pri nakazilu denarja iz PP-ja na predplačniško viso, ki je bila izdana pri Banki koper ni provizije.


Najprej vsem skupaj en lep pozdrav :-)

Da ne berem vseh 52 strani bi kar prosil za pomoč. Imam namreč VISO Electron od Banke Koper - vzel sem jo izključno za namen prenosa denarja iz PayPala na svoj račun. Odprl sem ga z MasterCadom. Ne vem zakaj, vendar mi na PayPalu nikakor noče sprejet te kartice. Ko zberem "Withdraw funds" mi javi, da moram dodat bank account. Potrdim in se mi odpre okence "International Bank Account Number" (IBAN). Tukaj vnesem IBAN Banke Koper - http://www.convex.si/index.php/seznam-i...
Ta številka je tudi na moji VISA Electron kartici, vendar mi PP sistem javi "Sorry, we are not able to process your request. Please try again later." Res ne razumem kaj je narobe. V bistvu ne morem do svojega denarja. Če želim nakazat npr. ženi mi pa PP useka cca. 3% - barabe.

Če pozna kdo rešitev bi mu bil zeloooo hvaležen.

LP, Iztok

sift ::

tale "Sorry, we are not able to process your request. Please try again later." , isto dobi en k ga poznam, sam ni od banke koper visa, še vedno visa. Čudn to.

Iztok, nakaži si na TRR?

Iztok65 ::

Sem si probal nakazat preko "Send money to friends and family" pa mi javlja, da ne morem samemu sebi nakazat.
Res smešno, da je tak problem prit do svojega denarja. Saj vem, da jim je v interesu, da ta denar porabiš, saj vsakič pokasirajo procente. Ampak vseeno se mi zdi nedopustno, da je tako enostavno odpret PP račun (z MasterCard), na to isto kartico pa si ne moreš nakazat denarja??

amacar ::

Še nisem imel problema nakazati na svoj TRR ali Viso Electron s paypala. Na Mastercard pa res ne gre, ampak to zato, ker ni podprto.
Če ti javi, da nakazuješ samemu sebi ne vem komu nakazuješ očitno vpisuješ napačen naslov.

Za dodajanje TRR pa uporabiš ta link: www.paypal.com/bankaccount

sift ::

Iztok65 je izjavil:

Sem si probal nakazat preko "Send money to friends and family" pa mi javlja, da ne morem samemu sebi nakazat.
Res smešno, da je tak problem prit do svojega denarja. Saj vem, da jim je v interesu, da ta denar porabiš, saj vsakič pokasirajo procente. Ampak vseeno se mi zdi nedopustno, da je tako enostavno odpret PP račun (z MasterCard), na to isto kartico pa si ne moreš nakazat denarja??


Si res začetnik v temu. Ne daš send money to friends and family. Ampak kar imaš na PP, nakažeš si na svoj TRR , povezat moraš TRR račun s paypalom. Paypal ti bo nakazal nekaj centov na račun, in ti tiste cente napišeš/izpolneš na ppju , add bank account, da potrdi da vse štima.

Na nekatere mastercard se da, na nekatere se ne da. Visa pa naj bi delovalo čeprav tudi ta dela probleme, sam maš tle miljon folk k lepo si nakazuje na kartice. Ti si lepo nakaži na svoj TRR in denar boš imel.

Iztok65 ::

amacar je izjavil:

Še nisem imel problema nakazati na svoj TRR ali Viso Electron s paypala. Na Mastercard pa res ne gre, ampak to zato, ker ni podprto.
Če ti javi, da nakazuješ samemu sebi ne vem komu nakazuješ očitno vpisuješ napačen naslov.

Za dodajanje TRR pa uporabiš ta link: www.paypal.com/bankaccount


Si me poslal točno tja, kjer sem že bil in mi VISE nikakor ne sprejme.
Sem pa vpisal št. kartice Maestro - to pa je sprejelo s prve :-)
Tudi zahtevek za prenakazilo je bilo uspešno izvedeno. Bo za počakat par dni da "pade" dnar na TRR.... bom poročal.

Hvala za info !

