» »

sniper strikes again!

sniper strikes again!

1 2 3
4
5

DarkSite ::

Prvič: Nobeden ni rekel, da je on taprav.
Drugič: Počakajte še malo, da spet udari...pol bodo tud unga spustil k so ga dons ujel.

matter ::

Tip ki so ga na bencinski ustavl v belem kombije je usumljenec in nenujno krivec. Tak da bo treba počakat kak se stvari razvijejo. Sploh če ne najdejo puške je lahko tipo pravi pa ni dokazov za obsodbo, razen očividci (bel kombi), kar pa ni zanesljiva obtožba. Sploh porota malokrat verjame t.i. očividce, ker to ni zadosten dokaz.
Bomo vidli

Lucifer Tanatos ::

lahko pa da se bo mudel potuhnu, pustu da tega obsodjo pa pol spet zacel...
Les yeux sans visage

BendeR ::

Niso nekaj pravli da jih je lahko več8-)
:=)

DarkSite ::

Torej človeka, ki je nazadnje ustrelil je v kritičnem stanju ampak je še vedno živ. Torej rezultat ni 10:0
Statistika: 12 je ustrelil
9 mrtvih
3 ranjena

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DarkSite ()

smash ::

kaj se zgodi v primeru, da tega cloveka, ki so ga prijeli, obsodijo za te umore...potem se pa ugotovi, da to ni bil taprav...a to pomen, da tapravemu ne morejo vec soditi za te umore???

||_^_|| ::

po kakšni logiki bi blo pa to?

Thomas ::

> kaj se zgodi v primeru, da tega cloveka, ki so ga prijeli, obsodijo za te umore...potem se pa ugotovi, da to ni bil taprav...a to pomen, da tapravemu ne morejo vec soditi za te umore???

Dej nehi ... sej nismo v kameni dobi.

Nedolžnemu se plača odškodnina, onemu drugemu se pa sodi.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Double_J ::

A se mu poleg groba zakoplje zaklad naknadno al kako?

Smrtna kazn je neumnost. Če si še živ se dajo napake popravit.

smash ::

ja no ne vem....zdi se mi da je to neumnost..sam slisu sem nakje, da se ne more soditi vec za isti zlocin al neki podobnega..kaj pa vem

Thomas ::

Double_J

Če je v grobu, dobi odškodnino družina. Kjer imajo pač smrtno kazen. Mislim, da je smrtna kazen anahronizem.


smashit

> sam slisu sem nakje, da se ne more soditi vec za isti zlocin al neki podobnega..kaj pa vem

Dvakrat ne moreš biti obsojen za isti zločin. Tudi v Sloveniji ne.

smashit ... hehehe .. ti si faca!

:D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

smash ::

Thomas: ko me citirias, prosim da me citiras v celoti, ker tako izpadem bebec...mislim, da sem prej povdaril da se mi zdi, da je to neumnost

prirejaš resnico..spominjas me na milosevicev režim :D

Thomas ::

> Thomas: ko me citirias, prosim da me citiras v celoti, ker tako izpadem bebec...mislim, da sem prej povdaril da se mi zdi, da je to neumnost

> prirejaš resnico..spominjas me na milosevicev režim

A to kar na cel režim, a samo na obtoženega v Haagu?

:\
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

smash ::

v mislih sem imel beograjsko televizijo, ki je prirejala dolocene izjave, ter tako kazala popaceno sliko...in ta je bila baje pod obtonzencevim nadzorom

Thomas ::

> in ta je bila baje pod obtonzencevim nadzorom

Misliš da je bla res? Pa ni to samo ena Busheva manipulacija spet? :\
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

matter ::

-Thomas pa smashit po mejlu se kregajta. To ne spada v temo- Sicer pa je nekdo tu zamešal dejstvo da nekomu ne moreš dvakrat soditi za isti zločin s tem, da lahko sodiš drugemu za isti zločin v primeru krivde prvemu.

Lucifer Tanatos ::

hehe ja sam bi blo pa fino tem gresnikom, ce bi veljal nasprotno;(
Les yeux sans visage

smash ::

no pustmo to in nadaljujmo z sniperjem:

>>>Policija v ameriški zvezni državi Virginia je sporočila, da nima dokazov, da bi bila moška, ki so ju aretirali na bencinski črpalki v Richmondu, povezana z napadi ostrostrelca, ki je od začetka oktobra ubil devet in ranil tri naključno izbrane osebe.<<<

mislim, da se bo kaos nadaljeval...

jetam ::

Optimisti...

Niso ga dobili. Jih je pa poklical a je uporabljal napravo za prikrivanje glasu in ga "niso popolnoma razumeli". Hocejo da pokliče še enkrat... Če je neumen, potem bo...

DarkSite ::

Sniper je spet udaril.
Montgomer County

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DarkSite ()

R0K ::

Vse se plača...

...končno bodo to skusili tudi Američani.

Thomas ::

Butaste izjave ROK.

:|
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

R0K ::

Zakaj tako misliš Thomas?

