» »

Nadgradnja Xbox 360 prinaša podporo Kinectu

Nadgradnja Xbox 360 prinaša podporo Kinectu

Nov vmesnik na Xbox 360

vir: TG Daily
TG Daily - V pričakovanju izida Kinecta, ki se bo v Evropi začel prodajati 10. novembra, so pri Microsoftu že izdali novo programsko opremo za svojo konzolo Xbox 360, ki s seboj prinese prav podporo temu upravljalniku. Poleg podpore Kinectu bodo uporabniki Xboxov dobili še nekatere druge novosti, med katerimi bo najbolj očitna prenova samega uporabniškega vmesnika in avatarjev, možicljev, ki predstavljajo uporabnika. Ti so zdaj bolj podobni dejanskim osebam, torej si jih lahko naredite še bolj podobne sebi, kot prej. Druge novosti so za Evropo oz. za Slovenijo relativno nepomembne, razen izboljšane tipkovnice na zaslonu, saj vključujejo izboljšave za Netflix, aplikacijo ESPN ter povezljivost s trgovino Zune. Vseeno je popravek obvezen za uporabo Kinecta in za povezovanje na omrežje Xbox Live. Uporabniki, ki imate konzole povezane s spletom, bi nadgradnjo morali že dobiti, preostali pa je boste deležni z nakupom igre za Kinect. Le-te bodo namreč prav tako vsebovale nadgradnjo, da bo igranje brez igralnega ploščka mogoče.

20 komentarjev

Osprey ::

Kaj pa tisti, ki uporabljajo iXtreme? >:D

BALAST ::

Uporabniki, ki imate konzole povezane s spletom, bi nadgradnjo morali že dobiti, preostali pa je boste deležni z nakupom igre za Kinect.

RoSeR ::

Zakaj ni nastavitve za Slovenijo??? Še slovaška je noter.

Osprey ::

Že, že, ampak ti misliš, da bo to delovalo...

Mavrik ::

RoSeR je izjavil:

Zakaj ni nastavitve za Slovenijo??? Še slovaška je noter.


Ker se Xbox uradno v Sloveniji ne prodaja in ni podprt.
The truth is rarely pure and never simple.

r0ker ::

torej ga bigbang neuradno prodaja?

Zurbum ::

Nevem kje so dobili designerja... tista ubijajoče bela barva :(

Xbox storitev v SLO ni podprta. Žal bodo novembru dobile podporo Češka, Slovaška, Polska... žal Slovenije ni med njimi :(
Drugače, kolikor vem, je Asbis uradni uvoznik za Xbox-e v SLO.

Keyser Soze ::

Mavrik je izjavil:

Ker se Xbox uradno v Sloveniji ne prodaja in ni podprt.

Asbis?

P.S.: Vidim, da je že Zurbum napisal.
OM, F, G!

Zgodovina sprememb…

Mavrik ::

Asbis pač uvaža Xboxe in jih potem pošilja v tujino na garancijo.

Vseeno Microsoft Slovenija ne nudi podpore za Xboxe, ne za Xbox Live servis in kar se tiče Microsofta Xboxa v Sloveniji ni, zato tudi ti še vedno noče vzet slovenskih kreditnih in registrirat slovenskega računa na Xbox Live.
The truth is rarely pure and never simple.

BaToCarx ::

Jaz sem pa slisal da ta nadgradnja kernela tudi blokire tiste uporabnike ki imajo firmware dvdrom mod za igranje piratskih iger, zakaj tega ni v novici? :D

Relanium ::

A je to res ?

LuGi ::

Glede tega si preberi @ http://www.xbox-scene.com/

simnov ::

BaToCarx je izjavil:

Jaz sem pa slisal da ta nadgradnja kernela tudi blokire tiste uporabnike ki imajo firmware dvdrom mod za igranje piratskih iger, zakaj tega ni v novici? :D


Sam pomoje to sploh ni možno.

PrimozR ::

Eh, verjetno so dodali nove varnostne popravke, ki zakrpajo luknje, izkoriščene za odklep. Tega itak nikoli ni v press releasih :)

Looooooka ::

Osprey je izjavil:

Kaj pa tisti, ki uporabljajo iXtreme? >:D

2 xboxa...problem solved :)
a kdo slucajno ze kj ve(dejansko se mi ne da googlat) kdaj bo pri nas nabavljivo in za kok EUR? :)

Zgodovina sprememb…

Zheegec ::

BaToCarx je izjavil:

Jaz sem pa slisal da ta nadgradnja kernela tudi blokire tiste uporabnike ki imajo firmware dvdrom mod za igranje piratskih iger, zakaj tega ni v novici? :D

Ker ni relavantno? Saj za dosti popravljenih varnostnih ranljivosti ponavadi ni nekega zanimanja, zakaj napisati novico o tem? :) :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Zurbum ::

Looooooka je izjavil:

a kdo slucajno ze kj ve(dejansko se mi ne da googlat) kdaj bo pri nas nabavljivo in za kok EUR? :)



Poglej LINK

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zurbum ()

BigWhale ::

Mavrik je izjavil:

Asbis pač uvaža Xboxe in jih potem pošilja v tujino na garancijo.

Vseeno Microsoft Slovenija ne nudi podpore za Xboxe, ne za Xbox Live servis in kar se tiče Microsofta Xboxa v Sloveniji ni, zato tudi ti še vedno noče vzet slovenskih kreditnih in registrirat slovenskega računa na Xbox Live.


Zdaj mogoce vec ne razmisljam o nakupu Xboxa. :/

Pa ravno, ko je Sony PS3 Store odprl tudi za Slovenijo.

D-PaX ::

počakajte na novi FW LT+ naj bi izšel pred božičem, samo jaz imam rajši org xbox, ker prek neta je užitek igrat. :D
Paxy

Looooooka ::

BigWhale je izjavil:

Mavrik je izjavil:

Asbis pač uvaža Xboxe in jih potem pošilja v tujino na garancijo.

Vseeno Microsoft Slovenija ne nudi podpore za Xboxe, ne za Xbox Live servis in kar se tiče Microsofta Xboxa v Sloveniji ni, zato tudi ti še vedno noče vzet slovenskih kreditnih in registrirat slovenskega računa na Xbox Live.


Zdaj mogoce vec ne razmisljam o nakupu Xboxa. :/

Pa ravno, ko je Sony PS3 Store odprl tudi za Slovenijo.


Am...kreditne kartice xboxlive lepo podpira.Fora je samo v tem da ne podpira Slovenije kot regije.Napises xy naslov iz anglije in je problem resen.Ce uporabljas live account in si ze nastavil, da si iz Slovenije zna bit problem.Jaz sem lepo odprl se en racun in problem solved.
Ko bojo podprli Slovenijo bom racun pac prenesel na svoj email.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tretja generacija Xboxa je... One?! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Konzole
12038584 (31799) LuGi
»

Na splet ušli načrti za naslednika Xboxa

Oddelek: Novice / Konzole
3410661 (8486) Jst
»

Microsoft zakrpal osem lukenj in napovedal Kinect za PC

Oddelek: Novice / Ostale najave
125104 (2915) zeleni
»

Playstation 3 - Move VS. Xbox 360 - Kinect (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
6916195 (14396) Bor H
»

Microsoft upravičuje ceno Kinecta

Oddelek: Novice / Diski
195985 (5069) Jst

Več podobnih tem