» »

HTC Desire

HTC Desire

««
«
1 / 55
»»

ekseR ::

Živjo

Iščem HTC Desire. Bi kdo vedel kje bi se ga dalo varno kupiti?
i7 920 d0@4,2GHz | Gigabyte EX58-UD3R | Mushkin <m HP 1600MHz 6GB |
Sapphire HD5850@994/1275 | Corsair TX650W | Samsung spinpoint F3 1TB |
Hitachi T7K250 160GB | GMC J-1 | 3D Mark Vantage P20311 3DMarks

LuGi ::

Infinity ::

kihc ::

Ima kdo info kdaj bo zadeva na voljo pri mobitel/simobil?
x

emsi ::

Pri mobitelu so rekli, da nekje sred aprila.
=

Dr_M ::

Hudo, sploh ni tako drag :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

JayKay ::

Trenutno je kr nekaj malih bugov, ampak bo HTC pomoje to hitro porihtal.

ekseR ::

JayKay je izjavil:

Trenutno je kr nekaj malih bugov, ampak bo HTC pomoje to hitro porihtal.


kakšni bugi?

ty Lugi & Infinity. Tole za 419EUR je pa pocen. Kr ql opcija brez vezave. Če pogledaš da majo pr simobilu z vezavo po 350EUR HTC telefone! Pa za to da dobiš super duper best available android telefon trenutno!
i7 920 d0@4,2GHz | Gigabyte EX58-UD3R | Mushkin <m HP 1600MHz 6GB |
Sapphire HD5850@994/1275 | Corsair TX650W | Samsung spinpoint F3 1TB |
Hitachi T7K250 160GB | GMC J-1 | 3D Mark Vantage P20311 3DMarks

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ekseR ()

JayKay ::

audio je na posnetkih, tako yt kot posnetih s kamero malo out-of-sync, snemanje s kamero ni ravno najbolj tekoče (pričakuje se 720p update), fm radio ne vleče najbolj,z bluetooth slušalkami imajo eni težave,nekaterim zaslon malo vleče na pink, nekaj težav s sinkanjem kontaktov, facebook in ostalega social network sranja, pa še mogoče kaj bi se najdlo.

Gre za porodne težave, ki kot rečeno bodo v večini slej kot prej odpravljene. Kljub temu gre za izredno dober telefon. Meni osebno ni žal, da sem ga kupil.

ekseR ::

Pa bo vse popravljen?? Al sam par stvari? Kdaj pa bodo poštimal?
i7 920 d0@4,2GHz | Gigabyte EX58-UD3R | Mushkin <m HP 1600MHz 6GB |
Sapphire HD5850@994/1275 | Corsair TX650W | Samsung spinpoint F3 1TB |
Hitachi T7K250 160GB | GMC J-1 | 3D Mark Vantage P20311 3DMarks

JayKay ::

ja ne vem :)
preberi si review http://www.engadget.com/2010/04/01/htc-...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JayKay ()

Zorroslav ::

HTC je za razliko od Samsunga zelo ažuren pri updejtih. Pomoje bodo to na hitro porihtali, vem da pri Samsungih rabijo malo več časa.

ekseR ::

Kaj pa novi HTC ki pride poleti EVO 4G model. Se izplača počakati? Zdi se mi da xpreria x10 tudi ni slaba?

Sicer telefon bom kupil po končanem letošnjem študiju (junija).
i7 920 d0@4,2GHz | Gigabyte EX58-UD3R | Mushkin <m HP 1600MHz 6GB |
Sapphire HD5850@994/1275 | Corsair TX650W | Samsung spinpoint F3 1TB |
Hitachi T7K250 160GB | GMC J-1 | 3D Mark Vantage P20311 3DMarks

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ekseR ()

JayKay ::

Evo bo zelo verjetno za US najprej, šele konec jeseni za EU če sploh. X10 ma problem s štekanjem, ki naj bi bil hardware related. Poleti pride tudi iphone HD (najverjetneje).

ekseR ::

nerabm iphone telefona. Je pa velik bolj desire.
i7 920 d0@4,2GHz | Gigabyte EX58-UD3R | Mushkin <m HP 1600MHz 6GB |
Sapphire HD5850@994/1275 | Corsair TX650W | Samsung spinpoint F3 1TB |
Hitachi T7K250 160GB | GMC J-1 | 3D Mark Vantage P20311 3DMarks

JayKay ::

kaj sploh točno iščeš? kakšne so tvoje potrebe?

ekseR ::

Zmogliv touch screen telefon, z delujočim bluetoothom, wifi, min 5mega kamera z flešom, USB port, android OS, solidna baterija, reža za spomin. kartico, odpiranje PDF dokumentov, uporaba mobitela kot prenosni disk, tekoč sistem brez lagiranja, tanek tlefon, uporaba telefona kot MP3 player, možnost nalaganja uporabnih aplikacij (GPS,...)

