» »

Serija: Breaking Bad - spoiler contaminated

Serija: Breaking Bad - spoiler contaminated

««
22 / 23
»»

IL_DIAVOLO ::

http://sqmagazine.co.uk/2014/02/colombi...

Ko serijo zajebaš že z izbiro igralcev :))

Outcast ::

Fuck sam res no:))

Kaj ::

Eh za latince bo že dobr :D Sam da so droge in orožje pa je.

Lion29 ::

haha... za kolumbijske standarde je OK :D
sam je pa res... bogoskrunstvo... vzeti en masterpiece in sproducirati sranje [:/]
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Okapi ::

Čisto solidno je videti. Slovenska (Đurotova) priredba Only fools and horses je bila recimo veliko slabša.

IL_DIAVOLO ::

Ce mislis brat bratu, meni je bila carska. Nisem pa nikoli gledal originala.

Okapi ::

In kaj še čakaš? Only fools and horses je ena od najboljših humorističnih nadaljevank vseh časov.

IL_DIAVOLO ::

So is seinfeld

BivšiUser2 ::

https://www.polygon.com/2018/11/7/18071... Breaking Bad movie on the way from series creator Vince Gilligan
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

FlyingBee ::

Tudi 3 ure bo premalo, da seriji ne naredi krivice.

starboi ::

Naj bi bilo dogajanje postavljeno v čas ko se Jesse odpelje z avtom po koncu zadnje epizode BB. Upam , da bo temačno in napeto , saj drugega ni pričakovati od Gilligana. Komaj čakam, saje je BCS tudi bil do sedaj izjemen v vseh pogledih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: starboi ()

IL_DIAVOLO ::

Gilligan to, gilligan ono. Dejstvo, da se mu je projekt bb tako posrecil, kot se mu ne bo noben drug.

Malo je precenjen, serija better call saul je dokaz za to.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

Steinkauz ::

Better call saul je čist kul... Ni glih braking bad, je pa ena boljših.

starboi ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Gilligan to, gilligan ono. Dejstvo, da se mu je projekt bb tako posrecil, kot se mu ne bo noben drug.

Malo je precenjen, serija better call saul je dokaz za to.


Kar je čista laž in zavajanje uporabnikov s tvoje strani. Si nisi pogledal niti eno niti drugo , saj vsak, ki zna uporabljati svojo glavo ne bi nekaj takega napisal. Ena in druga serija sta fenomenalni , saj obe seriji blestita po izjemni zgodbi, odličnih predstavah igalcev , da ne govorimo o glasbeni podlagi in cinematografiji.

Ganon ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Gilligan to, gilligan ono. Dejstvo, da se mu je projekt bb tako posrecil, kot se mu ne bo noben drug.

Malo je precenjen, serija better call saul je dokaz za to.


Hahaha, kaj?? BCS je na enakem nivoju oz. še boljši od BB.

FlyingBee ::

Bcs je pač tista serija, ki se počasi odvija, marsikdo jo označi za živ dolgčas, vendar vsi jo še vedno gledamo.

BivšiUser2 ::

While it isn't clear if this new project will be a theatrical release or a TV movie in the same vein as those recently announced for The Walking Dead, another AMC show, the Albuquerque Journal reports that the film is using the production title Greenbrier and will follow "the escape of a kidnapped man and his quest for freedom."
zadeva po tem sodeč ne bo niti povezana direktno z WW ampak bo neka zgodba, ki bo kvečjemu vsebovala reference in easter egge iz serije.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

IL_DIAVOLO ::

starboi je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Gilligan to, gilligan ono. Dejstvo, da se mu je projekt bb tako posrecil, kot se mu ne bo noben drug.

Malo je precenjen, serija better call saul je dokaz za to.


Kar je čista laž in zavajanje uporabnikov s tvoje strani. Si nisi pogledal niti eno niti drugo , saj vsak, ki zna uporabljati svojo glavo ne bi nekaj takega napisal. Ena in druga serija sta fenomenalni , saj obe seriji blestita po izjemni zgodbi, odličnih predstavah igalcev , da ne govorimo o glasbeni podlagi in cinematografiji.


Ja ja seveda, to pa bo ja. Samo ena je briljantna in to v vseh pogledih. Ta druga pa živi na račun slave ta prve.

Shegevara ::

In kaj je narobe z bcs? Meni nič ne fali v njej napram breaking badu. Ja je manj pobijanja in filmske akcije, je pa zato več dobre drame in pravega dialoga, ki se mi zdi da ga vince lepo razvija od breaking bada naprej. Tu imaš ta slovit character development in posledice, ki jih to vse za sabo potegne in nastane kar gledljiva serija.

