» »

lowid pri edonkeyu

lowid pri edonkeyu

nintakiu ::

Kaj za vraga naj naredim,da odpravim lowid?Sem probo že porte spreminjat,izključit zap;kaj je narobe?;((

globoko grlo ::

kok fajlow sheraš?

lahko da siol kj prčka, počak da bo adsl upgrejdal (predpostavljam da maš adsl:D , če ne je itak brezveze>:D )

jest sm ga mel eneparkrat 4mestno cifro, drgač pa vedno v biljonih, mam pa XPje, ZAP, avg antivirus, pa kr še dela vse skup

probej se skonektak na kkšn server s 1000+ userji, če bo ratal, lahko greš pa na SR foeum in tm bereš kaj ti je narediti

nintakiu ::

shaream 200 fajlov,nimam adsl ampak kabel,pa vedno mi napiše port 4662 is not reachable.

SubOrbit ::

a tole si pogledal?

nintakiu ::

Ma vse sem pregledal,sem opazo da je fora v nizkem id-ju,samo ne vem kako ga naj povečam.;(

pivmik ::

Spremeni port za edonkey na 80, tole napiši v ukazno okno edonkeya:
port 80
[stisni enter]

Nato izklopi eDonkey ter ga ponovno zaženi.
Moralo bi pomagat...
LP, Gregor GRE^

nintakiu ::

Končno mi dela,iz internet connection firewall sem odmaknil kljukico in zdaj dela s polno paro.
:P
Hvala za vaš trud.

teac ::

Meni pa zadnje dni donkey vleče dol obupno počasi.Do zdaj mi je vedno vlekel na polno, zdaj pa naenkrat tam spodaj, ko kaže trenutno hitrost in max. hitrost (npr. 33.2 (35) ). Tam imam zdaj max. 3 (5)..če imam srečo?! :(

btw..a je kdo že sprobal overnet?

zzzz ::

Meni tudi zadnja dva dneva nikamor ne gre. Tak kot je že en zgoraj napisal...tam spodaj, ko piše trenutna hitrost in največje možna hitrost v tem trenutku (v oklepaju), mam jaz tudi ful malo (od česa je sploh odvisna tista cifra v oklepaju za download, ne za upload), pa čeprav ima ta fajl dosti folka!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zzzz ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co. (strani: 1 2 3 469 70 71 72 )

Oddelek: Omrežja in internet
3558424187 (7471) Freakylion
»

edonkey speed

Oddelek: Omrežja in internet
191858 (1348) globoko grlo
»

Optimalne nastavitve za eDonkey (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
524944 (3470) Mr.B
»

Trenutno se nekaj trudim z Edonky2000

Oddelek: Omrežja in internet
161685 (1321) pivmik
»

eDonkey2000-problem

Oddelek: Omrežja in internet
461744 (1107) Santa

Več podobnih tem