» »

sniper strikes again!

sniper strikes again!

1
2
3 4 5

Lucifer Tanatos ::

clovek ni neuljiv, vsi ti umori mu vecajo ego, vedno bolj se pocuti pomembnega, vedno bolj drzne umore bo delu. Zato se bodo zacele pojavlati tudi napake dokler se mu enkrat ne bo zalomilo...

tipo ni noben car temvec en navaden papak, ki se ne more znajdt v svetu in se zato spravla na ostale in obracuna z njimi na najlazji in najstrahopetnejsi nacin(beri s pusko iz velike razdalje :)). Bednik pac...
Les yeux sans visage

Zgodovina sprememb…

Brane2 ::


tipo ni noben car temvec en navaden papak, ki se ne more znajdt v svetu in se zato spravla na ostale in obracuna z njimi na najlazji in najstrahopetnejsi nacin(beri s pusko iz velike razdalje :)). Bednik pac...


Mislim da govoriš napamet uradne fraze, ki si jih slišal drugje. Kaj ima to s strahopetnostjo ? Če bi blo to res, bi bli vsi snajperisti pi*de, ker pač streljajo skriti in z velike razdalje. :\ Mogoče pa SO...:D

Če bi se tip po drugi strani sprehajal po mestu s sekiro in moril ob ugodnih priložnostih ob osebnem kontaktu (>:D ), bi bil zaradi tega večji frajer ?

Lucifer Tanatos ::

lol ne glede na to s kerim orozjem bi su nedolzne moriti ne bi bil frajer ampak bedak, nej gre prot enmu profesionalnemu sniperju to igrco spilat, me zanima kok dolg casa bo zdrzu.
Jst ne uporablam fraz ampak golo dejstvo, clovek je kreten :D
Les yeux sans visage

Brane2 ::

Že, ampak tudi ostalih snajperistov ne veže prisega, da se lahko streljajo samo med sabo. Torej se vsaj občasno spravljajo na folk, ki nima ustrezne obrambe.

Iz tega sledi, da so vsi (ali vsaj večina) snajperistov kretenov...:)

Lucifer Tanatos ::

vsi poklicni sniperji SO vojaki, torej jih veze zakon, da se ne smejo spravljati na neoborozene civiliste. Pa tut na vojake lahko streljajo le v posebnih razmerah(vojne razmere, posebne operacije...).
Razne poklicne morilce dajem v isti kos kot unga kretena ki zdej sica naokol.
Les yeux sans visage

Brane2 ::


vsi poklicni sniperji SO vojaki, torej jih veze zakon, da se ne smejo spravljati na neoborozene civiliste.


Že, ampak sniper ki ima na muhi kakega ne-sniperista je po tem, kar si prej postal, v nepošteni prednosti , saj strelja "skrit in od daleč" na nekoga, ki niti ne ve za napad in ki se vsekakor ne more ustrezno branit. To pa je narava dela sniperjev, sploh vojaških. Tudi policijski sniperji streljajo na civiliste, verjetno od daleč in skriti.


Razne poklicne morilce dajem v isti kos kot unga kretena ki zdej sica naokol.


AMpak saj vsi vojaki so poklicni morilci-posredno ali neposredno.

Osnovna naloga policista je, da vzdržuje red in preprečuje kriminal. Osnovna naloga vojaka je, da ubije. S tem v skladu je oblikovano orožje tako za policijo kot za vojsko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

Lucifer Tanatos ::

Že, ampak sniper ki ima na muhi kakega ne-sniperista je po tem, kar si prej postal, v nepošteni prednosti , saj strelja "skrit in od daleč" na nekoga, ki niti ne ve za napad in ki se vsekakor ne more ustrezno branit. To pa je narava dela sniperjev, sploh vojaških. Tudi policijski sniperji streljajo na civiliste, verjetno od daleč in skriti.

