» »

silverlight 4 dev toolkit samo za vs 2010?

silverlight 4 dev toolkit samo za vs 2010?

detroit ::

Ali je to res da je silverlight v4 dev toolkit samo za visual studio 2010?

Rabim namreč v4 printing support za print mape.
Skero

detroit ::

ok mogoče nism biu razmuljiv, ali je res da je silverlight v 4 developer toolkit exclusive za vs 2010 in ga ni za 2008
Skero

--- ::

Po moje ti bo težka tale, ker podpora za SL 3 dev kit in VS 2008 je bila ukinjana že kar neki časa nazaj, ker se pa tiče backwards compatibility zna bit pa tudi problem, ker v tem primeru moraš sam "kose" kode ki jih rabiš iz novega dev kita portat nazaj v starejšo verzijo VS.
Btw zakaj ne upgradaš na 2010?

detroit ::

E tale sl je čista zmešnjava, vsak release ima kako stvar manj ali pa več, recimo pri treh k sm instalirou mi je manjkal charting.

Ne instaliram pa 2010 ker sploh ne vem če ga imamo na firmi. Poleg tega pa več ne vem če mi bi pomagal vse skp tole.
Stvar je taka da imamo nek silverlight app, pač ESRI application torej mapo z podatki. Podatke komot dobim z serverja. Problem je kako mapo dobit. Če screengrabam na clientu ga moram nazaj poslat na server in tm vključit v crystal reports ipd...mal se zakomplicira
Skero

--- ::

Mhm te štekam zdej kaj rabiš, samo ne vem če ti nebi bilo celo lažje naresti brez toolkita tele funkcionalnosti, drugače pa je na uradnem sl forumu dev toolkit odelek in za ostale kontrole, tako da ni vrag da se tam ne bo našel majster ki ti bo znal najbolšo opcijo predlagat - veliko je microsoftovih developerjev iz odelka silverlighta ki ti bodo ziher pomagal z portanjem če drugače ne bo šlo, ker so oni spisal toolkit.
btw - nisem vedel da v sloveniji esrsi aplikacije delamo že v silverlightu thumbs up

detroit ::

e pa delamo delamo:) Sam jst sm začetnik pa se učim in ArcGisa in silverlighta pol pa veš kako to pride skp:) za enkrat thanks po moje se slišmo kmal hehe
Skero

--- ::

lepo lepo, btw a to slučajno pri gisdata podjetju razvijate?
pa še en btw :] a si ti geodezist ali kompjuturist?

detroit ::

ja sm pri gisdati. computerist hehe...so to speak, če te FRI definira kot kompjuterista pol bo že držal:) Mamo res majstre tko da mi je en povedu en način, bomo pa vidl kako bo to odražal se v crystal reports
Skero


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Silverlight in Siol TviN

Oddelek: Pomoč in nasveti
158273 (3376) M@k@veli
»

Bo Microsoft Silverlight zamenjal s HTML5?

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
237744 (6529) BGuard
»

YouTube še naprej podpira Flash (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
7223869 (22273) Icematxyz
»

Adobe je jezen na Apple, Apple odgovarja? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
11431072 (27985) sirotka
»

Na Portugalskem za javne razpise potrebujete Silverlight (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
11811144 (8136) Utk

Več podobnih tem