» »

Pa kaj je s temi meglenkami?!

Pa kaj je s temi meglenkami?!

BlueRunner ::

Ja, takele barabe vsi obožujemo. Jaz osebno pa obožujem tiste, ki se ne pozanimajo o temu kaj pomenijo novi znaki, ko prvič naletijo na njih. Potem pa te recimo grdo gledajo, ti blendajo, signalizirajo z rokami te (poleti) skozi odprta okna nekam pošiljajo, ko pripelješ po prostem pasu do združitve enakovrednih pasov in se želiš vključiti po načelu zadrge. Da ne bo pomote, govorim o temu:

Pravilno združevanje



Članek od koder je slika, pa je tukaj.

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: WarpedGone ()

49106 ::

TheJack je izjavil:

.



Uh tole se mi po večjih mestih že nekajkrat pripetilo :D

Pyr0Beast ::

Ja, takele barabe vsi obožujemo. Jaz osebno pa obožujem tiste, ki se ne pozanimajo o temu kaj pomenijo novi znaki, ko prvič naletijo na njih. Potem pa te recimo grdo gledajo, ti blendajo, signalizirajo z rokami te (poleti) skozi odprta okna nekam pošiljajo, ko pripelješ po prostem pasu do združitve enakovrednih pasov in se želiš vključiti po načelu zadrge. Da ne bo pomote, govorim o temu:

V bistvu je združevanje pred oviro mnogo hitrejše in promet bolj tekoč.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

zee ::

V tujini morda, v Sloveniji niti pod razno.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

darkolord ::

V bistvu je združevanje pred oviro mnogo hitrejše in promet bolj tekoč.
Se strinjam.

Zadrga je v teoriji fajn zadeva, v praksi pa (vsaj pri nas) čisto nemogoče izvedljiva, saj zahteva dovolj veliko varnostno razdaljo, pri nas je pa nacionalni šport, da se tistemu pred tabo zalepiš za rit, če vozi manj kot 130+ (ne glede na omejitev)...

ful dobr

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: WarpedGone ()

Wasted ::

darkolord je izjavil:

V bistvu je združevanje pred oviro mnogo hitrejše in promet bolj tekoč.
Se strinjam.

Zadrga je v teoriji fajn zadeva, v praksi pa (vsaj pri nas) čisto nemogoče izvedljiva, saj zahteva dovolj veliko varnostno razdaljo, pri nas je pa nacionalni šport, da se tistemu pred tabo zalepiš za rit, če vozi manj kot 130+ (ne glede na omejitev)...

 ful dobr

ful dobr



jap, moj šport pa je potem, da obrnem sredinsko ogledalo in ga več ne spustim naprej pa se voziva 80, 70, 60 kak sem pri volji par kilometrov, pa mi je čist vseeno če znori zadaj. 8-)
When I'm done there will be nothing left of you...

imagodei ::

Enkrat se bo našel nekdo, ki ti bo, po tvojem najstniško blesavem najedanju, sledil do tvoje destinacije, te bo zvlekel iz avtomobila in naklestil kot otroka.

Nič bat in pripovedovat, kako imaš 210cm in 150kg. Zmeraj se najde en močnejši.

Pa ne, da bi to podpiral ali zagovarjal - nauk je drug. Tko kot bi moral imeti tisti, ki se ti prilima na rit, malo potrpljenja, tako bi ga moral imeti tudi ti. Ker se pa vsi obnašate kot kavboji na cestah, je pa stanje tako - oni se ti nalepi na rit, ti ga samovoljno zajebavaš nazaj, našel se bo nekdo, ki te bo naklestil. Nič od tega ni kul, je pa vse razumljiva posledica oslov na cestah.

Skratka, da ne boš mislil, da si kaj boljši od tistega, ki se ti nalima na rit. Za šolanje kretenov je policija, ne pa samovolja posameznikov.
- Hoc est qui sumus -

M-XXXX ::

Enkrat se bo našel nekdo, ki ti bo, po tvojem najstniško blesavem najedanju, sledil do tvoje destinacije, te bo zvlekel iz avtomobila in naklestil kot otroka.

