» »

11 Božja zapoved - sovraži telekom in bodi srečen

11 Božja zapoved - sovraži telekom in bodi srečen

Matri[X] ::

Ok. Mam še kr dobr comp in USR winmodem 56k, sam se mi poveže na internet s hitrostjo 16800bit/s;(. Na vsak način bi rad pohitril zadevo, zato sem klical na telekom in so mi rekl "verjetno je vasa tel. centrala zastalera", vedel sem da to ni res, ker smo v naši občini imeli PRVO digitalno centralo v Sloveniji. Povprašal sem mal okol po ulci in mi je sosed povedal da imamo dušice na tel. kablu8-O ker se nam je drgac v telefonu slišal radio (918kHz - SLO1). Ali obstaja kakšna rešitev in ali bi mi ISDN sploh delu? Ali obstaja kaksen "ojačevalec" za tel. linijo?

Telekom pejt v K_R_C!;((;((;((

malinavc ::

poklič na Telekom na številko za prijavo motenj in jim morš fajn težit, pol k bo un tip popustu ti bo reku de mu dej telefonsko, pa te bo on nazaj poklicu..čez par dni te bo nazaj poklicu pa ti reku de morš poslat dopis k telekomu(jst sm v Novo mesto), pa napisat de ti morjo PCM4 zamenjat z FCM5 al obratno, nevem točno.
Tako je blo pr men.

P.s.: prej ni nikamor šlo, pr sosedu par metrov stran je pa ˝letelo˝.
...odvisno s katere perspektive gledamo...

mojsterpeter ::

eno je če si na pcm (=več naročnikov na enem vodu), drugo pa če imaš gor dušilec; pcm lahko zamenjajo ali odstranijo, če pa odstrani dušilec bo radio veselo špilal naprej (krivda na strani telekoma ali radia?) - moje mnenje je da imaš pač smolo.Pozanimaj se kaj lahko naredijo, ali te lahko priklopijo na nov vod, ki bo morda deloval brez radijskih motenj, lahko seveda naročiš isdn, ali pa čakaš da bo adsl dosegljiv tudi tistim ki niso isdn naročniki...
ill communication

Tomi ::

Vendar lahko na hitrost, s katero delajo "marljivi" Telekomovi delavci pričakuješ, da bo to kar nekaj časa trajalo...
Meni se to sicer ni naredilo, se je pa znancu..
Pa še ena o Telekomu...Ko so pred leti menjali centrale, so vsem naročnikom poslali obvestila, kakšna je njihova nova številka... Največja fora je v tem, da smo domov prejeli številke za pol soseske v eni kuverti, ker se tajnici očitno ni dalo poslati na več naslovov:\
metrodusa.blogspot.com

su37 ::

Zdravo!
Po mojih izkušnjah traja najmanj eno leto vse skup. PMen se je pa zgodilo da prej ko so bile še stare centrale se mi je dogajalo to o čemer pišeš, potem je bilo treba napisat tri vloge, da je sploh kdo vzel resno. Potem je blo neki časa OK, dokler niso menjali centrale, glej ga vraga(naklučje al kaj??) zdej sem pa spet na istem. Spet mi kravžlajo živce in spet bi moral pisat vloge abc itd in nikamor ne prideš.. Telekom SUX

8-O ajd folk mejte se

TheHijacker ::

enako je bilo pri meni. Nikakor se ni povezal več kot 20kbs. Sem se pritoževal na Telekomu pa brez uspeha, nikakor mi jih ni ratal dobit na dom. Pa kakšnem mesecu prepričevanja pa sem se odločil za ISDN. Ko so končno prišli sem jim povedal, da mi prej nikamor ni šlo in ča bo sedaj delaovalo res 64k ali 128k in s recimo 35k. Je reku da bo poklical na centralo in vse kar so naredil je da so plato s vezjem prestavil iz enga slota na drucga(vsaj tko je reku). Res je da so s tem enga zajebal ampak men zdej dela s 64kb. Čista telekomova filozofija...

Upam da sem kej pomagal...

Lp

anxieux ::

hmm,
moji problemi so kr podobni. mam usr 33.6 modem pa se mi še nikol ni povezu z več kot 16.8kb/s. sm mal spraševal okol pa so rekl da je lohk zarad centrale k jo mamo v hiši, da je enostavno slaba linija, da ji vreme ne odgovarja in podobno...
vem da je modem u redu ker sm probu z motorolo 56k pa je blo isto...
če kdo kej ve...
~Let The HammerFall~


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telekom zavrnil razvezan dostop

Oddelek: Omrežja in internet
265594 (4003) 'FireSTORM'
»

T-2: Splošna debata in iskanje zarote (strani: 1 2 3 459 60 61 62 )

Oddelek: Omrežja in internet
3075269254 (65469) beta1
»

Adsl in oddaljenost od centrale

Oddelek: Omrežja in internet
463689 (2650) PROTOTIP
»

ADSL URADNE SIOL CENE (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
615364 (3803) Reso
»

Telefonska linija

Oddelek: Pomoč in nasveti
191234 (935) tejo

Več podobnih tem