» »

Meglenke ponoči

Meglenke ponoči

1 2
3
»

BlaY0 ::

Pithlit je izjavil:

Ta "teta" te pa tebe hudo moti, a? Al te moti šminka?

Sama teta ne, njene navade pa. Tudi telefon bi lahko bil...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

Pithlit ::

Pol se lahko vzdržiš seksizmov?

Mene čudi da te ekran ne moti, ker ti v glavo sveti. Pa televizor... Pa včasih so signalne lučke na armaturki tud prekleto svetle (da ne omenjamo novoletnih lučk na radiu).

Mal pretiravaš s temi bremzami.
Life is as complicated as we make it...

BlaY0 ::

Pithlit je izjavil:


Mene čudi da te ekran ne moti, ker ti v glavo sveti. Pa televizor... Pa včasih so signalne lučke na armaturki tud prekleto svetle (da ne omenjamo novoletnih lučk na radiu).
Mal pretiravaš s temi bremzami.

Ko me začne ekran motiti grem stran od njega. TV-ja načeloma ne gledam. Lučke na armaturi imam na minimumu vedno, lučke na novoletni jelki pa tudi ne gledam vsak dan po 10x 30+ sekund. Pred semaforjem pa lahko samo zamižim in pač čakam da mi oni zadaj potrobi...

Pithlit je izjavil:

Pol se lahko vzdržiš seksizmov?

Zakaj te zdaj motijo seksizmi? Saj ste ženske tukaj gor ja dovolj emancipirane, da vas to ne gane...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

Hajznberg ::

Ampak danes si pa ze vsaj pol dneva tu gor pa te ne moti ekran..

Oberyn ::

BlaY0, mene tudi motijo zavorne luči pred mano na semaforjih. Ne toliko, da bi travmiral od tega, ampak sem že večkrat pomislil, kolega, a je res nujno da tule sediš na bremzi, cesta je popolnoma ravna, na semaforju pa piše 83 sekund? Mene bi noga bolela, če bi moral 83 sekund tiščati bremzo, ampak eni so fit pa zdržijo, kaj čmo. Tako da ene to pač malo bolj moti kot druge, ne vem zakaj se tule nekateri sodržavljani tolk usajajo okrog tega.
Glede meglenk pa, ja moteče so, zakaj za vraga bi bile pa sicer preovedane?

LuiIII ::

Potrebno se je zavedati, da ima kar nekaj ljudi avtomatski menjalnik v svojem avtu in se jim ne da dat v parking pozicijo pred semaforjem. Seveda potem pritiskajo na zavoro. Stvar navade bi rekel.

GrimReaper ::

Tako pri manual kot avtomatiku nisem dal nikol iz prve prestave/Drive, če sem čakal samo 2 minuti (večinoma je itak do ene minute) na semaforju. Noga te nima kaj bolet tam do 5 minut.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Unknown_001 ::

LuiIII je izjavil:

Potrebno se je zavedati, da ima kar nekaj ljudi avtomatski menjalnik v svojem avtu in se jim ne da dat v parking pozicijo pred semaforjem. Seveda potem pritiskajo na zavoro. Stvar navade bi rekel.


Tisti ki vedo kako P (parking) prestava deluje, tega sploh ne počnejo.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Spajky ::

Jest pa zadnje čase videvam kar precej pacientov, ki se po temi vozijo samo - z LED dnevnimi lučmi ;(
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Fritz ::

Unknown_001 je izjavil:

LuiIII je izjavil:

Potrebno se je zavedati, da ima kar nekaj ljudi avtomatski menjalnik v svojem avtu in se jim ne da dat v parking pozicijo pred semaforjem. Seveda potem pritiskajo na zavoro. Stvar navade bi rekel.


Tisti ki vedo kako P (parking) prestava deluje, tega sploh ne počnejo.

