» »

Kmalu: HTC Desire HD oz. Ace

Kmalu: HTC Desire HD oz. Ace

«
1
2

djordjevic ::

Čeprav je s čelne strani pač še eden izmed uni-obličnih smartphonov, pa je vsaj na oko lepši za pogledat od sedanjega desira. Ponašal naj bi se tudi z večjim zaslonom in boljšo lečo za zajem slike. Zanimivo. Še leak:

http://www.engadget.com/2010/08/09/htcs...
No grave is deep enough to keep us in chains.

martincek1 ::

Kot kaže še HTC Evo / HTC HD2 z Androidom za Evropo. Izgleda obetavno, čeprav je za moje pojme telefon prevelik. Bomo še malo počakali, da vidmo specifikacije. :)

Tezaab ::

Danes naj bi bila predstavitev :)

Du5aN ::

Jap, danes se v Londonu dogaja HTC Device Event

http://www.engadget.com/2010/08/13/htc-...

djordjevic ::

No grave is deep enough to keep us in chains.

Tr0n ::

Z will be mine! :)

HD je pa prevelik.

huelz ::

Res je, HD je cegu.
Z-ja bi pa tud sam mel, bo lepo pasal zraven Pro dvojke :))

ziga1990 ::

hd mi je pa vseč verjetno ga bom kupu

profii ::

HTC nasploh z HDji pretirava. So mi ušečni telefoni, vendar kdo bo to desko sabo nosu???

ziga1990 ::

boljs kot pa ipad

Ziga Dolhar ::

HD <3
https://dolhar.si/

martincek1 ::

Desire Z mi je res všeč. Pred pol leta sem si želel HTC Desire, vendar je nakako manjkala QWERTZ :D

black ice ::

Le kako dolgo bomo morali čakati, da dobimo zadevo(/-e) tudi v naši podalpski deželici?

gendale ::

škoda da ima tako velik zaslon tako nizko ločljivost
isto kot na starem, pa že na starem se vidijo piksli

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gendale ()

ziga1990 ::

black ice je izjavil:

Le kako dolgo bomo morali čakati, da dobimo zadevo(/-e) tudi v naši podalpski deželici?


ja to tudi mene zanima in kok bo splosna cena?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ziga1990 ()

Mare3 ::

Zakaj delajo te hude telefone tako velike kot da bi ciglo s sabo nosu. Wildfire je pomojem edini od HTC ki je ravno prav, ne prevelik - ne premajhen samo kar je resolucija v kurcu. Drugače pa HD ne vem če kdo uporablja z eno roko? ali pač jaz sem si skor prst polomil ko sem probal na vrhu neki stisnt.

djordjevic ::

Jap, tudi za moj okus je Desire HD enostavno prevelik.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Tezaab ::

Odvisno zakaj ga nucas. Meni bi npr. prav prisel cim vecji zaslon.

Bolj me skrbi to, da ima HD, kljub baje bolj sparovnemu procesorju, veliko manjso baterijo (1230mAh) ze od navadnega Desire-ja (1400mAh), kaj sele od EVO 4G (1500mAh). Bomo videli kaj bodo rekli primerjalni testi.

Heh... pa sem ze mislil it nabavit Desireja vceraj, potem sem pa ene 2 uri pred odhodom s sihta videl, da bo HTC danes nekaj predstavil :)

mataur ::

Tisti, kateri imajo namen kupit desire-ja (tastarga), se jim splača mal počakat. Ko bo zunaj HD, jih bo kar nekaj v prodaji po ugodni ceni...moj bo med njimi...

dvihtelic ::

tudi mojega bom ugodno prodal

martincek1 ::

Kupim za 200EUR. ;)

dvihtelic ::

no malo bolj realnosti pa res lahko

martincek1 ::

Nov telefon se prodaja na Bolhi trenutno za 300EUR... Predvidevam, da se bo cena do splavitve HTC Desire HD/Z spustila tudi do 250... ;)

martincek1 ::

HTC Desire Z:

Telefon je res norc!

Od 5:12 naprej - res ga rulla. :)

nuclear ::

že kje kake cene za desire hd? :P
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

hekerneo ::

da 600 evro prb. v prosti prodaji v tujini... cena bo nekje ista kot je bila za desire...

hekerneo ::

ok najdu ceno za tega kurca, morm rečt da bo telefon zelo drag.. v mobitelu v splošni akciji bo 430 evro, v najbolšem paketu 330 evro... če bo kakšna akcija naj naj, nimam pojma. so pa tole 100% informacije. pride pa konec novembra..

Ciklamen ::

Poceni zagotovo ne bo :D Upam da bo cena še kaj padla, da ne bo 430EUR, bi bilo fino če bi padla na vsaj ene 350EUR :P
- End of the Post ->

hekerneo ::

Ciklamen je izjavil:

Poceni zagotovo ne bo :D Upam da bo cena še kaj padla, da ne bo 430EUR, bi bilo fino če bi padla na vsaj ene 350EUR :P


močno dvomim, tako imajo ceno pri mobitelu, tudi sam sem bil šokiran.. upam da bo vsaj kaki naj naj... čeprav je še pod velikim vprašajem...

