» »

Bolha

Bolha

Temo vidijo: vsi
««
14 / 19
»»

retro99 ::

retro99 je izjavil:

Vem, da je potrebno biti na Bolhi navajen vsega, takšnih ali drugačnih kupcev. Ampak... do sedaj sem imel samo (redke; da potrkam) probleme z (ne)prevzemanjem paketov (večinoma na vzhodnem koncu SLO), sedaj pa imam nekoliko drugačen pojav, kjer mi nek mladič javi po 9 dneh po osebnem prevzemu procesorja, da bi me pa rad prijavil zaradi goljufije na policijo. Svašta.
Verjetno mu je uspelo popolnoma tiptop procesor skurit (manj verjetno) ali si je pa zastavil prehud projekt za svoje znanje (beri: sestaviti si čisto običajen računalnik) in ima težave z kdove katero drugo komponentno ali kompatibilnostjo (možnih problemo, če nimaš blage veze, je nebroj).
Kaj naj sedaj? Čez pol SLovenije se mi ne da vozit, da bi mu na licu mesta iskal problem, kako da njemu pa ne dela, kar je delalo vedno, prav tako pa (če mu je dejansko uspelo kaj skurit s svojo "spretno" uporabo oz. sestavo) bi bil nor, če bi po tolikih dneh namesto delujoče zadeve vzel nazaj zadevo, ki jo je lahko potencialno naredil nedelujočo.

Vsako stvar ekstra preverim, stestiram preden jo imam sploh namen kdaj za njo oglas naredit, in tudi ob prodaji česarkoli vedno omenim, da če mu ne bo všeč, da mi lahko da tudi nazaj, seveda v doglednem času (par dni, nisem štacuna, ej) a ob vsej možni skrbi in preventivi se zgleda najde tudi tak primer, da namesto, da bi se prej pozanimal kaj in kako skupaj sestaviti PC, gre težiti s policijo, inšpekcijami, pa še moji mami bo zatožil (god rest her soul)....


Še epilog zgodbe z Bolho. Model je podal kazensko prijavo in sem moral it na lokalno policijsko postajo podat izjavo. Svašta.

Machete ::

In kaj so ti kepi rekli da se bo zgodilo?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

retro99 ::

Machete je izjavil:

In kaj so ti kepi rekli da se bo zgodilo?


Menda, da je standardni del postopka, vzamejo izjavo, napišejo poročilo in gre naprej na tožilstvo v presojo, če se oni odločijo glede na izjave za pregon po uradni dolžnosti. Potem pa ne preostane drugega kot da čakaš in upaš, da se tam ne spomnijo narediti iz delujočega procesorja prodanega na Bolhi goljufijo s kupcu domnevno nedelujočim procesorjem. Sam, da se folk po policijskih postajah vlači, ker folk kupuje in ne ve kaj bi s kupljenim.

Dovolj, da me mine prodajati rabljeno. Lahko pred prodajo vse preventivno poslikaš, celo dodatno stestiraš (overkill za stvar, ki si jo dal iz svojega PC-ja), da je ja 100% kot mora bit, pa se ti najde nekdo, ki ne ve kaj dela, kupuje... in ima istočasno jajca se še na policijo hodit blamirat in vlagat ovadbe.

n95f4 ::

Potrjujem, da je tudi mene nekdo izsiljeval oz. grozil z ovadbo.
Me sicer ne gane, ker imam dokaze je pa neprijetno.

Bo pa to verjetno zadnji oglas na bolhi.

2dark ::

retro99 je izjavil:


Lahko pred prodajo vse preventivno poslikaš, celo dodatno stestiraš (overkill za stvar, ki si jo dal iz svojega PC-ja), da je ja 100% kot mora bit, pa se ti najde nekdo, ki ne ve kaj dela, kupuje... in ima istočasno jajca se še na policijo hodit blamirat in vlagat ovadbe.


Lahko bi vedel, da se takšnih zadev ne pošilja po pošti. Koga zanima pride na dom, vidi, da zadeva dela,, napišeta pogodbo prodaji in to je to. Pol pa naj hodi okol policije . Kaj ste tako naivni.

retro99 ::

2dark je izjavil:

retro99 je izjavil:


Lahko pred prodajo vse preventivno poslikaš, celo dodatno stestiraš (overkill za stvar, ki si jo dal iz svojega PC-ja), da je ja 100% kot mora bit, pa se ti najde nekdo, ki ne ve kaj dela, kupuje... in ima istočasno jajca se še na policijo hodit blamirat in vlagat ovadbe.


