» »

Kateri je poleg Kazaa 2.0 najboljsi?

Kateri je poleg Kazaa 2.0 najboljsi?

Yeznick ::

Torej to me zanima.

Yeznick

smash ::

imesh...kazaa sucks

globoko grlo ::

če te že zanima, kazaa 2.0 ni najboljši, sicer maš pa topic prav za te zadeve

R0K ::

Kazaa je zakon za mp3je.
Za vse drugo rula eMule (sem končno odkril moje optimalne nastavitve..tko da zdej leti)

jos69 ::

ROK : A lahko poveš svoje nastavitve za eMule in koliko ti zdaj leti ?

Zavo ::

Jaz imam Kabelski dostop...1Mb/128kb!

eMule V0.22A je zakon, saj mi vlece konstanto cez 100kb/s!

Cool stvar!

Kazaa sux!!!

cybermedo ::

Zavo!!! Mam popolnoma enak dostop do neta kot ti (predvidevam da Galileo plus F) in enak eMule, pa mi niti slu
ajno ne vlece, kot tebi... sicer je enkrat potegnilo kakih 90 kbs, sam je veselje trajalo kake pol ure, pol pa je speed spet padel, kljub temu, da je bilo 100+ sorceov. Daj prosim napisi svoje nastavitve, da bom probal. TNX LP

Predator ::

undefined ::

Kazaa Lite 2.0 mi še najbolje deluje. :)

BendeR ::

Ja se strinam z ledenim možom meni tudi Kazaa najboljše dela edino da jaz uporabljam kazaa lite 2.0 build 2 :D
:=)

Tiger ::

Kar pa se tiče iMesh-a, v življenju še nisem videl da bi kakšen program toliko svinjarije (spy-ware) inštaliral v sistem.

Potem pa loleki na svoji strani še hvalijo kot "no-spyware" !!!

Zavo ::

@Cybermedo

nisi mi povedal katere winse uporabljas!
Jaz imam XP Pro, saj le XP-ji prenesejo tudi 2500 povezav!

Se nekaj, UL nastavi na 16, DL pa na 128 in ne izklapljaj PC-ja, meni dela 24/7...

smash ::

tiger: ja in? če men potegne imesh dol film u 3 urah..pol si lohk tud mal svinjarije prvoščm

verjem mi, da sem sprobu že vse živo k downloadam dobesedno vedno kadar je rač. pržgan

res je da je edonkey pa emule hudo dobra stvar za filme..sam morš čakat par dni da pride dol..v muzki se lohk oba programa skrijeta

kazaa se pa lohk skrije pred vsemi..edin kazaalite je ql k ni spywarea..sam snema ti pa tolk počas da prej umreš

fora kazze pa emula je tudi v tem da ti za upload daje nekaksne ugodnosti pri downloadu..tega pri imeshu ni...zdej ce dosti uporabljas emule, se ti to izplača..če pa ne..potem pa je tak sistem bullshit ker si vedno zadnji v vrsti za dolvlečt

drgač pa mi je pr imeshu všeč to..da maš poleg file-a še nekaj informacij o resoluciji pa o bitratih kar pr emule pa edonkeyu ni...kazza to sicer ima...sam..

kaj čš..pač sm se navadu na imesh...

aja pa še tole....tole je tud negativni point za emule pa edonkey...ko laufam emule...mi je zasedenost procesorja 99%...tko da ne morm oz ful pocas mi dela internet...pr imeshu tega problema ni

no pa se sami odločte..jest vam sam povem moje dolgoletne izkušnje8-O

BadB0y ::

Meni kazaa dela tud max kolko mi linija zmore celi cas kaj premasam filme se pravi po 120kb/s . humm btw preko kere strani emule doda servere?

smash ::

badboy...to jest ne morm verjet kar ti pravš..men kazaa dobesedno stoji..

ful je čudn kako različnim uporabnikom različni programi delujejo različno hitro..bogsigavedi zakaj:\

BadB0y ::

:) zakaj? eni vejo "vemo" :)

BadB0y ::

