» »

Trenutno se nekaj trudim z Edonky2000

Trenutno se nekaj trudim z Edonky2000

plavko61 ::

ČE ma gdo kaj nasvetov, kaj naj naredim da se mi bodo serverji konektali, naj kar sporoči. Sem hvaležen za nasvete....

PaJo ::

Vse kar rabis je potrplenje, pusti zadevo kakih 15 minut pa bos videl da bos prisel na en server, zagotovo:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

the_unborn ::

in na serverju bo 200 juzerjev in 15.000 fajlov:D

Balandeque ::

Pssst. Js pa nikjer ne zvem, kaj pomeni kljukitza "verbose" v oslovih options? Sicer bom pa tam downloadal sliko lubadarja za nečaka, za šolo, če bi se kdo zanimal..>:D
Involvement and commitment is like an eggs-and-ham:
the chicken was involved - the pig was committed.

Simulacrum ::

Ako želis, da se ti Wosu konekta takoj ko ga zaženes, obišči forum na eDonkey-evi strani (veliko uporabnega programja) ali skoči na tale link ter downloadaj ocbMaurice autoupdater (prvi povezava). Zdaj pa po tockah ;)
1. Datoteke odzipaj v direktorij kjer imas inst. eDonkey. Ko te vprasa ali zelis povoziti obstojece datoteke izberi "yes".
2. Zaženi datoteko update.bat.
3. Wosla zaženi z datoteko gdonkey.bat (prej gdonkey.exe). Uzivaj v dolvleki. ;>
Ce si se uspesno prebil do konca bi se ti moral Wosu vedno, ko ga bos zagnal z datoteko gdonkey.bat, najprej povezati na ocbMaurice-v (ali pa kateri drugi) server kjer pobere najnovejso listo serverjev. Za tem pa bi se ti moral Wosu normalno zagnati ter se še v isti minuti povezati na server. Priporočam ti, da si spremenis cilj eDonkey-eve bljižnice: start->programs->eDonkey2000->eDonkey2000.bat (prej eDonkey2000.exe).
Tako...upam, da sem bil dovolj jasen.
:P
LP
Riplix

_Mortal_ ::

Uporabljam KaZaA in Edonkey in moram rečt Kaza ga pri prenosih oz. DL posekaa tok da ni res. Pa še ne čakaš 15-30min da ti se konekta
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

webcreator ::

_mortal_: Bulshit ... Men kazza nikol ne vleče več kot 40 kilo ... donkey pa mi večinoma nad 30k, novejše "zanimive" fajle pa mi vleče s polno močjo (60k). Donkey je zakon ...
To all the virgins: "Thanks for nothing!"

_Mortal_ ::

Doneky: največ mi je dozdej vlekel 18Kb (uporabljam par dni)

KaZaA: Povprečje 50-60Kb
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Vanich ::

Pizda, folk kva se jebete z eDonkeyam (čeprav ima, roko na srce še največ fajlov), iMesh je okno v svet za vse ostale !

tejo ::

Jest mam EDonkeyBot Lite, ki ob zagonu avtomatsko updejta serverje, poveže se mi zmeraj v minuti al pa dveh, vleče pa podnevi nekje do 20 kb/s, zvečer in ponoči pa vedno več od 40 kb/s.

l33t ::

Jaz pa uporabljam eDonkey 2000, KazaaLite, iMesh, WinMX in na nobenem nimam nikoli DL pod 40 KB/s, res pa je da je vsaki od teh programov dober za eno stvar, npr: Kazaa za mp3, krajše programe (do 200 MB); eDonkey za filme, velike programe,...

||_^_|| ::

jst pa uporablam eDONKEY bot v 1.21 poleg donkeya in seka!

Polde ::

a ga a ne
Ni da ni!!!

JohnyB ::

Hja jest tud uporablam eDonkey ker res vse najde. Uporablam ga pa v navezi z sharereactorjem kjer lepo klikneš na link in ti eDonkey začne dll!

Glede pošasnosti je men vseen sam da najde un k rabm in da dobim pol zadevo dol!

Apple iMac

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JohnyB ()

_Mortal_ ::

jz sm komi pred 2 dnevi zvedu za reactor
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

webcreator ::

zram maš še filenexus.com pa atlasian.com ...
To all the virgins: "Thanks for nothing!"

pivmik ::

(1) eDonkeyBoti in podobne smeti so za u smeti

2.) Ko inšaliraš eDonkey prva stvar ki narediš je da izbrišeš VSE strežnike in seznama(poglej spodja zakaj)

3.) Uni ki bemtite eDonkey(oz njegovo hitrost), najprej obiščite ShareReactor, FleNexus, NiXeD-HQ, BlackSounds ter ostale podobne strani, pa se vam bo odprli čisto nov svet poln vseh filmov iger in prenosov nad 50KB/s.
KaZaA je uporabna za kakšne posamezne MP3je in krajše videe, sej drugače je tudi v redu samo filmi so slabe kvalitete, ....

-----------------------
PaJo: to kar si ti izjavil je neumnost, no offense ;)

_________________

Navodila za connectanje na (dobre) eDonkey Serverje:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

1. Izbriši VSE strežnike iz tvoje serverliste v edonkeyu(označi z miško, nato z desnim miškinim gumbom klikni na na izbor in stisni Delete)

2. Obišči to stran:
- http://www.thedonkeynetwork.com (klikni na "serverlist", nato pa "default")

3. Na zgornji strani dodaj(klikni na njih) serverje(klikni na IP od strežnika, NE NA IME), ki imajo več kot 1001 uporabnikov.

4. Sedaj, ko imaš najboljše eDonkey serverje, jih označi vse in nastavi na Preference High(desnik gumb miške, Set Preference -> High)

5.In končno se poveži na enega od strežnikov.

6. Ko se ti bo povezalo na en server ti bo avtomatsko dodalo nove serverje, ki so ponavadi vsi slabi, nedelujoči serverji. Sedaj samo razvrsti serverlisto po Preference in označi vse serverje, ki niso Peference High ter jih izbriši. Če pa slučajno je med novo dodanimi serverji kakšen, ki ima več kot 1001 uporabnikov pa ga ne izbrisat in mu nastavi preference na High.

7. Za igre, filme, programe in vse ostalo priporočam strani kot ShareReactor, FileNexus, NiXeD-HQ, BlackSounds in podobne strani (ne preveč uporabljat search) ter eDonkeyForume.

X.Če želiš downloadat samo animeje , se samo poveži na AnimeReactorjev server:
IP: 62.242.53.235 PORT: 80
ali na Manyangs Anime server:
IP: 131.174.122.245 PORT: 7777

(SG-1. Za server za StrganeGate SG-1 pa obstaja prav poseben server shitrimi DownLoad hitrostmi.)
LP, Gregor GRE^


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri je poleg Kazaa 2.0 najboljsi?

Oddelek: Programska oprema
342516 (1790) cybermedo
»

kateri P2P

Oddelek: Omrežja in internet
71528 (1269) gumby
»

Kateri P2P vam najbolj vleče?

Oddelek: Omrežja in internet
222046 (1429) Fury
»

AudioGalaxy SMRK!SMRK!

Oddelek: Omrežja in internet
151891 (1252) XShaeboX
»

KAAZA SPEED

Oddelek: Omrežja in internet
211832 (1429) Vanich

Več podobnih tem