LP

sift je izjavil:

Iztok65 je izjavil:

Sem si probal nakazat preko "Send money to friends and family" pa mi javlja, da ne morem samemu sebi nakazat.
Res smešno, da je tak problem prit do svojega denarja. Saj vem, da jim je v interesu, da ta denar porabiš, saj vsakič pokasirajo procente. Ampak vseeno se mi zdi nedopustno, da je tako enostavno odpret PP račun (z MasterCard), na to isto kartico pa si ne moreš nakazat denarja??


Si res začetnik v temu. Ne daš send money to friends and family. Ampak kar imaš na PP, nakažeš si na svoj TRR , povezat moraš TRR račun s paypalom. Paypal ti bo nakazal nekaj centov na račun, in ti tiste cente napišeš/izpolneš na ppju , add bank account, da potrdi da vse štima.

Na nekatere mastercard se da, na nekatere se ne da. Visa pa naj bi delovalo čeprav tudi ta dela probleme, sam maš tle miljon folk k lepo si nakazuje na kartice. Ti si lepo nakaži na svoj TRR in denar boš imel.


Tudi tebi hvala za info :-)
Sploh ne vem, zakaj sem VISO vzel? Takrat mi je bilo rečeno, da jo rabim za prenakazilo iz PP? Ni važno, samo da je rešeno - vsaj upam, da je :-)

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Iztok65 ()

sift ::

zadnje nakazilo k sm dal na TRR je porablo samo 2 dni da je prišlo. bo kr hitro čeprav piše processing time 5-8 days, je ponavadi dosti prej.

Iztok65 ::

sift je izjavil:

zadnje nakazilo k sm dal na TRR je porablo samo 2 dni da je prišlo. bo kr hitro čeprav piše processing time 5-8 days, je ponavadi dosti prej.


Sem dobil sporočilo, da traja 1 - 2 delovna dneva.
Upam, da ne bo še kakšnih stroškov.

LP

anthony1337 ::

amacar je izjavil:

anthony1337 je izjavil:

amacar je izjavil:

Če te skrbi provizija pa linkaj svoj TRR in si nakaži tja s paypala brez provizije.

Govora je seveda o tuji valuti...

Itak bo potrebno prej narediti konverzijo na paypalu, tako da boš prejel €. Razen če imaš drugo valuto nastavljeno kot primarno.

Ni res. Če prej pokličeš na paypal in spremeniš valuto na kartici, potem ni paypalove konverzije. V roku parih dni vzamem prepaid viso na banki koper, kjer baje res ni provizije. Na abanki je 2%...

sift je izjavil:

anthony1337 je izjavil:

amacar je izjavil:

Če te skrbi provizija pa linkaj svoj TRR in si nakaži tja s paypala brez provizije.

Govora je seveda o tuji valuti...


ni neke ful razlike od menjalnice al banke. sm že primerjal paypal exchange rate in menjavo pr sberbank , govorim za dolarje in je blo isto.


potem pa ima sberbank ZELO slab tečaj dolarja. paypalov in abankin dolarski tečaj se v tem momentu razlikujeta za 3% ;)

Mare2 ::

Kakšen tečaj imajo pa pri N26?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

amacar ::

anthony1337 je izjavil:

amacar je izjavil:

anthony1337 je izjavil:

amacar je izjavil:

Če te skrbi provizija pa linkaj svoj TRR in si nakaži tja s paypala brez provizije.

Govora je seveda o tuji valuti...

Itak bo potrebno prej narediti konverzijo na paypalu, tako da boš prejel €. Razen če imaš drugo valuto nastavljeno kot primarno.

Ni res. Če prej pokličeš na paypal in spremeniš valuto na kartici, potem ni paypalove konverzije. V roku parih dni vzamem prepaid viso na banki koper, kjer baje res ni provizije. Na abanki je 2%...

Kaj ni res, če sem točno to napisal, da če imaš drugo valuto kot € za primarno (v primeru, da si nakazuješ potem to valuto), potem ni konverzije.

St235 ::

anthony1337 je izjavil:

amacar je izjavil:

anthony1337 je izjavil:

amacar je izjavil:

Če te skrbi provizija pa linkaj svoj TRR in si nakaži tja s paypala brez provizije.

Govora je seveda o tuji valuti...

Itak bo potrebno prej nared iti konverzijo na paypalu, tako da boš prejel €. Razen če imaš drugo valuto nastavljeno kot primarno.