Ciklamen ::

Hehe, ja saj...vbistvu je Mobitel tudi tako naredil z N97, ko so ga dobili (cena je bila nabita v troposfero), ki začuda še do danes ni padla...

Upajmo da bo Bolha znala kaj dobrega ponudit, če bodo že takšne astronomske cene pri ponudnikih :D
- End of the Post ->

zmaugy ::

V mimovrste.com bo HD na voljo šele v začetku 2011, v Simobilu sploh še nimjo informacij.
Čakalne vrste - kot v starih časih.

BladE_ ::

Telefon sem meu možnost preizkusit... Res huda zadeva, malce težka ampak čisto druga stvar kot Desire. Bomba!

AaBoy ::

Kaj pravite se bo splačalo kupiti? Cena je res pretirana a vendar 40EUR več kot Galaxy S se da potrpeti.

Kateriga bi bilo bolje kupiti Desire HD ali Galaxy S?

Ciklamen ::

AaBoy, mislim da tu sploh ni dileme => Desire HD ;)
- End of the Post ->

AaBoy ::

Saj imel sem HD2, Nexus One, tako da vem kaj lahko pričakujem od njih. Samo da je 40EUR dražje, bom moral zamižat pa rečt ko j*** :D

iceman3 ::

Gledal sem malo oglase po bolhi, čudno da se ne prodaja gor glede na to da je v tujini dosegljiv že praktično od 6 novembra.
The knowledge is the only true power!

AaBoy ::

Izredno težko jih je dobiti, ta telefon je v evropi sfalil hujše kot vroče žemljice :)

Tezaab ::

Ta teden sem klical na Simobil, mi je bilo receno, da se HDja ne da rezervirati, dokler ga ne bodo dodali na spletno stran (predvidevam, da najprej v tisto rubriko, "prihajajoci telefoni"). Naj bi pa bil enkrat decembra naprodaj.

iceman3 ::

Kok so počasni, kot ponavadi slovenski operaterji med zadnjimi ki dobijo the good stuff.
The knowledge is the only true power!

PINki ::

pa koga briga za eno ubogo slovenijo, ki itak proda tako malo število teh apratov, da se pri njih ta dobiček sploh ne "pozna"

CleanPower ::

kurac, vsak se pozna-sej veš tko ko na volitvah-vsak glas šteje:D aš kao:D

Ciklamen ::

Jaz pa sem mnenja da se kar dosti teh telefonov proda pri nas. Ne vem sicer kakšno je povprečje, a zagotovo ni tako slabo, da bi zato mi toliko pozneje dobili taboljšo robo. Prej bi rekel, da so naši operaterji malce leni/zaspani, pa se jim ne da.
- End of the Post ->

PINki ::

Itak najprej dobijo največji operaterji. Nato še ostali dobijo kasneje, ker verjetno jih ne naredijo tako hitro toliko novih.

CleanPower ::

pomoje so naši malo zadaj glede tega kaj prihaja na trg in so v dvomih če se bo ta naprava dobro prodajala, zato malo počakajo da vidijo kakšen je odziv ljudi, in šele nato naročijo fone. pomoje je tako.

AaBoy ::

Samo ta telefon je šel za med. Amazon ga je takoj razprodal, expansy tudi. Skratka telefon je nenormalno zaželjen in ga je nasploh težko dobiti. Upam samo, da mobitel čim prej dobo toto zadevico, ker jo že nestrpno čakam.

kleemn ::

telefon je mobitel hotel ponuditi po podobni akciji kot za galaxy s (t.i obročno odplačevanje), naročenih je bilo okoli 2000 kosov, prišlo jih bo okoli 40, mislim da bo za nas, smrtnike na voljo nekje konec januarja. Telefon se prodaja kot nor !!

CleanPower ::

to je kr konkreten telefon, a mislim da je iphone še vedno pred njim.

kmetek ::

prevelik 4,3''.

iceman3 ::

Sem izredno razočaran z HTC-jevo distribucijo teh telefonov.
The knowledge is the only true power!

nuclear ::

kleemn v mobitelu jih dobijo drugi teden po informacijah iz slo-andorid
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HTC Desire HD (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
18528856 (17214) fishy12
»

Prihaja Nexus S

Oddelek: Novice / Android
2812221 (10521) PrimozR
»

HTC HD mini, Legend, Desire

Oddelek: Mobilne tehnologije
459127 (6010) LuGi
»

iPhone 4 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
16724865 (19845) Keyser Soze
»

Samsung ali HTC?

Oddelek: Mobilne tehnologije
141249 (1007) Bananovec

Več podobnih tem