» »

Srečko, a sem lahko tvoj prijatelj?

Srečko, a sem lahko tvoj prijatelj?

««
2 / 15
»»

Double_J ::

BTW: kolk pa kaj plača "centrala" za komentiranje na forumih? A imate še kaj prostih mest?


Preden kej dobiš, moraš najprej postati guru medijskega komuniciranja. Teb še ful manjka.:))
Dve šivanki...

borchi ::

BTW: kolk pa kaj plača "centrala" za komentiranje na forumih? A imate še kaj prostih mest?
mah, to je krvavo prislužen denar. easy money je, ko "centrala" ukaže, da kakšne teme ne sme več komentirat... kot one teme o postonjski jami, in bajukovi davčni matematiki. tko da, če mene plačajo, obljubim, da ne bom več tam pisaril... 8-)
l'jga

luli ::

Mathai :
kolk pa kaj plača "centrala" za komentiranje


Mi to delamo zastonj, med svojim službenim cajtom v svojem podjetju. Ti pa po vsej verjetnosti komentiraš iz FDV-ja, plačan iz proračuna.

Double_J ::

http://www.sds.si/news/5913

Matthai naredi nekaj dobrega glede komuniciranja, dokler ne boš prestar...;)

In kako doseči to mojstrstvo? Odgovor je preprost.
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

poweroff ::

A to je visoka šola za gobezdače? :D

Luli, lepo, da posredno priznavaš, da delaš po navodilih centrale. >:D
sudo poweroff

luli ::

Tudi od tebe je lepo, da posredno priznavaš, da se proračunski denar troši za razne gobcače po forumih.

poweroff ::

Verjetno nič več, odkar ste v opoziciji?
sudo poweroff

Karaya 52 ::

Vsekakor lepo od Matthaija da se po dolgem času vključuje v debato o dildokraciji. Pozdravljen. Kako je bilo na smučanju?

Z inflacijo študentov komunikologije na FDV smo dobili kvantiteto, ki da kvaliteto, pravi Kavčič. Spletni strani Zares (proti lažem) se je pridružila še Katarinina. Ni čudno da vlada šepa na skoraj večini področjih ko pa toliko časa posveča medijski podobi. KK se soočenjem v javnosti spretno izogiba, ne vem kdaj se je nazadnje udeležila okrogle mize. Vse je zreducirano na rezane posnetke in novo spletno stran. V zraku je toliko megle da je nemogoče ločiti zrno od plevi. Želel bi si da nima vlada s včerajšno akcijo nič, kako so stlačili Pogačnika zraven je pa ... zanimivo. Prisluškovanje opoziciji je zgleda že stalna praksa, tokrat v krogu ni nobenega Sanaderja. Argumentacija policije bo vsekakor zanimiva, upam da delajo na "ukradenih" kamerah s križišča na Tržaški.

Icematxyz ::

Se pravi Pogačnika bodo kriminalisti in sodni organi preganjali zaradi dveh kaznivih dejanj zlorabe uradnega položaja in ne le enega? To je bistvo zgodbe?

Slovenija nima enega Berlusconija. Mi imamo več le teh. Pravno državo pa če še kdo omeni pa bo tudi dokazal da je pavliha. Upam samo da ne bo se javnost pustila sprovocirati do te mere (sedaj ko vidi da je pravna država farsa) da bi se zatekla nasilju. Ker potem Berlusconiji spet zmagajo.

PaX_MaN ::

Pravno državo pa če še kdo omeni pa bo tudi dokazal da je pavliha.

Pravna država.
(Pa ne vem od kje tebi posploševanje na implikacijo med omenjanjem teh dveh besed in pavlihovstvom.)

Vsekakor lepo od Matthaija da se po dolgem času vključuje v debato o dildokraciji.

Tako si navdušen nad tem, da bo kdo še pomislil, da si ti tudi eden izmed njih. Jejhata jej jej.

Pozdravljen. Kako je bilo na smučanju?

Mislim, da ti spomin peša, saj je bila na smučanju ministrica za NZ.

Ni čudno da vlada šepa na skoraj večini področjih ko pa toliko časa posveča medijski podobi.

