» »

HTC Desire HD

HTC Desire HD

1 2
3
4

Mavrik ::

Tole je rekalibracija baterije, v primeru da elektronika napačno javlja preostalo kapaciteto in občasno pomaga.
The truth is rarely pure and never simple.

Tomson ::

In občasno tudi škodi!

Sicer pa je za telefon s toliko funckijami in takšnim zaslonom treba vzet vzakup, da gre hitro po bateriji.

Pač imaš polnilec doma, v avtu in v službi, pa se ne sekiraš ....
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

mikko ::

Sedaj sem si dal še signal samo na 2g, ker se že iz Nokie spomnim, da je preklaplanje med signaloma požrlo ogromno baterije.
Živim ravno na taki lokaciji, kjer konstantno preklaplja. Naložil sem si še Juice beta, pa da vidimo.
Čez noč mi je požrl 25% baterije, kar ni normalno (ampak sem imel takrat še vklopljen 2g/3g).

zmaugy ::

Sam sem precej zadovoljen s trajanjem baterije, kadar je na mobilcu manj prometa zdrži tudi več kot dva dni. Vsakič sem ga izpraznil do konca in potem napolnil, kar naj bi pomagalo (s čimer pa bom zdaj počasi prenehal, ker ni ravno praktično).

mataur ::

a je kdo od vas presedlal iz navadnega desirea na HD?
kakšni so občutki...a se splača menjat...hitrost, odzivnost, kamera, fotič,...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mataur ()

index ::

Za soundhound+fildo me tak nihče ne j.... 5% z odgovorom ?
Pa še eno vprašanje, je že kdo probal vspostavit povezavo preko Conected Media, če dela sploh?

mataur je izjavil:

a je kdo od vas presedlal iz navadnega desirea na HD?
kakšni so občutki...a se splača menjat...hitrost, odzivnost, kamera, fotič,...


Jaz najbolj pogrešam fizične gumbe, od kamere sicer pričakoval več, nasplošno pa je zadeva zeeeelo velika in prijetna za delo :-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: index ()

Tomson ::

Pa še eno vprašanje, je že kdo probal vspostavit povezavo preko Conected Media, če dela sploh?


Sem sprobal zadevo, se pravi, WiFi v omrežje kjer imam priklopljen HDX1000 na TV. V smeri iz HDXa na telefon deluje vse od glasbe, filmov in slik lepo tekoče, v smeri iz telefona na HDX->TV pa gre vse skupaj počasneje, deluje pa. Ampak res tako počasi slike npr. prestavlja da to ni uporabno ...

Ne vem ali je problem v HDXu ali telefonu, ampak tisto najbolj uporabno, da pogledaš sliko iz telefona Wifi na TV deluje veliko prepočasi ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

mikko ::

index je izjavil:

Za soundhound+fildo me tak nihče ne j.... 5% z odgovorom ?


Ne vem, če kdo uporablja Soundhound, ker je Shazam neprimerno boljši.

index ::

mikko je izjavil:

index je izjavil:

Za soundhound+fildo me tak nihče ne j.... 5% z odgovorom ?


Ne vem, če kdo uporablja Soundhound, ker je Shazam neprimerno boljši.

Saj veš enkrat en, drugič drugi kakor nanese, ampak samo SH deluje v povezavi z Fildom in ti lepo še dol potegne kar ti SH najde

nsorce ::

Pozdravljeni!
Imam eno vprašanje. Zanima me, kako to, da nima noben simobilov ponudnik na zalogi HTC Desire HD? Ena prodajalka mi je rekla, da jih tudi naročiti ne morejo. Mogoče, da HTC ne dohaja z izdelavo glede na koliko povpraševanja dobi. Ali mogoče kdo ve kaj o tem?

Tomson ::

Mogoče da je res problem v prevelikem povpraševanju, mogoče pa se že pripravlja kakšen updejt telefona, saj se je že ob splavitvi govorilo da dobi telefon v kratkem močnejšo baterijo ... mogče, itd...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

nsorce ::

Pomoje je kar krivo preveliko povpraševanje, ker so mi rekli, da dobijo samo nekaj kosov na teden.