Ja prednost ima, ampak v vojnem stanju ni pravil... Poleg je point tega da je skrit. Mislim da ce bi lavfun v pinki kostumu okol tarce nebi dost dosegel, razn ce ga hoce s smeho ubit;)
In ja lahko stelja na civiliste, ce so oborozeni in ogrozajo nedolzna zivljenja, niso pa to kr eni kavboji, ki vzamejo zakon v svoje roke. Prevec gledas ameriskih filmov, realnost ni taksna.

AMpak saj vsi vojaki so poklicni morilci-posredno ali neposredno.

Ja poklicni morilci, ki pa jih zavezuje zakon tako da ne morjo naokol lavfat in pobijat folk ki jim ni vsec. Mislil sem tiste "obrtnike", ki jih ta zakon ne veze oz., ki ga krsijo.

Osnovna naloga policista je, da vzdržuje red in preprečuje kriminal. Osnovna naloga vojaka je, da ubije. S tem v skladu je oblikovano orožje tako za policijo kot za vojsko.

Osnovna naloga vojaka je da brani domovino, za to ni vedno potrebno ubijati, velikokrat vendar ne vedno. OBA pa zavezuje oz. omejuje ZAKON, ki se ga MORATA drzat.
Kokrat ti morm se to povedat:D
Les yeux sans visage

the_unborn ::

tipo bi mogu zdej malo nehat, da se stvar dodobra poleze, nato pa spet vsake toliko casa koga podret:)

Lucifer Tanatos ::

tipo bo slej ko prej dobu dobro zasluzeno sibro v glavo, pa bo mir>:D
Les yeux sans visage

Thomas ::

Tebe Universe?

:\
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

MI_KO ::

Snajper (Ali SnajperKA) ni kreten! Kreten je oblika hujše umske prizadetosti, kar pa ta tip zagotovo ni! Drugače se ne bi tako spretno izmikal policiji.

Sploh pa ni nujno, da je tip poklicni snajperist - specialec, saj se v USA da naučit strelat z takšnim in podobnim orožjem skoraj vedno na t.i. shootingrange-ih.
Po moje je tip kaki radikalec, terorist ali pa samo sfrustriran američan, ki je malo preveč filme gledal ali pa quake špilal.

Sploh pa vas ne razumem pri bilokakem poveličevanju takih dejanj! Kako bi se vi počutili če bi nekdo po Ljubljani (ali Mariboru) več tednov klal okoli, vi pa bi lahko le doma sedeli in čakali!
Res je, da USA dela veliko bedarij, toda to je stvar politike ne pa 95kg-skega Johna Smitha, ki je šel na hamburger! Nikol pa ne pozabit, da Amerika ne dela samo slabih stvari, ampak se ji imamo tudi vsi veliko za zahvalit. Tega preprosto ne moremo privoščit nikomur!

Lucifer Tanatos ::

Thomas: lepse se nebi mogu izrazit :D
Ml_ko: prov umsko zdrav colovek ta mudel ni...
Drgace se pa strinjam stabo, da se taksnih dejanj ne sme povelicevati...
Les yeux sans visage

Binji ::

MI_KO: tocno
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Brane2 ::


Ja prednost ima, ampak v vojnem stanju ni pravil... Poleg je point tega da je skrit. Mislim da ce bi lavfun v pinki kostumu okol tarce nebi dost dosegel, razn ce ga hoce s smeho ubit


1. V vojnem stanju so pravila.

2. Že ves čas ti poskušam pokazat, da tako kot si ti predstavljaš stvari ali bolje rečeno, kot jih deklariraš, je vsak uspešen napad nepošten, ker napadalec napadenemu ni dal dobre priložnosti za obrambo.

Po tem, kar si navedel, padejo v isti koš fanatični sniper, policijski in vojaški sniperji in bolj ali manj cela policija ki išče tipa.


Ja poklicni morilci, ki pa jih zavezuje zakon tako da ne morjo naokol lavfat in pobijat folk ki jim ni vsec. Mislil sem tiste "obrtnike", ki jih ta zakon ne veze oz., ki ga krsijo.

