» »

Serija: Breaking Bad - spoiler contaminated

Serija: Breaking Bad - spoiler contaminated

««
«
1 / 23
»»

Lion29 ::

A kdo spremlja to serijo?
Meni je fenomenalna, druga najboljsa, takoj za LOSTom, celo boljsa mi je kot DEXTER ali kot prva sezona Prison Break.

Napovednik serije:


Igajo pa Bryan Cranston (Poznate ga ze iz serije Malcolm in the middle, kjer igra malcomovega oceta) Tukaj igra ucitelja kemije, ki zboli za rakom, in ker njegovo zdravljenje stane veliko in doma nimajo dosti, se odloci, da bo prestopil na drugo stran zakona - za njegovo igro je ze dobil cel kup nagrad

igra pa se Aaron Paul (znan obraz iz malih zaslonov, tudi iz serije Big Love)...igra pa narkica, ki pomaga prej omenjenemu ucitelju zvarjat skup crystal meth


Serija je genialna. Fantasticni scenarij z zgodbo. Odlicna drama in komedija ob enem, tudi precej akcije in suspenza. Zgodba vedno znova preseneca in si res zasluzi biti na 2. mestu moje lestvice :)

Kaj pravite, kdo spremlja?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai
  • spremenilo: gzibret ()

black ice ::

Spremljam od vsega začetka, po prvi sezoni sem malce pozabil na to serijo, sedaj končujem ogled 2. sezone.

Serija sama po sebi mi je v redu, samo Skylar je tečna v /*cenzura*/.
Lahko bi pokazali malo več "tehničnih" stvari, kako sta začela s kuhanjem ne pa da jima je v prvo uspelo narediti izjemen izdelek, ki prekaša vse dotedanje izdelke na trgu.

Povprečnega gledalca verjetno to ne zanima.

Všeč mi je način kako se oba kriminalca soočata s tekočimi problemi. Malce improvizacije, ščepec znanosti in seveda sreče. Splendid. Čeravno ima serija kakšne pomanjkljivosti - pod črto spada med eno boljših.

Lion29 ::

ja meni je tudi skylar tecna za znoret :)

hahaha, aja, tehnicnih stvari bi ti rad zvedu? :) kaj mas svoj lab kje? meni je tako blo cist ok :)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

innerspace ::

Bom pogledal, me je pritegnilo:)
Ze pobira prvo sezono(je koncno plac na disku, hehe)8-)
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

jRk0 ::

3. sezona je uber dobra. je pa ratala še bo drama in je the shit =)
Ni sicer najboljsa serija - tu sta Sopranos in The Wire, pa zdaj je se Treme, pa Dexter, tak nekje top 5 pa je:D
You fuck up once, you loose two teeth.

black ice ::

@Lion29: Besedo tehnične sem dal v narekovaje. S tem nisem mislil na recept, ker me zadeva ne zanima niti mi kemija sama po sebi ne diši. Samo sem hotel povedati, da sta kar naenkrat naredila major breakthrough.

Vseeno je pa to fikcija in ni realnost, ravno zato sem napisal, da povprečnega gledalca to ne zanima - niti ga ne moti (občasno pre-)hiter razvoj dogodkov.

steev ::

Gledam redno. Tretja sezono so mal dolgočasno začel, ampak zej je pa pizdarija.
:|

Lion29 ::

@črni led: ja... sam je ze na zacetku povedano, da je Walter super kemik, prevec kvalificiran za delo ucitelja in je nekoc imel zlo vlko sanso uspet, tak da njegov "produkt" ni nic nenavadnega... ampak je kot si ze reku, fikcija!


una dva dvojcka, killerja, sta pa bla legendarna... jaz bi kupu kako majcko z njima dvema al kaj :) bi ju mogli mal iztrzit :)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

black ice ::

S čim sta bogataša /Waltova bivša sodelavca uspela? Z neko sivo snovjo (gray matter), vendar sem že pozabil kako je bilo v epizodi ko sta Walt in Skylar prišla tja na obisk.

Ni bila slučajno bogatašinja Waltovo bivšo dekle? No, vsaj tako se mi je zdelo.

steev ::

Ja, nekaj sta mela. Al sta bila na faksu skupaj ali nekaj takega.
:|

Lion29 ::

ja in z unim sta bila nekoc partnerja, ce se dobro spomnim. S tem da je uni pol uspel, Walter pa je "popusu", ker ni bil grebator
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

jRk0 ::

pa se oni mu je neke vkrado se mi zdi :D in zensko in neke raziskave menda =)
You fuck up once, you loose two teeth.

innerspace ::

Pogledal 1. sezono...nadaljujem z drugo...
Zelo vsecna serija!
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Lion29 ::

f..ing awesome!

kaj ga delajo ne mors verjet... ta serija je tolk izpiljena, da je joj!

se kak tak genialen del, pa se bo nevarno priblizala prvemu mestu na moji lestvici
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

innerspace ::

Koncal z drugo sezono... :)

Tretja ze tece, like a lot!