Koliko je to toliko? Dve uri na dan? Pet minut? Enajst let, kolikor je registrirana domena Vlada.si?

KK se soočenjem v javnosti spretno izogiba, ne vem kdaj se je nazadnje udeležila okrogle mize.

Ker "ne veš", takoj domnevaš, da se "spretno izogiba". Šurči, kurči.

Vse je zreducirano na rezane posnetke in novo spletno stran.

Kakšne posnetke? Na njeni spletni strani ni videti posnetkov. Also, si prepričan, da nisi ti tisti, ki reducira na "rezane posnetke in novo spletno stran" in "mešanje megle"?

V zraku je toliko megle da je nemogoče ločiti zrno od plevi.

Če iščel samo eno zrno in še to v zraku, bi rekel, da si usekal mimo.

Želel bi si da nima vlada s včerajšno akcijo nič[...]

Ministrica in premier sta bila obveščena šele naknadno.

[...], kako so stlačili Pogačnika zraven je pa ... zanimivo.

Tako, da so ga poklicali? Ne vem, kaj je na telefonskem klicu tako zanimivega, ampak whatever turns you on...

Prisluškovanje opoziciji je zgleda že stalna praksa, tokrat v krogu ni nobenega Sanaderja.

Na čem pa to zgleda?

Argumentacija policije bo vsekakor zanimiva, upam da delajo na "ukradenih" kamerah s križišča na Tržaški.

I fail to see the connection.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

Tilen ::

Vir: pozareport.si in kar se je dalo videti (slišati) tudi na POP TV (24ur) :

1



2

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

gendale ::

Tukaj ni nič drugega. Jelinčič zna z besedami, je odkrit človek, ima pamet na mestu in odličen potencial uspeti v naslednji kandidaturi... med drugimi poslanci pa vlada foušarija in ga je nekdo prijavil z lažnimi obtožbami. Tipično slovensko.

Upam, da Jelinčič opere svoje omadeževano ime in še bolj podkuri drugim nesposobnežem v vladi.

LP

Icematxyz ::

Pravna država.
(Pa ne vem od kje tebi posploševanje na implikacijo med omenjanjem teh dveh besed in pavlihovstvom.)


Ti šaljivec ti...

poweroff ::

Karaya 52 je izjavil:

Vsekakor lepo od Matthaija da se po dolgem času vključuje v debato o dildokraciji. Pozdravljen. Kako je bilo na smučanju?

Eni pač nimamo časa za smučanje. Kako pa ti? Si uspel preklopiti na novo identiteto?

Sicer me pa zanima kaj neki bo prijateljček "zapel" o svojem šefu...
sudo poweroff

luli ::

Sicer me pa zanima kaj neki bo prijateljček "zapel" o svojem šefu...


Realno, kako misliš, da se bo zadeva odvila?

borchi ::

Realno, kako misliš, da se bo zadeva odvila?
idealno upamo, da se zmago popolnoma ogradi od prijatelja in le-ta potem razkrije ves drek, ki ga je doslej sproducirala jelinčičeva rit, za katerega ve. pa če zraven še kaj nalaže, mu ne bom nič zameril, nasprotno... 8-)

realno, pa vemo, da bo jelinčič do visoke starosti gnojil po parlamentu. kar pomeni, da bi po thomasovo bil do smrti imun za kakršenkoli pregon...
l'jga

luli ::

Ne Thomas imam popolnoma prav. Zadevo je potrebno dokazati. Trenutno je na trhlih temeljih.

Eni pač nimamo časa za smučanje.


Mater ste eni pomembni. Če vas ne bi prisilno podpirali preko proračuna verjamem, da niti pisat ne bi znali.

Keyser Soze ::

luli je izjavil:

Ne Thomas imam popolnoma prav. Zadevo je potrebno dokazati. Trenutno je na trhlih temeljih.

U bemti. Čeprav bedarije navadno kar letijo iz ust, se ljudi končno le prijema pamet.

Dojeli so, da je potrebno zadevo najprej dokazat! Niso relevantne govorice, posredni dokazi, poročanja medijev! Dokazat jo je potrebno. S trdnimi dokazi. Po možnosti na sodišču?! Ane!?

