» »

Overnet?

Overnet?

||_^_|| ::

Torej, je že kdo sprobal overnet? kakšne so izkušnje?

lp

Hux ::

Sem ja pac kot edonkey samo brez servera. AMpak takrat ko sem jaz probal je se blo precej novo z malo filsami. Sej nevem al bi reje edonkeja al overnet uporablal.

ahac ::

ja.. lepo se sesuje.. druzga pa nisem opazu... ;((

Gandalfar ::

imas .NET na sistemu?

Hux ::

Ja jaz mam 15 fileov v donkeju ze cela dva tedna nikam negre tak nekje v povprecju z 10kB/s vse skupaj dela in to enig 13GB. Maximum kaj sem psloh zasledil je blo 65kB/s ampak ne za prevec dugo.

smash ::

jest sm sprobu...
dobra stvar je v tem da ti ni treba iskat serverja, ker ga sam najde

slaba stvar je v tem , da je sele v razvoju ter da je program bolj bogi se...

zaenkrat ostajam primarno pri iMesh ter eMule, ceprou mi imesh najbolj leti (3,4 urce pa je film dol), pr eMule pa mors cakat par dni

LP

Hux ::

blah daj bejzi z tem iMeshom. Lih kaj sem ga sprobal in po instalaciji pustit ako svinjarijo za sabo da mi je kuj slabo ratalo in mojemu zascitnemu programu tudi. Sel je bruhat. Namrec na njihovi strani pise da je program cisti. Jau kaj oni pod tem razumejo nevem. Polk da instalira enh 4-5 nekih kurcevih programov brez da lahko kje izklopis se celi registry nafila z 25 prepoznanimi keyi in filsami. Fuj takoj sem dol zbrisal.

BTW. Moj rekord na Kazi je dozaj 176kB/s na Direct connectu pa 200kB/s+

smash ::

ja in? point? pa kaj ce instalira ene programe....vazn da mi snema filme z 10x hitrostjo vseh edonkeyev pa ostalih bednih programov k so kao ql (kao cisti)

||_^_|| ::

iMesha sm mel učasih pa je bil bl v klincu. Zdej pravite da je ql?

RedOS ::

Kaj pa z fake files pri iMesh-u? :D
http://redos.d2g.com

smash ::

jep..mas prou...velik problem so fake files...ker sem pa slisu da tega pri edonkeyu ni..sem valda zadevo su probat in ugotovu, da je tud tm..tko da je problem s fake filsi povsod...pac treba je dobit feeling in pol vcasih ze ves po obcutku kaj je fake in kaj ne


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co. (strani: 1 2 3 469 70 71 72 )

Oddelek: Omrežja in internet
3558422850 (6134) Freakylion
»

Kateri je poleg Kazaa 2.0 najboljsi?

Oddelek: Programska oprema
342530 (1804) cybermedo
»

kateri P2P

Oddelek: Omrežja in internet
71531 (1272) gumby
»

Dawnload avi-jev

Oddelek: Omrežja in internet
272586 (2094) Hux
»

Mreža v XP

Oddelek: Pomoč in nasveti
221297 (955) Paramedic

Več podobnih tem