Pri teh razpravah mi ni všeč, da ne odgovarjate/reagirate na moja vprašanja ampak na to kar bi radi, da bi vas vprašal. Ne leti samo nate, tudi na mnoge druge.

Sprašujem se o logičnosti tvojih meril, ker v isti koš mečejo folk ki se ti sicer zdi pozitiven in tistega, ki se ti zdi negativen.

Ti mi pa ne razlagaš, kje sem falil v svojem vprašanju ampak mi govoriš o tvojih pogledih na svet in moralo v njem. Te poglede sem lahko predvideval, zato niti nisem spraševal po njih, hotel sem dodatne argumente za to, da je pi*da vsak ki strelja skrit in od daleč na folk, ki ga te stvari načeloma ne zanimajo.


Osnovna naloga vojaka je da brani domovino, za to ni vedno potrebno ubijati, velikokrat vendar ne vedno.


Vojak mora biti vedno pripravljen na ubijanje. Ko obramba ne zahteva ubijanja, pač ne pokličeš vojaka ampak koga drugega.


OBA pa zavezuje oz. omejuje ZAKON, ki se ga MORATA drzat.
Kokrat ti morm se to povedat

Mogoče še parkrat, ker si vedno nasprotuješ. Ko bo zadosti različnih odgovorov na isto vprašanje, bom upošteval njihovo povprečje :D .

Resno. Prej si na primer rekelm, da v vojni ni zakonov. Zdaj praviš, da tudi vojaka zavezuje zakon in da ne more kar tko ubijat.
Ker je v stanju mira vojak načeloma (v znatnem obsegu) ne sme ubijati, nas zanima tu ubijanje v vojnem stanju, ker drugega pri vojaku načeloma ni.
Za to pa praviš, da ga sedaj pa urejajo zakoni...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

Thomas ::

Je tip nor ali ni, je hudoben ali je heroj ... niso pomembne reči. To so sami okraski.

Pravi problem je, kako ga ujet in zapret na podlagi tistega člena kazenskega zakonika, ki prepoveduje streljanje ljudi.

Kot je problem, kako narediti določen odsek ceste varnejši.

Čista tehnologija. ;)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

MI_KO ::

Prava beseda katero iščemo je - Psihopat! (mogoče tudi Fanatik)

Je pa tudi možnost, da je tip zelo dobro plačan za to oz. da je kakšen terorist, plačanec,...! (Interesov je veliko!)

Lucifer Tanatos ::

Brane 2:
2. Že ves čas ti poskušam pokazat, da tako kot si ti predstavljaš stvari ali bolje rečeno, kot jih deklariraš, je vsak uspešen napad nepošten, ker napadalec napadenemu ni dal dobre priložnosti za obrambo.

ja prvo pravilo vojske je da prides do njega in mu sporocis da ga nameravas cez pet minut streljat iz tiste sume en kilometer stran:\

Po tem, kar si navedel, padejo v isti koš fanatični sniper, policijski in vojaški sniperji in bolj ali manj cela policija ki išče tipa.

Ne ne padejo, to ti ze od samega zacetka poizkusam dopovedati samo tega NOCES ali pa NE MORES tega dojeti, sam se odloci kaj od tega.

Sprašujem se o logičnosti tvojih meril, ker v isti koš mečejo folk ki se ti sicer zdi pozitiven in tistega, ki se ti zdi negativen.

Jaz ne mecem v isti kos folka ki je pozitiven in folka ki je negativen. In nc se mi ne zdi kdo je pozitiven. VEM

Vojak mora biti vedno pripravljen na ubijanje. Ko obramba ne zahteva ubijanja, pač ne pokličeš vojaka ampak koga drugega.

NOPE Posljejo jih lahko tut v raznih kriticnih razmerah, lahko jih poslejo v primeru hudih poplav, da gradijo pregrade, tm kokr jst vem orozja niso potrebna, no ja ti gres lohka strelat na vodo sam dvomim da bo kej pomagal...

