» »

sniper strikes again!

sniper strikes again!

1 2
3
4 5

Lucifer Tanatos ::

Mastter prosim ce se spustis na nivoj normalne debate :) HVALA

Aja pa k si ze tok kritiziru thomasovo kopiranje tvojih izjav, taksen nacin pisanja je zelo dober, ker lahko lazje razberes ker del tvoje trditve je sel nekdo razbijat, hkrati pa se na tak nacin pisec manjkrat ponavlja.
Les yeux sans visage

Zgodovina sprememb…

Thomas ::

> taksen nacin pisanja je zelo dober, ker lahko lazje razberes ker del tvoje trditve je sel nekdo razbijat, hkrati pa se na tak nacin pisec manjkrat ponavlja.

To naj bi bilo jasno vsakemu, ki hodi na forum.

Če pa se nekdo "zgraža" nad tem ... potem očitno nima pojma o teh zadevah.

;)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

MasTTer ::

Hehe.. da še jaz nekaj povem:
> taksen nacin pisanja je zelo dober, ker lahko lazje razberes ker del tvoje trditve je sel nekdo razbijat, hkrati pa se na tak nacin pisec manjkrat ponavlja.

>To naj bi bilo jasno vsakemu, ki hodi na forum.

>Če pa se nekdo "zgraža" nad tem ... potem očitno nima pojma o teh zadevah.


Malo poglejte na paget 1 ali 2, pa mi povejte kak izgleda tisti post, ko je 1km dolg, pa vsebuje ene 10 copy/paste :D :D

Ps.: Jaz sem neumen, vi ste pametni se strinjam z vami >:D

Lucifer Tanatos ::

tisti en km dolg post zgleda zelo urejeno in pregledno...
Les yeux sans visage

MasTTer ::

Thomas in Lucifer Tanatos... bosta moja prijatelja?? :)
Pa dober bi blo o tem nehat razlagat.. rajši gremo pisat kaj o temi :)
Prej mi nobe ni odgovoril, kolk časa že ta sniper straši prebivalce D.C. .. ve keri mogoče ?

Lucifer Tanatos ::

Hehehe no recmo da se te bom usmilil( za Thomasa pa ne vem :))
Drgac ne vem kok cajta je ze mudel na prostosti.
Les yeux sans visage

Thanatos ::

prvi metek je izsterlil mislim da 2.10.

MasTTer ::

Aha.... samo zdaj spet nekak miruje.. ali se je usral zaradi letal pa teh fint.... ali je nekaj pogruntal mogoče.. ali pa bo danes v akcijo vstopil....da vidimo :)

R0K ::

Pomojem gre tukaj za neameričana. Ker vsi amerikanci vemo kaj jih najbojl boli - da jih njihovo ljudstvo 'faše'. Mogoče pa se je države zamerila kakem bivšem specialcu...

Lucifer Tanatos ::

mah ne more bit kak specialc, ker bi ga prehitr najdl, razne experte najprej preverjo:) Pomojem je en navaden amater, ki ima probleme in jih prenasa se na ostale, s sibrami:\
Les yeux sans visage

Zgodovina sprememb…

R0K ::

So what? Če je spicialec je še bolš. Ker obvlada zadevo. Pozna delovanje vojske. Obvladuje skrivanje in seveda snajpanje.

Ve kje ga bodo iskal, za to se tm ne prkazuje...easy as that.

Itak pa živi najvrjetneje kr v avtomobilih. Dandans ni več naben problem avto vkradit, sploh če to obladaš :)

Seveda pa sm pozabu dodat, IMHO.

(sicer pa, a mi zna kdo povedat kaj bi znala pomenit končnica FYI? sm že opazu na kakem forumu, običajno jo da folk kot recimo IMHO. Sam nea vem kaj pomeni - za gugla pa nimam zle cajta ;) )

perci ::

For your information.

