» »

LG optimus 2x vs HTC Desire HD vs Samsung Galaxy S II

LG optimus 2x vs HTC Desire HD vs Samsung Galaxy S II

bigbug ::

Pozdravljeni,

kaj se najbolj splača? Mnenja

Lp

jazbec ::

tega htc-ja nemoreš primerjat tukaj, ker je dosti slabši
desire hd je slabši od prvega galaxy s
in tukaj ga zmaga galaxy s2

IvoJan ::

jazbec je izjavil:

tega htc-ja nemoreš primerjat tukaj, ker je dosti slabši
desire hd je slabši od prvega galaxy s
in tukaj ga zmaga galaxy s2

desire HD tudi priblizno ni slabsi od prvega galaxy s :) galaxy s se lahko primerja z prvim desirejem, HD pa je dosti boljsi
Od zgoraj omenjenih telefonov bi osebno najraje mel lgja.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

jazbec ::

ni ne
edina prednost desire hd-ja je boljši fotoaparat-v vsem drugem je slabši
prvi desire pa je tak jajc in ga nikakor nemoreš primerjat s galaxy s

slovenc5 ::

galaxy s2

IvoJan je izjavil:


desire HD tudi priblizno ni slabsi od prvega galaxy s :) galaxy s se lahko primerja z prvim desirejem, HD pa je dosti boljsi

motiš se
desire hd je slabši od galaxy s

IvoJan ::

Haha :) si ti v zivo primerjal ta dva telefona? Ma galaxy s se lahko skrije pred desire hdjem :) povej v cem je galaxy s boljsi?
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Dr_M ::

V cem pa je slabsi Desire HD od SGS? To da nima SAMOLED? Dej ne seri..
Raj kej pametnega povejte, ne samo da je neki slabsi.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

jazbec ::

to pove vse-->http://www.gsmarena.com/compare.php3?id...

že ekran in baterija sta dosti boljša
in ja primerjal oba

Lonsarg ::

Eno so prejšne generacije mobitelo:Glaxy S, HTC desire/desire HD, itd,
Eno pa so novo prihajajoče zadeve, recimo Optimus 2x ter Galaxy S2. No Optimus je že zunaj, recimo pri mobitelu, galaxy pride čez mesec ali dva.
In galaxy S2 ga zmaga v ekranu in tankosti, kakih drugih velkih razlik ni. Maš recimo 1GB rama, ampak to je bolj preseravanje, kot kakšne konkretna prednost Galaxija.

Zna pa biti Galaxy S2 mnogo dražji od Optimus 2X. Jaz imam vsekakor v planu, da ga kupim, če bo le keš:)

IvoJan ::

Pa ravno ekran je za moje pojme na galaxy s v pizdi. Ce ne gledas pod pravim kotom je vse modro. Mislim wtf? To je za njih samoled?Aja btw sosolcu galaxy s vedno pozre baterijo med poukom in ga potem fila z mojim polnilcem, medtem ko jaz veselo naprej nabijam angry birds :) I lold.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

slovenc5 ::

jazbec je izjavil:

to pove vse-->http://www.gsmarena.com/compare.php3?id...


zgoraj omenjeni link pove dosti
potem še-->http://www.phonearena.com/reviews/HTC-D...
aja sam imam htc desire hd ampak sem imel sgs-ja in zdaj grem spet nazaj, ker me je htc razočaral in je slabši od galaxy s

Conclusion:
If we had to choose, we want a 4.3” Super AMOLED screen on an aluminum unibody handset, that is as thin as the Galaxy S, and carries the new HTC Sense UI on it. Any of the two chipsets will do. Just kidding, but it might happen next year.
However, out of the HTC Desire HD and the Samsung Galaxy S, we would pick Samsung's finest, and we'll tell you why. It's not the silicon – both phones have excellent chipsets, and the theoretical advantage in the graphics department of Sammy's Hummingbird didn't translate into better frame rates in the 3D games we played. It's not the built-in 16GB of memory on the Galaxy S, and lack thereof on the HTC Desire HD. Memory cards are cheap these days, and the Desire HD beats the Galaxy S in the camera specs department with higher resolution cam and a ho-hum LED flash, which compensates the absence of in-built memory for us.
Our preference was not based on the screens either – despite that we'd personally take the Super AMOLED before an LCD of the same resolution any day, the sheer size of the one on the HTC Desire HD is also quite appealing. We have to admit that the new HTC Sense UI almost tipped the scales for us, with its fast boot, amazing personalization options, cloud-based services and offline navigation functionalities. But it will be coming on all HTC Android handsets from now on, and inventive souls are working towards porting it over to the Galaxy S as well.
It's the battery life and the design approach. In practice, when the first “wows” subside around the sleek aluminum chassis of the HTC Desire HD, you'll be seeing the black rectangle where the screen is most of the time, but notice the considerable heft of the device, and the fact that you have to use both hands to operate it more often than not. The Galaxy S might be bland looking in its all-plastic body, but it is incredibly thin, light, durable and easy to handle because of that - for a handset with a 4” screen, that is. We also know that we'll be cursing ourselves that we chose a slightly bigger screen if the battery runs out after just an average day with the device, and we have no way to charge it. Of course, you can always buy and remember to carry a spare battery, but the new side-loading way of swapping it is a nuisance thanks to the stiff slot cover on the Desire HD. Bigger screens is the way to go, but only if the handsets are kept slim and light, and battery life is worth it, which is not the case with the HTC Desire HD.


