» »

Srečko, a sem lahko tvoj prijatelj?

Srečko, a sem lahko tvoj prijatelj?

««
3 / 15
»»

djordjevic ::

Ma, ne. Daleč od tega. Naj se v postopku dokaže, kako in kaj. Zaenkrat sem precej blizu tvojemu pogledu. Bi rekel, da sem ene 90%-šur, da so ga zasačili pri sprejemanju podkupnine. Ampak me pogreje, ko vidim, da eni že kar apriori pravijo, da je revež, ki se je tam znašel po naključju in da je žrtev nekih političnih igric. Kot je videti, ni tako. Zdaj je na tožilstvu, da dokaže, ali je res, kar pravi policija.
No grave is deep enough to keep us in chains.

borchi ::

Zdaj je na tožilstvu, da dokaže, ali je res, kar pravi policija.
glede na to, da je sedaj v navadi, da kar vrhovna tožilka osebno mimo tožilcev opravlja stvari, se ni za bat...
l'jga

LordTado ::

Reveža sem rekel zato ker bo od sedaj naprej revež...

Že v avtu se je vidlo da mu je žal kako se praska po glavi...

Taki ki jih dobijo so muhe enodnevnice,že to da se je spravil z orožjem in ne vem čem vse na onega ki mu je obljibil dnar pokaže na plitko pamet Prijatla...

In taki tipi so en dan bogati drug dan pa reveži...ker tudi če se z prej nakradenim dnarjem potegne ven z dragim odvetnikom, ga mafijski lobij več ne prizna...je odpikal...ker ma premal na "podstrešju"...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LordTado ()

gkovac ::

Edina rešitev je v novi stranki z novimi neobremenjenimi in poštenimi ljudmi. Kdo se mi pridruži na naslednjih volitvah?

program:
1) vse, ki so imeli prste v politiki v zadnjih 20 letih najprej nagnati iz politike, gospodarstva... nato pa vzeti pod drobnogled in pogledati kaj imajo (pa njihove mame, tete, prababice in strici) in naj utemeljijo kako so do tega prišli.
2) RKC d.d. ukiniti vse prispevke (ukiniti kakršen koli denar od države - če niso sposobni recimo urediti nekega spomenika kulturne dediščine pa le-tega podržaviti), obdavčiti vernike (naj verniki plačujejo zajedalcem) in ukiniti kakršno koli udejanjanje v gospodarstvu. Denar ki jim ga dajemo sedaj pa porabiti tam, kjer je potreben (delavci, tovarne...)
3) razno

lp;G
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

djordjevic ::

Pa se zavedaš, da bi ti ustanovil neo-komunistično stranko (evo, zdaj lovijo rdeči duhovi še mene :P)?
No grave is deep enough to keep us in chains.

coffeetime12 ::

Jah, nas Prijatelj aka Lucky Prijatelj-Buco



je zmagal. Buco se ni dal, ni popustil, ampak se je boril v teh dneh naprej kot lev. Vmes je se podkupil preiskovalnega sodnika, 300.000Eur pa nakazal za lacne otroke v Bangladesu. Preostanek je porabil za placilo poloznic izgubljenemu kmetu v velemestu (Marinic), zadnji drobiz pa za taxi za pot domov tako da revezu ni ostalo skoraj nic vec.

In pa poglejte si kdo sedi v Komisiji po Zakonu o preprečevanju korupcije? Ja nas Buco, kdo pa drug:D

Ni pa ravno jasno, komu in kaj je policija dejansko prisluskovala? Mogoce sosednjemu striptiz baru? Se zgodi, se zgodi...

Zgodovina sprememb…

LordTado ::

Jaz sem za razno :)

Saj se je ustanovila Slovenska Unija:) nova stranka
To so moralisti:), to da je predsednik te nove stranke "bil" nekoč komunist pa se je seveda spremenil in je sedaj moralen človek, ki bo poskrbel za blaginjo države:)))))))))) (dokler ne pride s pomočjo babic in naivnežev na oblast)

Pol pa popoka že sabo pahorja ta pa vse ostale in smo tam,pardon tu!

