» »

Serija: Breaking Bad - spoiler contaminated

Serija: Breaking Bad - spoiler contaminated

««
2 / 23
»»

Lion29 ::

bluefish je izjavil:

Naslednji teden, 17. julija, se serija že vrača.



halaluya...ta hiatus je bil res skoraj rekordno dolg
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Loocas ::

zelo cool serija! Črna komedija v bistvu.

flood ::

jep, čakam začetek 8-) (heh ta smajl me spominja na walta sam resen bi mogu bit :D)
Asus A7N8X-X, Athlon xp 2700+, Radeon 9550 Gt, 1Gb ram, 120Gb Hitachi,...
laptop: i3-330m, ati 5650, 4gb ddr3, 500Gb,...

Lion29 ::

jap... pol nebi bil smiley..... bi bil walty :d he's bald, he has black glasses and he;s smart... oh waith scratch that ...he;s mr white :D

savewalterwhite.com/ :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

particle ::

Dons se začne 4 sezona.8-)

Lion29 ::

yap, can't wait
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Qcube ::

Zdaj pa kar vse zanimive serije na isti dan. :P

Lion29 ::

ja, prime time :D na TV...vse TV hise tekmujejo med seboj :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Tr0n ::

Holy crap, dobro so zaceli novo sezono. o_O

Lion29 ::

ta serija je res nekaj posebnega.... enega predvidljivega trenutka ni notri!

pisci so fantasticni!
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

DarwiN ::

Hmmm.. Jaz pa četrte sezone ne uspem prebavit.. Zgodbe praktično ni več.. Hank v postelji zbira minerale, Jesse se je zapil, Wlter pa kr nekaj tava naokoli... Imam občutek, da bo to kar zadnja sezona. Če ne zares, pa vsaj zame...Škoda, ker so prve tri bile kul...
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Lion29 ::

@DarwiN: meni tudi deluje malenkost medlo (character wise)...zgodba se super odkriva in sem preprican da bo kmalu kak velik shok/preobrat

can I say just one thing?

F A B U L O U S

can I say just one thing?

F A B U L O U S

can I say just one thing?

F A B U L O U S
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

CaqKa ::

Kako naj človek iz te tvoje dvovrstičnice, ve da se tvoj fabulous nanaša na zadnji del?

c0dehunter ::

DarwiN je izjavil:

Hmmm.. Jaz pa četrte sezone ne uspem prebavit.. Zgodbe praktično ni več.. Hank v postelji zbira minerale, Jesse se je zapil, Wlter pa kr nekaj tava naokoli... Imam občutek, da bo to kar zadnja sezona. Če ne zares, pa vsaj zame...Škoda, ker so prve tri bile kul...


Žal tudi jaz dobivam takšen občutek, da jim je zmanjkalo kreativnosti. Prve tri sezone (oz., bolje rečeno prvi dve) sem kar hlastal ob Walterjevem spretnem laganju in izogibanju tako da mi je včasih srce bilo kot noro :D
Četrta sezona pa je nekako izgubila vse te čare in me sploh ne vleče več gledat. UPAM da se stanje spet normalizira ker meni je to (bila?) najboljša nadaljevanka, takoj za My name is Earl.
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

echo ::

Kako ni razvoja karakterjev? Hank the ubermensch? Skylar? Junior? Point je v tem, da Walt zgublja primat. Jesse ga bo prerasel v laboratoriju in v odnosu s nadrejenimi (the hero), Skylar ga bo čisto povozila doma in v pranju denarja.
Hank bo začel resno drek mešat.

Walt bo počasi imel vsega dost in bo spet nazaj pridobival moč.
Plus tega pa upoštevajte še boj med klani, ki bo po mojem poln presenečenj. Zna biti, da se bojo na konc za Walta stepl :)

Lion29 ::

:clap: :clap:

sem enakega mnenja... meni je totalno noro in nepredvidljivo....ceprav si lahko mislim, da bo tako, kot je echo povedal...sem skoraj ziher da ne bo :D

gledam OGROMNO serij in niti ene serije ne poznam, kjer bi bili pisci tako kvalitetni!

CARJI
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

DarwiN ::

Žal tudi jaz dobivam takšen občutek, da jim je zmanjkalo kreativnosti. Prve tri sezone (oz., bolje rečeno prvi dve) sem kar hlastal ob Walterjevem spretnem laganju in izogibanju tako da mi je včasih srce bilo kot noro :D


Me too...Identično..... No, medtem sem že kenslal serijo, takoj za tem mojim postom prejšnji mesec tule.. Pa nekje sem zasledil najavo, da bo peta sezona zadnja, kar pa IMO itak pomeni samo eno stvar - še manjši vložek, še manj kreativnosti... Najbrž bodo še samo za konec četrte sezone naredili en grand finale, en uber twist, ker pač marketing to zahteva, da obdržijo gledalce, katere bodo potem v peti sezoni samo še zmolzli do konca. :))
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Lion29 ::

DarwiN je izjavil:

.... še manjši vložek, še manj kreativnosti...


ti se salis, ne? manj kreativnosti manjsi vlozek?

reklame za BB se vrtijo vsepovsod, v serijo so vlozili precej vec kot prejsnja leta in meni se cisto nic ne zdi, da je kreativnost padla.... ampak stekam, da imas ti svoje subjektivno mnejnej, tako kot jaz... to pa da tako pavsalno reces, da se manj vlagajo pa ni prav,
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

DarwiN ::

Tisto je bilo mišljeno za vnaprej, in še to zgolj predvidevanje... Menda ne bodo v zadnjo sezono vložili rekordne vsote denarja... Po pravilu in logiki bodo manj...