Ne da podpiram omenjene stvari (ne klestenja, ne kaj drugega), pa me vseeno zanima: je slučajno kje kakšen podatek, kolikokrat se je to že zgodilo:)?

RockyS ::

Jebiga, zapišeš si registersko in ga še tožiš.

Pyr0Beast ::

Pa saj si v avtu vraga no, kot da ne moreš odpeljati stran ? :)
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

M-XXXX ::

Pyr0Beast je izjavil:

Pa saj si v avtu vraga no, kot da ne moreš odpeljati stran ? :)

Sem istega mnenja... Že da se zakleneš bo več kot dost. Če maš pa kabrijo je pa problem;((

Keyser Soze ::

imagodei je izjavil:

Nič bat in pripovedovat, kako imaš 210cm in 150kg. Zmeraj se najde en močnejši.

Ni logično. Potemtakem ni najmočnejšega ali najspretnejšega človeka na tem svetu, ker vedno obstaja nekdo ki je še bolj naj? :P

Tale sistem zadrge je kurac, ker se najdejo pacienti, ki mislijo da pomeni sistem zadrge to, da je treba, ko se tisti pred njim pomakne na desni pas (če gledamo zgornjo sliko), hitro smuknit pred njega, ker drugače si luzer z malim pimpekom.

Boh ne daj, če je vozilo na levi tovornjak, takrat pa folk kar tekmuje koliko imbecilov ga bo še uspelo prehitet.

In posledično, zastoji prvo na desnem, nato pa še na levem pasu, ko nekomu dokurči, da se leva kolona pomika tekoče, desna pa stoji. In začne vozit vzporedno z desno kolono.
OM, F, G!

Arto ::

Bom obudil temo, ker sem zadnje čase opazil, da so prižgane meglenke zopet/še vedno zelo popularne. Še najbolj čudno pa je, da kar nekaj voznikov vozi s prižganimi meglenkami in ugasnjenimi lučmi. Ve kdo, kaj bi bil razlog za ta trend?

Furbo ::

Tisto niso meglenke ampak dnevne luči, ki jih je pijan dizajner porinil tja, kjer vsi pričakujemo meglenke.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

RejZoR ::

Arto je izjavil:

Bom obudil temo, ker sem zadnje čase opazil, da so prižgane meglenke zopet/še vedno zelo popularne. Še najbolj čudno pa je, da kar nekaj voznikov vozi s prižganimi meglenkami in ugasnjenimi lučmi. Ve kdo, kaj bi bil razlog za ta trend?


To so tisti reveži, ki nimajo za nov avto oz homologirane DRL luči in mislijo, da izgledajo ful hudo, ko imajo luči tam spodaj tko kot imajo ta dragi LED-ice. So pa seveda čist navadne meglenke ker avto drugega nima...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Arto ::

Mislim, da gre kar v večini primerov za meglenke, ker ponavadi to opazim pri starejših avtomobilih.

Blinder ::

Ma meglenke imajo zato da avto zgleda bolj nizek, bolj športen, eksotičen. Ali pa so ponosni na to, da njihov avto ima meglenke.

99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

lebdim ::

mene pa bolj kot meglenke ponoči me najbolj motijo ZELO MOČNE LUČI avtomobilov, ki mi prihajajo nasproti. čisto me zaslepijo. ali je pa to zaradi tega, ker imajo prej prižgane dolge luči, pa jih prepozno ugasnejo.

dice7 ::

odvisno od avta, kateri gre nasproti. npr pri terencih, kombijih je večja možnost da te zaslepi, ker ima luči višje in potem tudi malce višje svetijo, kot pa pri normalnih avtomobilih. poleg tega se pri večini avtomobilov da štelat kako visoko svetijo in eni imajo višje, kot drugi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dice7 ()

tomazic89 ::

Nekateri so res preponosni na te svoje meglenke. Sem zadnjic uspel enega posneti, tam na polovici videa ga avto pred mano prehiti, nato pa se jaz.
Look at me, I have fog lamps!:

Buggy ::

kaksne meglenke...kot je videtai avto ki si ga na koncu prehitel ni imel sploh luci prizganih...in o takih debilih jaz govorim, ko pravim da so tele dnevne luci ena navadna potuha, ko ljudje vec ne prizigajo luci v tunelih, mraku in dezevju...spredaj imajo tisto brlevko zadaj pa popolnoma neoznaceni...lep primer.