Lahko bi vedel, da se takšnih zadev ne pošilja po pošti. Koga zanima pride na dom, vidi, da zadeva dela,, napišeta pogodbo prodaji in to je to. Pol pa naj hodi okol policije . Kaj ste tako naivni.


Si spregledal, da je bil osebni prevzem, s pregledom kupljenega procesorja.

Če bi se prodajalo PC kot celoto, bi bil preizkus realna in edina logična metoda. Pri prodaji komponent lastnega PCja, ki se ga proda po kosih skozi čas, pa naknadna testiranja niso izvedljiva, ker nimaš več vseh potrebnih komponent za sestavo PCja in preizkus tudi za oči kupca.

Procesor je že tako ena najbolj trdoživih raćunalniških komponent in da se skuri ali ne dela, je največkrat problem, ker se malomarno inštalira in/ali dela z njim. Po nakupu pa na računalniške servise pa zgleda, da folk noče hodit, sploh od tistih, ki mislijo da so dummy proof. Lažje na policijo hodit težit in ovadbe vlagat. Taki bi tudi ob notarsko overjeni kupoprodajni pogodbi se šli isto. Je naivno pričakovat, da le-ta spremeni motivacijo nekoga, ki hoče skriti svojo malomarnost in podturiti po 9 dneh nazaj procesor, ki ga je uspel skurit/ne zna montirat.

retro99 ::

n95f4 je izjavil:

Potrjujem, da je tudi mene nekdo izsiljeval oz. grozil z ovadbo.
Me sicer ne gane, ker imam dokaze je pa neprijetno.

Bo pa to verjetno zadnji oglas na bolhi.


Jaz sem tudi mislil, da je to dovolj opravil teste še pred izgradnjo, vse poslikal, preferiral osebni prevzem ... pa je treba vseeno hodit na policijo na to odgovarjat.

Če je šel svojo grožnjo uresničevat, boš izvedel po cirka 4 mesecih, kolikor zgleda traja celoten predkazenski postopek.

Ja, ni vredno živcev, pa če še toliko preventivno delaš in se misli na vse. Raje ne grem več na Bolho.

111111111111 ::

Je na bolhi sploh še možno iskati samo oglase od fizičnih oseb?

gradski ::

Verjamem, da so slabe izkušnje zaradi takih kupcev. Je pa to res ekstremen primer, ki se lahko pripeti in je škoda da zaradi tega ne prodajate več na bolhi. S tem ko prodajamo rabljeno stvar, na nek način tudi recikliramo, saj kupec ne rabi kupovati nove stvari in to pozitivno vpliva na okolje. Mi se pa tudi znebimo stvari, ke je ne rabimo, zraven pa še malo zacinglja v žepu. Dandanes mečemo izpravne stvari v smeti, kar je škoda. Mogoče pa ravno nekdo nujno potrebuje to stvar in je ne more več kupiti v trgovini.

Imel sem pred desetletjem primer, ko sem nekemu kupcu iz štajerske preko bolhe prodal trdi disk. Poslal sem mu po pošti s pazljivejšim ravnanjem in zapakiran v dve škatli. Čez nekaj dni mi je napisal sporočilo, da mu disk ne deluje in da sem jaz to vedel, da ne deluje. Lahko si mislite, kako sem bil jezen na tako grdo izjavo. Napisal sem mu nazaj, da naj mi disk pošlje nazaj in mu bom vrnil kupnino. No, diska ni nikoli poslal. Očitno je disk vendarle delal, ampak je fant malo probal, če bo ratalo...

@retro99 in @hazawa - v kolikor bosta še kdaj prodajala na bolhi, predlagam da napišeta da stvar dela (ker sta jo stestirala), ampak glede na to, da je rabljena stvar, ne moreta jamčiti za delovanje, ko stvar prejme, torej garancije in vračil ni in pika. Potem pa naj se vsak zase odloči, ali bo kupil ali ne. Pri komponentah večje vrednosti, pa osebni prevzem, kjer se tudi na licu mesta stestira in se odloči ali bo kupil ali ne.

V kolikor bi meni kupec kljub temu grozil z ovadbami, bi mu mogoče vrnil denar, samo zaradi ljubega miru. Nikoli nisem na bolhi prodajal kaj takega, da bi obogatel, ampak osiromašil tudi ne bom, če mu vrnem nazaj denar. Ampak tak kupec pristane na moji črni listi zavedno in mu nikoli ničesar več ne prodam.

M-XXXX ::

Kje hudiča se obnovi oglas? Ali je kakšna neumna omejitev po tanovem?

bastadu ::

Ni, pod posameznim oglasom imaš Obnovi, žal še vedno ni mogoče obnoviti več oglasov naenkrat ...

