» »

Serija: Breaking Bad - spoiler contaminated

Serija: Breaking Bad - spoiler contaminated

««
7 / 23
»»

leiito ::

Tr0n je izjavil:

Damn, ta serija postaja boljsa z vsako epizodo in serijo. Like good aging wine. :)


Naj epizoda sezone. A to pa nihče ne zna shackat, da bi šel na AMCJeve serverje in snel dol serijo do konca?

Ni lepo, da so razbili zadnjo sezono na dve mikro sezonici po 8 delov, še trije odmerki in konec, potem pa šele avgusta 2013 zadnja sezona.

black ice ::

Zelo verjetno še sploh ni posneto do konca.

leiito ::

Ta sezona je posneta do konca. Zadnja še ne.

Lion29 ::

kaaaaaaaaaaaaaaaaj?

razbili so na 2 sezoni? [:@]
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

leiito ::

Jp. Če tip 100x ponavlja isti prizor z različnimi odtenki barve nohtov na nogah.

gslo ::

takoj, ko so prišli v "puščavo" pripravljat zasedo sem se spomnil na malega in upal, da ne bo na lokaciji, ko bo šlo zares. ampak, če ne bi bil, ga ne bi bilo v uvodni špici. damn.

leiito ::

Vprašanje: bo Jesse po koncu te sezone še med nami? Konec koncev je bil predviden za odstrel že ob koncu prve, njegov lik gre pa zdaj težko v drugo smer kot da postane liability. Že tako je počasi postajal za zgodbo vedno bolj postranskega pomena. Problem je, da samo Mike in Walt nekako nista dovolj, potem bi bil potreben še en pomemben akter, morda Lydia.

bluefish ::

Če imajo v planu še eno sezono, ga bodo verjetno ohranili.

leiito ::

Ohranil, ednina, Vince Gilligan ima "full creative control". Kar je še ena prednost tv showov pred filmi, kjer studio naroči tri različne variante konca in potem na (ameriški) publiki testira kaj masi najbolj paše.

Nikec3 ::

Brez dvoma naj epizoda sezone. Ne vem kdaj sem bil nazadnje tako napet kot sem bil med tem ropom. S tehničnega vidika vse perfektno, režija, fotografija genialno. Po mojem bo slej kot prej Pinkman umrl, ker je edini za katerega nočemo da umre. Če ubijejo Walta ne bi bilo pravega dramskega efekta, ker vsaj jaz želim da ga ubijejo. Aja, pa še enkrat se je pokazalo kdo je nor v družini White.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Ramon dekers ::

kdo pa je nor?

Lion29 ::

walt jr. :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Nikec3 ::

Ko smo že debatirali, da se BB z leti ne slabša, tukaj so ocene kritikov na metacritic.com, po sezonah.

Sezona 1: 74
Sezona 2: 85
Sezona 3: 89
Sezona 4: 96
Sezona 5: 98
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

IL DIAVOLO ::

To je zadnja sezona, le s to razliko, da bo zadnjih 8 delov prišlo ven sredi leta 2013.

hojnikb ::

Škoda da so tak razbil, ampak vseeno, serija je dobra ;)
Cant wait for next monday ;)
#brezpodpisa

leiito ::

Nikec3 je izjavil:

Ko smo že debatirali, da se BB z leti ne slabša, tukaj so ocene kritikov na metacritic.com, po sezonah.

Sezona 1: 74
Sezona 2: 85
Sezona 3: 89
Sezona 4: 96
Sezona 5: 98


Kritiki so jasno nezmotljivi.
Večina jih je BB šele odkrila v tej sezoni, ko je postal mainstream, prej so bili zasedeni s ploskanjem kostumografiji Mad Men.
Rolling Stone je imel šele zdaj Walta in Jesseja na naslovnici, pa so kao ful progresivni pri detekciji kulturnih fenomenov in tudi večina drugih velikih medijev je BB odkrila šele letos.
Zadnja epizoda je bila vrhunska in tudi obeti za naprej so odlični, ampak IMHO se do te epizode sezona ne more meriti s 3. in 4. Ne po zapletu zgodbe, ne po karakterjih, ne po ikoničnih scenah (npr tista, ko brata stopita iz Mercedesa, se začneta plaziti proti krščansko/voodoo kapelici, potem pa obesita ključe kozi na rog)

first_line ::

Pri tem delu sem ugotovil da lahko 10 minut zadržujem dih :)

hojnikb ::

heh WW je ratu nov Macgyver pr tej epizodi :D
#brezpodpisa

Lion29 ::

pizda me šetajo kot enga prvošolčka....
niti za 5 min naprej ne morem razmišljat, ker se zgodi čisto neki drugega!


sem popolnoma prevzet, skoraj brez besed! CARSKO




SPOILERS
tut malo komedije vpete na večerji, face jesseja so priceless.


Zadnji pogled WWja ko pogleda majka in reče: everybody wins... PRICELESS.

v glavnem se mi zdi, da karkoli bi rekel, bi folk mislu, da petiravam. bom raje tiho
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Qcube ::

Spoiler



Kul del.