Black_ICE ::

Poskusi pri kakšnem manjšem simobilovem prodajalcu. Jaz sem ga iskal po vseh večjih simobilovih centrih, na koncu sem ga dobil v Interšpar LJ-Vič, na simobilovem "štantu".

PINki ::

LoL, un štant je pa res bogi.

Tezaab ::

Najboljs, da poklices na simobil, pa vprasas kje ga majo na zalogi.

boziceklol ::

je kdo ze kupoval tukaj? http://mobisvet.si/index.php?main_page=...

zdi se mi nekam sumljivo da je samo 469EUR pri si mobilu in pa mobitelu pa sta v prosto prodaji po 610 oz 640 EUR.

pol3ni ::

Sodelavec je pri mobisvetu kupil že dva telefona pa ni bilo nikoli nobenih problemov. Pravi tudi da imajo eno najnižjih cen v slo kar se proste prodaje tiče.

boziceklol ::

pol3ni je izjavil:

Sodelavec je pri mobisvetu kupil že dva telefona pa ni bilo nikoli nobenih problemov. Pravi tudi da imajo eno najnižjih cen v slo kar se proste prodaje tiče.


ok hvala. sj drugače imam jz naročniško razmerje že sklenjeno, vendar sem brez mobitela zato sprašujem. hvala za odgovor! xD

pol3ni ::

Ni panike zdej grem pa spat:)

Tezaab ::

Woohoo, nadgradnja na 2.3!

Kot opozorilo - po nadgradnji pred priklopom na kako podatkovno povezavo OBVEZNO preverite vse nastavitve za posodabljanje podatkov, predvsem za stvari, ki pridejo skupaj z OS-om (razni gmaili, fb, itd). Meni je namrec pobral vse kontakte z gmaila (prej sem imel to izklopljeno), potem pa delal stalo, npr. podvajanje kontaktov...

Opazena dobrodosla "novost" - zadeva se zdaj zna normalno povezat na wifi omrezje, ki ne oddaja SSID.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tezaab ()

kduh ::

Tudi moj HD se je danes nadgradil na verzijo 2.3. Dobrodošle novosti so glasnejše igranje zvočnika, boljša odzivnost, slovenski jezik in še nekaj dodelav. :D

BladE_ ::

Malo poglej po costum ROMih, dobiš vse to in še več! Klik
Akcija - Reakcija

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BladE_ ()

kduh ::

Ja, ampak potem nimam več garancije...

dev ::

Pomoje je s custom ROMih najboljše počakati do izteka garancije. Potem se pa lahk igraš kok ti paše :)
All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

Maxl ::

Zakaj? Saj lahko brez problema vrneš telefon v "prvotno" stanje ;).

mikko ::

Brez Leedroida ne gre ;)

Likalnik ::

Fantje imam vprašanje...težave imam z FB-jam. Prijavil sem se uvozil vse kontakte, vse se pokaže tako kot se mora, slikce pa to....ko pa dobim sms ali ga pošlem eni osebi, katero imam shranjeno v imeniku, pokaže včasih samo številka pošiljatelja, včasih z imenom zmeraj pa brez fb slikce?? Kakšna ideja zakaj to oziroma kako odpravit...Prav tako v FB aplikaciji na svojem wall-u ne vidim mojega avatarja, enostavno je prazno, tudi v sporočili na fb-ju ni mojega avatara od sogovorca pa je in vse normalno pokaže??

Kje naj bi bil problem pri meni ali FB-ju, aparat je vse original, kupljen par dni nazaj. Nisem pa nič uporabljal še fb for htc sense, če ima kakšno vlogo.

hvala

BladE_ ::

Odstrani FB profil in naredi nove FB for HTC Sense, ko se naslednjič vpišeš v FB aplikacijo izberi DONT SYNC.
Akcija - Reakcija

Fendt ::

Eno vprašanje imam in sicer kaj naj kupim HTC Desire HD ali HTC Desire S? Nekateri pravijo, da je boljši HTC Desire HD.