Te boli, ker so jih končno oni malo fasali? Dej malo poglej okoli sebe. Koliko nedolžnega folka pa zaradi njih umre?

*TV* ::

Ne vem no, mene ta bolan človek spominja na naše policaje. Skrije se za drevo (zid, grm, avto) počaka da kdo pride in buum :)

Thomas ::

Ne bluzi ROK. Vsak dan umre 150 tisoč ljudi. S par izjemami, vsi čisto po nepotrebnem.

Mene zaradi teh ne boli bolj, kot zaradi kerih drugih. Le atmosfera terorja ki se ustvarja je izredno slaba.

Na jetra mi gre pa zelo, kakšne neumnosti ste eni sposobni pisat. O nekem maščevanju pa ne vem o čem še.

Ko vas pa človek tozadevno malo potipa, pa začnete uporabljati kapitalke. In klatit še večje neumnosti.

Dejstvo.


;)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

R0K ::

Nevem kakšno maščevanje. To je življenjski krog. Zdej so pač Američani na vrsti.

Če majo pa tko nesposobno državo oz tiste ki državo vodijo, da se jim potem dogajajo takšne stvari...

Umre 150 tisoč ljudi. Ampak večina od bolezni, starosti, samomorov. Koliko pa umre nedolžnish zarad drugih stvari, recimo političnih.

Thomas ::

Kakšen odstotek. Zelo čez palec rečeno.

To neposredno. Posredno pa precej več.

Kot sem že ene parkrat napisal - ker v Afganistanu pod talibani niso dopustili ceplenja otrok, jih je umrlo vsako leto 35000.

So bile to politične smrti? Po moje da.

Rwanda killings so pa zahtevali par sto tisoč življenj. Čista politika.

Na Dolenjki jih vsako leto umre 30+, ker ni avtoceste. Temu bi jest reku smrti zaradi pomanjkanja investicijskega denarja. Delno.

Še dobro, da se zaradi bluzenja ne umre! To bi blo mrtvih ...

Tragika je pa ta, da se! Kar precej.



:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

||_^_|| ::

Te smrti me glih tolk (ne)prizadanejo kot smrt par ustreljenih talibanov al pa mrtvorojeni dojenček. Zakaj? Zato ker s temi ljudmi nimam 0. Po drugi strani je pa spet bed, ker so vsi ti mel svoje ljubljene, svoje frende, itd. Vse je isto.
Tko da res ne vidim razlike med pobijanjem nedolžnih domorodcev s strani dobrih kolonizatorjev in pobijanje nedolžnih američanov s strani enga norca.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ||_^_|| ()

Double_J ::

Hja, še en nov mrtev.

Samo počasi lahko nastane panika...

MasTTer ::

Thomas.. če bi od bluzenja umirali bi ti tud bil med njimi.....malo treba tudi druge poslušati, ne samo svoje skoz terjat pa kritizirati.. kaj si mogoče američan da te tolk briga kaj se tam dogaja al kaj... pač en jih ubija, bad... ko bo to pri nas te naj skrbi ne zaj, lol :)
No.. sniper je spet pokazal da obvlada zadevo.. še vedno na prostosti hehe.... kak so policisti nemočni neverjetno >:D

Thomas ::

> Thomas.. če bi od bluzenja umirali bi ti tud bil med njimi.....

Ja ... bolj nazadnje. Ene par bi jih umrlo dosti prej.

Kar se tiče statistike umiranja, mam jest to pošlihtano. Ne vem kje ste dobili, da si ženem tistih 9 kaj bolj k srcu kot kakšnih drugih 9.

Tukajle se bolj čudim (ne)prikritemu navijanju za ostrostrelca.

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

||_^_|| ::

10 jih je po novem. :(

Pepe ::

Dvomim, da kdo resnično navija za ostrostrelca v stilu nogometne tekme. Možno je sicer dobit tak vtis ampak pomojem nihče ne počne tega. Mislim da umiranja nedolžnih nihče ne podpira, pa če tudi so to Amiji. Tako, da ti razgledana duša:) verjetno tega nisi mislil resno. Ali pač?
LP

smash ::

zdej baje ostrostrelc zahteva 10 miljonov dolarjev, da ne bo strelu otrok..dnar mu morjo nakazat na njegov bancni racun...mene pa zanima, kako bo ta dnar dvignu....kaj pa ce ma kaksne sodelavce pa je to vse lepo organiziran?!?

Tarzan ::

LOL, ta pa je pojava. Dejte deset milijončkov $ pa ne bom več otrok strelu, druge pa še zmer.
Pol bo reku še 10 miljonov, da bakic ne bo strelu, al pa ne bakice bo še, ker gre po starosti...
:\ :8)
Obžalujem:'( Tega n'benmu ne prvoščm:|

||_^_|| ::

Mene bol zanima kako sploh vejo da je oseba ki hoče dinarčke v resnici on.

DarkSite ::

Torej nakazali mu bodo denar na račun. Mene zdejle zanima naslednje:
Ali ga ne morejo izslediti oz. ali nimajo posnetkov kamer, ko je odpiral račun na banki?
Ali ga ne morejo izslediti, če je odprl račun prek neta? Kako misli naš sniper dvigniti denar, ne da bi ga dobili?
Ali obstaja način, kako varno dvigniti denar?
Itd....