Ni res. Če prej pokličeš na paypal in spremeniš valuto na kartici, potem ni paypalove konverzije. V roku parih dni vzamem prepaid viso na banki koper, kjer baje res ni provizije. Na abanki je 2%...

sift je izjavil:

anthony1337 je izjavil:

amacar je izjavil:

Če te skrbi provizija pa linkaj svoj TRR in si nakaži tja s paypala brez provizije.

Govora je seveda o tuji valuti...


ni neke ful razlike od menjalnice al banke. sm že primerjal paypal exchange rate in menjavo pr sberbank , govorim za dolarje in je blo isto.


potem pa ima sberbank ZELO slab tečaj dolarja. paypalov in abankin dolarski tečaj se v tem momentu razlikujeta za 3% ;)


Pri sperbanki bi za 100$ plačal 93,88 EUR.
Paypal bi ti za 100$ računal 98.49 EUR

Tako, da ja. Razlika ni tako majhna kot si nekateri predstavljajo. Sploh, ker ima paypal (podobno kot tudi n26 in večina bank izven RS) tudi določen fee na pretvorbo.

Iz pogojev paypala:
A Currency Conversion Fee (as set out in Schedule 1 of this Agreement) will apply whenever PayPal performs a currency conversion.


A3.1.1 For currency conversions of amounts in your PayPal account that do not form part of a specific transaction into or out of your account (e.g. converting your balance to another currency) and for transactions involving a currency conversion for which the seller has agreed to bear the conversion fee:

2.5% above the wholesale exchange rate

A3.1.2 For all other transactions involving a currency conversion:

A3.1.2.1If you are a User registered in a Relevant Country other than the UK and Ireland:

4.0% above the wholesale exchange rate.

sift ::

moreš gledat balance conversion ,ne pa payment conversion. in jaz menjam $ v EUR , ne obratno. Pride Okej

sej druge opcije nimaš. Kako boš pa si $ nakazoval?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sift ()

sift ::

bi bil kje seznam slo trgovin k sprejmejo paypal? Tipo mimovrste podobno... ?

Kaj ::

Ko na Paypalu dodam NLB predplačniško Mastercard kartico kot plačilno kartico, mi nabijo tole: "The bank that issued your card didn't approve this transaction. Please contact the card issuer's customer service department if you have any questions. Or you can add a different card now to continue."

Se komu sanja v čem je problem?

Modri dirkač ::

Keš dej gor, brez ne bo nič ...
Everybody lies!

metalc ::

Ali je kartica morda blokirana za spletne transakcije?
Ali imaš gor vsaj za kaka 2€ drobiža? Ko kartico prvič vneseš, Paypal preveri njen obstoj tako, da si "sposodi" pribl. 1 dolar, ki ga takoj vrne, obe transakciji pa čez nekaj minut izgineta iz izpiska. Nadalje jo potrdiš (dokažeš, da je kartica res tvoja) tako, da mu "posodiš" še pribl. 1,50€, z izpiska prepišeš 4-mestno kodo, čez nekaj dni pa dobiš tudi ta znesek nazaj.

Andrej34 ::

Pozdravljeni,

imam problem. Pri aktivaciji Vise electron na paypalu se mi je nekaj zalomilo. Tam kjer bi mogel napisati card security code nisem vedel katero številko z kartice naj napišem, zato se poizkušal vse številke ki sem jih videl(neumno vem). Sedaj pa mi napise na te kartice ne morem več uporabiti. Kaj naj naredim?

Hvala za pomoč.

metalc ::

@Andrej34
Najprej se poskusi pozanimati, ali lahko po nekem obdobju spet poskušaš. V skrajnem primeru si lahko ubodeš kakšno predplačniško kartico. Predlagam Revolut, kjer te plastična za dobo 3 let stane 6€, virtualna (namesto plastike dobiš samo številke in jo lahko uporabljaš samo za spletne transakcije) pa je lahko celo zastonj. Zagotovo se jo da povezati na Paypal, polniš jo ali z nakazilom na nek evrski zbirni račun v UK (provizija enaka kot za plačevanje položnic v Sloveniji, traja nekaj dni, priti mora z računa na tvoje ime) ali, kar je še hitreje, z drugo kartico, ki jo moraš potrditi podobno kot pri Paypalu. Druga možnost je hitrejša, lahko si pa vzamejo 1% provizijo, če je namesto debetne prava kreditna kartica (kjer celotni mesečni zapitek poravnaš naslednji mesec s trajnikom). Drugih provizij ne zaračunavajo, razen če ni ta kartična transakcija opravljena v dolarjih.