Aha pa še nekaj za zanimivost, danes sem klical nekam kjer prodajajo mobitele in povprašal za zalogo HTC Desire HD-ja in dobil sem sledeči odgovor: Ga ne prodajamo več, ker je že star mobitel.... hahahahha.... Pa ima skoraj vse enake spcifikacije s HTC Desire S-om... zanima me sicer kvaliteta o omenjenima mobiteloma. Torej vaša mnenja?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Fendt ()

techfreak :) ::

Glede na http://www.knowyourmobile.com/compariso... je Desire HD zmagovalec, razen pri aplikacijah, ker v času pisanja testa še ni bilo Android 2.3 za Desire HD.

Fendt ::

techfreak :) je izjavil:

Glede na http://www.knowyourmobile.com/compariso... je Desire HD zmagovalec, razen pri aplikacijah, ker v času pisanja testa še ni bilo Android 2.3 za Desire HD.

Zdaj je možno HTC Desire HD updatat na Android 2.3. Aja ups sm malo drugače razumel :). Saj si prav napisal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Fendt ()

Fendt ::

Saj ubistvu sta čisto ista: http://www.mobitel.si/telefoni-in-napra...

HTC Desire S ima boljšo baterijo in je veliko bolj majhen (to sta zame dve prednosti). HTC Desire HD pa ima boljši fotoaparat in s tem se zaključi. Se kje motim?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Fendt ()

Ziga Dolhar ::

Aluminijast body. :).

Sicer pa - DHD je "zastarel", da. Ga je nasledil Sensation.
https://dolhar.si/

Fendt ::

o.O z veseljem bi kupil Sensation ampak je z itak džabestom prvič 419 €, drugič pa je skoraj iste velikosti kot HTC Desire HD, zato sem sedaj v ZELOOOOOO veliki dilemi katerega kupiti ali HTC Desire S ali HD... :S... Desire S je zelo manjši kot HD zato me ga mika kupiti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Fendt ()

damjan1980 ::

imam oba doma. oba sta kvalitetno izdelana in si v bistvu zelo podobna. meni osebno je dosti bolj pri srcu hd, ker 4.3 ekran je fenomenalna zadeva. ko ga prvič primeš v roko je wtf kaki cigl!? :) ampak se hitro navadiš in se ti več ne zdi tako velik.

Fendt ::

Aha ok, thx damjan1980 za informacije :), drugače si pa tako in tako sedaj mislim nabavit Desire HD. :)

BladE_ ::

Se popolnoma strinjam z @damjan1980! Desire HD bo prava odločitev...
Akcija - Reakcija

Jst ::

Pod "Accounts & Sync" imam vklopljeno opcijo "Background data."

A se mi aplikacije v ozadju NE osvežujejo. Zakaj? Nimam nobenega "Battery Defencerja" ali kaj podobnega.


---

Kako nastaviš, da te telefon vpraša za kodo. Imaš opcijo SIM Lock, drugega pa ni (ali pa ne vidim). Rad bi imel še kodo za telefon...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Ziga Dolhar ::

Za osveževanje "v ozadju" moraš imeti poleg "background data" vklopljeno tudi kljukico pod tem, ter pri vsaki aplikaciji ustrezno določen način osveževanja.
https://dolhar.si/

Jst ::

Pod Sync imam obe kljukici, ter vklopljen @gmail, @hTc in News.

Ter pod Mobile Networks imam vklopljeno opcijo "Enable always-on mobile data."
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

Potrebno je bilo ugasniti telefon in prižgati. Brez Fast Boot opcije.


---

Obstaja kakšen widget, s katerim bi preklapljal med GSM, GSM and WCDMA in WCDMA?