Jst ::

>Zakaj je policija lazila v Parlament? Če je zaradi Prijatelja je to zelo
>čudno. Če je zaradi politike Jelinčiča, kako bo njegova stranka
>glasovala, je to absolutno nedopustno.

Moja prva misel na to novico v zvezi z *Jelinčičem*: "WTF?! Sej interpelacija je ravno politično sredstvo za kupčkanje z glasovi. Pri tej interpelaciji se mi zdi, da se je šlo samo kdo bo več potegnil, SNS ali Desus."

Epic Fail. Zmaga bodo morali na drugačen način (=resnično kakšno kaznivo dejanje) odstaviti.

Aja, še to. Zmago: "Katarina vrača udarec." KK: "Jelinčiča bom za to izjavo tožila!" Zanimivo, kako si ona predstavlja "pravno državo..."
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Gregor P ::

Jst je izjavil:

Aja, še to. Zmago: "Katarina vrača udarec." KK: "Jelinčiča bom za to izjavo tožila!" Zanimivo, kako si ona predstavlja "pravno državo..."
Je že sledil protiudarec::D
Kresalova zanika očitke o političnem vplivu na policijo in od vas terja opravičilo, v nasprotnem primeru pa napoveduje tožbo. Se ji boste opravičili?
Nimam se za kaj opravičiti! Gospa je v politiki in lahko ve, kaj je politika. Ni ne vem kaj ali ne vem kdo. Mora se zavedati, da je ministrica v demokratični državi, vsaj naj bi bila v demokratični državi. Kot kaže, bi se rada zgledovala po nekdanjem romunskem diktatorju Nicolaja Ceausescuju in bi bila rada že kar kraljica, zdaj ko je že Slovenka leta, pa Obraz leta in ne vem še kaj. Vendar tega v demokraciji ni, gospa se mora držati zakonov, predvsem pa ne sme zlorabljati policije v zasebne namene.
(vir: RTVS)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

PaX_MaN ::

[...]predvsem pa ne sme zlorabljati policije v zasebne namene.

Od kje njemu, da jo je?

LordTado ::

No ste vidli prijatla,človek ni v celotnem življenju mogel zaslužit tolko da bi lahko posodil 300.000 onemu tipu.

Seveda je srečko rekel da mu je posodil:)
Mogoče je kdo njemu posodil in on naprej:))

Double_J ::

Ja kot da je plača edini vir dohodkov.
Dve šivanki...

Poldi112 ::

No, jasno da ni. Drugi vir so očitno podkupnine. Saj tega nihče ne zanika. ;)
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Double_J ::

Kot da niso delnice 10x narastle od osamosvojitve. LOL!
Dve šivanki...

poweroff ::

Jst je izjavil:

Aja, še to. Zmago: "Katarina vrača udarec." KK: "Jelinčiča bom za to izjavo tožila!" Zanimivo, kako si ona predstavlja "pravno državo..."

To se pa od Janše uči. On tudi toži vse živo...
sudo poweroff

Double_J ::

Tudi pod prejšno vlado je bila korupcija!!!

http://slowwwenia.enaa.com/prikaziCL.as...

Grozljivo!:P
Dve šivanki...

luli ::

To se pa od Janše uči. On tudi toži vse živo...


Komentar vreden doktorata na FDV.

lexios ::

Tudi pod prejšno vlado je bila korupcija!!!

No shit?

Double_J ::

Okoristil se je z elektriko, medtem ko ljudstvo še za sveče nima.;((
Dve šivanki...

coffeetime12 ::

Banana republika. Sesuli so vse. In vsi. Narod pa dobiva popizditis. Samo to ne bo dovolj. Bo treba kakšno jajce vreči v parlament:) Kaj imamo? Klovna Pahorja, Minister Cucka, ki je odstopil, JJ ki zopet kupuje orožje, nacija Zmaga, ki ne ve več, kaj gradi...Res, država da ji ni para. Lucky je srečno prišel "ven" z nasmehom, ki ga vidiš samo po zaključku burje.
Švica? Seveda, mi lahko učimo vse....

poweroff ::

luli je izjavil:

To se pa od Janše uči. On tudi toži vse živo...