Kje si pa ti vidu meglenke mi pa res ni jasno...morda na kombiju ki je prehitel tega debila brez luci?
Morda je idiota spreaj opzorjal z meglenkami da nima prizganih luci?

Drugace mi grejo meglenkraji tudi zelo na kurac (sploh v mestu ali v kolonah) vsekakor pa ne toliko ket teli bolniki z dnevnimi in zadaj neosvetljeni. Mamico jim nabijem !!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Mellons ::

Meglenke me niti ne motijo, bolj me motijo močne, visoko nastavljene luči. Od daleč misliš da noče ugasnit dolgih luči, potem pa pride bližje pa vidiš, da nima prižgane dolge, ampak ima samo navadne previsoko nastavljene.

In takih je preveč na cesti...

Dober dan ::

Zakaj bi sploh uporabljal zadnje meglenke? Jaz jih še niti enkrat nisem uproabil. Sploh ne vem, ali delujejo ..

MadMax ::

Če si sam ali zadnji v koloni jih je pametno ob močnejši megli imet prižgane.
Seveda pa jih je treba ugasnit ko ti nekdo pride za rit.

Žal pa tega ni pričakovat od prenekaterega voznika, predvsem pa ne od voznikov, ki še opreme, katera je že vsaj 50 let serijska oprema vsakega avta, ne uporabljajo...
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

TheJack ::

Dejansko je smešno in nevarno, da obstajajo avtomobili, pri katerih se kot dnevne luči prižgejo le prve, zadnje pa ne. Ob slabši vidljivosti ali ko se že dela mrak, lahko taka res neumna tehnična rešitev pripelje do nesreče. Ljudje mislijo, da jim (dnevne) luči gorijo, v resnici so pa zadaj čisto neosvetljeni. Videno predvsem pri francoskih avtomobilih.

Jaz ne bi pustil, da takšni avtomobili pridobijo homologacijo za naš trg.

...:TOMI:... ::

Problem pri previsokih lučeh je, da je odvisno, koliko potnikov je v avtu, koliko je tovora itd. Nekateri avti imajo možnost nastavitve višine, drugi ne. Vprašanje pa je, koliko ljudi to uporablja. Pa tudi kaj narediti, če nimaš možnosti nastavitve višine luči? Ugasniti luč sredi noči?

Ravno tako, kot pri tlaku v pnevmatikah. Koliko ljudi zviša tlak za 0,2 bara (oziroma toliko, kot piše v navodilih od avta), ko ima avto poln potnikov in tovora.
Tomi

šernk ::

Nekateri avti imajo možnost nastavitve višine, drugi ne.


kateri pa nimajo te možnosti? predvsem od tistih, ki so danes večinoma na cesti (spustimo razne 25 let stare, pa še za tiste nisem 100% da nimajo). Res je da so avti šele kakšnih 15-20 let nazaj dobili motorčke za nastavljat višino, vendar starejši imajo na samih lučeh za ročno nastavljat višino. vendar je pri nas itak preoptimistično pričakovat, da jih vsaj 5% uporablja motorček za nastavljanje, kaj šele da bi odprli havbo.

zadnje meglenke se uporablja ob močnem nalivu ali močni megli (hitrost večja od 50km/h je samomor, da se bomo razumeli kaj pomeni močen naliv in megla, torej v tem primeru avto ki je za teboj vidi izključno tvojo meglenko) in ob srednjem nalivu in megli če si zadnji v koloni dokler kdo ne pride za teboj.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

ttommy ::

Folk ima prižgane meglenke zato, da avto izgleda bolj "hud". Ali pa imajo predpisana očala in vozijo brez njih. Imam sodelavko, ki ne vidi jasno številk na odštevalniku na semaforju brez očal, a avto vozi kljub temu brez očal.
Gamer

tomazic89 ::

@Buggy, pustim moznost, da je imel meglenke. Morda so bile dnevne luci. Kakorkoli debilno, da se vozi s katerimi od teh po temi (in tudi podnevi, samo da avto kao zgleda bolj hud. Yeah right, bravo, ploskamo).
Drugace pa tudi mene bolj kot meglenke motijo visoke luci, po moznosti pa mi potem pelje se za ritjo.

