» »

Telefonska linija

Telefonska linija

Matri[X] ::

Doma imam internet že tri leta>:D. Ko sem imel 14.400bps modem se mi je povezal s 14.400bps. Sedaj imam US Robotics 56k winmodem in se mi poveže z 16.800bps8-O!Od soseda sem izvedel da imamo dušilce na liniji, ker se je drugače slišal radio (SLO1)!:|Kaj naj storim???????????

Elemen_T ::

Kot prvo izkljuci vse naprave ki so vklopljene na omrezje...potem poskusi še 1x...če ne dela...je tvoja centrala v kur**.

Tjulenj ::

jaz bi ti svetoval pogovor s telekomom

McHregec ::

Izključi V90 protokol. To pa narediš s tem ukazom: ATS32=98. To pa narediš v lastnostih modema pol pa povezava in dodatno pa tm vpišeš. Včasih to tud pomaga. :D

whatson ::

Napisi pritozbo na TELEkom... ;(( .. sicer pa itaq ne bo nic veljalo...

NiggerBob ::

ja, pomagalo (če bo???) bo samo kreganje na Telekomu. V skrajni sili se lahko odločiš za ISDN, pač doplačaš, ampak boš pri nekaj večjih DL to hitro pokril:D
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

Jinxy ::

Mogoce ti bo moja zgodbica kaj pomagala. Tud jest sem imel 14.4k modem in se je vedno povezal na 14.4, ok v redu...kupim 2leti kasneje 56k USR-ja in se mi je povezoval samo na 21.600, vedno :(

Na sreco sem cez pol leta dobil ISDN in glej to foro...isti modem, ki se mi je dan prej povezal na 21600, se mi je od takrat naprej vedno vsaj 49000 kbps...

Fora je bila nekje na liniji, ker ko so mi prisli montirat ISDN, nekaj ni delalo, in je mogu it tip nekam nekaj zrihtat (najbrz na centralo), potem je vse delalo v redu, modem se je pa povezoval tako, kot bi se moral!

McHregec ::

Maš pa vedno še alternativo. Nabavi kabel.

smash_u ::

ZRUŠIMO TELEKOM!!!

POWER TO THE PEOPLE!!!
LIVE to overclock
overclock to LIVE!!!

SmaSh

mylos ::

Smo v 21.stoletje, v dobi elektronike in mikročipov, mi v Sloveniji pa doživljamo KAMENODOBI MONOPOL - TELEKOM. Res je, nekaj je narobe s strani operaterja.
Jaz osebno se sedaj borim za kabelski sistem.

J-A-G ::

ven dej dušilec:|

mojsterpeter ::

Pokličeš na Telekom, na številko za prijavo napak, razložiš problem, bo pršu monter pogledat kaj je s tvojo linijo, pol ti bojo pa povedal pa zrihtal..
ill communication

HEKO ::

Eh --> najprej se pritoži na Telekom, če neo nič, pa pač kupi ADSL (Boš eden od 20.000 v Sloveniji do konca leta :D)
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

malinavc ::

Pred kratkim sem rešil isti problem sam de mam 33,6 modem pa mi ni šel prenos več kot 1kb/s (NIKAKOR), pa sem klicu na telekom(št. za prijavo napak), pa je reku un tip de je treba FCM4 zamenjat z FCM5 (al obratno, nism šur), poslal sem nekaj na telekom(nevem kaj točno, ker je mat poslala )in kakšen teden kasneje je že ˝letelo˝, zdej mi gre 3,5 kb/s al pa več konstantno.:D:)
...odvisno s katere perspektive gledamo...

XCT ::

Jaz pravim, da bi bilo potrebno narediti anketo o priljubljenosti Telekoma na Slo-techu.
Web developer & designer
http://www.medialabs.info
http://nk-polskava.medialabs.info

Tjulenj ::

clubart: razen tistih petih telekomovih under-cover placancev smo najbrz vsi bolj sovrazno nastrojeni :D

Can ::

Pokliči na telekom, se pritoži. Prišel bo en tip malo pogledal, neredu nič, plačaš mu kakšno urco in stvar ostane taka kot je bila. Na telekomu ti bodo toplo priporočali ISDN in trdili, da ti bo potem laufalo 64Kb/s.

Loki ::

Kaj tocno pa je sploh dusilec?
I left my wallet in El Segundo

Matek ::

Roberto, to je taka podolgovata valjasta stvar, ki se natakne na pištolo, da je strel neslišen.;)

tejo ::

Pravzaprav strel sploh ni popolnoma neslišen.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

56k modem

Oddelek: Omrežja in internet
9792 (674) amigo_no1
»

Podrazanje inpulzov in alternativa!

Oddelek: Omrežja in internet
211848 (1492) Mitch
»

Problem z modemom

Oddelek: Pomoč in nasveti
221259 (939) V-i-p
»

uiber pocas :(

Oddelek: Pomoč in nasveti
191493 (1273) crusader
»

11 Božja zapoved - sovraži telekom in bodi srečen

Oddelek: Pomoč in nasveti
61595 (1403) anxieux

Več podobnih tem