Ce zdaj pozmislim, mi ta serija stoji takoj na vrhu, ob boku s Houseom.
Karkoli drugega jima ne seze do pasu.

Pressing play:)
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Lion29 ::

I am glad :)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Lion29 ::

WOOOOOOOOOOOAAAA noro kak season finale!

BB RULEZ!
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

steev ::

Omg. Orng tole!
:|

bluefish ::

Ravno gledal prvi del prve sezone in huda zadeva.

Lion29 ::

bluefish je izjavil:

Ravno gledal prvi del prve sezone in huda zadeva.



kul. se enmu srem pomagal, da je spregledal :) se pocutim kot misionar v afriki :)

PlavaRiba: ta boljse sele pride... you'll be blown away.. I promise ;)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

bluefish ::

Lion29 je izjavil:

bluefish je izjavil:

Ravno gledal prvi del prve sezone in huda zadeva.



kul. se enmu srem pomagal, da je spregledal :) se pocutim kot misionar v afriki :)

PlavaRiba: ta boljse sele pride... you'll be blown away.. I promise ;)
Heh, tele serije se mi že kar kopičijo.
Sedaj Breaking Bad, prav tako me je Lost potegnil vase (trenutno sem z ogledi na začetku druge sezone), na čakalni listi je še The Company,...

Ima pa ta serija nekatere smernice z Weeds, vsaj glede na začetek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Lion29 ::

Ja no... weeds je za otroke...
res je, se da potegnit smernice, sploh pa ker je glavna tematika droga.. pa ceprav recimo nekateri trave ne smatrajo kot tako...no BB je bolj hardcore, bolj resna in bolj realna.. vsaj meni se tko zdi... sploh pa je scenarij naravnost fantasticen...

da ne bo pomote... weeds mi je tudi kul.. sploh komicni vlozki in simpaticnost akterjev... in se mi zdi realno tak kot sem povedal.... weeds je bolj za mladostnike ... BB pabolj za zrelo obcinstvo

kar se ticepa kopicenja serij... ti kr ostani pri teh dveh za zdaj (LOST in BB).. ostalo lahko pocaka ;)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

bluefish ::

kar se ticepa kopicenja serij... ti kr ostani pri teh dveh za zdaj (LOST in BB).. ostalo lahko pocaka ;)
Brez skrbi, bo glede na izpite kar moralo počakati.
Poleg tega ne bi rad ponovil maratonskega gledanja, kot kako leto nazaj, ko se mi je nazadnje dve noči zapored bledlo od gledanja.

Lion29 ::

kaj si pa gledal?

jaz sem do zdaj imel samo 2 maratona... 5 dni sem skoraj non-stop gledal stargate sg-1... (ja, sem bil bolan) :)

pa friendse sem enkrat 2 dni non stop gledal (ze 3-jic) :)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

T0RN4D0 ::

Fantastična serija, spremljam že od začetka. Zanimiv intro, skos rahlo napeto, dost dogajanja, prepletanja, komplikacij... Pa vse skupaj dost realno in materiala jim zagotovo ne bo kmalu zmanjkalo.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

innerspace ::

Pravkar videl season finale...precej zabavno:)
V treh tednih sem pogledal vse tri sezone..in zdej bo treba cakat na 4.!
Ta serija je nova droga:D

Vsem toplo, in z nasmehom, priporocam ogled!
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Tr0n ::

Yup, Breaking Bad rula. Breaking Bad in Justified sta dalec najboljsi seriji trenutno.

Lion29 ::

justified sem pogledal prvi del, pa me ni pritegnu, tak kot ne human target
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Tr0n ::

Lion29 je izjavil:

justified sem pogledal prvi del, pa me ni pritegnu, tak kot ne human target

Se splaca naprej gledat, it gets pretty awesome. :)

petrus ::

stati inu obstati

Lion29 ::

petrus je izjavil:

Quartetto Cetra - Crapa Pelada


haha, gledam jaz kaj ti to lepis tle :) haha,pol mi kapne ko poslusam.. pa kje si to izbrskal :)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

steev ::

petrus je izjavil:

Quartetto Cetra - Crapa Pelada

Dobra. Pa ang. podnapisi za gluhe :)
:|

Lion29 ::

spoilers alert

sam a ni noro gledat tranzicijo walterja... od zacetka, ko je bil nek hehek, dolgocasen.. in ko se je prvic spoprijel z methom.... njegovo sranje... vedno vecja samozavest.. killings, preracunljivost... pocasi se pohlep... noro... cisto prav, da si je cranston 2 leti zapored zasluzu ammy-ja... tudi aaron paul bi mogu kaj dobit! noro, ko ze drzis za njega, da se bo izkopal ven in da nau vec narkic.. in da bo pokazal kok je bister pa to... te cist realno zabijejo nazaj, kak je on v bistvu narkic in nezanesljiv.. ceprav dober po dusi...