Mogoče še parkrat, ker si vedno nasprotuješ. Ko bo zadosti različnih odgovorov na isto vprašanje, bom upošteval njihovo povprečje .

S tem nisem mislil zakona, temvec pravil kako ubiti nasprotnika, se bom naslednjic bol jasno izrazil ker ti drugace to ocitno dela probleme.

Resno. Prej si na primer rekelm, da v vojni ni zakonov. Zdaj praviš, da tudi vojaka zavezuje zakon in da ne more kar tko ubijat.

Resno. Rekel sem da v vojni ni pravil, nanasala pa so se na nacin ubijanja...

Thomas:
Je tip nor ali ni, je hudoben ali je heroj ... niso pomembne reči. To so sami okraski.
Se strinjam, samo zame je clovek se vedno nor;)

Pravi problem je, kako ga ujet in zapret na podlagi tistega člena kazenskega zakonika, ki prepoveduje streljanje ljudi.

Na oborozene ljudi, ki strelajo na civiliste policistu ni prepovedano streljati. Zdej a ga sme ubiti ali ne ne vem, definitivno se ga da s pistolo tut samo onesposobit, ceprov ce streze po zivljenju civilistov se ga smatra kot terorista tko da ga lohka fentas...
Les yeux sans visage

the_unborn ::

thomas:
Mene ne, ker me ne bos vidu v zda spljoh ce mi placas.
Ce je pa tukaj pa vredu8-)
Sicer pa nisem tko mislo kokr si zastopu, s tem s mislu naj neha preden ga dobijo...
bah

Brane2 ::


ja prvo pravilo vojske je da prides do njega in mu sporocis da ga nameravas cez pet minut streljat iz tiste sume en kilometer stran


Po tem Sarkazmu domnevam, da se torej strinjaš da ni pi*da vsak ki strelja skrit in z velike razdalje na folk, ki se ne more ustrezno branit pred napadom ? :D

Brane2 ::


NOPE Posljejo jih lahko tut v raznih kriticnih razmerah, lahko jih poslejo v primeru hudih poplav, da gradijo pregrade, tm kokr jst vem orozja niso potrebna, no ja ti gres lohka strelat na vodo sam dvomim da bo kej pomagal...


Ampak to ni primarna naloga vojaka. Ne urijo jih za to,. Mogoče kje koga v kaki posebni enoti, ki naj bi se denimo ukvarjala s pontonskimi mostovi itd. a to ni primarna naloga vojske.

Lahko tud pošlejš vojake vzdrževat mir kam recimo v makedonijo. Tam se sicer v glavnem ne streljajo, ampak:

-takrat vzdržujejo mir ravno s svojim potencialom ubijanja. Kdorkoli bi hotel kršiti premirje, mora računati s tem. Torej je tam njihov ubojni potencial potreben in se tja ne da poslati samo diplomatov...

-tudi to ni ravno primarna naloga vojske, razen če gre za mirovne sile ZN...

Brane2 ::


S tem nisem mislil zakona, temvec pravil kako ubiti nasprotnika, se bom naslednjic bol jasno izrazil ker ti drugace to ocitno dela probleme.


Torej iz tega lahko sklepam, da pravil v vojni ni ?

Kaj so potem ženevske konvencije ?

Brane2 ::


Resno. Rekel sem da v vojni ni pravil, nanasala pa so se na nacin ubijanja...



Ženevske konvencije ? -:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

Lucifer Tanatos ::

Po tem Sarkazmu domnevam, da se torej strinjaš da ni pi*da vsak ki strelja skrit in z velike razdalje na folk, ki se ne more ustrezno branit pred napadom ?

Tega nisem nikoli trdil

Ampak to ni primarna naloga vojaka. Ne urijo jih za to,. Mogoče kje koga v kaki posebni enoti, ki naj bi se denimo ukvarjala s pontonskimi mostovi itd. a to ni primarna naloga vojske.

