» »

LCD do 1500 eur 42'-47'

LCD do 1500 eur 42'-47'

planetparty ::

Že dolgo razmišljam o nakupu, sem že imel nagledanega Philipsa 47PFL9xxx,vendar sem se odločil še vprašat tukaj. Torej kaj se splača za 1500 eur ta hip? Vem, da se da dobit za ta denar 52', vendar tokrat šteje le kvaliteta, nočem met nekega junka.
Http://www.directoryelite.com - Elite Directory

Vice ::

Pri vsej tej novi tehnologiji greš ti kupovat LCD za 1500EUR? A s katodno cevjo pa ne dobiš nobenega modela?

planetparty ::

Vice je izjavil:

Pri vsej tej novi tehnologiji greš ti kupovat LCD za 1500EUR? A s katodno cevjo pa ne dobiš nobenega modela?


In kaj si zdaj hotel povedat s tem? Včasih ko pogledam kakšne cenejše raztavne modele po naših trgovinah mi gre dobesedno na bruhanje, kak slabo sliko imajo te nove poceni televizije, pa naj bo to LCD, plazma ali led. Meni tegnologija ne igra pomena, važen je končni produkt - KVALITETNA slika.
Http://www.directoryelite.com - Elite Directory

roCkY ::

Trenutno pomoje ni najprimernejši čas za nakup novega TV. Prihaja kup novih modelov. Kar se Philipsa tiče bo v tej sezoni cena/zmogljivost najverjetneje serija 7605H. 8xx5 in 9xx5 bosta verjetno precej predragi glede na uporabnost. 3D je še v povojih ostali bombončki pa glede na najave večinoma le za okrasek. 3D vsebin (kakovostnih) še lep čas ne bo več kot za slab vzorec. Cen za slednji 2 seriji pa tudi še ni videti nikjer v EU. 46" model 7605H pa zna biti blizu tvojega proračuna.
Če te ambilight vleče potem definitivnio Philips! Bo pa ta serija tudi zelo "šlank" in z nizko porabo. Nosilci za monitorje postajajo uporabni za 40" - 46" TV.

Prihaja cel kup Sonyjev Samsungova serija C...
skratka izbira bo precej široka

Sam tudi iščem nekaj v diagonali 40". Omenjeni Philips je trenutno pri vrhu izbora. Bo pa treba počakat, da se vsaj del letošnjih modelov znajde v izložbah.

planetparty ::

Hvala za odgovor roCkY. Kaj pa je razlika med vsemi temi Philipsovimi serijami (zanima me predvsem razlika v praksi, v kvaliteti slike)?

Seveda sem pripravljen dat tudi malo več kot 1500EUR, samo da bo potem mir in da bom zares zadovoljen s kvaliteto slike.
Http://www.directoryelite.com - Elite Directory

roCkY ::

Novih serij še ni na policah zato niti glede na teste o siki ni moč nič napisati. No v DE je bilo pred dnevi videti nekaj zaloge (idealo.de) a sedaj zgleda da serija 7600 pride sredi aprila. Ostalo kasneje.
Razlike lahko pogledaš na uradni strani. Kakih testov (testnih enot) še nisem zasledil, ko sem nazadnje brskal na to temo.

http://www.digitalnewsroom.philips.com/...

Dejstvo je da je Philips precej nepriljubljen na oni strani atlantika in zato niti ni kaj dosti materiala na voljo. Sploh v angleškem jeziku.

Yoni ::

LOL prav smešno je videti ko ljudje kupujejo LCD-ju, potem pa v isti sapi rečejo, da jih zanima samo kvalitetna slika....

Tomaz82 ::

Tudi sam se odločam za nov HDTV zaradi prehoda na digitalni signal. Iščem diagonalo nekje 117cm. Vizualno so mi všeč Sonyevi aparati. Gledal bi z razdalje cca 3,5m, večinoma zvečer kake športne prenose iz tv signala in sem pa tja filme na dvdju oz karkol bo čez par let. Tv kupujem za daljše obdobje. Kak predlog? Je sploh pametno trenutno kupovati nov tv?

http://www.sony.si/product/t46-hx-serie...

Ima kdo praktične izkušnje s tem?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomaz82 ()

DeeJay ::

Sam imam podobno razdaljo (3,3m) in tudi kupujem nov HDTV, vendar sem se odločil malce počakati, da pridejo ven novi modeli.
Drugače pa za tako razdaljo pod 50" sploh ne razmišlat.

honda2000 ::

Tud sam kupujem lcd tv. Imel sem v mislih 42".Razdalja 3m. Tukaj vidim, da eni pravite pod 50" ne.
Na kakšni razdalji gledate pa ostali lcd-je v rangu 42" do 50"?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Plazma ali LCD televizor? (strani: 1 2 3 4151 152 153 154 )

Oddelek: Kaj kupiti
76961177960 (402331) antonija
»

kateri lcd tv

Oddelek: Kaj kupiti
478168 (5242) simic12
»

Kateri 46" TV kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
142488 (1457) fpbs
»

Kateri LCD LED TV?? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10069416 (55548) seljo
»

Lcd sony ali plasma panasonic (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16973431 (67266) mamomu

Več podobnih tem