MA NOOOOOOOOOOOOOOOROOOOOOOOOOO
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

black ice ::

13. del je zadnji v tej sezoni?

Lion29 ::

black ice je izjavil:

13. del je zadnji v tej sezoni?


ja

http://epguides.com/BreakingBad/
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

black ice ::

Sh*t. Pa zdaj ko je postalo res zanimivo.:)

Lion29 ::

black ice je izjavil:

Sh*t. Pa zdaj ko je postalo res zanimivo.:)


haha, ja kurbe so.. pac mora bit cliffhanger

Spoiler alert
prejsnjo sezono so skozi morili z unim zajckom v bazenu pa truplom :).. pac mora bit zanimivo

joj, kdo bo zdaj spet cakal tolk casa... pismo samo 13 delov nam servirajo vsako sezono :'(
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

black ice ::

Spoiler

Če se dobro spomnim, sta bili dve trupli. Potem, ko je prišlo do zapleta z onima dvojčkoma sem mislil, da ju bo Mr. W ubil - vendar sem napačno predvideval.

Lion29 ::

ja... se ne spomnem dobro... in ja... serija je genialna, ker podira kliseje in velikokrat se zgodi cisto drugo kot pricakujes...

razen

spoilers
bil sem zelo razocaran, da je hank prezivel...
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

black ice ::

Lion29 je izjavil:

serija je genialna, ker podira kliseje in velikokrat se zgodi cisto drugo kot pricakujes...

Se strinjam. Kdaj je predvidena naslednja sezona? So jo že začeli snemati?

Lion29 ::

black ice je izjavil:

Lion29 je izjavil:

serija je genialna, ker podira kliseje in velikokrat se zgodi cisto drugo kot pricakujes...

Se strinjam. Kdaj je predvidena naslednja sezona? So jo že začeli snemati?


ej nimam pojma ne za prvo ne za drugo.. predvidevam, da bo naslednja sezona zacela takrat kot zadnji dve, torej nekje v zacetku marca

pismo, sele zdaj sem videl, da so lani bile posnete webizode???? shit, kak sem lahko to spregledal?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

jRk0 ::

Friggin awesome :> Serija je pa posneta najboljse od vseh kar sem gledal :D
You fuck up once, you loose two teeth.

bluefish ::

Eto, ravno končal z drugo sezono in se lahko le zahvalim Lionu za omembo in priporočilo. :)

Lion29 ::

hehe.. prosim :)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

dinozaver7 ::

Se pridružujem blueFish-u, sam sicer začenjam z drugo sezono, vendar sem začel gledati po branju tega foruma.. Super zadeva! Najbrž bom pogledal v rekordnem času, že celoten Lost sem pogled v manj kot dveh tednih.
:P

Lion29 ::

pismo, sem izvedel, da bo 4. sezona komaj julija 2011 ...


PISMO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

minkye ::

Serija je neverjetna! Vendar nekoliko predolge epizode za moj okus. Ura je že preveč, še posebno če jih pogledaš več na dan.

Lion29 ::

ura? res? jaz nisem mel takega obcutka...
kaj ma veze potem running time, ce jih pogledas vec na dan? torej namesto da jih pogledas 5 jih pac pogledas 4....sicer je pa running time 47min, tak kot pr dexu, ce se ne motim

full me moti, da je le 13 delov na sezono in da moramo skoraj leto dni cakat na naslednjo... zdaj celo vec kot leto dni :(
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

minkye ::

Nevem, odvisno od posamezne epizode. Samo dogajanje je preveč razvlečeno na momente. Pri Dexterju tega nisem opazil, zgodba se hitreje odvija.. Ah, sej ni to toliko važno, se potrpi in če se potrpi in vidiš celotno zgodbo, od prvega pa do zadnjega dela se ti na koncu težko zdi kaj drugega, kot fenomenalno!

bluefish ::

Naslednji teden, 17. julija, se serija že vrača.
««
«
1 / 23
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Serija: Better Call Saul - spoiler contaminated (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Sedem umetnosti
37672015 (1777) Kurzweil
»

Fargo (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Sedem umetnosti
30666496 (2116) IL_DIAVOLO
»

Dexter (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1337246480 (21701) driver_x
»

El Camino: A Breaking Bad Movie (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
659523 (6048) IL_DIAVOLO
»

Lost - nadaljevanka! (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Sedem umetnosti
91280827 (19062) weasel

Več podobnih tem