DarkSite ::

Sniper je napedel 2.10.2002

Statistika: 11 napadov, 9 ubitih, 2 ranjena
Ni napadal med vikendi.
Torej, vsak delovni dan (pon-pet) je bila ustreljena 1 zrtev razen danasnjega dneva.


Mnenje: Po mojem bo prenehal za par dni, da se razmere malo umirijo. Takšen obseg iskanje ne more potekati v nedogled in je zelo drago. Sniper je v prednosti, če je kaj inteligenten(sam je psihopat) bo počakal par dni ali teden.

Zanima me, če so preverili svoje vrste(policaji, FBI, vojska), saj če bi bil iz teh vrst bi se lahko premikal neomejeno. Posebno, če jih je več in ne samo eden.

ali3n ::

>:D Ni napadal med vikendi.

:D Takrat je peljal ženo in otročad v Disneyland... tud snajperji morjo počivat
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

sketch ::

Če bi jaz bil psihopat... bi se začel it copycata. Da se zdajle prestavi človek v DC območje, se pozanima katero puško ima snajper, nabavi isto in začne streljat... Pa saj bi itak balistik ugotovili, da je puška druga, a vseeno...

Če se mene vpraša, je človek pogruntal, kako se je treba iti Boga.

Nažalost za nas owce, je pri tem pošteno dober... >_<
Adapt and overcome.

Gandalfar ::

sketch: morda je pa tebi, owci, pokazal kako lahko tudi Ti postanes bog..

Lucifer Tanatos ::

ja sketch owca pejt v DC ti bo pokazu kako bit bog;)
Les yeux sans visage

Pepe ::

Aha eni zgleda, da nimajo razčiščenih pojmov o paitnb..
Lahko se gremo tukaj ekstremni paintb..
Ekipe nebo problem sestavit, saj so mnenja stalno deljena. Levi proti desnim... Možnosti kolk češ.
Ampak pol se stran nebo več mogla pohvalit s takim obiskom.
Mi je pa smešno kak ene to šokira. Mene bolj mrtev jež na cesti, v primerjavi s tem primerom.
Kaj so si skuhali, to naj pojedo.
100% bi ga podprl, če le ne bi bilo, poudarjam, če le ne bi bilo žrtev. Ampak pol pa takega pomena tud ne bi blo. Dilema, vsaj zame.
Je pa res da pametne Amerikance, nič ne izuči, ker se, ko je "groze" konec samo zgovarjajo na svoje pravice!

Glede kritik nekaterih odgovorov.
Tisti, ki se zgovarjate na mlajše obiskovalce, da vas jutri vse vidim protestirat pred svojimi KRS-ji, da nemudoma ukinejo prenos kanalov z nasiljem.
Hvala.
LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pepe ()

perci ::

Pepe: ne bluzi; jst na kabelske operaterje ne morem vplivat niti nočem; na forum pa bom, ker hočem in lahko; razumeš?

Pepe ::

Bistvo je blo, da so danes otroci tako okupirani z nasiljem, da par besed na forumu ne predstavlja nič.
Drugič izpusti "ne morem"!
Tretjič, potem pa izbriši na forumu vse teme, ki se navezujejo na 3 D streljačine, saj te igre po mojem skromnem mnenju popularizirajo nasilje.
LP

P.S. Vsi tisti, ki vas je taki dogodki tako prizadenejo, obrnite se na Ryan Air, boste vsak teden poceni hodli na pogrebe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

DavidJ ::

Ce ti forum ni vsec, ga lahko vedno, brez slabe vesti, zapustis. :)
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

JanezH ::

:\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JanezH ()

perci ::

Pepe: Mene lahko žališ, se ne sekiram. Če pa slučajno nameravaš tole ponoviti še na kom drugem, ti pa zagotavljam, da boš začel gledat v roza ekran.

matter ::

Dons je mel Larry Kink live to temo. Kolikor se spomnim naj bi bil gun Ak 47 ali Ak 74. Sicer se sprašujejo, če ga medijska pozornost ne navdihuje za nadaljne poskuse, in se bojijo posnemovalcev.