Da boš pa vedel za drugič, tista varnostna koda so tri številke na zadnji strani poleg papirnatega traku za tvoj podpis. Nekateri ponudniki pa dodatno pošiljajo še potrditvene kode po SMS.

sift ::

kdo ve kaj je ta opcija 'create invoice' ? jo kdo uporablja?

Furbo ::

Če hočeš, da ti kdo kaj plača...
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Jerry000 ::

Še nisem pošiljal denarja preko PayPal, zato em zanima naslednje.

Oseba A je anglež živeč v UK, oseba B pa slovenec živeč v sloveniji. Oseba B pošlje osebi A neko določeno fiksno vsoto denarja mesečno (mali znesek).
- more poslati oseba B funte ali lahko kar evre in PayPal skonvertira?
- ali plača oseba B kaj provizije?
- kako to sploh poteka? Rabi oseba B samo email osebe A za prenos denarja preko PayPal?

sift ::

kaže kje currencies menjavo če dvigneš iz $ v € na trr.. ker če nimaš dolarjev na računu kaže samo payment conversion (če klikneš currencies) kar pa je manj menjava in tako ne morem spremljat kolko je $/€ ko dviguješ

Furbo ::

Pošlješ kar imaš, če mu pošlješ kot darilo/gift/prenosi med frendi provizij ni.

Za spremembo v funt bo/boš nekaj plačal ja, PP tečaj je pregovorno obupen.

Če bo pa on morda zapravljal v € je pa nesmiselno menjati v funt.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Jerry000 ::

Bom kar direktno, nekdo v UK bo plačeval v funtih za Spotify family. Plačat mu moram v funtih, rekel pa je da bo sam prek paypal to delal. Znesek katerega nakažem je 9.96€. Kdo ve koliko moram še prištet za provizijo? Torej 9.96€ ali 8.60 pounds on rabi fiksno od mene.

Furbo ::

Pojdi v pretvorbo in ti bo pp sam povedal, koliko ti bo vzel.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

amacar ::

Sej ti vse pokaže preden pošlješ, lahko izbiraš kdo plača provizijo, razen še se plačuje za goods ali service, potem prodajalec (v tem primeru on) plača provizijo.

Jerry000 ::

Samo da bom zih
http://imgur.com/a/ci70s

Torej od 11.58 kar moram plačat paypal zaračuna 2.49 za provizijo, kar znese skupno plačilo 14.07? Madona...veliko vzame. Ali je še kakšen online način za varno transakcijo denarja? Ker tip želi samo preko paypal, kar pa dost nanese te provizije.
Ali je sploh možno to, da dodam denar na paypal v evrih, spremenim v funte in nato funte pošljem naprej. Verjetno tukaj pri pošiljanju ne bo provizije, samo pri mojem osebnem konvertiranju, kar je pa ceneje

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

OvCa77 ::

Jerry000 je izjavil:

Samo da bom zih
http://imgur.com/a/ci70s

Torej od 11.58 kar moram plačat paypal zaračuna 2.49 za provizijo, kar znese skupno plačilo 14.07? Madona...veliko vzame. Ali je še kakšen online način za varno transakcijo denarja? Ker tip želi samo preko paypal, kar pa dost nanese te provizije.
Ali je sploh možno to, da dodam denar na paypal v evrih, spremenim v funte in nato funte pošljem naprej. Verjetno tukaj pri pošiljanju ne bo provizije, samo pri mojem osebnem konvertiranju, kar je pa ceneje

Zamenjaj si glavno valuto v funte, potem pošlji funte, tako da ti menja po tečaju kartice.
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

OK.d ::

Jerry000 je izjavil:

Bom kar direktno, nekdo v UK bo plačeval v funtih za Spotify family. Plačat mu moram v funtih, rekel pa je da bo sam prek paypal to delal. Znesek katerega nakažem je 9.96€. Kdo ve koliko moram še prištet za provizijo? Torej 9.96€ ali 8.60 pounds on rabi fiksno od mene.

