» »

Dawnload avi-jev

Dawnload avi-jev

plavko61 ::

Mam kabel 128k kks online in še tega nemorem izkoristit. Dol vlačim z 2k.
Programe na http://www.zeropaid.com za sheranje že imam skozi( edonkey mi res najde vse, kje je hitrost?????????!!?????? server liste že imam v malem prstu)

Paramedic ::

Ne bom propagiral, samo za hec probi iMesh al pa Kazaa Lite, da boš vidu kaka je hitrost. Sej eDonkey vsem čudno dela :\
End transmission.

Hux ::

meni zaj celo Donkej z 44.9kb/s dela.
Hm 128 kabl mas torej tisti start paket za 5 jurjev. Sem mislo tudi to prvo nabavit pa nisem upal ker kabel je pac kabel in ta kabelski provider tu je tak ze cist svoh lol.

Paramedic ::

OK, pol pa naj men en pove v čem je fora tega osla. Js sm normalno DLjal program, pa ko se konekta čez ene pol ure :O, pa dam poiskat neki, pa grem s tistim na čakanje, al pa tega sploh ni. Torej je en teh kompliciranih programov, ko moreš preden kej DLjaš, DLjat še seznam serverjev, al kako? Z drugimi ni teh blemov, pa prav tako mi (če izberem več datotek hkrati) DLja hitro, kake 150kB/s (ne kb/s;))(se morm spet mal pohvalit - ne bo dolgo trajalo tko).
End transmission.

Hux ::

150kB/s? kaj te mas to? btw. ja servere si updejtaj kr na donkejevi domaci strani najdes link v desnem kotu pol pa das tam v programu always connected in poisces nekaj ter zacne downloadat. Jaz sem ze dosti spilov potegno dol vsaj 50CDjev in to preko ISDNa. Aja kaka je razlika med kB/s in kb/s?

cyber ::

Donkey dela s polno paro, men skozi vlači od 50-60 kb/s mam pa kabel prek KKS in sem zelo zadovoljen z njim 512/128
Z oslom moraš imet potrplljenje in menim da ni boljšega programa za dl najnovejših filmov le direct connect se mu je malo približal, ampak najprej so filmi še vedno na oslu šele potem na directu mislim samo najnovejše. Ostali kot so kazaa, bearshare, winmx, Xolox
jima ne sežejo do kolen.

Binji ::

cyber: imas kasn dober naslov serverja al je kukr se ti na ksnga poveze?
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

zile ::

READ THE FUCKING MANUAL >:D. Lepo piše, BE PATIENT, pa še kakšne malenkosti.

Hux ::

kaj pa je direct connect? Kaaza in WinMx blah tega nearam sploh ne.

Paramedic ::

Do sedaj (en tedn) sem uporabljal iMesh in Kazaa, pa mam skor vse ta nove filme že.
Zdejle vlečem skupno ene 200kB/s (Kazaa+iMesh)>:D
Razlika med kB[kilobajt] in kb[kilobit] je, da je 1B=8b.
Torej ADSL ma 512kb/s, oz. 64kB/s. Js mam pa 200kB/s oz. 1600kb/s.
Kako to, ne bom podrobno razlagu, je pa tko nekak, da mam bandwidth cele domene, ki uporablja net, samo zase.
Če ker ne verjame:
http://users.volja.net/miklavzina/uploa...
http://users.volja.net/miklavzina/downl...
End transmission.

Zgodovina sprememb…

cyber ::

Kar se tiče serverjev najprej vedno klknem naenkrat na ene par serverjev skonekta se mi itak v roku enih pet minut na enega od njih, gledam pač da ima od 800 userjev naprej.
Nastavitve imam pa naslednje ker uporabljam Win me imam dl nastavljen na 0, upload 10, maximum connections 500, always connected izklopljen, save corrupted files pravtako., ter verbose .
Bota ne uporabljam.
Če pa hočeš dober server je pa to Silent Bob
IP 194.97.40.162

Hux ::

hehe to pa je dober trik. Niti na idejo mi ni prislo da lahko mas celo tako kombinacijo 0 in 10. So dnevi kot danes recimo ko mam medsebojno razmerje med sendom in getom.
1:1. Vcerej sem mel 1:2 1Gb:2Gb

l33t ::

Pa ima Direct Connect kaj spywarea v sebi?

blabla ::

l33t: za NeoModus DC ne vem, DC++ pa zagotovo nima spywara http://sourceforge.net/projects/dcplusp...