Binji ::

Ja ce se tga bojijo pol ne bi blo slabo ce ne bi meli te teme v vsakem talk-showu;((
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

AnWar ::

Ah, fantje jst pa mislim da je Bin LAden v Ameriki in strela folk, poleg tega pa ima pipo zraven, se ga zakadi pa strela. Amerika ga pa išče vse povsod ( v njegovi deželi ) He, he>:D

Pepe ::

hornet
Kdo je tebe kaj vprašal?

Perci
Ti bi rad meni nekaj grozil, dete mamino?!?

Ostalo nadaljujemo v temi, "kdo bi se rad kregal z mano", ker to ne spada v to temo.

Glede AK 47 in 74 , ti puški nista tako natančni, da bi se lahko šel sniperja, kolk jaz vem.
LP

R0K ::

AK74 je po podatkih, k sm jih vidu na netu, z kakim dodatkom lohk zlo, zlo natančna. Že 'obična' dobro cilja (ozkušnje iz SOF2 ;) )

Brane2 ::

V vojski sem dužil polavtomatsko puško, kolegi pa APovke (AK-47).

Pri obeh je blo ozko grlo naša natančnost, ne pa puška. Folk je zadeval tarče na čez 300 m.

Razumem delček navdušenja, ki ga ima folk s to puško.
Streljanje z njo je igrača, stvar pa je zložljiva in če je treba enostavno prenosljiva tudi pod pajzho, če imaš soliden anorak ali kaj podobnega. Zategneš pasek tako da imaš lahko stvar vertikalno do pasu, daš po šaržer v vsak zadnji žep in se odpraviš v mesto na sprehod...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

DarkSite ::

Ak-74
Še en link:
Link2

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DarkSite ()

jRk0 ::

Ne vem kaj se tolko neke prepirate.

Mislim, da je Thomas kar dosti pametnejsi in razgledan, kot marsikateri, ce ne ze kar katerikoli clan tega foruma...

Mastter:da mu reces, da zgleda kot 12 letni:) lol. Daj poglej malo svoje izjave pa se zamisli malo in idi spat, pol pa zopet pridi nazaj pa povej kaj si pogruntal...

Glede snajpera pa...v bistvu opazam, da nimam razvitega zelo dobro cuta za soljudi in bi pomoje tudi sam lahko pocel kaj takega. vsaj dokler me ne bi dobili...pa saj itak me ne bi, ker njega tudi ne bodo:)

In to je ta problem, da je prevec ljudi tako psihicno motenih kot jaz, v ameriki pa pusko dobis tudi za vsakim vogalom potem pa seveda pride do sranja.

Mogoce pa je on res bog in selekcionira malo ljudi, da pokaze svetu kako pa kaj.
You fuck up once, you loose two teeth.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jRk0 ()

Tomi ::

Pepe: stick to the point, in se poskušaj držati pravil. V nasprotnem primeri se lahko zgodi kaj "barvnega".
metrodusa.blogspot.com

Pepe ::

Še enkrat si preberi zgornji odgovor, pol bova pa vidla dalje.
Kaj naj?

Glede AK 47 in 74 , ti puški nista tako natančni, da bi se lahko šel sniperja, kolk jaz vem.

Ne spada sem, nisem vedel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pepe ()

MasTTer ::

jRk0.. vsak simaptizira z enim.. z drugim pa ne, to ti je tak..

Em... do pondeljka spet vse tiho.. pol bo pa mogoče spet začel snipat...hm.. mogoče mu je nabojev zmanjkalo >:D

Pepe ::

Bogi Amerikačani, niso pozabli povedat, da se je prodaja orožja bistveno povečala, v D.C.. Ker še ni dovolj mrtvih, zdaj so na vrsti da jih popokajo, orkestralci, ker se bo enih par zagretih maščevalcev spomnilo na El Mariachija.
Edino kar je kruto je, da je bil ranjen otrok, sicer huje ampak bo preživel.

smash ::

tole ni se cist preverjeno vendar je mozno, da je sniper zopet udaril, tokrat v okrožju Richmonda, kjer je ustrelu ter ranil 37 letnega moškega na parkirišču v bližini neke restavracije...čudno je, da gre tokrat za napad med vikendom, kar ne ustreza našemu sniperju..mogoče gre tokrat celo res za posnemovalca

R0K ::

Jep, defenitivno 10:0.