M-XXXX ::

bastadu je izjavil:

Ni, pod posameznim oglasom imaš Obnovi, žal še vedno ni mogoče obnoviti več oglasov naenkrat ...


Kje?

bastadu ::

Moja Bolha > zavihek Potekli oglasi > glej seznam potečenih oglasov ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bastadu ()

M-XXXX ::


Ni gumba...

bastadu ::

Pri meni gumb je, potem se pa obrni na podporo ...

Furbo ::

Morda imaš preveč adblokerjev :)
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

M-XXXX ::

Ni razlike...

MrStein ::

Hmm, a ni mogoče filtrirati samo po oglasih tipa "PRODAM" ?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

_marc_ ::

MrStein je izjavil:

Hmm, a ni mogoče filtrirati samo po oglasih tipa "PRODAM" ?

Tega filtra tudi jaz ne najdem. Še posebno je to moteče npr. pri telefonih, ko je na vsak deseti ˝kupim˝ oglas, le eden oglas za prodajo.

111111111111 ::

M-XXXX je izjavil:


Ni gumba...

Poskusi z drugim browserjem.

retro99 ::

gradski je izjavil:


@retro99 in @hazawa - v kolikor bosta še kdaj prodajala na bolhi, predlagam da napišeta da stvar dela (ker sta jo stestirala), ampak glede na to, da je rabljena stvar, ne moreta jamčiti za delovanje, ko stvar prejme, torej garancije in vračil ni in pika. Potem pa naj se vsak zase odloči, ali bo kupil ali ne. Pri komponentah večje vrednosti, pa osebni prevzem, kjer se tudi na licu mesta stestira in se odloči ali bo kupil ali ne.

V kolikor bi meni kupec kljub temu grozil z ovadbami, bi mu mogoče vrnil denar, samo zaradi ljubega miru. Nikoli nisem na bolhi prodajal kaj takega, da bi obogatel, ampak osiromašil tudi ne bom, če mu vrnem nazaj denar. Ampak tak kupec pristane na moji črni listi zavedno in mu nikoli ničesar več ne prodam.


Ne glede na to, kaj bi se napisalo, nekatere skrajne primere med katere nedvomno moram uvstit mojega, ne prepreči še tako natančen oglas. Menim, da v takih primerih niti navedba v oglasu, da poznejše reklamacije niso možne ne pomaga. V oglasu bilo naveden natančen popis stanja in uporabe prodajane zadeve, s čem je bilo testirano pred izgradnjo, z vsemi priloženimi slikami....načeloma bi se kot takega lahko prodalo tudi preko pošte, če ne bi bilo moje paranoje zaradi številnih dogodkov s tovrstnimi poskusi prevar.

Tudi sam vedno rečem ob prodaji, da če vam ne ustreza, ga lahko mirno vrnete naslednji dan in se vedno raje izognem nepotrebnim nevšečnostim, če ni treba. Da mi pa nekdo po več kot enem tednu začne groziti s prijavo na policijo in mi očitati, da je bil ogoljufan ter mi skušati podturiti nazaj "nedelujočo" zadevo, ki je vedno delala tako kot mora (in bila v dolgoletni osebni uporabi, tako da točno vem, kako se je z njo delalo od prvega dne uporabe), tega pa tudi sam ne morem sprejeti.

Moj nasvet bi bil, da se je bolje izogniti prodaji specifičnih rač. stvari kot je recimo procesor, saj je enostavno preveč spremenljivk, ki vplivajo na to, ali bo kupec sploh uspel zadevo preizkusiti, pravilno vgraditi, uporabljati.... Očitno je za ljudi guglanje, pravilna uporaba paste, ustrezna izbira matične plošče, ustreznih ramov ... ali pa vsaj iti na rač. servis, ko ugotovi, da mu nekaj ni jasno... prevelik izziv oz. manjši kot je težiti prodajalcu in trošiti davkoplačevalski denar s podajanji ovadb zaradi lastne nesposobnosti.

bedarija ::

vse kar si napisal ne bi igralo nobene vloge, če bi se stvar pri tebi na domu preizkusila in se podpsial list o prodaji delujoče robe. če mu pokažeš da dela in potem one ne zna (kot si napisal) @"sploh uspel zadevo preizkusiti, pravilno vgraditi, uporabljati" to ne igra več nobene vloge pri nakupu.