No res je da se kdaj vstavi kaka stvar ko je ful redka ko jo ma zelo malo folka drugac pa saj ti pravim 120k

Simko ::

kazaa lite all the way! ;)

Zakaj ti dela pocasi smash? Ker si nisi prebral kaj je t o "participation level" ;) CE masz nizkega, ne bos skoraj pri nikomer prisel na vrsto za DL, ce pa mas visokega ba zadeva drsiiiii ;)
Meni konstantno (ampak res konstantno!) vlece z max linije ;)

smash ::

simko: neki me zanima o tem participation levelu...a se ohrani ce recimo upgradeam verzijo al pa ce nanovo instaliram..a je to shranjem kje u kasnem fajlu??

slisu sem celo za crack, ki ti navije participation level do fula...kako je kej s tem?

kolk casa rabis..da ti recimo zacne ful vlect?...par tednov, mescev?

zanima me tud..kolk procesorja vzame kazaa lite..

LP

BadB0y ::

5 min samo ti pada lahko pa nastavis da ti nonstop punega vzdrzuje . No kaj mi bo kdo povedal ki dobit servere za emule ?????

Zavo ::

Serveri za emule: www.saugstube.com, www.sharereactor.com....

Enostavno potegni server.met v emule folder pa je!

TylerDurden ::

JA, kje vidiš svoj participation level?
Let\'s make some soap ...

globoko grlo ::

folk, kok pa kej kazaa PL crack uporablate

pa a vam zadeva deluje

Xplicit ::

Ej SMASH - a je treba za iMesh met ksne tocnodolocene nastavitve, da ti tolk hitr dl-ja al dela na tak nacin k kazaa (sam hitrej) - k jest morm zamenat program - mam kazaa, sam mi filme po vec tednov dol dl-ja (no res da jeih ene 30 naenkrat :D sam vseen...)

smash ::

glede imesha....ni nobenih nastavitev za štimat...je pa tko...zdele mi recimo vlece od 80 do 100Kb/s.....dol pa vlecem 3 fajle...

včasih se zadeva dobesedno ustavi...in pol stoji neki tednov..lohk tud kaesc, dva.....ampak takrat gre tok hitr kt kaksna kazaa......zato pa folk pol trdi da to nikamor ne gre pa da je sht pa tko dalje

no vsake tolk cajta pa zadeva zalaufa tko kt treba..in gre tok hitr da dam pol u enem tednu vse filme dol pa še za nazaj...

lej..jest mam 3 programe za dol vlecet...imesh, emule pa direct connect

v 90% uporabljam imesh, v 9% emule kadar imesh ne dela oz ne najde....direct connect pa zlo redko kadar je treba kej specifičnega najdt

tist kar je odločilno pri izbiri kter program bom uporabu..je to zasedenost procesorja..pr emule mi internet explorer dobesedno stoji...pri imeshu pa sploh ni problemov glede hitrosti

res je da ma imesh neki spywareaa....sam boli mene spyware če mam film dol u 2 urah:\

smash ::

še neki sem pozabu dodat...

filmov bos ponavad vec najdu na emule kot na imeshu...tko da je tuki en minus za imesh....sam slej al prej pridejo tud na imesh..pol ga mas pa dol u 2 urah

odvisn je tud od kasnga userja dol vlecs...ce je kasn slovenc, je vseen al mas imesh, kazaa al pa emule...download bo letu...

Simko ::

smash
Kako je z ohranjanjem PL pri nadgradnji verzije ne vem...zdaj si ga lahko backupam, pa potem spet ven potegnem, ampak ne vem, če bom to lahko nardil z novejšo verzijo....ampak to sploh ni problem.Kot si sam ugotovil, obstajajo cheati, ki ti nabijejo PL. Sam sem si s cheatom pomagal, ker drugače sploh nisem prišel na vrsto pri nekaterih userjih, moj UL pa mi ne omogoča velikega PL.

>kolk casa rabis..da ti recimo zacne ful vlect?...par tednov, mescev?