nekej takega imam v mislih.
i7 920 d0@4,2GHz | Gigabyte EX58-UD3R | Mushkin <m HP 1600MHz 6GB |
Sapphire HD5850@994/1275 | Corsair TX650W | Samsung spinpoint F3 1TB |
Hitachi T7K250 160GB | GMC J-1 | 3D Mark Vantage P20311 3DMarks

JayKay ::

Google Nexus One, HTC Desire, HTC Legend, HTC HD2, Samsung Galaxy S, X10, pa se počasi izbira zaključi.

ekseR ::

Najbolje potlej kupit najboljši telefon, ki ga je možno kupiti na trgu. Potem takem pride HTC Desire v poštev... Imaš še kšne dobre in slabe stvari za povedat, ko si ga že lastiš?
i7 920 d0@4,2GHz | Gigabyte EX58-UD3R | Mushkin <m HP 1600MHz 6GB |
Sapphire HD5850@994/1275 | Corsair TX650W | Samsung spinpoint F3 1TB |
Hitachi T7K250 160GB | GMC J-1 | 3D Mark Vantage P20311 3DMarks

JayKay ::

baterija pri zmerni uporabi, se pravi wi-fi/3G mejli, browsanje, poslušanje glasbe zdrži približno 7-8 ur. Če imaš kakšen IM program ali pa GPS vklopljen še manj. Če pa izklopiš 3G in si večino časa na GSM (kar se s simple gumbmo da v trenutku naredit) pa zdrži kakšnih 20 ur med polnjenjem. Od kamere ne pričakovat čudežev. Je sicer 5Mpix, a samo z 72dpi, tako da je potrebno velikost slike precej zmanjšat da pridobiš na ostrini.
Aja pa na soncu boš komaj kaj videl kaj je na zaslonu.

Kljub vsemu temu je telefon res odličen. Ergonomičen, ravno prave teže in mer. Strojno dovolj zmogljiv da požene vse stvari, pri več hkrati odprtih aplikacijah ne štekne. Le-teh je ogromno, nekaj tudi od dražjega bratranca (3d gallery in sync s picasaweb albumi, voice search), naredijo telefon zelo uporaben v vsakdanjem življenju. Sync z gmailom dela super, imap mail tudi, browser je webkit, tako da vse prikaže pravilno.

Kmalu si ga bo najverjetneje kr nekaj ljudi tukaj kupilo. Če nameravaš kupovati poleti boš do takrat dobil veliko feedbacka.

Pesimist ::

JayKay je izjavil:

audio je na posnetkih, tako yt kot posnetih s kamero malo out-of-sync, snemanje s kamero ni ravno najbolj tekoče (pričakuje se 720p update), fm radio ne vleče najbolj,z bluetooth slušalkami imajo eni težave,nekaterim zaslon malo vleče na pink, nekaj težav s sinkanjem kontaktov, facebook in ostalega social network sranja, pa še mogoče kaj bi se najdlo.

Gre za porodne težave, ki kot rečeno bodo v večini slej kot prej odpravljene. Kljub temu gre za izredno dober telefon. Meni osebno ni žal, da sem ga kupil.


Porodne tezave? to da ekran na pink vlece se slisi kot hardwerske okvare, drugace bi vsem fonom.

Yaqwsx ::







to pa konkretno na pink nabija .. htc fail

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: OmegaBlue ()

JayKay ::

Ja eni majo res hude težave. Moj nima nic tak hudega, komaj kaj vidno na sivi. Dosti iz prve pošiljke je melo pink tint.

Pesimist ::

do nas se prva prisla ni. Torej je to hardwerska okvara ce so razlicne in nemores pricakovat bugfixa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

kmetek ::

Desire že dobavljiv :D

BeerBelly ::

kmetek je izjavil:

Desire že dobavljiv :D


Kje pa? Mobitel?

JayKay ::

Na xda dev še ugotavljajo ce je hardware ali software. Od htcja še nič. Če je hardware, then fuck it. Bomo pac vrnili naprave. Trenutno je pač kak maš srečo. Guess i'm lucky.

kmetek ::

ne pri dobavitelju 530EUR redna cena.

BeerBelly ::

Upam, da se Mobitel podviza...rečeno je bilo 2. teden v aprilu.

Pesimist ::

JayKay: kolko sem bral se nad 40% svetilnosti ne pojavla vec oz bol nezno. Daj na lowest possible, pa bi mogo cist pink ekran dobit ven.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

JayKay ::

Ja pri nizki osvetlitvi je siva malo bolj pink, ampak se vedno ni tak hudo kot na tistih slikah.