Dejstvo je res samo to, da ima serija težavo pridobiti kak večji fanbase in gledanost ker je pač spin-off kar pa otežuje pridobivanje zainteresiranost nove publike. Plus seveda to, da je scenarij veliko manj akcijski in tako manj zanimiv povprečnemu Janezu.

Ganon ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

starboi je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Gilligan to, gilligan ono. Dejstvo, da se mu je projekt bb tako posrecil, kot se mu ne bo noben drug.

Malo je precenjen, serija better call saul je dokaz za to.


Kar je čista laž in zavajanje uporabnikov s tvoje strani. Si nisi pogledal niti eno niti drugo , saj vsak, ki zna uporabljati svojo glavo ne bi nekaj takega napisal. Ena in druga serija sta fenomenalni , saj obe seriji blestita po izjemni zgodbi, odličnih predstavah igalcev , da ne govorimo o glasbeni podlagi in cinematografiji.


Ja ja seveda, to pa bo ja. Samo ena je briljantna in to v vseh pogledih. Ta druga pa živi na račun slave ta prve.


Priporočam ogled The Walking Dead in podobnih greznic. Pisane so ti na kožo.

IL_DIAVOLO ::

Lepo, da si ugotovil po 10 sezonah. Jaz sem jo kenslal po 2 sezonah.

Sem pogledal ogromno tv serij in ze imam izostren cut, kam vodi dolocena vsebina. In bcs ne vodi nikamor, s takim tempom se lahko 10 sezon muckajo in kolebajo med odvetniki in narco mafijo.

Bb je imel tocno dolocen path, ki so mu sledili do bridkega konca. Brez nekih nepotrebnih fillerjev, to so prisparali za bcs. Hvala bogu.

Outcast ::

@IL DIAVOLO: mi našteješ recimo tvojih TOP5 serij?

IL_DIAVOLO ::

Simpl, ko pasulj. Breaking bad, the wire, fargo, narcos, money heist, drugo mi trenutno ne pade na pamet. To je top shit roba, pri kateri nimaš kaj za zgrešit, samo gledaš in uživaš.

Outcast ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Simpl, ko pasulj. Breaking bad, the wire, fargo, narcos, money heist, drugo mi trenutno ne pade na pamet. To je top shit roba, pri kateri nimaš kaj za zgrešit, samo gledaš in uživaš.


Ok tuki se strinjam s teboj; "money heist" moram še pogledati, u bistvu sem te čakal na kaki seriji, kjer bi ti lohk uporekal vse te tvoje negativne odzive na poste tukaj...tukaj ti res ne morem.

Shegevara ::

Narcosi itd, sej kaj druzga. Ti pač tak si da rabiš več akcije in manj razmišljanja.

Knjige so ti tudi bedne ane? Preveč se vleče... Kdo bo pa bral 200 strani preden se bo kaj pametnega začelo odvijat? :)

Sej vem da nisi tak ampak po komentarjih tukaj sodeč, pa SI

Outcast ::

Aja + Diavolo glede BCS se absolutno motiš....ena boljših serij ki se predvaja!

FlyingBee ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Simpl, ko pasulj. Breaking bad, the wire, fargo, narcos, money heist, drugo mi trenutno ne pade na pamet. To je top shit roba, pri kateri nimaš kaj za zgrešit, samo gledaš in uživaš.

Na Dexterja si verjetno pozabil.

oo7 ::

Are Aaron Paul and Bryan Cranston Teasing the Breaking Bad Movie?

https://www.vulture.com/2019/07/aaron-p...

FlyingBee ::

Upam, da ne, ker je IMHO najboljša serija, ki so si jo upali že s peto sezono zaključiti. Vsaka jim čast pa še bogataši so.

Machete ::

El Camino: A Breaking Bad Movie @ Wikipedia

Film bo zunaj 11. oktobra 2019.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

FlyingBee ::

Sigurno bo fail.

IL_DIAVOLO ::

Ne more bit fail. Zakaj? Ker je direktor Gilligan, ki tocno ve, kako zgodbo zakljuciti.

Fail bi bil, ce bi bil direktor drugi in se huje drugi igralci.

FlyingBee ::

5 sezon je malo za tako uspešno serijo, pa je ravno to bil recept za uspeh, ne nategovat, ne ponavljat preveč, ne podaljševati, samo zaradi dobre gledanosti. Pogreto in stisnjeno v format celovečerca je recept za fail. Ajde, boljše bo od marsikaterega skropucala, ki prihaja v kina, ampak za Breaking bad bodo pričakovanja previsoka in bo pač polom v tem smislu. Žal.