Kdo ve, morda bomo začeli razmišljati o tem, ko pa le vidimo kakšne travme doživlja naš Blayo. Morda pa je samo hipersenzibilen na rdečo barvo.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

msjr ::

Spajky je izjavil:

Jest pa zadnje čase videvam kar precej pacientov, ki se po temi vozijo samo - z LED dnevnimi lučmi ;(


En tak pacient sem bil jaz, nisem opazil, da nagaja senzor in ni vklopil zasenčenih, ko je bila tema - na primer, če je bila avtocesta osvetljena... Aja, pa bremzo tudi držim na semaforju, če grem z avtomatikom, saj ga imamo točno zato, da ni treba prestavljat, a ne :D

Hajznberg ::

A nimate tipke auto hold, pritines tipko in lahko spustis bremzo? Oziroma lahko imas skos vklopljeno, in ko se bo avto ustavu, ne bo sel naprej ce se samo bremzo spusti, je treba gas. .

RedDrake ::

Tale auto hold je super zadeva ja ...
Še posebej, ko se pokvari in ti avto samo še odvlečejo na servis :). Premaknil ga pač več ne boš (Sodelavec je imel luštnih 450 EUR stroška s tem na enem francozu). Staromodno ročno se pa začuda vedno da odtegnit ...
Več tehnike = več stvari, ki lahko odpovejo.

BlaY0 ::

msjr je izjavil:

Aja, pa bremzo tudi držim na semaforju, če grem z avtomatikom, saj ga imamo točno zato, da ni treba prestavljat, a ne :D

Saj ti tudi na bremzi ne bi bilo treba stat, če bi ročno zategnil. Ampak glej, pač si se odločil da boš raje malo treniral in tiščiš tisto bremzo v poden pred vsakim semaforjem, kar je tvoja legitimna pravica :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

Hajznberg ::

ko da je trebo bremzo tišat lol ne vem kakšen avto voziš ?

čuhalev ::

RedDrake je izjavil:

Tale auto hold je super zadeva ja ...

Še večje veselje je, ko ti poči gumijasta cev hidraličnega olja in sistem izgubi pritisk, kajti tedaj si ne moreš pomagati z ročno zavoro, ker je nimaš oziroma prime preveč.

Jaz sem se reševal za nekaj kilometrov do prvega servisa tako, da sem ponoči na prazni cesti za sabo navezal kolegov avto, ki je imel zavore, in vozil v prvi. Nevarno, tvegano, ampak uspešno. :8)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: čuhalev ()

Fritz ::

BlaY0 je izjavil:

msjr je izjavil:

Aja, pa bremzo tudi držim na semaforju, če grem z avtomatikom, saj ga imamo točno zato, da ni treba prestavljat, a ne :D

Saj ti tudi na bremzi ne bi bilo treba stat, če bi ročno zategnil. Ampak glej, pač si se odločil da boš raje malo treniral in tiščiš tisto bremzo v poden pred vsakim semaforjem, kar je tvoja legitimna pravica :P

Ja, seveda, sedaj bomo še ročno zategoval 30-krat čez celo Ljubljano.

Danes sem bil pozoren prav na to in ugotovil, da zavorne luči sploh niso kaj posebej moteče in so popolnoma neprimerljive z zadnjimi meglenkami, ki so res zelo moteče.
Je pa spet možno, da nisem posebej občutljiv na rdečo barvo 8-)
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

BigWhale ::

A dejte ze nehat dramatizirat! Uni k se mazete s faktor 40 ce pred vami kdo bremzo drzi, pa uni k boste najbrz dobil teniski komolec, ce boste trikrat rocno zategnil pred semaforjem.

Cmeravci, vsi po vrsti. :>
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vzdržljivost sklopk izven mesta (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
597006 (5235) IL_DIAVOLO
»

Opel - izklop Start/Stop (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7212729 (11053) Mavrik
»

"Šparanje" sklopke na avtu (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15144440 (32663) INSIDE
»

Pomoč pri izbiri zavornih diskov (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7829463 (27197) b3D_950
»

Ročna zavora - vrgli so me na tehničnem. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15944719 (41148) šernk

Več podobnih tem