BeerBelly ::

Določene linkane slike so res kar malo hudo za prebaviti. Definitivno bom sicer kupil zadevo, ampak vseeno pri Mobitelu kjer se mi zdi, da bo vseeno lažje zamenjati kot pa pri Mobisvetu. Je pa res, da je možno, da so imele faulty ekrane le prve serije?

JayKay ::

Večina je se mi zdi iz prve posiljke t-mobilu. Jaz mam iz druge. Mogoce je za redno prodajo napaka ze odpravljena :)

BeerBelly ::

Here's hoping you're right... :)

Pesimist ::

nekaj mi povej. Menuji pa spodne phone pa tiste virtual tipke na homescrenu. So black al blue? je to skin ki se da nastavlat al kaj? ker sem vido crne in plave verzije ze.

JayKay ::

So črne. Ni še mi uspelo spremenit barve.

Pesimist ::

te pa nevem, ker na youtubi je polno plavih. vecinoma ce dodas tmobil v search skoraj vse blue fukne ven.

JayKay ::

evo slike mojega zaslona





glede barve: pogledal, zgleda plavo,ampak ni

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JayKay ()

Pesimist ::

kaj pa ce das svetlost na min?

JayKay ::

evo

Pesimist ::

se popravlam. ni tak hudo ko na youtubi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Pesimist ::

 nabs fon with white colors

nabs fon with white colors

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

ekseR ::

Pomoj da so to večinoma foni k so bli še testne verzije...
i7 920 d0@4,2GHz | Gigabyte EX58-UD3R | Mushkin <m HP 1600MHz 6GB |
Sapphire HD5850@994/1275 | Corsair TX650W | Samsung spinpoint F3 1TB |
Hitachi T7K250 160GB | GMC J-1 | 3D Mark Vantage P20311 3DMarks

Yaqwsx ::

samo ko gledas pomajnsane slike fonov, se vidi da zgorna vlece malo rdeckasto

JayKay ::

ja zaslon tudi pri polni osvetlitvi vleče malo na pink, če primerjaš s sliko Pesimista.





Update: odogvor HTCja:
Right, I have just received an email from HTC after emailing them for a second time regarding the pink discolouration on my device. And here it is:

Thank you for contacting us.
In regards to Pink discoloration in the device, I can help you with that.
It is a hardware issue, however it doesn't affect any features or device functionality.
HTC is working to solve this issue. Then, you might need to exchange your phone...
I trust that this resolves your query, please do not hesitate to contact us again if required.
Thank you for contacting HTC.

Best regards

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JayKay ()

Dr_M ::

Samo to ne mores verjet. Firme, ki imajo ze ogromno izkusenj s takimi telefoni, pa delajo take brezvezne napake. Kot, da bi prvic delal...
Pa ni samo HTC tak, je pa edn izmed hujsih.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

kmetek ::

Torej je treba telefon sprobati na licu mesta ali ga kupiti preko spleta, kjer te ščiti 14 dni možnost vračila.

sale19 ::

Dobil sem ga prejšnji teden- expansys in očitno je bila to že novejša serija, ker nimam z ekranom, fotko.... nobenih anomalij. Tudi nadgradnja, ki se je kmalu pojavila na HTC strani je bila že naložena. Edina stvar ki me moti je zelo slab zvočnik.

_Dejan_ ::

Dr_M je izjavil:

Samo to ne mores verjet. Firme, ki imajo ze ogromno izkusenj s takimi telefoni, pa delajo take brezvezne napake. Kot, da bi prvic delal...
Pa ni samo HTC tak, je pa edn izmed hujsih.


Prosim povej mi katera firma ima ogromno izkušenj z AMOLED zasloni? Pink efekt je posledica matrike AMOLED zaslona torej je harwerska napaka. Dvomim da HTC sam izdeluje AMOLED zaslone in jih verjetno dobavlja od drugega proizvajalca... Isti problem ima Nexus One ki tudi uporablja AMOLED:



Zadevo kolikor vem se da rešiti tudi softwersko(Spremeni sivo katera se bliža odtenku pink v sivo), žal pa trenutno takšna rešitev ni na voljo...
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _Dejan_ ()

rlujanac ::

Ima mogoče kdo že kakšno insajdersko informacijo o tem kdaj točno naj bi bila Desire in Legend na voljo pri Simobilu? Hvala...
««
«
1 / 55
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri pametni telefon kupiti za začetnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7717040 (10450) Scaramouche
»

HTC Desire HD (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
18528858 (17216) fishy12
»

Nova anketa: katere znamke je vaš mobilni telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ankete
15028231 (22394) leiito
»

HTC Legend (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
20322042 (13871) CaqKa
»

Android 2.2 v kratkem na HTC-jih (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
7416137 (10946) cucolino

Več podobnih tem