Urijo jih za samo obrambo v vojnem stanju, vendar vojaki vecino casa niso v tem stanju, torej njihovo osnovni namen ni to. Mogoce je to njihov osnovni oz. najlazji nacin kako varovati domovino, vendar to ni isto.

Torej iz tega lahko sklepam, da pravil v vojni ni ?
Kaj so potem ženevske konvencije ?


Pod nacin uboja sem mislil, to ali ga ubije s pistolo, nozem, granato, bojnim plinom al katerim koli drugim orozje... Zenevska konvencija ne na veduje nacinov uboja, sciti samo vojake, ki so se predali pred raznim brutalnim mucenjem oz. klanjem... tega jaz nisem mislil
Les yeux sans visage

jRk0 ::

Jaz samo vem, da tipa ujeli ne bodo se tak hitro, oz. ga sploh ne bodo. razen ce bo res zacel prevec ljudi naenkrat ubijat. isto ko gre za dnar, prvo govoris, da je nekje dovolj pol pa hoces vedno vec in vedno vec in postanes nor:)

Ampak ta clovek je ze "malo" premaknjen, kaj sele zdaj...

sicer pa ne bi mel nic proti, ce me zadene en tak v glavo. bi bil vsaj end of my miserable life.
You fuck up once, you loose two teeth.

Brane2 ::


Pod nacin uboja sem mislil, to ali ga ubije s pistolo, nozem, granato, bojnim plinom al katerim koli drugim orozje... Zenevska konvencija ne na veduje nacinov uboja, sciti samo vojake, ki so se predali pred raznim brutalnim mucenjem oz. klanjem... tega jaz nisem mislil


Mislim, da ni tako. Ženevska konvencija med drugim tudi prepoveduje orožja, ki bi povzročala povečane poškodbe na ljudeh brez pravega opravičila (dejanjskega efekta na bojišču)

Tako je recimo izpadla dum-dum municija, biološko orožje in še kaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

Lucifer Tanatos ::

no sniper sem ne spada, konec debate!
Les yeux sans visage

Double_J ::

Lucifer in Brane.

Vidva sta pa že malo tečna...
A mam pravico to rečt a ne smem?

Lucifer Tanatos ::

ej sam debatirava :D
A sm jst kriv ce me clovk ne zastop pa mu morm vse 3x razlozit...
Les yeux sans visage

Brane2 ::


Vidva sta pa že malo tečna...
A mam pravico to rečt a ne smem?


Valjda maš pravico. Sem upal, da se bo ta stvar zaključila s čemerkoli koristnim.
Ali bo tip uvidel, da naklada ali pa mi bo pokazal da nakladam jaz in se bom pač moral naučiti česa novega-če to lahko navedem kot opravičilo.
Ni se zgodilo ne eno ne drugo... :\
Kot je že nekdo reku, ta debata je končana-velja tudi zame...

smash ::

mogoce je pa sniper ameriski slovenc pa redno bere slo-tech forum in se mu zdi dobr, da ma eno bolj daljsih tem :) in jo misli se podaljsat, da bo presegla thomasovo singularnost..sam zato more se velik folka umret :D

MI_KO ::

Ja to bo! ................ Sigurno!:\

Pepe ::

Rečte kaj hočete, ampak jaz bi mel tipa v paintball ekipi.
Po mojem je dolgo treniral.

Lucifer Tanatos ::

pepe dej pejt v ZDA pa ga vpras ce se vam prdruz, pa probi ga dobit enkrat ko bo "na delu", ti bo se svoje strelske sposobnosti pokazu:\
Les yeux sans visage

Zgodovina sprememb…

MasTTer ::

Danes ni blo akcije.. upajmo da bo jutri kaj pokazal.. 8-) ..drugače pa kdo ve, kolk tednov že to dela ?? tenx

Thomas ::

Ja, tako naredi Pepe, kot ti je Luci nasvetoval!

Vi mate svoje pihalnike za paintball, on ma pa tud svojga ... pa pejte nekam v puščavo Nevade ali v New Mexico ... pa uživejte cel popoldan.