Pithlit ::

Mellons je izjavil:

Meglenke me niti ne motijo, bolj me motijo močne, visoko nastavljene luči. Od daleč misliš da noče ugasnit dolgih luči, potem pa pride bližje pa vidiš, da nima prižgane dolge, ampak ima samo navadne previsoko nastavljene.

In takih je preveč na cesti...

Hmm ja... ampak folk je pa tud preveč občutljiv. Men je en kup folka blendalo zato ker jih kao zaslepim. Ampak... na tehničnem je lepo zmeril in so lučke naštelane točno tko kot je treba (na najvišji poziciji). Sam ker nisem kurba sem jih pač znižala... zato da taki preobčutljivi revčki nehajo bit tečni ko muhe!
Life is as complicated as we make it...

ttommy ::

Pithlit je izjavil:

Mellons je izjavil:

Meglenke me niti ne motijo, bolj me motijo močne, visoko nastavljene luči. Od daleč misliš da noče ugasnit dolgih luči, potem pa pride bližje pa vidiš, da nima prižgane dolge, ampak ima samo navadne previsoko nastavljene.

In takih je preveč na cesti...

Hmm ja... ampak folk je pa tud preveč občutljiv. Men je en kup folka blendalo zato ker jih kao zaslepim. Ampak... na tehničnem je lepo zmeril in so lučke naštelane točno tko kot je treba (na najvišji poziciji). Sam ker nisem kurba sem jih pač znižala... zato da taki preobčutljivi revčki nehajo bit tečni ko muhe!


Ja kakšen avto/ luči pa imaš, da so ti blendali?
Gamer

MeGreat ::

To tudi meni vedno kdo blenda če imam kratke luči.

Pithlit ::

ttommy je izjavil:

Ja kakšen avto/ luči pa imaš, da so ti blendali?

Tak, s štirimi kolesi. Pa kaj ma to veze če je folk zmešan pa pojma nima kako morajo bit luči nastavljene? Najbolš da direkt u tla svetijo, max 3m pred nosom.

Lej, če so luči umerjene (in nato to potrjeno na tehničnem) pol je to to. Nima folk kaj blendat. Kak avto je pa kakšne luči so nima prav nobene veze... pa tudi če je avion z neonkami.

MeGreat je izjavil:

To tudi meni vedno kdo blenda če imam kratke luči.

Ja sej, meni ni problem se kadarkoli zaradi luči na tehnični zapeljat. Sam je pa blesavo ko ti folk tko blenda pol pa oči na peclje pa se par km še trest kaj za boga je narobe na cesti pred tabo (za policiste me ne skrbi). Če bi blo po moje bi moral policisti to precej bolj striktno sankcionirat.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

dice7 ::

Ti priporočam, da se vedno voziš z dolgimi in prešaltaš na kratke takrat, da bo nasproti vozeči voznik videl spremembo. S tem se boš izognil blendanju :D

FTad ::

Pithlit je izjavil:


Hmm ja... ampak folk je pa tud preveč občutljiv. Men je en kup folka blendalo zato ker jih kao zaslepim. Ampak... na tehničnem je lepo zmeril in so lučke naštelane točno tko kot je treba (na najvišji poziciji). Sam ker nisem kurba sem jih pač znižala... zato da taki preobčutljivi revčki nehajo bit tečni ko muhe!


nekaj je v teoriji, da naj ne bi bile luči nastavljene previsoko, drugo je pa praksa. Torej, če ti večina ljudi blenda, ker misli, da imaš dolge luči, kljub temu pa jih nimaš, potem jih enostavno spusti in se ne pritožuj. In redko kater avto ima default opcijo višine luči na najvišji poziciji.....