Komentar vreden doktorata na FDV.

Dežurnemu komentatorju luliju se zahvaljujem za globoke misli in utemeljitve njegovega mnenja. :D
sudo poweroff

luli ::

Hvala!

Se priporočam v prihodnje.

Samuel ::

coffeetime12, pejt na Haiti mona monasta...

BlueRunner ::

V poplavi vseh afer, aferic, katastrof in kataklizem, imamo danes v Sloveniji samo štiri bistvene težave, ki jih moramo razrešiti:
- slaba struktura gospodarstva, ki večinoma bazira na produktiz z nizko dodano vrednosjo
- splošna plačilna nedisciplina, tudi s strani države
- neprestano podpiranje slabih poslovnih praks v imenu "vzdrževanja stabilnosti"
- izgubljanje energija za sicer pomembne, vendar pa v tem trenutku ne kritične probleme, konstrukte in sumničenja, ki bi jih lahko mirno prepustili pristojnim organom v obdelavo.

Kakšne so rešitve za prve tri, je stvar pristopov in soočenj argumentov. Četrta pa je rešljiva preprosto tako, da se zganemo in se kot "javnost" odličimo, da želimo iskanje rešitve prvih treh.

Tako, da stanje je katastrofalno, vendar ne nujno zaradi tega, kar nam trobijo mediji in politiki.

Samuel ::

Predlagam vam, da se izselite na primer v Južno Korejo.

Ima približno isti BDP/capita + tam se vsake toliko časa množično orng stepejo v parlamentu (kaj tazga še ni blo v našem parlamentu).

zee ::

Glede na to, da je znatni del high-tech prav tam, morda to ni slaba ideja...
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Samuel ::

Bi blo počasi fajn, da folk ne pada v nezavest zaradi raznih afer in naj ne posplošuje celotno stanje zaradi nekaj javnosti izpostavljenih osebkov (sploh pa ne zaradi nekih osebkov iz SNS). Je drugje, kjer imajo demokracijo veliko dlje kot mi, še veliko huje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Samuel ()

zee ::

Drugje je drugje, tu je pa tu.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Samuel ::

Drugje poznajo demokracijo veliko dlje kot tu.
Pač je narod preveč nedolžen, odrastite(mo) že enkrat.

Če politične stranke nasprotne opcije, ne bi vse te afere napihovale preko vseh meja, se s temi aferami ne bi nihče kaj pretirano ukvarjal.

BlueRunner ::

Drugje je drugje, tu je pa tu.


Mondeo ima prav. Pa ne zaradi tega, ker je drugje še huje. To je res problem tistih drugje. Prav ima zato, ker se na takšne stvari mediji lepijo kot muhe na drek, od tega pa nobene velike koristi.

Tisto, kar ne rešujemo, nas bo pa še leta teplo in teplo pa zaradi teh stvari ne pride in ne pride na vrh in v zavest ljudi. Skratka: smo v resni krizi, vendar niti pod razno ne zaradi stvari s katerimi se ubadajo politiki in mediji. Res pa je, da s.p. tik pred likvidacijo zaradi neplačila zelo dobro ve kje so težave in ga ne cucki, ne bajte/najmenine, ne Srečkoti niti najmanj ne brigajo. Vsem trem bi pa verjetno najraje nekaj odtrgal, pa da se že začnemo enkrat ukvarjati z resnično krizo.

Zgodovina sprememb…

coffeetime12 ::

Samuel je izjavil:

Drugje poznajo demokracijo veliko dlje kot tu.
Pač je narod preveč nedolžen, odrastite(mo) že enkrat.

Če politične stranke nasprotne opcije, ne bi vse te afere napihovale preko vseh meja, se s temi aferami ne bi nihče kaj pretirano ukvarjal.



Pobič, ne spremljam slovenskih pravljic preko medijev vsak dan. Ni časa. Ampak, kar sem pa slučajno zasledil nazadanje, je pa narobe svet. Ne bodi preveč razsvetljen in pokroviteljski glede odraslosti. Peskovnik je poln vsega in mikvka se stresa vsepovsod.

