» »

Airsoft kupovanje po internetu

Airsoft kupovanje po internetu

1
2
»

1Razzor1 ::

Za rezervne dele moram gledati prav za določen model npr. g36k, g36c,...?

krneki0001 ::

Razlika je samo v dolžini cevi in ogrodju ki ga drži proti koncu cevi - zaradi dolžine. Drugače zobniki in ostalo je enako pri vseh modelih.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

1Razzor1 ::

Zdaj zbiram med http://gunfire.pl/product-eng-115219331... in http://gunfire.pl/product-eng-115219960...
Seveda bi še nadgradil.

Katero bi vi izbrali, če bi bili na mojem mestu ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 1Razzor1 ()

Ovi ::

1Razzor1 je izjavil:

Zdaj zbiram med http://gunfire.pl/product-eng-115219331... in http://gunfire.pl/product-eng-115219960...
Seveda bi še nadgradil.

Katero bi vi izbrali, če bi bili na mojem mestu ?


Odvisno katero vlogo bi rad prevzel. Ta prva je kratka verzija, dobra za jurišno vlogo in pa seveda CQB, ta druga je mišljena kot neke vrste DMR, čeprav je potem SL9 boljša izbira. Daljnogled gor, upgrade na 500fps in SEMI :) Seveda se da tudi juriš igrati s ta drugo in tačke daš stran, če jih ne rabiš. Mene osebno so na sniperju samo motile. Bi-pod nasploh je v airsoftu neumnost pri lahkih replikah kot so G36, v tem primeru je samo ovira, razen če res dolgo misliš ležati na tleh je mogoče fajn ampak jaz tega nisem delal veliko ;)

Drugo je pri težkih replikah kot so M249 in naprej, tam je pa fajn met bi-pod da ne držiš 7kg ko čakaš :D

Karkoli od teh dveh boš vzel je dobra izbira, vzemi tisto, ki ti je bolj všeč. Ta druga ma prednost da ma baterijo v kopitu in spraviš večjo baterijo notri, ponavadi imajo G36 baterijo v prednjem delu v kopiščku, ki je pa zelo tesen. Več kot 9,6V mini ne gre noti razen če kupiš tisti večji kopišček.

Poldi112 ::

Lipo bi verjetno šla normalno.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

krneki0001 ::

Poldi112 je izjavil:

Lipo bi verjetno šla normalno.


Gre tista najmanjša, drugače je pa že kar problem.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

1Razzor1 ::

Jaz bi puško uporabljal za srednje in dolge razdalje in da ima prostora vsaj za 100 bb in da je natančna.
Katero mi priporočate ?

krneki0001 ::

 G36 sniper

G36 sniper

Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

VLCREAPER ::

Jaz si zdaj tudi ogledujem g36. Sem pa videl tudi M14 in me zanima, če je m14 dobra izbira. Kako je z gearboxom glede na to, da je v7 gearbox.

Zgodovina sprememb…

VLCREAPER ::

Kdo pozna CM052, prebral sem, da ima domet čez 60m in je narejena iz kar dobrih materialov. Ali se lahko primerja z g36 ?

Zgodovina sprememb…

radmannsdorf ::

ti boš zdej hotel vse možne primerjave pušk. na tem forumu nas je pa le par ki to poznamo, pa še to ne vseh.
vzel si čas in preglej, ker vidm da sploh ne veš kaj bi rad, z modela na model skačeš, potem pa še firme :)
youtube is your friend.

Poldi112 ::

Jaz bom spet ponovil - pusti domet in podobno statistiko. Pojdi na fight s kakšnim klubom in sprobaj puške. Na vsakem fightu boš dobil m4, g36 in še kakšno. To ti bo dale neprimerno več informacij kot slikce in opis na internetu. Ko sem jaz začel sem šel v dti. Za sixpack so mi dali opremo in sem se streljal eno nedeljo z njimi. Vmes pa še spraševal ljudi in preizkušal njihovo orožje. Precej ziher so ostali isto odprti - to ti je najboljši način, da dobiš nove člane. Tako da vse kar rabiš je izkoristiti to priložnost. Drugače boš skoraj ziher nezadovoljen z nakupom. Sploh z m14 :)
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

PecenkA ::

Ne vem od kje vsem ideja da je treba začetniku dati v roke G36, razen tega, da ima V3 gearbox. Poleg tega, da je grda, nisem opazil, da bi jo uporabljalo veliko ljudi. V bistvu imaš po mojem mnenju dve izbiri:
- če pališ na drvo kupi AK (isto V3 gearbox, moja Cyma AKM model CM048m je preživela v dveh letih 65 spopadov v vsakem vremenu skoraj brez vzdrževanja in z vsemi originalnimi deli)
- če si mahnjen na ameriška orožja potem kupi M4, ker je po klubih ponavadi največ opreme (predvsem nabojnikov) ravno za M4

Pojdi pogledat v bližnji klub. Iz kje si?

krneki0001 ::

PecenkA, oblika pušk ti je všečna ali ne. Meni osebno je G36 lepa puška, veliko lepša kot katerikoli derivat ameriške M4 ali derivat AK (to mi je sploh najgrša puška kar jih je možno).

Bolj gre zato, da z nakupom g36 nič ne fališ. Vsi zobniki so kovinski, kvaliteta standardne nepredelane puške je visoka in že v originalu je dovolj za konkretne fajte v vsakem vremenu.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

VLCREAPER ::

Preizkusil sem puške in najbolj mi je bila všeč aug, takoj za njo pa g36.
Zanima me, kdaj je najugodnejši čas za nakup oziroma kdaj imajo najvišje popuste(zima,poletje,...?).

radmannsdorf ::

na poljskem je skoz ugoden čas :) najbolj ugoden čas za nakup je, ko je denarnica najdebelejša :)

Zgodovina sprememb…

VLCREAPER ::

Si pa mislim kupiti http://gunfire.pl/product-eng-115220354.... Zanima me še, če kdo mogoče ve katere baterije pašejo v aug a3 razen tistih, ki so že omenjene v opisu.

Ovi ::

Pazi, če kupiš AUG in nameniš na veliki spopad z njim, boš težko našel mid-cape. High capi so na velikih spopadih prepovedani (tako je tudi prav). G36 za 100EUR s Polske+zastonj poštnina+da se da dobit pretvornik da uporabljaš navadne m4 nabojnike, ki jih je dobesedno na milijone... Boljšega bang for the buck kot je JG G36 NI! Iz škatle zdrži brez problema predelavo na 400fps s tem da menjaš samo vzmet.

V3 gearbox je dosti močnejši kot V2, preprosto zaradi boljšega dizajna. V2 gearbox rad poči. Kolegu je počila nova puška vzeta iz škatle po 2 strelih... Očitno ni imel sreče, se pa zgodi.

Imel sem 380EUR vredno G&G M4, 300fps iz škatle, kar je za hosto bilo premalo... Sem dal notri M120 vzmet da bi zlezel na vsaj 360-380... po enem rafalu mi je počil gearbox. :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ovi ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Airsoft (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15824861 (771) Okapi
»

Katero airsoft pištolo kupiti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5915737 (12022) krneki0001
»

Airsoft VSR sniper

Oddelek: Loža
91093 (714) Poldi112
»

Katero airsoft

Oddelek: Loža
364157 (3144) ru7
»

airsoft

Oddelek: Loža
272655 (1941) Kaktuspv

Več podobnih tem