>:D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Thomas ::

p.s.

MasTTra vzemte s sabo!

:D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

MasTTer ::

bi kr šel ja... samo tja se mu nebi postavil za tarčo hehe :)

nando ::

noben se pa ne vpraša kaj je z družo narobe?
jaz mislim da bi mogla biti lekcija tega kaj
je z družbo narobe, in jaz mislim da marsikaj, posebej
s kapitalistično (ampak nisem komunist).
zato je v ameriki toliko serijskih morilcev

naprimer: v službi (ali kje drugje, na splošno)
te tako zajebavajo da razmišljaš ali bi sebe fental ali druge.
no če bi bil jaz na takem položaju bi raje druge
fental preden bi sebe ...
mislim da je tale v ameriki sigurno samomorilski.

antiUSA_taliban ::

Alah Akbar!

Morda pa so te žrtve samo "postranska škoda", kot bi
rekli na sedežu nata... Če je postranska škoda smrt več tisoč ljudi med napadom na Irak in Afganistan, potem jih teh 8 ali 9 ne more biti kaj drugega.

Morda ne strelja en sam ali pa je to kak vladni agent, ki hoče obrniti javno mnenje v prid Bushu. Na koncu bodo seveda zmagoslavno odkrili, da je član islamske skupine. Na Balijo nastavljajo Američani bombe. Zakaj torej ne bi še streljali na ljudi v Washingtonu?

Thomas ::

Vsakršni norci so ... eni strelajo ljudi na random, eni se nad tem naslajajo, eni si domišljajo da so talibani ...

Bogi reveži, v resnici.

;)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

MasTTer ::

V Ameriki je vsak človek svoboden in dela kaj hoče (če nekrši zakon).. oz naj bi tak blo, če pa ni tako, pač vzamejo ljudlje pravico v svoje roke in užgejo en quake v živo kot se dostikrat dogaja >:D
...drugače pa... amerikanci niso nič boljši ali slabši od iračanov.... oba naroda trdno stojita za svojim predsednikom, pa če še take norije dela (iračani se barem med sabo ne koljejo....rajši druge, heh).. ampak irak tud nevidi da ma njihov proklet predsednik tolk palač pa tak živi, drugi pa umirajo.. to je žalostno....zda bi pa kr napadli irak, pa vse teroriste pobili in še ene par 100.000 civilistov.. to je malenkost.. saj majo že izkušnje.... to razmišljanje ima 8 letni otrok ne pa en predsednik, hjao!
Zanima me pa, zakaj ravno zda zanima orožje za množično uničevanje ? Rusija, Nemčija in še dosti držav se manj bojijo kot zda in nepodpirajo napad na iraq, ker vejo da se to tak nedela....zakaj... mislim nonsense je to vseskup...
Ps.: zakaj se amerika spušča na nivo teroristov, le da tisto kaj oni počnejo je vse legalno ?
Nas ta tema nebi smela zanimati, ker nismo na nivoju predsednika.. in glavnih buč.. rajši gremo nekam žurirat in boli nas za 1x 8-)

Thomas ::

> (iračani se barem med sabo ne koljejo....rajši druge, heh)

Iračani so uspeli za vladavine Huseina ubiti več kot en milijon svojih.

> da ma njihov proklet predsednik tolk palač pa tak živi, drugi pa umirajo..

Resnici na ljubo povedano - tisto sploh niso predsedniške palače. To niso "kraljeve palače v Londonu" to so "Londoni". Kar se ozemeljske velikosti tiče. Najmanj ene 8 jih je.

> to razmišljanje ima 8 letni otrok ne pa en predsednik, hjao!

TO razmišljanje ma en povprečen Slovenec, ki itak malo ve o takih rečeh.

> rajši gremo nekam žurirat in boli nas za 1x

Pejte ja, tole vam ne gre dobro od rok.