Po moje je to le igra sniperja, da zaposli oz. oteži delo FBi in policije.
Kaj menite?:\

Lucifer Tanatos ::

jah če je pameten denarja ne bo šel dvigniti, je pa vprašanje kok je mudel pohlepen. Denar se sigurno da varno dvigniti, vendar moras s tem v celo zadevo vkljuciti se druge ljudi, kar pa ni dobr ce hoces da te ne dobijo. Po drugi strani pa ce bi se mudel znam maskirat, pa nardi fake ID card...
Sam to je ze bl James Bond scena+ mudel zihr ni tolk pametn :)

Kr nej gre po denar da ga pol po prstih (s sekiro>:D)
Les yeux sans visage

||_^_|| ::

100% te ne morjo izsledit če uporabljaš npr: en GSM s spremenjeno IMEI številko, en mobipaket pa en siolpaket. Ti lohka sam spušijo:) Tolk kar se tega tiče. Seveda pa sigurno obstajajo tut druge varjante.

borinho ::

Mislim da ni dobr, da postaja pohlepen, tko ga bodo zihr ujel

Lucifer Tanatos ::

||_^_||:
ce uporablas mobitel lahko zelo natancno dolocijo tvojo pozicijo ;) tok glede tega :)

borinho:
Zlo dobr je da postaja pohlepen, edin tako se bo lahko enkrat ta terror koncal.
Les yeux sans visage

borinho ::

Ja ce tkole pogledava mas cist prov, mislil sem, da je iz njegove perspektive to slabo. Sicer nisem navijac serijskih morilcev in podobnih hudodelcev. Ce sem odkrit me pa zadeva nic prevec ne vznemirja, bi me ce bi se zadeva dogajala pri nas. Tko pa.......

||_^_|| ::

Lucifer: itak, sam gdo je pa tolk neumen da jih bo tam čaku? Al pa vržeš mobitel po končani uporabi na en kamijon al pa ga daš enmu v žep al pa miljon drugih stvari:)

Lucifer Tanatos ::

jah tut to se da, sam clovek lahko rata nepazljiv in taksne malenkosti te lahko takoj izdajo. Veliko ljudi npr. se vedn misl da se mobitelov ne da izsledit. hehe WRONG :)
Les yeux sans visage

OrlyTM ::

eh ja. ... ne morem, da bi bil tiho:

Rok in podobno misleci protiamerikani ... me zanima, kok bi se vi pocutl, ko bi su zjutri na pumpo po bencin in bi skoz vedu, da te lahk zdej zdej en kresne u buco, a??? Pa lih tebe ja, alpa kerga kol druzga ... you never know? ... grrrrrr mi greste na jetra s temi forami, kok si Ameri zasluzjo take reci ,....

Je ta stvar cela jeba ... pa stvar je v tem, da policija RES nima pojma kaj pocet ... tipa noben ne pozna, pusca samo sledi, ki jih hoce ... udari pa zmer cist po randomu ... pa ga ujemi ak ga mores ... edina varianta za njega ulov je ta, da sam nardi eno ORNK napako! ... to pa lahk se traja ... :| grdo res ... kr zmrazi me po celem zivotu.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

R0K ::

Orly : WAKE UP!

Mal beri poročila, kaj pa Ameri delajo drugim. Vsi smo ljudje, tak da niso zahodnjaki nič več in nič manj vredni od drugih. Nikol nisem omenu, da je to Pravilno, mi pa prov dol visi če jih shootajo. Tak kot bi njim, če bi pr nam zle kir psiho okol strelou (s tem da Mi vemo za njihove bleme, oni pa za našega sploh nebi).

smash ::

baje so dobil sniperja..in to kar 2...pravjo da je en motorist poklicu 911, k je vidu neki sumnjivega ob cesti in pol so aretiral 2 modela...en glasi na ime mohamed baje :)

matter ::

Ubistvu naj ne bi bila snajperja, ampak naj bi imela določene informacije. Uglavnem se še ne ve velik. Samo intervencija je bla pa huda. Ko da bi bila snajperja.

R0K ::

Jep. Nimajo snajperja sploh. Majo sam nekega čudnega očividca (po imenu, ki sm ga slisal je po mojem Američan).

Bo se dolgo trajal, da ga bodo dobil (ceprav sm 100% da ga nikoli ne bodo).

Thomas ::

Dej še enkrat preberi svoj post in začni gledat poročila po TV!

;)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi
1 2 3
4
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Airsoft kupovanje po internetu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
678326 (6729) Ovi
»

Operation flashpoint 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
655218 (3436) Dobrawc
»

Sedem najboljših potegavščin

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
295528 (3417) gzibret
»

Robotski stražar z orožjem (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
12912111 (8614) Pyr0Beast
»

Novi ostrostrelski napadi v ZDA (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
756981 (5813) Barakuda1

Več podobnih tem