» »

Ali je možno subwoofer od 2.1 zvočnikov za pc uporabit na 5.1 souround receiverju

Ali je možno subwoofer od 2.1 zvočnikov za pc uporabit na 5.1 souround receiverju

Cuoresportivo ::

Pozdravljeni,

Zanima me zadeva zapisana v naslovu. Gre se zato, da sem dobil poceni komplet satelitov + center od Pioneerja, ki ni vključeval wooferja. Doma imam par kompletov 2.1 zvočnikov za računalnik. Ker sem bolj tehnična duša, bi si ob vaših predlogih , to sam uredil, če sploh je možno. Prosim za nasvete, oz če sploh je to izvedljivo. Sam receiver je od Kenwooda, ki ima za woofer extra priklop - chinch vtičnica.

Hvala že vnaprej in lep dan še naprej.
lep pozdrav(best regards)

popster ::

2.1 pomeni da imaš woofer.. sicer je pa to 2.0 oz stereo..


Kar je itak uredu.

POPRAVEK:nisem dobro prebral da bi rad vzel woofer ven in dal na 5.1 sistem..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: popster ()

Cuoresportivo ::

woofer jaz rabim ja....ne gre za neko kvaliteto predvajanja....tolk pač, da mam v pisarni zvok. Pač ne bi rad dajal neki keš za neki woofer.
lep pozdrav(best regards)

st0jko ::

Ta bo pa težka, ker v wooferju je ojačevalec za satelite. Torej na woofer od 2.1 sistema lahko priklopiš samo 2 satelita.
keks?

St235 ::

Če ima receiver chinch izhod za woofer je ta izhod neojačan, kar pomeni, da rabiš aktiven woofer. Priklopi 5.0 na receiver. Potem pa potegni kabel iz ojačevalca do wooferja na 2.1 sistemu. Ne priklapljaj dodatnih satelitov na woofer in bi moralo delat. Uporabi chich kabel, zvok do wooferja bo uporabil samo en chich, ker signal za woffer ni nikoli stereo. Kakšne vhode pa sploh ima 2.1 sistem? ker če gre za kako ceneno verzije se zna zgodit, da ima tamo 3.5mm banaco za v računalnik vtaknit. V tem primeru boš rabil še vmesen kabel da prideš iz chicha na 3.5mm.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Cuoresportivo ::

Rešeno. Zadovoljivo špila , glede na to, kolk so stali ti zvočniki. Hvala za nasvet in pomoč. Lep dan še naprej.
lep pozdrav(best regards)



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvočniki Logitech Z-5500 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
33049441 (17935) Matej_K
»

[5.1] Logitech zvočniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19627454 (14710) psytoma
»

[5.1] multimedijksi zvočniki 10k - 30k SIT (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19927143 (11229) Hrenowsky
»

priključitew wooferja

Oddelek: Zvok in slika
8847 (766) davaman
»

Zvočniki 5.1 (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
658863 (7523) Clone

Več podobnih tem