Samuel ::

Aha.. osebna diskreditacija (aka pobič).

Res je, ne spremljaš. Zato pa tako ozek pogled na dogajanje.

lexios ::

Skratka: smo v resni krizi, vendar niti pod razno ne zaradi stvari s katerimi se ubadajo politiki in mediji.


Ravno zaradi stvari s katerimi se ukvarjajo politiki (in vedno bolj tudi mediji in ovce) smo v resni krizi, resnejši kot bi lahko bili! Kje bi bili brez medijev, ko se politiki ne bi bilo potrebno ukvarjati še z aferami oz. recimo raje skrbeti za javni izgled? Mondeo in Blade imata sicer res prav, a Južne Koreje ali katerega koli drugega "tam" ne gre primerjat s Slovenijo... Politika pa se ukvarja sama s sabo že precej dlje kot zadnjih par afer! V končni faz bo pa še "majhnost" in "mladost" Slovenije izgovor za vse?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lexios ()

Samuel ::

Zakaj pa ne bi primerjali npr Koreje s Slovenijo?

Če vemo, da se tam v parlamentu pred kamerami do krvi prebutajo, potem lahko rečemo, da je stanje duha družbe (to je medijsko posploševanje, ko kakšnen politik "zajebe") v Sloveniji še precej na visoki ravni.

lexios ::

Rad primerjaš jabolke z bananami?

Edit: brisal spodnje...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lexios ()

lexios ::

Glede stanja duha družbe in domnevno visoke ravni pa klik! Izobražuj se...:

Kacin, že davnega l. 98: "...sem se odločil, da bom reagiral tako, kot bi reagiralo 90% normalnih Slovencev in Slovenk! "Pržgau" bi ga! Mislim, da sem ga premalo..."

Samuel ::

lexios je izjavil:

Rad primerjaš jabolke z bananami?


ah saj res.. mi smo čisti unikat, a?
Kacin.. lol.. huronsko sta se stepla..

lexios ::

Kacin.. lol.. huronsko sta se stepla..


Govora je bilo o visokem stanju duha družbe pri nas danes... Zgori maš link kjer je očitno stanje duha v "družbi" že leta 98!;) Če bi rad kri, pa izvoli na vzhod!

Od kdaj so jabolke ali banane unikatne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lexios ()

tsh2 ::

Samuel je izjavil:

Če politične stranke nasprotne opcije, ne bi vse te afere napihovale preko vseh meja, se s temi aferami ne bi nihče kaj pretirano ukvarjal.


"napihujejo" kar mediji, pa še to samo zato, ker ljudi to zanima.

kacinov posnetek so pa cenzurirali:
http://www.rtvslo.si/svet/video-ko-v-pa...
kacinov video pravi: "this video has been removed due to terms of violation"

komunajzarji spet cenzurirajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tsh2 ()

kmetek ::

V naši državi je že toliko gnilega, da mislim, da ni več rešitve.....edino če najamemo ene 10-20 DEXTERjev....pa da začnejo pucati.

Krambergerja so ublili v stilu JFK. Slovenija je samo na površju kao EU demokratična država, pod lupino je še vedno ena velika komunistična UDBA.

In narod, to mi (vi) dopuščamo? SRAMOTA. :|

imallears ::

Ne mi rečt, da je Padalec še kr operativec. Ta bi pa bla :)

BlueRunner ::

Naaah. Verjetno je balerinke že obesil na klin. Če jih ne bi, potem se mu to ne bi zgodilo. >:D

Sicer pa ja. Tako so bili nekateri sposobni kuhati zamero še 50 let po koncu 2. sv. vojne, se bo sedaj izgleda moralo še 50 let (verjetno do konca mojega življenja in še dlje) poslušati o kontinuiteti, komunajzarstvu in udbi.

Zgodovina sprememb…

kopernik ::

Samuel je izjavil:

Zakaj pa ne bi primerjali npr Koreje s Slovenijo?