MeGreat ::

Imam kratke luči na najnižji poziciji pa ravno tako vedno kdo blenda :). Zadnjič mi je en na semaforju utrujal celo minuto z "blendanjem" pa sem mu prižgal dolge pol pa kratke pa je mir dal ha ha

WarpedGone ::

Zdele en tipo v novem šajni A4. Sveti z dnevnimi kot da bi mel dolge lampe, tolk da me v stranskih ogledalih zaslepi.
'Blendanje' z zadnjimi meglenkami mu ni pomagalo, tko da lahk sam sklepam da je ta nov audi pač šrot od šrota, kjer še lampe niso kot bi morale bit ...
Zbogom in hvala za vse ribe

Utk ::

Že pred 15 leti so imeli nekateri avti čisto avtomatsko nastavljanje višine, danes imajo pa to enako redko kot takrat. Ljudem res ni za zaupat niti najbolj enostavnih stvari.

energetik ::

FTad je izjavil:

In redko kater avto ima default opcijo višine luči na najvišji poziciji.....
Defolt pozicija je na 0 oziroma najvišje. Na tisti se štela pozicijo s šraufncigarjem pri praznem avtu. Nižje pozicije so pa za potem, če je avto bolj naložen.
Tako mi piše v navodilih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

Pithlit ::

energetik je izjavil:

FTad je izjavil:

In redko kater avto ima default opcijo višine luči na najvišji poziciji.....
Defolt pozicija je na 0 oziroma najvišje. Na tisti se štela pozicijo s šraufncigarjem pri praznem avtu. Nižje pozicije so pa za potem, če je avto bolj naložen.
Tako mi piše v navodilih.

In tako ti povejo tudi serviserji ki to štelajo, in tisti ki delajo na tehničnih. Pa če bi FTad dejansko prebral kar sem napisala bi vedel da imam jaz luči naštelane točno tako kot je treba... in kljub temu sem jih spustila dol zaradi preobčitljivih kekcev (no, ne zaradi njih ampak zaradi blendanja... ki naj bi opozarjalo na nevarnost na cesti nekje na moji poti, kar me je posledično precej živciralo - jebiga, na cesti rada delam po pravilih).
Life is as complicated as we make it...

FTad ::

Pithlit je izjavil:

energetik je izjavil:

FTad je izjavil:

In redko kater avto ima default opcijo višine luči na najvišji poziciji.....
Defolt pozicija je na 0 oziroma najvišje. Na tisti se štela pozicijo s šraufncigarjem pri praznem avtu. Nižje pozicije so pa za potem, če je avto bolj naložen.
Tako mi piše v navodilih.

In tako ti povejo tudi serviserji ki to štelajo, in tisti ki delajo na tehničnih. Pa če bi FTad dejansko prebral kar sem napisala bi vedel da imam jaz luči naštelane točno tako kot je treba... in kljub temu sem jih spustila dol zaradi preobčitljivih kekcev (no, ne zaradi njih ampak zaradi blendanja... ki naj bi opozarjalo na nevarnost na cesti nekje na moji poti, kar me je posledično precej živciralo - jebiga, na cesti rada delam po pravilih).



Sem prebral, kaj si napisala. Ja, naj bi imela že v osnovi pravilno nameščeno vision ampak se je v praksi izkazalo, da tale "pravilna" višina ne odgovarja v večini primerov v real life-u. Torej si jih morala znižat...ojoj.... Zgleda, da si tukaj ti preveč občutljiva.... :)

WarpedGone ::

in kljub temu sem jih spustila dol zaradi preobčitljivih kekcev

Edin preobčutljiv kekec si v tem primeru ti.
Noben ti ne bo blendal iz dolgcajta, sploh pa ne mnogo njih ampak ker jih ti motiš/slepiš.
Če se to dogaja, zadeva ni OK pa magari 10 serviserjev pleza po stropu skupaj s tabo kako je vse tako kot mora bit - Ni, luči ne smejo motit drugih na cesti. Če maš tovarniško default naštelavo takšno, da motiš mač pač sranje od avta. Deal with it.
Zbogom in hvala za vse ribe

Utk ::

Jaz sem jih tudi spustil dol, ko mi jih je na tehničnem dvignil. Če se voziš 90 v temi in se ne spomneš nažgat dolgih luči, jih imaš previsoko pa pika.