Klik

Sicer pa, mogoče neumno ampak vseeno. A bi lohk bli američani tako zviti, da bi vse te umore prikrival (sploh nebi blo snajperja) nakonc pa bi pač po neki logiki pršli do razultata, da je bil to en iračan? :) ;)

Airskull ::

Tale sniper je pomoje en amater, ker profi nebi zgrešil tolk strelov.
Every word of this is a lie, and my readers should put no trust in it at all.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Airskull ()

Brane2 ::


Tale sniper je pomoje en amater, ker profi nebi zgrešil tolk strelov.


Kaj pa, če:

- tip namenom zgreši kdajpakdaj, da bi ustvaril napačen vtis o sebi ?
-kar je še bolj zanimivo, kaj če sploh ne gre za serijskega morilca?

Mislim, kaj če gre za nek sofisticiran bilijard dveh ali več tolp, ki z izbiro časa in kraja igrajo igro? Približno tako, kot napoveš pri bilijardu "trojka v srednjo luknjo".

Po moje je mogoče težje nekoga zadet (v prsni koš-bližino srca) namenoma tako da preživi kot z namenom da ubiješ...

Just a thought... :\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

smash ::

bojim se da bo prišlo nazadnje do tega:

prijel bodo snajperja, seveda ga pospravili nekam, nakar bodo v javnost prišle kao slike sniperja v obliki nekega muslimanskega verskega skrajneža..še ne vem pa, če bo to al kaida model al pa sadamov pristaš:\

Airskull ::

Brane: ja sej je možno to kar si napisal samo ne verjamem da je model tak profi in genij obenem.
Every word of this is a lie, and my readers should put no trust in it at all.

DarkSite ::

Statistika:
12 je ustrelu
9 mrtvih
3 ranjeni

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

||_^_|| ::

glih kar so na TV povedal da je tanovi član umrl. torej
12 ustreljenih od tega 10 mrtvih in 2 ranjena

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ||_^_|| ()

matter ::

Če ne bodo najdl pravega strelca, potem si bo res Bush izmislu kakega osamovega ali pa sadamovega pristaša. Ne bo prvič

Lucifer Tanatos ::

no ja vprasanje ce si bodo sli koga zmislt, sej ne da si ga nebi hotl(ker bi jim koristl), sam ce bi prslo vn pol to, bi "visel" :) tega si pa ne morjo prvosct :)
Les yeux sans visage

R0K ::

Ka so ga dobl? :\ 8-O

Thomas ::

Zgleda, da so ga ... ok ... super. :)

Tko kot našega rojaka, ki je postrelil kar ožje sorodstvo tudi.

Policija rabi (še) malo več techa.

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Lucifer Tanatos ::

It's about time :)
Kdo pa je bil mudel? Zihr kak papak :\
Les yeux sans visage

MasTTer ::

Šhit... ne da so ga dobil... samo model je pa mel jajca, če je ta bil.. skoz isti kombi heh.. nenormalno 8-)

borinho ::

Kwa a so ga dobil a ne.>:D
1 2
3
4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Airsoft kupovanje po internetu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
678398 (6801) Ovi
»

Operation flashpoint 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
655256 (3474) Dobrawc
»

Sedem najboljših potegavščin

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
295547 (3436) gzibret
»

Robotski stražar z orožjem (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
12912194 (8697) Pyr0Beast
»

Novi ostrostrelski napadi v ZDA (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
757031 (5863) Barakuda1

Več podobnih tem