Skratka, vsaj meni se zdi, da so epizode v prvi in drugi sezoni imele po ~45. minut materiala, v tretji za ~35-40, v prvih petih delih četrte sezone pa po ~20 minut, ostalo pa neumno nabijanje časa.. Mislim, serija ima že tako malo delov na sezono, pa še končuje se, zato me ne zanima neko "razvijanje" likov.. Ne bom gledal 10 minut vsake epizode kako je nek tip depresiven, ker ne more hodit, ter dodatnih 10 minut drugega tipa, ki je pravtako na bedu, ker je nekoga ubil.... WTF? Tole je morda tebi kul, zame pa je to norčevanje iz gledalcev. Saj hvala Darwinu, da smo ljudje drugačni..
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Lion29 ::

serija ni nic drugacna kot na zacetku....na zacetku so tudi razvijali like o tipu, ki je luzerski ucitelj in ima raka, pa luzerskega drogerasa, ki bedira na methu, etc, etc...

sej tako kot si reku... sam mi je pa cudno, da ti serija ni vec vsec, ce pa je ista... zgleda da si se je navelical... jaz pa ravno napsrotno...

in tvoja logika o sredstvih se mi tudi zdi zgresena... ce imas nek budget za dolocene epizode in ves tocno kolko ti fali, bos valda proti koncu delal vedno boljse in koncal v stilu... serije ki pa se ne ve, kdaj se bodo koncale pa praviloma majo polno fillerjev in so crap

sicer pa vsakemu svoje kot receno...
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

particle ::

A je kdo dojel da Jesse špila RAGE ? :D Zgleda je k chuck norris, bo obrnu špil še preden ven pride :(

System ::

Najboljša serija trenutno, je pa res da me 4. sezona več ne pritegne toliko, kot so me prejšnje.

c0dehunter ::

Moram reči da se je spet pričelo prijetno zapletat, sploh z Gusom in "vrtljivim" Hankom :)
@Peshkeer: je pa dobra dodatna reklama :)
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

flood ::

zadnji del je bil super, kr napeto :)
mene tut na začetku je malo razočarala 4. sezona, ampak tam po 5 epizodi
je začelo bit zopet zanimivo

zdej se mi dogaja to, kar se je dogajalo prve tri sezone: komaj čakam novi del :)

btw a ve kdo, če je to zadnja serija ali bo še ena?
Asus A7N8X-X, Athlon xp 2700+, Radeon 9550 Gt, 1Gb ram, 120Gb Hitachi,...
laptop: i3-330m, ati 5650, 4gb ddr3, 500Gb,...

System ::

Zadnja je.

c0dehunter ::

Zadnja epizoda ali sezona? Kakorkoli, nič ni zadnje :) Trenutni sezoni manjka še 5 epizod (skupaj jih je 13), nato pa pride še zadnja, 5. sezona, ki naj bi imela 16. delov.
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

Lion29 ::

ja prvih nekaj epizod v tej sezoni se je gradila zgodba... napetost... in se vedno se gradi... ko mislis, da bo pocilo, se pokaze psihopatski odraz Gustava :D

kul
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

flood ::

no kaj pravite na zadnjo epizodo....>:D:D
Asus A7N8X-X, Athlon xp 2700+, Radeon 9550 Gt, 1Gb ram, 120Gb Hitachi,...
laptop: i3-330m, ati 5650, 4gb ddr3, 500Gb,...

Okapi ::

Nismo je še uspeli pogledati, zato brez spoilerjev!!!!

O.

Lion29 ::

@flood: kvazi spoiler pricakovano...

Okapi... par dni po epizodi se lahko debatira sam se usttrezno oznaci... tak da ne chekirat teme dokler ne pogledas
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Lion29 ::

naj mi se enkrat kjer rece, da je serija postala dolgocasna!

tako raznolike in nepredvidljive serije ne pomnem!

crazy
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Tr0n ::

Shit has hit the fan.

Okapi ::

tako raznolike in nepredvidljive serije ne pomnem!
Evo, mene bi pa presenetilo, če bi se obisk pri kartelu kako drugače končal. Samo to nisem vedel, kako točno bodo zadevo izpeljali, ampak ko sem videl darilo, je bilo vseh negotovosti konec;)

O.