Sam ga ne najdem. V bistvu obstaja, samo je ta opcija pod raznimi Juice Defenderji, ki redno killajo applikacije in počnejo še druge neumnosti...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

*#*#4636#*#*

Zanimivo.... Ampak časovno potratno. Vseeno bi widget...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

kduh ::

Na svojega DHD-ja bi rad naložil root (če prav razumem je to dostop do vseh pravic) in rom. Vem da obstaja veliko tem ki bi pojasnile moja vprašanja, vendar sem z dostopom do interneta zelo omejen, zato vas prosim za odgovore.
Pred biločem bi rad najprej naredil backup telefona (če gre slučajno kaj narobe). Na telefonu ni pomembnih podatkov, vendar bi rad - če mi spremembe nebodo všeč telefon povrnil v originalno stanje. Naložen je Gingerbread 2.3.3. Kako ustvariti kopijo sistema oz. kje najti takšen sistem kot je (da bi ga lahko potem spet naložil)?
Naslednje vprašanje je, kje začeti? Najprej rootam telefon (če ga moram, bi prosil za link do postopka), potem pa naložim rom? (zanima me tudi če je kakšen rom ki je znan po težavah, da tistega ne bi nalagal in pa če je kakšen izredno dober) Tudi za postopek nalaganja roma bi prosil za link.
Najlepša hvala !

pharaon ::

@Jst, sam uporabljam Extended controls, na widgetu mam pa cel kup bližnjic, 2g-3g,bt,wifi,gps,data conn,svetlost,airplane mode...zelo uporaben program.

mikko ::

Če imaš že rootan DHD, ti priporočam ta rom: RCMix3d Runny v1.3 [Official runnymede sense 3.5 Android 2.3.5]

BladE_ ::

mikko je izjavil:

Če imaš že rootan DHD, ti priporočam ta rom: RCMix3d Runny v1.3 [Official runnymede sense 3.5 Android 2.3.5]


Nikakor ne probavaj tega ROMa, ker je še en cel kup napak v njem in se ti bo "root" zameril :) ... Boljše, da si omisliš nekaj z Sense 3.0 in deluje super...

Priporočam, da začneš na XDA Developers.... vse ampak res VSE je obrazloženo!
Akcija - Reakcija

mikko ::

Jaz ga imam in je super. Ni nekaj bugov, men vse dela OK. Battery life je najboljši do sedaj.

damjan1980 ::

kduh idi na xdadevelopers, poišči revolution hd rom za dhd in tam imaš vsa navodila. je pa postopek precej kompleksen in dolgotrajen, tako da če to še nisi nikoli počel, mogoče ni najbolj pametna ideja da bi to zdaj.

A.J. ::

kduh:

Začasni root in navodila za downgrade. Ko ga začasno rootaš, lahko uporabiš Titanium Backup, s katerim narediš varnostne kopije aplikacij in podatkov. Po želji uporabiš SMS Backup & Restore. Nato po navodilih downgrade-aš in namestiš firmware, ki ti najbolj ustreza.

Če ti je všeč HTC Sense, potem priporočam Virtuous Unity, ki je po mojih izkušnjah malo hitrejši od Android Revolution HD™. Za čimboljšo izkušnjo (in predvsem manjšo porabo v pripravljenosti) predlagam nadgraditev radia na Radio_12.62.60.27_26.13.04.19_M, ki ga najdeš v prvem postu v Android Revolution HD™.

Če ti ni toliko do Sense-a, lahko pogledaš CyanogenMod 7 ali MIUI. CM7 je hitrejši in ne tako lep, MIUI je malenkost počasnejši vendar lepši in bolj dodelan, nima pa slovenskega jezika. Oba sta precej hitrejša od Sense ROM-ov.

kduh ::

A.J. najlepša ti hvala ! :)
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HTC Desire (strani: 1 2 3 452 53 54 55 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2733456415 (198701) Rupa
»

Gingerbread

Oddelek: Mobilne tehnologije
71306 (972) deyco5
»

LG optimus 2x vs HTC Desire HD vs Samsung Galaxy S II

Oddelek: Mobilne tehnologije
344973 (4445) BigSmoke
»

Kateri high-end telefon? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5212774 (11051) Juwe
»

Kmalu: HTC Desire HD oz. Ace (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
598884 (5677) Ciklamen

Več podobnih tem