:D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

MasTTer ::

Thomas.. nevem kdo ti je to rekel.. mogoče mamica, da so tiste palače od ljudi.. tisto so palače samo od Huseina in on dela kr če, ker ga glupi folk tudi podpira... samo če jim tak paše živet.. naj živijo... kakorkoli že.. jaz pravim da ti bluziš.. ti meni, da jaz bluzim.. tko da.. to in primerno obnašanje od tebe Thomas.. čeprav nevem kolk si star, to ti kaže ene 12 let heh. :)

Ps.: London greš ti z Irakom primerjati lool :D

Thomas ::

>> To niso "kraljeve palače v Londonu" to so "Londoni". Kar se ozemeljske velikosti tiče

> London greš ti z Irakom primerjati lool

Kar se ozemeljske velikosti tiče

> čeprav nevem kolk si star, to ti kaže ene 12 let

Mogoče. Ampak počutim se ene 2x inteligentnejšega od tebe. :D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Ziga Dolhar ::

Hmm.

Kaj se vsi spravljate ne ubogega sniperja? Nej ma vesele.

S prstom pokažimo na one, ki iz muhe delajo slona oz. se ne strinjajo z njegovimi dejanji. Sebičneži.

(Zgolj malo "drugačnih" misli... pa da ne bi kdo slučajno (preveč) resno vzel... lahko pa razmislite)

(Ne, ne, nimam kakšnih želja...)

MasTTer ::

[Brisano zaradi žaljenja. - moderator]

Ziggga ti maš pa prav ja.... naj dela kaj hoče, če ma veselje... zda je itaq razred zase... malo bi se mogli američani zamisliti nad sabo oz. svojim narodom.. samo so oni preveč ponosni.. tak je to :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sketch ()

Thomas ::

Ja no ... če ma on "pravico" streljati ljudi, se imajo ljudje tudi pravico zgražati nad tem, ga ujeti in zapreti in/ali ubiti.

Kar se bo upam zgodilo.

Metafizičen pojem "pravica" ne pomeni nič. Pravno so pa zadeve jasne.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Thomas ::

> To je najbolj bedna stvar kaj sem kdaj koli videl.. da gre en kopirat od drugega stavek, pa začne razlagati.

> Ziggga ti maš pa prav ja.... naj dela kaj hoče, če ma veselje...

Mislim, da je hudo s tabo. Jest naj ne bi smel kopirati tvojih stavkov (neumnih, do neba vpijoče neumnih sicer) in jih prikazovati kot bolane ... snajper pa "sme delati kar hoče, če ima veselje"?!

Low, very low ...

Any moderator around?

;)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

MasTTer ::

Hehe Thomas... ti se maš za extremno pametnega.. samo žal, žal.. nisi :))
To se pri nas res nedogaja (sniper pa to)... dogaja pa se pri nas, da se v družini koljejo.. teh primerov je pa tle pri nas kr precej,
Lp

Btw: Thomas.. Bush tud dela kaj mu je volja, če se pa kdo nestrinja, pa ga gremo zbombardirati!!.. zakaj bogi sniperist nebi smel.. premisli :\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MasTTer ()

Thomas ::

Vprašanje, če sem extremno pameten ali nisem - je povsem postransko.


Ti, če sodimo po tvojih doneskih tukaj, se zelo slabo spoznaš na tele teme. Milo rečeno.

Saj mogoče je, da sicer si čisto pameten - ampak tukaj nimaš niti osnov.

Zelo, zelo slabo se obneseš tule.

Jest samo nočem, da takele smeti od postov kot so tvoji pa še koga, postanejo nekakšen reprezentativni vzorec tegale foruma.

No more.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi
1
2
3 4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Airsoft kupovanje po internetu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
678403 (6806) Ovi
»

Operation flashpoint 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
655257 (3475) Dobrawc
»

Sedem najboljših potegavščin

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
295549 (3438) gzibret
»

Robotski stražar z orožjem (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
12912204 (8707) Pyr0Beast
»

Novi ostrostrelski napadi v ZDA (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
757033 (5865) Barakuda1

Več podobnih tem