Temu jaz rečem napredek. Ponosen sem na vas. Bravo luli! Le tako naprej!

P.S.: Pa nisem glih sarkastičen, če kdo tako misli. Seveda, če je lulijeva izjava mišljena resno.
OM, F, G!

Zgodovina sprememb…

luli ::

Ti si lahko samo na sebe ponosen.

Eno je politična odgovornost, drugo pa kazenska.

To kar trenutno očitajo Jelinčiču zame ni kaznivo dejanje.


S tem se samo kaže nesposobnost naših pendrekov, ki kar kličejo ministrico, da jih zlorabi. Od tožilcev /sodnikov / stroke še nihče ni podal mnenja.

Glede Kresalove politične odgovornosti pa v razmislek. Kako je že pravila, da se bo po novem kadrovalo? Kako je že bil kadrovan prvi pendrek države?

Keyser Soze ::

Pustiva detajle.

Tist temeljni princip si le pogruntal. Nedolžen, dokler se mu ne dokaže krivde. Pa naj si bo kazensko ali pa "politično".

To JE napredek.

/thumbs up/;)

P.S.: Upam samo, da sčasoma tvoji baži ljudi uspe ta koncept aplicirat na vse. Neglede na kakršnokoli umserjenost/prepričanje.
OM, F, G!

Balandeque ::

S tem se samo kaže nesposobnost naših pendrekov, ki kar kličejo ministrico, da jih zlorabi. Od tožilcev /sodnikov / stroke še nihče ni podal mnenja.


Jao Luli. Tožilec in sodnik sta morala požegnati, da je preiskav sploh lahko prišlo.
Involvement and commitment is like an eggs-and-ham:
the chicken was involved - the pig was committed.

Thomas ::

Jaz razumem, da so prijeli Prijatelja, ki je domnevno prevzel izsiljevano vsoto. To naj se zdaj na sodišču razišče koliko je res in koliko ni.

Ampak če sta Pogačnik in Jelinčič barantala za glasove in muzej - pa nima kaj kdo raziskovat. Njuna zadeva.

Zakaj je policija lazila v Parlament? Če je zaradi Prijatelja je to zelo čudno. Če je zaradi politike Jelinčiča, kako bo njegova stranka glasovala, je to absolutno nedopustno.

To bi moralo biti vsem jasno.

Tožilec in sodnik sta morala požegnati, da je preiskav sploh lahko prišlo.


Potem sta tedva tud v ofsajdu, če ne znata določiti, do kod gre njuna pristojnost. Potem naj se poslovita še onadva in/ali njuni nadrejeni. Barbara Brezigar prav tako.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thomas ()

podbevna ::

Thomas, Prijatelja so dobili inflagrante pri prevzemu denarja. Seveda bo za zapor potrebno sodišče in tvoje neobsojanje je pohvale vredno (škoda da nisi bil tako uvideven tudi do Katarince), a so sumi dokaj jasni.

Pri kaznivem dejanju, kjer je nekdo zlorabil svojo poklicno funkcijo, je hišna preiskava njegovih poslovnih prostorov čisto logična in nujna. Zakaj je "zelo čuden vstop v parlament zaradi Prijatelja"?

Glede Zmagota pa tudi ni čisto tako. Če politiki barantajo s svojimi glasovi v zameno za darila (kamor lahko sodi tudi npr. zemlja za moj projekt zastonj neki občini) in se v prisluh ujame omenjanje kuvert je nalog za preiskavo čisto prava odločitev. Za preiskavo ne rabiš dokazane krivde (potem ne rabiš več preiskave), rabiš utemeljen sum. Iz zapisov odredbe o preiskavi se meni zdi, da je bilo sumov kar nekaj.

Double_J ::

Pomojem je malo žensk primernih za tovrstne položaje. Ženske pogosto niso dovolj čustveno stabilne in so lahko impulzivne. Pri KK se vidi, da je užaljena, sploh kar se tiče nove spletne strani. Zdej so še vse ženske zgrožene.
Dve šivanki...

Tarzan ::

Meni je pa njena stran všeč. Vsak bi moral narest tak page. Res.