IvoJan je izjavil:

Pa ravno ekran je za moje pojme na galaxy s v pizdi. Ce ne gledas pod pravim kotom je vse modro. Mislim wtf? To je za njih samoled?Aja btw sosolcu galaxy s vedno pozre baterijo med poukom in ga potem fila z mojim polnilcem, medtem ko jaz veselo naprej nabijam angry birds :) I lold.


to sploh ni res
nobenemu, ki ga poznam ne kaže modro
poa baterija zdrži tudi 2+ dni
samo z nastavitvami se moraš poigrat (sklopit wifi in podobno)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: slovenc5 ()

IvoJan ::

Izklopiti wifi? Zakaj si pol ne kupis nokio 3310?! Btw, htcja imam raje zaradi enega preprostega razloga. Veliko boljsa software podpora! Samsung je fucking crap kar se tega tice. In ne govori mi da ekran ni moder ker ga gledam vsak dan. Mi poves kako te je htc razocaral in kako te je samsung razvajal ko si imel sgs? So ti iz samsunga poslali torto in se ti zahvalili za nakup?
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

slovenc5 ::

wifi vklopiš ko ga rabiš
zakaj bi ga imel vklopljenega non stop, dami baterijo žere
in ne moj ekran ni moder-tudi drugi na forumu tukaj ga nimajo

Dr_M ::

Big deal, vedno nosim rezervno baterijo sabo, ker mi komaj kaj vec kot 1 dan zdrzi SGS. Pac uporabjam telefon, zato sem si ga tudi kupil.
Desire HD mi je vsec zato, ker ima LCD (ja, cisto rahlo slabsa slika, bo pa precej dlje zdrzal), ima vec rama, boljsa kamera z osvetlitvijo. Pa se bolj robusten telefon je, vsaj zadnji pokrovcek ne poci, ce ga malo bolj grdo pogledas.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

BigSmoke ::

mislim da ste zgrešili temo ko veste da od mojga fotra nokia 3310 poje usak telefon :)):)):))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigSmoke ()

IvoJan ::

Jaz imam wifi vedno vklopljen ker sem vedno povezan na wifi :) kot sem ze rekel, sgs mi je rahlo ceski ze zaradi cheap feelinga ko ga drzim v roki(za moje pojme je prelahek), tista plastika na zadnji strani pa mi je tudi sumljiva.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

jazbec ::

meni pa je lih to, da je ful lahek velik +

LuGi ::

Dodaj še "Motorola Atrix" v igro =)

Sploh pa nevem zakaj je potrebno delati vedno večje aparate.. vsi v nabavo po pedertaško =)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

amacar ::

IvoJan je izjavil:

Pa ravno ekran je za moje pojme na galaxy s v pizdi. Ce ne gledas pod pravim kotom je vse modro. Mislim wtf? To je za njih samoled?Aja btw sosolcu galaxy s vedno pozre baterijo med poukom in ga potem fila z mojim polnilcem, medtem ko jaz veselo naprej nabijam angry birds :) I lold.


Pravi burek si ti ja... Med tem ko si ga on "kao" fila, ti gledaš diapozitive na desireju, ker ko primerjam na mojgem sgs angrije in na sošolcovem na desireju njemu vse skup šteka. Glede baterije, si se pa fejst zmotil, galaxy S ima zelo dobro baterijo, z malo uporabe mi je zdržal 4 dni in sem imel še vedno 47% baterije (za več si preberi temo o galaxy-ju na slo-techu). Ekran ni nič moder, z verzijo 2.2.1 dela tipi topi brez kakršnihkoli lagfixov, ...

r0ker ::

pa saj niste normalni eni.
po štirih dneh si mel še skoraj 50% baterije? torej ti SGS drži 8 dni?
pa ravno zadnjič mi je en kekec razlagal, da mu SGS z zmerno porabo (redno klicanje, redno smsjanje, redno web browsanje na wifiju, še film naj bi si pogledal...) po 4h dneh pade komaj do 30% baterije.
pa tale SGS je vrhunec razvoja! Telefon-čudež! Sanjski telefon!!!!!!!1111oneone

IvoJan ::

amacar je izjavil:

IvoJan je izjavil:

Pa ravno ekran je za moje pojme na galaxy s v pizdi. Ce ne gledas pod pravim kotom je vse modro. Mislim wtf? To je za njih samoled?Aja btw sosolcu galaxy s vedno pozre baterijo med poukom in ga potem fila z mojim polnilcem, medtem ko jaz veselo naprej nabijam angry birds :) I lold.