Ali ti mi cenejše da nabaviš nek zanesljiv plačljiv VPN in uporabljaš samo free varijanto?
LPOK.d

Jerry000 ::

OK.d je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Bom kar direktno, nekdo v UK bo plačeval v funtih za Spotify family. Plačat mu moram v funtih, rekel pa je da bo sam prek paypal to delal. Znesek katerega nakažem je 9.96€. Kdo ve koliko moram še prištet za provizijo? Torej 9.96€ ali 8.60 pounds on rabi fiksno od mene.

Ali ti mi cenejše da nabaviš nek zanesljiv plačljiv VPN in uporabljaš samo free varijanto?

Ne, ker mamo family plan in nas je šest, kar nanese pičlih 2,5-3.5€/mesec :)

OvCa77 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Samo da bom zih
http://imgur.com/a/ci70s

Torej od 11.58 kar moram plačat paypal zaračuna 2.49 za provizijo, kar znese skupno plačilo 14.07? Madona...veliko vzame. Ali je še kakšen online način za varno transakcijo denarja? Ker tip želi samo preko paypal, kar pa dost nanese te provizije.
Ali je sploh možno to, da dodam denar na paypal v evrih, spremenim v funte in nato funte pošljem naprej. Verjetno tukaj pri pošiljanju ne bo provizije, samo pri mojem osebnem konvertiranju, kar je pa ceneje

Zamenjaj si glavno valuto v funte, potem pošlji funte, tako da ti menja po tečaju kartice.

Sorry za vprašanje, kartico imam Viso katera je v evrih, torej če nastavim glavno valuto na funte (samo tisti trenutek ko bom plačal) mi bo iz kartice pobralo evre z provizijo (iz kartice)? Nekako sem zmeden glede tega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

OvCa77 ::

Jerry000 je izjavil:

OK.d je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Bom kar direktno, nekdo v UK bo plačeval v funtih za Spotify family. Plačat mu moram v funtih, rekel pa je da bo sam prek paypal to delal. Znesek katerega nakažem je 9.96€. Kdo ve koliko moram še prištet za provizijo? Torej 9.96€ ali 8.60 pounds on rabi fiksno od mene.

Ali ti mi cenejše da nabaviš nek zanesljiv plačljiv VPN in uporabljaš samo free varijanto?

Ne, ker mamo family plan in nas je šest, kar nanese pičlih 2,5-3.5€/mesec :)

OvCa77 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Samo da bom zih
http://imgur.com/a/ci70s

Torej od 11.58 kar moram plačat paypal zaračuna 2.49 za provizijo, kar znese skupno plačilo 14.07? Madona...veliko vzame. Ali je še kakšen online način za varno transakcijo denarja? Ker tip želi samo preko paypal, kar pa dost nanese te provizije.
Ali je sploh možno to, da dodam denar na paypal v evrih, spremenim v funte in nato funte pošljem naprej. Verjetno tukaj pri pošiljanju ne bo provizije, samo pri mojem osebnem konvertiranju, kar je pa ceneje

Zamenjaj si glavno valuto v funte, potem pošlji funte, tako da ti menja po tečaju kartice.

Sorry za vprašanje, kartico imam Viso katera je v evrih, torej če nastavim glavno valuto na funte (samo tisti trenutek ko bom plačal) mi bo iz kartice pobralo evre z provizijo (iz kartice)? Nekako sem zmeden glede tega.

Če boš zamenjal valuto ti bo trgalo v tisti valuti, ki si jo izbral. Tečaj Vise pa je boljši od paypala, provizijo pa še zmeraj plačaš.
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

Jerry000 ::

Ok hvala. Moram potem vedno imeti funte za primarno ali lahko potem nazaj na evre menjam ko pošljem denar?

sift ::

kdo ve kako bi rešil problem katastrofalne menjave paypala.. da zamenjam v menjalnici al banki.. $ v € .. račun USD? sigurno je nek način
««
52 / 76
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Paypal podpira tudi Slovenijo (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
817134692 (14656) igi82m
»

Debetna Visa Elektron ABanka - Paypal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
333106833 (33880) PINki
»

Origin - načini plačila_Navadna bančna kartica?

Oddelek: Igre
4311237 (9954) Oktan
»

eBay - vračilo denarja (PayPal)

Oddelek: Pomoč in nasveti
329210 (7061) refosk
»

Nakazanje na paypal (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5120270 (17347) Kwizlord

Več podobnih tem