MeGreat ::

No jaz imam nov avto nič nisem tikal, ko imam dnevne luči (ledice) mi blendajo da naj kao luči prižgem, ko prižgem pa blendajo naj ugasnem... :))

Mipe ::

Visok avto? Se zdi, da ženske padajo na visoke avte kot na pete...

RejZoR ::

Samo vprašanje časa. Imaš paciente, ki se v grafitno črnem avtu vozijo samo z ledicami ob sedmih zvečer...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Engineer_ ::

ledice v audijih recimo svetijo enako močno kot glavne luči preostalih vozil.

Utk je izjavil:

Jaz sem jih tudi spustil dol, ko mi jih je na tehničnem dvignil. Če se voziš 90 v temi in se ne spomneš nažgat dolgih luči, jih imaš previsoko pa pika.


ne, ne drži. Kratke luči morajo svetit tako da ko ti en pelje nasproti, svetijo njemu v tablico. Če svetijo nižje, so nastavljene prenizko.

Zdej, če pa imate vsi prenizko nastavljene luči in ne vidite nič, tako da vas zaslepi prvi avto, ki pelje mimo, je pa to vaš problem.

ps.: in ne, nimam previsoko nastavljenih luči, mi nikoli nihče ne blenda.

important: je zelo odvisno od žarometa vozil in načina kako razpršijo svetlobo! Če imaš recimo Renault Katrco, lahko žaromete usmeriš perfektno pa bodo svetli povsod samo na cesto ne. Če imaš kvalitetne žaromete pa bo svetloba razpršena sanjsko lepo in ne bo bleščalo nikomur.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Engineer_ ()

GupeM ::

Kratke luči morajo desni rob ceste osvetljevati 40m pred avtom. Leva stran pa nekoliko manj (kakšnih 5-10m).

Engineer_ ::

ma ja kaj si nor. 5 metrov pred avto boš ti svetil pri 100 kmh? :D

kje si pobral to kozlarijo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Engineer_ ()

GupeM ::

TheJack je izjavil:

Dejansko je smešno in nevarno, da obstajajo avtomobili, pri katerih se kot dnevne luči prižgejo le prve, zadnje pa ne. Ob slabši vidljivosti ali ko se že dela mrak, lahko taka res neumna tehnična rešitev pripelje do nesreče. Ljudje mislijo, da jim (dnevne) luči gorijo, v resnici so pa zadaj čisto neosvetljeni. Videno predvsem pri francoskih avtomobilih.

Jaz ne bi pustil, da takšni avtomobili pridobijo homologacijo za naš trg.


Ne vem kako je pri drugih avtomobilih, vem pa da pri bratovem Chevroletu tudi svetijo samo sprednje luči dokler voziš na soncu. Dovolj je že da zapelješ na del ceste kjer je nekoliko več dreves in zato nekoliko bolj senčno in ti dnevene luči začnejo nekoliko močneje svetit, pa še zadnje se prižgejo. Mislim da kar lepa rešitev (dokler ne crkne :P).

Engineer_ je izjavil:

ma ja kaj si nor. 5 metrov pred avto boš ti svetil pri 100 kmh? :D

kje si pobral to kozlarijo?


Mislil sem 5-10m manj od 40 :D Torej nekje 30-35m.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali lahko pades na tehnicnem zaradi zarnic?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6713278 (10436) dxx

Nesreča na primorski avtocesti (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Na cesti
632104710 (87512) dzinks63
»

Meglenke ponoči (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
11726834 (24884) BigWhale
»

Avtošola CPP test (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8517267 (14336) terezijslo
»

Uporaba zadnje meglenke! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
577120 (6169) MadMax

Več podobnih tem