Ni mi jasno zakaj se ni odločil vezico odvezati tako, da bi potisnil nekaj v njo tam kjer zob blokira, npr. lahko bi si pomagal z očali ali pasom. Nekaj takega kot je na tem posnetku

Nikec3 ::

Hanibal Lecter je car, Darth Vader je car, Walter White pa je psihični bolnik (sej sta ona prva dva tudi, ampak vseeno). Jaz sem WW-ja v tej sezoni povsem zasovražil. Mike in Pinkman sta mi oba kul, medtem ko WW-ja ne prenesem več.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Gladi ::

Men je še vedno WW kul, čeprov na čase izpade pravi drama queen.

Lion29 ::

Nikec3 je izjavil:

Hanibal Lecter je car, Darth Vader je car, Walter White pa je psihični bolnik (sej sta ona prva dva tudi, ampak vseeno). Jaz sem WW-ja v tej sezoni povsem zasovražil. Mike in Pinkman sta mi oba kul, medtem ko WW-ja ne prenesem več.


point te serije je ravno to... sam sicer to serijo gledam iz zorega kota genialnosti ustvarjalca ... tako da bolj kot WW "zraste", odstopa, bolj mi je zadeva vsec... med tem ko ti sovrazis WW, jaz obcodujem Cranstona..ocitno mu zadeva fenomenalno uspeva




sem pa tudi sam mnenja, da se zna zgodit, da bo J sel kmalu po gobe
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

Bor H ::

Hudo dobr peljejo tole sezono, ubistvu mam jst ko gledam občutek da je taka ful počasna serija ampak all in all se mi zdi da se ful več dogaja kot v večini drugih serij, zanimiva varka. WW je res zanimiv, (SPOILER) večina bi vzela tistih 5 mio, ampak jasno je da WW tega ne more narest in če bi bi bil to hud lapsus s strani piscev. Komej čakam da vidim predlog

hojnikb ::

cant wait for next monday ;)
#brezpodpisa

black ice ::

Everybody wins.

Ko je Mike stopil v prazno poslopje, sem mislil, da je WW že davno odšel z methom nekam v J. Ameriko... Hudič pa sedi tam, kot da se ni nič zgodilo. :)

leiito ::

WWja je lahko zasovražiti, ampak ne moreš, da ga hkrati ne bi občudoval. Študija briljantne osebnosti, ki mu je življenje podelilo totalno mediokriteto, v sistemu, kjer bi brez denarja umrl, s čustvenimi ranami od prevare prijateljev (ne glede na to, kar je rekel Jesseju, v 2. sezoni Walt nakaže, da se počuti s strani bivših partnerjev izigranega ali pa vsaj neustrezno nagrajenega) in žene, vsekakor ugoden humus za razvoj sociopatske ali pa Nietzschejansko osvobojene osebnosti, ki se s hladnim raciom brez vseh moralnih zavor po defaultu usmeri v kriminal.

Zgodba pa spet mojstrska. Kaj zaboga lahko predlaga, da everybody wins?

bond007 ::

Ga je kr mal škoda, ker do zdej je bil res bulletproof...

Lion29 ::

spoiler






nekako pricakovano. tako s tem, da je s todom zamenjal jessija (kar menim, d ase mu bo mascevalo) kot to, da bo herman prej ali slej potegnil kratko...


v tej epizodi je pa WIN faca od det. gomeza, ko je zasacil unega odvetnika v sefu :D

epic WIN
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

jizzer ::

Nemorem vam povedat kak sem se nasmejal ob tem prizoru, še zdaj ko se spomnim na njega se smejim 5 minut skupaj, kaki fail lol!



Drugače pa serija je odlična, WW se čisto spreminja v 5 sezoni. Me prav zanima kaj bo z Sky, trenutno sem pri 4EP.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jizzer ()

Lion29 ::

spoiler





aja, pa se to sem pozabil povedat... prvic v celi seriji sem dobil obcutek, da so posiljevali WW badassovstvo...

ko je tako posiljeno rekel... "say my name".... ne vem zakaj, ampak prvic, da mi ni deloval pristno... convincing...

enako ob prizoru v avtopralnici, ko je dissal skylar... prav posiljeno mi je delovalo... in isto pokroviteljstvo nad jessejem..."we'll talk later"....

kot da nebi (se) bil rdy..

ce ze morem dlakocepit seveda...ker tezko je najti faulte v tej seriji
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

IL DIAVOLO ::

Ne morem več zdržat, bom še jaz začel gledat :D

Nikec3 ::

Waltove fraze so že precej časa zelo prisiljene. Trenutno so že dosegle nivo blizu Tarantinovega. Tarantinovih filmov ne smeš jemati precej resno, medtem ko jaz BB želim jemati resno. Z preveč frazami postaja to težko. Drugače pa nekaj izjemnih dialogov in igra v tej epizodi.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

leiito ::

Lion29 je izjavil:

spoiler





aja, pa se to sem pozabil povedat... prvic v celi seriji sem dobil obcutek, da so posiljevali WW badassovstvo...

ko je tako posiljeno rekel... "say my name".... ne vem zakaj, ampak prvic, da mi ni deloval pristno... convincing...