Double_J ::

Še nisem videl tako slabih komentarjev, še za pedofilske duhovnike ne.

http://www.zurnal24.si/slovenija/kresal...
Dve šivanki...

Thomas ::

Če politiki barantajo s svojimi glasovi v zameno za darila (kamor lahko sodi tudi npr. zemlja za moj projekt zastonj neki občini)


Če bi bil muzej njegov, potem vsekakor. Ker je pa državen - je to brezveze.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Poldi112 ::

>Še nisem videl tako slabih komentarjev, še za pedofilske duhovnike ne.

Zanimivo da jih sploh bereš - se ti zdijo relevantni?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

borchi ::

Še nisem videl tako slabih komentarjev, še za pedofilske duhovnike ne.
ena, se sprašuje kako naj otrokom razloži kaj visi na tistih štrikih?!

(to je tist kar bi mogla vsak jutr svojim otrokom oblečt, kura zmešana! :|)
l'jga

poweroff ::

luli je izjavil:

Realno, kako misliš, da se bo zadeva odvila?

Po moje bo Prijatelj letel iz stranke, Pogačnik je politično mrtev, Jelinčiči se bo pa vrnil kot veliki zmagovalec.
Ni ravno po mojem okusu, je pa precej verjetno.

Double_J je izjavil:

Še nisem videl tako slabih komentarjev, še za pedofilske duhovnike ne.
http://www.zurnal24.si/slovenija/kresal...

Eh, komentarji. To so zgenerirali plačani komentatorji. Vsi vemo od koga. (Info: baje obstaja neka zanimiva analiza IPjev od kje se postajo taki komentarji).
sudo poweroff

nevone ::

Eh, komentarji. To so zgenerirali plačani komentatorji. Vsi vemo od koga. (Info: baje obstaja neka zanimiva analiza IPjev od kje se postajo taki komentarji).


Let's face it. Noben vas ne mara. Hehe ... :P
Either we will eat the Space or Space will eat us.

poweroff ::

Koga nas?

Sorči, ampak jaz se s politiko ne identificiram. 8-)
sudo poweroff

nevone ::

Sorči, ampak jaz se s politiko ne identificiram.


Ampak identificiraš pa druge?

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

poweroff ::

Se kar sami.
sudo poweroff

Thomas ::

Kdo? Vsi razen tebe?
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

tsh2 ::

poweroff je izjavil:

Sorči, ampak jaz se s politiko ne identificiram. 8-)

samo takrat, ko postane tvoja stran nepopularna.

poweroff ::

A res?

Katera pa je moja stran? Kdaj točno sem se identificiral s konkretno stranko?

Če lahko dokažeš prosim za URL, če ne pa utihni.
sudo poweroff

USS Liberty ::

Karaya 52 je izjavil:

Z inflacijo študentov komunikologije na FDV smo dobili kvantiteto, ki da kvaliteto, pravi Kavčič. Spletni strani Zares (proti lažem) se je pridružila še Katarinina.


Ojej, tale spletna stran od "Slovenke leta" je pa čista brca v prazno, tej ženski se je čisto sfuzlano. Doslej je bila kar dobra v svojem PR-u, s tole spletno stranjo je pa čisto zabluzila, pa še na sliki izgleda kot en transvestit...
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

borchi ::

nimitz je vidu žensko spodnje perilo, pa ga je kar panika zajela...
l'jga

luli ::

nimitz je vidu žensko spodnje perilo, pa ga je kar panika zajela...


Se ne čudim. Pri vas mora biti človek vedno previden, saj ženske spodnjice ne pomenijo nič.

Keyser Soze ::

luli je izjavil:

Se ne čudim. Pri vas mora biti človek vedno previden, saj ženske spodnjice ne pomenijo nič.

A bi morala zamenjati tangice za dolge bombažne gate? Ker so bolj zdrave oz. pozitivno vplivajo na rodnost?:D
OM, F, G!

MadMicka ::

Www.stran sicer sledi modernim trednom, pomoje pa zasnova na tak način ne deluje dovolj resno za eno ministrico.