Če vemo, da se tam v parlamentu pred kamerami do krvi prebutajo, potem lahko rečemo, da je stanje duha družbe (to je medijsko posploševanje, ko kakšnen politik "zajebe") v Sloveniji še precej na visoki ravni.



Ja, sam moraš razumeti delovanje njihovega parlamenta. Če se ne motim, je potrebno razglasiti vsak zakon iz tistega govorniškega odra in če opozicija nečemu zelo močno nasprotuje, ne bo obstruirala seje, tako kot pri nas, temveč bodo opozicijski poslanci zasedli govorniški oder in ne bo nihče mogel razglasiti novega zakona. Večina pa bo poskušala ta oder "osvoboditi", zato pride do obračunavanja. Capture the flag.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kopernik ()

MadMicka ::

Ima Mondeo čisto prav. Pa sploh ne rabi hoditi tako daleč. Cel kup razno raznih izpadov, ki močno presegajo naše, se je dogajalo tudi po parlamentih zahodno evropskih držav, vkjučno s pretepi. Če bi človek bral redno tuje cajtnge, npr. angleške ali italijanske, ki pišejo o njihovih notranje političnih zadevah, bi videl, da ni pri nas nič drugače ali slabše. Zdajle na hitrico mi pade na pamet npr. neverjetni stroški, ki so si jih pisali angleški parlamentarci med službene stroške, pa tista klasična, ko v Italiji pride na oblast Berlusocni in začne spreminjati zakonodajo tako, da sesuje kazenske postopke zoper njega. Večje države, več denarja, večje afere, čisto preprosto. Lahko pa začnemo preverjat zadeve na googlu :)

Poldi112 ::

>Govora je bilo o visokem stanju duha družbe pri nas danes... Zgori maš link kjer je očitno stanje duha v "družbi" že leta 98!;) Če bi rad kri, pa izvoli na vzhod!

Zanimivo - meni se to božanje s časopisom ne zdi nič v primerjavi z vulgarizmi, ki prihajajo z desne.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

lexios ::

Eh, ja, no dejmo vztrajat pri tem, da je vse popolnoma vredu in normalo, djmo se primerjat še s Kitajci pa Severno Korejo... Super smo! Že cvetijo zvončki, kmalu bodo še trobentice...

donfilipo ::

Pa mesec in kontrabas, zemlja pleše, tja med zvezde....:))

Eh srečko, tako dober možak, pa še bombe si imel...meni res ni dano poznati prave ljudi. Sem pa vesel, da so junaki na svobodi!
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Icematxyz ::

Me veseli da je po nepristranski in strokovno vodeni kriminalistični preiskavi v sodelovanju z sodno vejo oblasti policija in tožilstvo pokazala da je suverena in sposobna enakopravno obravnavati vse ljudi. Tako malega človeka kot vidne predstavnike politike. Da nima pri tem dvojnih meril. In da se za zapahi za to ker je kršil zakon lahko znajde tudi prvak kakšne stranke in njegov poslanski kolega.

Lepo da se je to izkazalo in lahko sedaj spet zaupam in verjamem v našo politiko, izvršilno in sodno vejo oblasti in v dobro in poštenost mojih sodržavljanov. Tudi tistih ki so člani tako imenovanih razno raznih "elit".

Zgodovina sprememb…

Icematxyz ::

No samo da ne bo kdo tega resno vzel kaj sem napisal. V smislu da nima vklopljenega sarkazem detektorja.

LordTado ::

Seveda dopuščamo udbo če narod voli tiste ki se lepo oblečejo in nasladno govorijo...

Kresalka je že umaknila gate iz strani:)
Je pa res plunla v svojo skledo s to stranjo in pokazala da ni za javnost,kjer bi se mogla zagovarjat.
Ne pa na strani kjer ji diplomatske odgovore sestavljajo drugi al pa njen skinhead...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LordTado ()
««
3 / 15
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napad psov (strani: 1 2 3 448 49 50 51 )

Oddelek: Problemi človeštva
2515212341 (150007) Pyr0Beast
»

Katarina, a sem lahko tvoj prijatelj? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Problemi človeštva
63463672 (54216) solatko

Več podobnih tem