enako ob prizoru v avtopralnici, ko je dissal skylar... prav posiljeno mi je delovalo... in isto pokroviteljstvo nad jessejem..."we'll talk later"....

kot da nebi (se) bil rdy..

ce ze morem dlakocepit seveda...ker tezko je najti faulte v tej seriji


+1. Res je delovalo nenaravno, ne glede na Waltovo transformacijo v Tonya Montano.

flood ::

špojler


matr kera faca na koncu :))
sm se že čudu, da se bo končala prva polovica sezone nekam preveč mirno
no pol ko je vstopu v wc sm si reku kaj pa bo zdej našu?

zdej pa treba čakat :'(
Asus A7N8X-X, Athlon xp 2700+, Radeon 9550 Gt, 1Gb ram, 120Gb Hitachi,...
laptop: i3-330m, ati 5650, 4gb ddr3, 500Gb,...

Nikec3 ::

Celo epizodo sem vedel kako se bo končalo. WW je šel preko vseh meja in je zame dokončno prestopil na temno stran.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nikec3 ()

Ramon dekers ::

Mr White I like you, every episode more and more...Awesome...Karakter postaja vse bolj utrjen, ni več labilnosti, še babe se losa pa postane kralj "narko kartelov" oz dobavitelj.

Lion29 ::

Ramon dekers je izjavil:

Mr White I like you, every episode more and more...Awesome...Karakter postaja vse bolj utrjen, ni več labilnosti, še babe se losa pa postane kralj "narko kartelov" oz dobavitelj.


he's out
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

VaeVictis ::

Lion29 je izjavil:

Ramon dekers je izjavil:

Mr White I like you, every episode more and more...Awesome...Karakter postaja vse bolj utrjen, ni več labilnosti, še babe se losa pa postane kralj "narko kartelov" oz dobavitelj.


he's out


Če verjameš...

Lion29 ::

...v dedka mraza :)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Bor H ::

Hudič je tole ja, sej je blo sam še vprašanje časa kdaj ga bo pogruntal.

Onlyx ::

Zelo predvidljiv konec....spet bo mučno tole čakanje do naslednjega leta.

Če je bil do sedaj sposoben za biznis in prikritje le tega resnično narediti vse, kaj sedaj, ko (če) bo postal prvi osumljenec. Ne izključujem možnosti, da pospravi še Hank-a. :D

Vsekakor bo zelo zanimivo.

bond007 ::

Niso normalni... skor 1 let čakanja, da se spet začne ;((

Qcube ::

Prav me zanima kako bodo zaključili.

Do sedaj je bila večina dogodkov nepredvidljivih, tako da sklepam da bo drugačen konec kot večina pričakuje.

Predvidljivi možni konci bi lahko bili:
-ga zaprejo
-ga nekdo ubije
-ga ne dobijo in happy ending

tako da možno da bo nekaj kar ni na spisku:

-pobegne na češko? :)
-mu pobijejo družino in ostane sam?
-umre zaradi raka?
-samomor z methom ali s tistim strupom za vtičnico?
-žena ga ustreli?
...

Vsekakor bo še zanimivo za gledat, kot vedno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Qcube ()

Lion29 ::

jaz si vsekakor zelim konca: "He is done with it, he outsmarted all of 'em, and he got away with it with no lasting repercussions"
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Nikec3 ::

Smrt zaradi raka bi bil perfekten konec. Na smrtni postelji pa še 10 minutni pogovor s Hankom.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

echo ::

Po mojem bi blo čist noro, da se zdepresiran "Flint" začne zadevat z "blue stuff". Tako bi Walt družino v želji, da jo reši, popolnoma uničil.
Malo temačno, ampak nič zato.

Druga malo bolj pozitivna rešitev bi bila pa ta, da Flint prevzame imperij, ki ga zgradi Walt, ki ga dohiti rak/konkurenca.

Malo morem še o simboliki premislt. Po mojem bo fantastična...

Lion29 ::

resnicno si zelim, da morala (kot je stanradrno) ne zmaga. bom razocaran, ce bo na koncu morala... kdor visoko leta nizko pade, ali kdor drugemu jamo koplje sam vanjo pade.. ali vse se vraca, vse se placa... ali crime doesn't pay....
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

echo ::

More bit morala, sam vprašanje je, kakšna. Jst upam, da ne bo preveč komformistična, pozitivna al pa pridigarska...
Sladkokislo bi blo odlično :)

draciel ::

A sedaj 5 sezona, 8 del je bil zadnji del v tem letu?
koliko sezon bo še?
««
7 / 23
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Serija: Better Call Saul - spoiler contaminated (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Sedem umetnosti
37672098 (1860) Kurzweil
»

Fargo (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Sedem umetnosti
30666608 (2228) IL_DIAVOLO
»

Dexter (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1337246576 (21797) driver_x
»

El Camino: A Breaking Bad Movie (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
659544 (6069) IL_DIAVOLO
»

Lost - nadaljevanka! (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Sedem umetnosti
91280901 (19136) weasel

Več podobnih tem