Tistale cena za m2 novozgrajene bajte na Dimičevi je res blazno nizka. Nekateri pravijo, da je verjetno že nerentabilna. V bistvu svaka ji čast, da je zrihtala tako pogodbo. Če bi tudi drguje sklepali tako ugodne pogodbe za proračun, bi bil le ta bolj poln.

p.s.: Kresalova na tisti sliki zgleda kot odrasla ženska. Razen, če ima USS Nimitz tako ali drugače rad majhne punčke...

BlueRunner ::

Eh... če mediji ne želijo spraviti na plano tvojega pogleda na problem, potem si moraš pač pomagati drugače. Je pa vsaj jasno navedeno čigava stran to je in kater pogled na problem se razgrinja. Konec koncev imata tudi SDS/JJ svojega. Pa čeprav me spodnjice na KK strani nti ne motijo, niti ne privlačijo, pa moram po pravici reči, da sem zelo vesel, da na JJ-jevih straneh njegovih spodnjic ne vidim. :D

Sicer pa bolje to, kot pa verbalne diareje nekaterih "verodostojnih" medijev.

(sem pozabil, da ne vem za obstoj medija, ki bi bil vsaj obrtniško dosleden v svojem delu - pa to ni uravnoteženost, ampak sposobnost jasne ločitve med novico in mnenjsko kolumno)

Zgodovina sprememb…

Karaya 52 ::

Sama se je distancirala od afere Baričevič in vsaj dvakrat odklonila soočenje v Odmevih, nazadnje z Matejem o "palači". Skratka, priložnosti ima cel kup, njena šibka točka je retorika kar se je videlo že leta 2008. Vse nastope zreducira na napisane govore (ob interpelaciji) in po novem na spletno stran. Čuden način komuniciranja, javnost hoče odgovore in voljen politik/predsednik stranke/minister jih je imo dolžen dati.

djordjevic ::

Ne vem, ali se pri tem namerno pozablja, da je prejšnji PM še bolj goreče odklanjal kakršnokoli soočenje in je pristajal samo na prime-time one-on-one intervjuje s top novinarji medijskih hiš. Samo toliko, to put things in perspective.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Karaya 52 ::

To je drugo, če Pahor noče biti "lestenec" kot se je izrazil je to njegova stvar (kljub temu ponavadi pošljejo Vlačiča). Predsednik države in predsednik vlade imata v tem smislu privilegij.

Pšenični ::

Tale Srečko Prijatelj mi postaja čedalje bolj všeč. Danes je v Kopru že razlagal, da on podkupnine sploh ni vzel, sploh ne. Heh,he. Prava burleska. Zdej nej pa še Zmago od nekje privleče kakšne slikanice iz "garage" afere in bodo začeli še policaji nakladat, da sej v bistvu ne vejo kako je blo. Sam to je teorija. Prjatelj je politično popolnoma pogrešljiv, zato bo dobu brco. Ampak hecno je pa le.

LordTado ::

Finta je v tem da bodo tega reveža zaprli in pol bo policija naenkrat neodvisna,učinkovita...
Ostali primeri ki o vezani na integriteto države pa pod predpražnik...

djordjevic ::

Reveža? Tipa naj bi zasačili z roko v kozarcu meda (pri prejemanju dobrih 300 tisočakov podkupnine) in pravite, da je revež? Imate res že čisto zamegljeno presojo? Kaj je naslednji korak? Da neki vidni politik nekoga poči, ga dobijo s pištolo v roki in s smodnikom na dlani, pa bo rekel, da mu je pištola padla v roko in se slučajno sprožila? Me, po pravici povedano, sploh ne bi čudilo, če bi rekli, da je pa mogoče celo res, kar pravi.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Thomas ::

Možno je da je res, kar pravi Prijatelj. Meni se zdi ene 10% možno in 90% da je res kar pravi policija. 80% gap, morda še mau manjši.

Ti djordjevič vidiš pa 100% gap?
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi
««
2 / 15
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napad psov (strani: 1 2 3 448 49 50 51 )

Oddelek: Problemi človeštva
2515213311 (150977) Pyr0Beast
»

Katarina, a sem lahko tvoj prijatelj? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Problemi človeštva
63464148 (54692) solatko

Več podobnih tem