Lion29 ::

maja, tisto je bil given... kaj pa vse ostalo? pa zadnji del?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Okapi ::

Saj ne rečem, da je slaba. Ampak nepredvidljivost ni ravno tista kakovost, ki bi jo izpostavljal. Zadnji del je bil recimo krneki. Če bi trajal 15 minut, bi bilo ravno prav;)

O.

Lion29 ::

no vidim, da nekateri ne uzivate dejansko v seriji ampak bi radi prisli zgodbi cimprej do konca....skoda

ker si tolko pameten, mi prosim povej, ker tako dobro predvidevas to serijo... kaj bo v naslednjem delu...

cisto tako, okvirno
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

Okapi ::

Eh, ne bom ti zdaj užitkov kvaril s spojlerji:D

O.

Lion29 ::

haha

smart move
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

flood ::

spoiler:

:D:))8-O
Asus A7N8X-X, Athlon xp 2700+, Radeon 9550 Gt, 1Gb ram, 120Gb Hitachi,...
laptop: i3-330m, ati 5650, 4gb ddr3, 500Gb,...

barakus ::

Jaz sem uzival ob kemijskih podvigih mr. white-a. Zdaj je pa samo se mafijski posli, ni vec tako fun.

System ::

Ufff, najboljši deli so teli zadnji trije. Zelo nepričakovano odvijanje, sploh v 10. in pa 11. delu.

c0dehunter ::

Največje sranje se je zgodilo ravno v zadnjem delu proti koncu. Me res zanima kaj se bo zgodilo.
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

Ramon dekers ::

8 delov 4 serije je obup, pri zadnjih štirih pa se začne. Noro. Upam da bo 5 epizoda boljša in da ne bo taka kot četrta na začetku.

gslo ::

spoiler alert!

what the fuck, white bo ugotovil da ne more nikamor it, ker je preveč zvezan s poslom. žena mu bo pač mogla razložit zgodbo z unim tipom. :) to je okvirno v naslednjem delu. :) sem prepričan, da bo na koncu dela v US of A.

kow ::

Zadnja sezona je zame razočaranje. Majava zgodba. Walter in Jesse v prizorih nastopata ločeno. To ubije ves suspenz.

Ramon dekers ::

zpredzadnji del je res bomba. Ko babi uspe zagoniti ves denar ki ga je walt napraskal skupaj...pred tem pa ni vedela kaj z njim...
Sedaj pa se začne "hunt" na walta.

Od sestre mož ima na vratih polno varnostnikov kartel pa je na lovu za waltovo familijo.

Zgodovina sprememb…

Lion29 ::

kako smo si razlicni....

meni je pa ta serija fenomenalna... predvsem zato, ker so junaki tako vecplastni.... v vseh drugih serijah bi walter white bil zdaj se esnehower mr. T, bad ass narkotrafikant...

tukaj pa v nekaterih delih izpade full smart, in full blizu gledalcem... potem je aroganten, nato spet pateticen, itd, td.... zelo, zelo belivable...

enako je z jessijem...

in to da nista skupaj, da se kregata in nespostujeta je zelo, zelo zakon prikazano....

ta serija je meni vsec predvsem zaradi tega....

sama zgodba mi je manj pommebna, pa ceprav je tudi fenomenalna...

walter izgublja fokus, ki prehaja na skylar... in zdaj bo skylar tista, ki bo imela trezno glavo in prevzela vajeti v svoje roke....

in tisti deli, kjer ni akcije in ko vecina pravite, da so dolgocasni oz. razocaranje.... ce tistih delov nebi bilo, tudi tej deli nebi imeli takega ucinka... gradnja zgodbe, suspenza, karakterjev... je kljucnega pomena....

jaz uzivam vsako minuto serije...tisti ki se vam pa zdi dolgocasna in jo gledate sam zaradi zgodbe, pocakajte da se serija odvrti in poglejte sam zadnja dva dela
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Ramon dekers ::

prvih 8 delov bi dali lahko v 1 del, saj igralci samo gobcajo kot bi gledal telenovelo. 10 pa 11 del sta pa res nepredvidljiva.

Pa Skyler je butasta ko noč. Walt bo vozil zadeve dalje.

Drugače pa je dexter bolje speljan. Bolj dodelano. Walter se preveč spreminja iz profesionalne vloge v strahopetca.

Lion29 ::

lol
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

c0dehunter ::

Meni pa ni jasno kako je lahko šel vse denar, če je Skyler dala Tedu nekaj čez 600.000$, par epizod pred tem se je pa Walter "hvalil", da se ji še sanja ne, kake milijone služi?
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.
««
2 / 23
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Serija: Better Call Saul - spoiler contaminated (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Sedem umetnosti
37672187 (1949) Kurzweil
»

Fargo (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Sedem umetnosti
30666650 (2270) IL_DIAVOLO
»

Dexter (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1337246684 (21905) driver_x
»

El Camino: A Breaking Bad Movie (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
659559 (6084) IL_DIAVOLO
»

Lost - nadaljevanka! (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Sedem umetnosti
91281021 (19256) weasel

Več podobnih tem