» »

Kateri paket za zamenjavo džabesta???

Kateri paket za zamenjavo džabesta???

_koki_ ::

Kot je v temi omenjeno iščem najugodnejši naročniški paket s katerim bi zamenjal džabest pred podražitvijo.
Ker nisem edini ki razmišlja o menjavi in pogleduje h konkurenci me zanima če je kdo že naredil obsežno primerjavo paketov ter kdo je sedaj najugodnejši ker mobitel to definitivno ni več in se bo pač treba prestavit!!!

Jebac18 ::

malo poglej ane če si pa tok len da se ti ne da upisat u google nwem recimo simobil al pa tusmobil pol ti pa nimam kaj pomagat ...uglavnm ne podpiram lenobe...

zee ::

zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

_koki_ ::

zee je izjavil:

Poglej tu.

Najlepša hvala za konkreten odgovor...

Me pa zanima ena stvar od kakega uporabnika paketa TUŠMOBIL VESOLJE, ki ima primerljiv paket kot je bil džabest, 25% popust pri naročnini lahko izkoristiš samo v primeru če ne vzameš aparata ter se vežeš za 24 mesecev in s splošnih pogojih imajo prav tako možnost tarife spremenit kadarkoli???

glistovje ::

ma kamorkoli boš šel te bodo nategnili, brez skrbi.

najcenejši je domofon. tam je stalna pogodba in tam ni možno dvigovat cen.

tado6 ::

_koki_ je izjavil:

zee je izjavil:

Poglej tu.

Najlepša hvala za konkreten odgovor...

Me pa zanima ena stvar od kakega uporabnika paketa TUŠMOBIL VESOLJE, ki ima primerljiv paket kot je bil džabest, 25% popust pri naročnini lahko izkoristiš samo v primeru če ne vzameš aparata ter se vežeš za 24 mesecev in s splošnih pogojih imajo prav tako možnost tarife spremenit kadarkoli???

Imaš izbiro: če že imaš mobilnik in ne potrebuješ novega, lahko koristiš 25 procentni popust. Takoj ko se boš odločil za nov telefon, ga brez težav dobiš in ti dajo nov aneks. Je pa ta paket eden izmed najboljših na TM, le paziti moraš saj je fino biti na TM omrežju-pokritost: http://tusmobil.si/index.php?option=com...
Če boš potreboval kupon za brezplačno priključnino, mi piši.
LP

TARIFE-SI ::

Tado, imam par vprašanj na temo 25% popusta. Sem jih sicer vprašal že v klicnem centru Tušmobila ™, pa so bili malo zmedeni kaj hočem. Torej, kaj se zgodi, če predčasno 1. prekinem vezavo s popustom oz. 2. se naknadno želim vezati s telefonom ali migriram na drug paket (z višjo ali nižjo mesečno naročnino)?

1. Pri prekinitvi sem dobil odgovor, da se obračuna kazen, a za naprej - t.j. če se danes vežem in čez 4 mesece prekinem, bom plačal kazen (24-4)*znesek popusta, ne pa v višini ugodnosti, ki sem jo dobil (t.j. 4*znesek popusta). To pomeni, da v primeru prekinitve v roku prvega leta plačaš več, kot si dejansko prejel.
2. Pri vezavi s telefonom oz. migracijo so bili pa malo zmedeni. Če sem prav razumel, naj bi ravno tako moral najprej plačati kazen v smislu točke 1. nato pa skleniti vezavo na novo, pod novimi pogoji. Nekako bi zastopil, če vzameš telefon, ampak pri migraciji paketa mi je pa čudno.

Veš ti kaj več, kako je točno s to zadevo?

mih3lic ::

Glede na vprašanje teme, bi ti priporočal paket od Simobila in sicer ORTO U NULO. Je super zadeva, tudi ugodni klici ob morebitni prekoračitvi brezplačnih minut!! (0,10eu/60sec)

mihec87 ::

Kolikor je bilo dozdaj je precej uporabnikov ki so na tuš-mobilu nezadovoljnih,vsaj tiste ko jih poznam pa še kak od kolega tudi..

Dr_M ::

Zse sem izracunal, da je Dzabest se vedno zelo ugoden, cenejsi je samo tus 15 (prisel bi me 18), dzabest 23€ (pravzaprav bo eno leto 21€), orto u nulo 23€, ostalo pa ni omembe vredno.
Ceprav sta dzabest in orto u nulo cenovno (skoraj) enaka, je uporabniska izkusnja pri mobitelu neprimerno boljsa.

Evo ugotovil sem eno napako pri izracunu, pri orto u nulo ni stelo se 5EUR za klice v druga omrezja.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

Yaqwsx ::

kak si pa pol priso na 23EUR brez 5EUR za mobilna omrezja?

Dr_M ::

Aja, sem se zmotil ja.
5EUR za pogovore + 8EUR za prenos podatkov. My bad.
Torej, cenovno popolnoma enako.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nerazumljive (oz. sumljive? )ponudbe telefonskih operaterjev

Oddelek: Mobilne tehnologije
252896 (1710) ivanuscha
»

Simobil podražil naročniške pakete (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
534145877 (125378) Lonsarg
»

Katera naročnina se najbolj splača?

Oddelek: Mobilne tehnologije
172239 (1704) Jebac18
»

Džabest od jutri 19€ in samo 100MB vključenega prenosa (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
674218966 (186426) šernk
»

Mobitel bo podražil in spremenil naročniške pakete (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
22461046 (53173) nekikr

Več podobnih tem