Paramedic ::

Blabla: a to deluje z istim omrežjem, tko ko Kazaa Lite in Kazaa?

blabla ::

Paramedic: Ne, to je svoje omrežje. Nekakšen "upgrade" irca. Iskanje datotek, resume downloada, ...

RedOS ::

Kje dobiš za Direct Connect najboljše hube?

l33t ::

blabla:
Imam DC++ namescen, zdaj pa ko se konektam gor me takoj vrze dol.
Kaj ke treba narediti???

blabla ::

Slaba stran DCja je, da moraš imeti sharano določeno količino podatkov, da te spustijo na hub. Pri listingu hubov ti ponavadi v opisu piše koliko moraš sharati.
Jaz sem imel ponavadi več kot 10GB in to je dovolj za večino serverjev. So pa tudi taki, ki zahtevajo po 40GB in več.

OldSkul ::

Ma nimamo vsi 80 ali 120 Gb diskov?!?!?

p4 ::

a lahko poveste najbolse hube na dc?!tiste kateri imajo najvec userjev
TNX

||_^_|| ::

obstaja tut slo hub: jure.kick-ass.org

blabla ::

Ni nekih najboljših hubov. Posortiraj po osebah na hubu in pojdi po vrsti. Če se ti connecta in je gor toliko uporabnikov, kot je pisalo (nekateri hubi ponaredijo število uporabnikov), ga dodaj u favourites. Pri DC++ si tako najdi ene par dobrih hubov, na katerih ti ne težijo in si lahko naenkrat gor.
In to je to

teac ::

Kako pa je kaj s prenosi pri DC++, ker meni dela bolj tak...z okoli 30-40k, na drugi strani pa mi z kazaa dol vleče 50-60+ k ???

plavko61 ::

A je možen razlog za slab prenos, ker imam IP preko ARNESA? KEr kljub temu da imam 128k, bi mi prenosi morali teči z več kot 2-4k.Saj veste tak prenos ni šala (700MB v 38urah).....
lp
:D

plavko61 ::

ok, zdaj sem že probal zraven edonkey, iMash pa oboje mam prenose 1-4 kB/s , popizdo bom....KAzaaLite WinMX mam malo višje ampak ne 16kB(128 linija).Mislim da bom rač. prestavo v klet pa naj laufa celo leto.....

teac ::

Saj meni se tudi preno pri donkeyu ne dvigne nikamor..ena izjema je bilo samo enih 20min, ko mi je laufalo z 25k :( to pa je tudi vse. Drugače gre z od 2-6k. Pa ga mam prižganega že 3dni skup, pa sem še vedno vseposod na "queue". Jaz bom tudi popizdo...;(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: teac ()

Hux ::

Zaj mi donkej laufa celi cajt od 58-61kB/s v 3 ure pa nekaj je 752MB doli.

Btw na 128kbps nebos vido visjih hitrosti kot 15.1 maximalno na normalnih serverih ne na teh warez shitu. Tukaj lahko idealno zasledis okol 14 in manj.

To je cist odvisno od stevila surcejev. Jaz jih mam preko 5000 za to stvar zaj. Ce je malo surcejev je sansa minimalna ampak so se vedno osebejki ki majo 2000kB/s uploada tak da ce na takega naletis je cist dovol za maximalni prenos.

Moras pa biti absolutno povezan na en server drugace sploh surcejev ne dobis ali pa ce jih ze zelo malo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co. (strani: 1 2 3 469 70 71 72 )

Oddelek: Omrežja in internet
3558422431 (5715) Freakylion
»

Kateri je poleg Kazaa 2.0 najboljsi?

Oddelek: Programska oprema
342498 (1772) cybermedo
»

Overnet?

Oddelek: Omrežja in internet
101270 (747) smash
»

Kateri P2P vam najbolj vleče?

Oddelek: Omrežja in internet
222034 (1417) Fury
»

Kazza in podobno

Oddelek: Programska oprema
131385 (1134) Voyager

Več podobnih tem