Pravi burek si ti ja... Med tem ko si ga on "kao" fila, ti gledaš diapozitive na desireju, ker ko primerjam na mojgem sgs angrije in na sošolcovem na desireju njemu vse skup šteka. Glede baterije, si se pa fejst zmotil, galaxy S ima zelo dobro baterijo, z malo uporabe mi je zdržal 4 dni in sem imel še vedno 47% baterije (za več si preberi temo o galaxy-ju na slo-techu). Ekran ni nič moder, z verzijo 2.2.1 dela tipi topi brez kakršnihkoli lagfixov, ...

A si ti mal neumen a? 4 dni ti drzi baterija na sgs pa ostalo ti je se 47%? Dej poglej kaj ti pises. Diapozitivi na desireju? Pa ti res nimas pojma.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

amacar ::

Vidim, da ste res biseri :-D Glede diapozitivov, sem mogoče res pretiraval, ampak ptiči dejansko na momente štekajo (ko se pojavijo oglasi).

Evo link do teme, kjer sem prilepil slike telefona ter tudi opisal, kaj sem z njim počel. http://slo-tech.com/forum/t418233/899

No sliko bom pa še sem prilepil za nejeverne tomaže, ki se jim ne da iti na link pogledat. (se opravičujem, 46% baterije sem imel ne 47%)




Sicer pa danes, 2 ure "geekanja" angrijev, 45 minut wifija, par sms-jev, in 10 min pogovorov ter baterija na 48%.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

IvoJan ::

Potem pa se ti opravicujem :) moram rec da je to zelo dober dosezek. Meni je ratalo 260 ur uptimea na desireju :) res pa je da ga nisem skoraj nic uporabljal, screen brightness na minimum, wifi izklopljen :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IvoJan ()

kmetek ::

10 dni ?????!!!! w00t :D

IvoJan ::

I was like wtf :D
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Dr_M ::

SGS nebi toliko zdrazal, ce bi ga brez sim kartice vrgel v predal. Mogoce bi ene 5-6 dni zdrzal max.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

amacar ::

Dr_M, če je meni zdržal 4 dni, pa sem imel še 46% baterije in sem ga v tem času uporabljal. Zagotovo bi zdržal 7-8 dni.

Dr_M ::

Proti koncu tisti % padajo bistveno hitreje. Tudi ce ti prvih 30% pade v dveh dneh, ti bo zadnjih 30% v enem dnevu ali pa v pol dneva, ce bo kaj saril po telefonu. Je fino kdaj pa kdaj pobrisat Battery status :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

amacar ::

Sej bi ti dokazal, sam mi je prehudo 8 dni neuporabljat telefon.

Dr_M ::

Imam ze dobre pol leta ta telefon, 2 originalni in 2 neoriginalni bateriji, probal ze precej romov, tako da dobro vem, koliko zdrzi.
Ce imas kaksen hud battery drain, pri neuporabi zdrzi komaj kaj vec kot en dan.
Ce imas dobro postiman sistem, potem kuri nekje 0.4-0.5% na uro, drugace pa tudi 10% na uro ni noben problem skurit, ko gre pa baterija proti koncu, pa lahko pade iz 20% na 1 v parih minutah.
Zato pa pravim, da je potrebno vsake toliko pobrisat battery stat. :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

amacar ::

Za to ti ne oporekam, temveč za izjavo "SGS nebi toliko zdrazal, ce bi ga brez sim kartice vrgel v predal. Mogoce bi ene 5-6 dni zdrzal max.!" Za tole pravim da se motiš.

Dr_M ::

Dej se malo provociri, pa bom sprobal. :))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

BigSmoke ::

evo review med LG optimus 2x in Samsung Galaxy S II

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_...

kmetek ::

BigSmoke ::

se opravičujem


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri telefon naj kupim?

Oddelek: Kaj kupiti
184589 (3056) kerco46
»

HTC Desire vs. Samsung Galaxy S (vs. Google Nexus S)

Oddelek: Mobilne tehnologije
407189 (4244) freesty
»

HTC Desire S ali LG Optimus 2x

Oddelek: Mobilne tehnologije
263765 (2903) OldSkul
»

Kater telefon HTC, Samsung

Oddelek: Kaj kupiti
235952 (5497) jazbec
»

Kateri high-end telefon? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5212773 (11050) Juwe

Več podobnih tem