» »

Microsoft Office XP error

Microsoft Office XP error

Lejj ::

A kdo ve kako se posname Office XP Service Pack 1 v WinXP? Ko zaženem SP1, približno na polovici javi naslednjo napako:

"Microsoft Office XP Professional with FrontPage

Error 1328. Error applying patch to file
D:\Config.Msi\PT2A.tmp. It has probably been updated
by other means, and can no longer be modified by this
patch. For more information contact your patch
vendor."

Datoteka, ki jo ne more posodobiti je vedno druga (PT3B...). In Office XP SP1 nisem (uspešno) posnel.

Dusko ::

KAj si mogoče že posnel na win xp win xp sp1?
Mislim ker jaz vem da ko sn mel brez sp1 sn lahko brez problema updatal win xp plus paket. Zdaj ko sn pa naložo na win xp sp1 pa pol ponovno win xp plus pa pol hoto updatal win xp plus mi je javlo podobno napako. Tak ,da nevem mogče je to finta v tem ,da je datoteko spremenil sp1 in zdaj en dovoli updata office xp.

ToniT ::

Win XP sp1 vsaj pri meni ni delal problemov.
Sem pa imel en drug problem. Ko sem potegnil office xp sp1 kompleten na svoj računalnik, mi ga ni hotelo inštalirati - javilo je napako. Ko pa sem ga inštaliral preko update (direktno z MS), pa je šlo brez problema.

AngelOfDeath ::

ToniT kaj si ga vlačil z kakim posebnim programo ali direktno z ie ?

Dusko ::

AngelOfDeath:
Mislim ti pa vedno misliš da so napake v tem ker folk uporablja download accelator.Ali pa kako podobno zadevo.
Ker meni si to tudi napisal ko sn mel težave ko mi ni uspelo namestit win xp sp1 ampak je bila napaka v napačnem naslovu oziroma pač datoteka je mela napako.Ker pol sn zbral druge serverje in mirrorje in mi je pol brez problema delalo. (Prvič sn zgleda mel en napačen server in pol ker pač preveri kje je najboljša povezava pol je enkrta vleklo dol z enega servera drugič z drugega in je prišlo do napake.)ZAto pač maš recimo samo microsoftove linke in ne od kakih warez strani.Pa je stvar rešena.
Obakrat sn pa uporabljal download accelerator.Tako,da napake niso v download manegrjih ampak v linkih kjer si zadevo dol vlačiš.

Drugače gre office xp sp1 tudi brez problema namestit tudi če je download s manegerjem.

JAz sn omenil težavo ,ki sem jo opazil ko sn si na win xp +sp1 ponovno namestil plus paket za win xp.Namestitev s cd-ja je delovala brezhibno ampak sn na domači strani pluis paketa našel en update in ko sn ga hotel namestit mi je nekje na polovici javlo isto sporočilo kot roostu. In pač predvidevam da ko sn posnel sp1 je spremenil kake datoteke ki jih pol update ni prepoznal.Ker vem da sn predno sn mel sp1 gor že mel ta plus paket nekaj časa na računalniku in je že takrat obstajal ta update in takrat sn ga lahko brez problemov namestil.
Zato pač predvidevam. Da je win xp sp1 kaj spremenil in pol povzročil napako.

Samo jaz roostu priporočam da še enkrat sname z neta ta office sp1 in bo pol verjetno delovalo.

Lejj ::

Jaz prej nisem posnel nič (ne WinXP SP1, ne OfficeXP SP1, sm pa posnel nekaj WinXP updatov preko Windows Update).

Lejj ::

Aja, še to. File, ki jih setup ne more updatat, ustvari Office XP SP1 (začasne datoteke, kot če updataš preko Windows Update).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows XP Service Pack 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
9614482 (8449) solatko
»

Windows XP SP2 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Operacijski sistemi
49246184 (19861) R33D3M33R
»

Slovenski XP (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
538418 (7063) Han
»

Office XP SP1 Update tezave

Oddelek: Programska oprema
111614 (1446) Blisk
»

Win XP SP1 (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
554570 (3322) CaqKa

Več podobnih tem