IL_DIAVOLO ::

Bomo videli :)

boha ::

hmm kako bo to zgledalo brez WW, pa on je srce BB...

Cruz ::

boha je izjavil:

hmm kako bo to zgledalo brez WW, pa on je srce BB...
Ravno to. Jesse ni ravno zadosti zanimiv kot glavni karakter. Me pa pomirja, da je Gilligan režiser. Me pa nervira, da je Netflix produkcija. :)

Če bi dal neko napoved bi rekel, da bo to bolj "počasen" film v stilu BCS serije. Že povzetek filma: After escaping Jack and his gang, Jesse Pinkman goes on the run from the police and tries to escape his own inner turmoil. kaže na to. Vsekakor bom zadovoljen s takšno odločitvijo, saj mi je BCS ljubša od BB.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

IL_DIAVOLO ::

Zgodba z WW-jem je bila zakljucena briljantno. Zdaj se je treba zaključiti s Pinkmanom. WW-ja bomo edino videli, ce se bo Gilligan odlocil za prequel.

Steinkauz ::

Delni prequal je že Better Call Saul.

FTad ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Zgodba z WW-jem je bila zakljucena briljantno. Zdaj se je treba zaključiti s Pinkmanom. WW-ja bomo edino videli, ce se bo Gilligan odlocil za prequel.


cemu za vraga bi pa imel prequel z WW-jem? A da bi ga gledali, kako v soli kaze kemijske reakcije?

FlyingBee ::

Podobno kot Saula kaže, ko še ni bil zanim v kombinaciji z WW.

FTad ::

FlyingBee je izjavil:

Podobno kot Saula kaže, ko še ni bil zanim v kombinaciji z WW.


Ce bi zeleli gledati Cranstona pre-Heisenber, je dovolj, da si snameš Malcom in the Middle ;)

IL_DIAVOLO ::

FTad je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Zgodba z WW-jem je bila zakljucena briljantno. Zdaj se je treba zaključiti s Pinkmanom. WW-ja bomo edino videli, ce se bo Gilligan odlocil za prequel.


cemu za vraga bi pa imel prequel z WW-jem? A da bi ga gledali, kako v soli kaze kemijske reakcije?


Če mi ne znaš odgovoriti na ZS, potem še me ni treba citirat.

Lp

Lion29 ::

res ne razumem, kako folk ne objavi trailerja tle :D



za tiste, ki ste morda izpustili

pa se mogoce video, kaj ste morda spregledali

Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

IL_DIAVOLO ::

Malo bolj poglej po oddelku.

Lion29 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Malo bolj poglej po oddelku.


po kaksnem oddelku?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

IL_DIAVOLO ::

Lion29 je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Malo bolj poglej po oddelku.


po kaksnem oddelku?


Tukaj se nahajamo:

El Camino: A Breaking Bad Movie

FlyingBee ::

Eh, z razlogom se je končala nadaljevanka dokaj hitro, naj ne pokvarijo vsega zdaj s tem dripcem, brez WWja ne bo pasal nikamor.

IL_DIAVOLO ::

Ena redkih nadaljevank, ki se je končala tako spektakularno, da je potrebovala še film.

Goat 8-)

IL_DIAVOLO ::

https://www.dkoding.in/trending-today/h...

Sicer se nic uradnega, ampak govori se pa vedno vec o 6. sezoni. Meni se zdi podobno slaba ideja, kot reboot prison breaka.

Ne zdaj unicit slovesa najboljše serije ever made.

gusto ::

Jaz tudi upam da ne. Gilligan naj lepo dokonča Saula, potem pa mislim da je čas, da gre na popolnoma nov projekt. Sicer nimam do sedaj nobene pripombe čez omenjeni seriji, ampak enkrat je treba končati in mislim, da bo vseeno počasi začelo zmanjkovati materiala.
Have you tried turning it off and on again?
««
22 / 23
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Serija: Better Call Saul - spoiler contaminated (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Sedem umetnosti
37671663 (1425) Kurzweil
»

Fargo (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Sedem umetnosti
30666170 (1790) IL_DIAVOLO
»

Dexter (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1337245799 (21020) driver_x
»

El Camino: A Breaking Bad Movie (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
659469 (5994) IL_DIAVOLO
»

Lost - nadaljevanka! (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Sedem umetnosti
91280519 (18754) weasel

Več podobnih tem