S tem ne vem kaj misliš. Ko kazo lite zaženem, imam skupen DL ponavadi blizu maximuma.

smash ::

simko: zanimal me je kolk časa rabiš da si zvišaš PL do te mere, da ti dobr vleče

teac ::

Ta PL je en bull! Jaz mam ponavadi pl med 1-15, pa mi VEDNO vleče na full. Res pa je, da pri emule ne dosegam tak vlkih hitrosti (mogoče noče mula vlečt bol hitro, ker mi kazaa dela tolko bolj hitro). :D

pivmik ::

iMesh = KaZaA
oba sta na istem omrežju(FastTrack)

isto kot
eMule = eDonkey
tudi ta sta na istem omrežju
LP, Gregor GRE^

smash ::

picnik: eDonkeya so nehal delat, ker se eDonkeyeve nove verzije imenujejo od sedaj naprej eMule..zato lohk rečemo da delujeta programa po istem principu

iMesh pa je daleč od tega da bi bil Kazaa, čeprou sta na istem omrežju...samo bazo si delita, vse ostalo je različno

Gandalfar ::

wtf?

eDonkey niso nehal delat. eMule je open-source implementacija edonkey protokola. Avtor ni nehal z razvojem eDonkeya ampak ga je samo upocasnil medtem, ko razvija Overnet.

smash ::

hmmm ja no tko sm jest nekje prebrau..mogoce pa ni res...

prebrau sm pa tole: edonkey lahko primerjas z winamp2 medtem k emule predstavlja winamp3...

seveda podpora edonkeyu bo se neki casa..medtem ko bodo od zdej naprej razvijal emule..vsaj jest tko razumem...

kaj bo pa z overnetom pa se nben ne ve:D

Gandalfar ::

to sta dva NEODVISNA programa.. tretja implementacija je mldonkey ..

cybermedo ::

emm, jaz sicer iMesha se probal nisem, ampak vseeno iz cisto teoreticnega vidika: iMesh in Kazaa, pa se npr. Grokster in se kater klient uporabljajo isto omrezje. Resda so morda programi razlicni, vendar pa je kljucno dejstvo, da je na Fasttrack omrezju malo virov, predvsem iger in filmov, in jih ne bo cisto nic vec, neglede na to, kateri klient uporavljas. Definitivna prednost eDonkey (oz. eMula, Overneta, mlDonkeya..) je v tem, da je to omrezje dalec najbolj zalozeno (temu prosim ne ugovarjat, ker je to dejstvo) in dejansko najdes vse, kar ti srce pozeli. Druga prednost tega omrezja je Hash, torej EMSO vsake datoteke in s tem povezane strani z ED2k povezavami - to zagotavlja, da bodo filmi, ki jih potegnes dol 100% tisti, kakor pise da bodo, in v taki kvaliteti, kot pise, pa tudi pri igrah in programih so to lepo zaokrozeni paketi, kjer ti sigurno ne bo javljalo errorov, ker je vse pretestirano. Torej, sam za mp3je in krajse datoteke uporabljam Kazzo, ker res na krajsi rok hudo dobro izkoristi linijo, za vecje stvari pa eMule, ki sicer ni tako hiter, sam se na dolgi rok bolj izplaca (razen ce mislic cel cas sedet pred monitorjem in klikat "Find more sources"), saj meni pri 1 Mbit/128 Kbit brez problema dlja 3 filme na noc, poleg tega pa je to garantirane kakovosti, cesa pri Fasttrack omrezju ni mogoce zagotovit. Toliko z moje strani. LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co. (strani: 1 2 3 469 70 71 72 )

Oddelek: Omrežja in internet
3558422052 (5336) Freakylion

A mi kdo pove kje se zdaj dobi mp3

Oddelek: Loža
71243 (1172) blabla
»

Ali kdo uporablja iMESH?

Oddelek: Programska oprema
131912 (1650) pivmik
»

Kateri P2P vam najbolj vleče?

Oddelek: Omrežja in internet
222026 (1409) Fury
»

Kazza in podobno

Oddelek: Programska oprema
131382 (1131) Voyager

Več podobnih tem