Luk as ::

Kaj pomeni oziroma kdaj, kje je napisano pod sporočilom: Pročitano.
Razumem, da to pomeni prebrano, toda ne napiše to pod vsakim sporočilom, kljub temu, da vem, da ga je oseba prebrala, ker sem dobil že odgovor?
Tole je res postal en velik zmazek.
Moje pripombe:
Ni možnost blokirat uporabnika.
Ni možnosti: samo Prodam.
Statistika oglasov ni pregledna kot je bila prej.
Ni samodejnega izpoljnjevanja v iskalniku.
Ni možnosti sortiranja samo po fizičnih osebah.
Pa še bi se našlo.
Upam, da to kdo bere od vodilnih na Bolhi!
Ker podpora, pomoč oziroma kakorkoli bi temu rekel, na bolhi ne deluje, oziroma se ne odzivajo na podane predloge.

bedarija ::

na bolhi ni več možno objaviti ogalsa brezplačno? meni ponudi samo 14 dni ali 30 dni oboje za plačat do 2€. čas je za novo market stran

hojnikb ::

odvisno kaj prodajas
#brezpodpisa

Luk as ::

Telefonija in Turizem ostalo je več ali manj brezplačno. In to je plačljivo že par let ni to od včeraj.

Anney ::

Tudi mene so razjezili z plačljivimi oglasi, me ne vidijo več. Pa res občasno kaj prodajam, in hočem prodati dva telefona in mi oglase deaktivirajo, ker sem pač dal pod klasične. :D Naj imajo, sicer zarad mene se ne bodo sekirali pa vseeno. Slaba luč. 2€ pa iz principa ne dam, je dosti drugega za prodajo.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Furbo ::

Kako bi poimenoval ta tvoj princip, ki te ovira pri tem? Stiskaštvo, skopuštvo.. kaj drugega? :)
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Anney ::

Veš kako, nategancija ljudstva. (ne rabimo biti nategnjeni na vsakem koraku, je tako?)
Dandanes imaš izbiro, če želijo tako naj tako, sami se pogrezajo. Internet je širok pojem.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

recmajkemi ::

Saj ne morem verjeti, da to pišem na ST.
Bolha je ohranila brezplačne oglase, vendar ob takšni obiskanosti kot jo imajo so si privoščili grafični vmesnik na način, kateri marsikomu ni razumljiv in mogoče misli, da je edina možnost plačljiv oglas. Razen turizma, mobi in nepremičnin mogoče še kakšne kategorije so ostale brezplačne. Oglas objaviš v trenutku, ko pritisneš objava oglas na strani kjer ga vnašaš. Vmesnik te pelje na naslednjo stran kjer razen osrednjih treh gumbov ostale povezave ne usmerjajo k plačilu. Če te pa trije gumbi na sredini zmedejo si pa ena izmet tistih na katere je oblikovalec spletne strani Bolha ciljal.
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

MrStein ::

Ciljal je eno, zadel pa "uporabniki zapuščajo Bolho".
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Anney ::

Verjetno imajo vizijo, bodo že nekako, tudi brez nekaterih uporabnikov. Sam raje v kanto vržem, kot plačam za oglase ( pa mi ni problema, princip, voluharstvo), živijo naj pa od nečasa drugega (deep mind). Packi. Obstaja FB in ostli oglasniki. Naj jim bo zemlja rahla.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Skylord ::

Ja prav sekirajo se zaradi tebe.

Anney ::

To vem, da ne, sem pisal že zgoraj. Veš gre pa po pricipu eden na eden. Men je itak vseeno, pač mnenje podam in odstranim profil. Res sem bil presenečen nad plačljivimi oglasi, verejetno si lahko privoščijo. Amapk dandanes imaš xy opcij, malo so pozni.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

matobeli ::

V resnic so vse druge opcije slabše, FB market je popolnoma nepregleden, nekaj bolje je z specifičnimi skupinami, ampak tam ke zaprt krog. Prodajko je neka kopija Letgo ki deluje sam na telefonu, ima premalo kategorij ter se tudi ne prijema. Da ne omenjam Salomona in drugih dinozavrov.

Bolha bi bila čisto ok če bi že enkrat vrnil opcijo obnavljanja večih oglasov na enkrat.

Skylord ::

Anney je izjavil:

To vem, da ne, sem pisal že zgoraj. Veš gre pa po pricipu eden na eden. Men je itak vseeno, pač mnenje podam in odstranim profil. Res sem bil presenečen nad plačljivimi oglasi, verejetno si lahko privoščijo. Amapk dandanes imaš xy opcij, malo so pozni.

Ne vem kaj jokaš potem tukaj na forumu. Že večkrat je bilo povedano, da to ni pravi naslov.
Ravno zaradi takih kot si ti je tako kot je.
In ti plačljivi oglasi niso od včeraj oziroma od posodobitve strani temveč že par let.

matobeli je izjavil:

V resnic so vse druge opcije slabše, FB market je popolnoma nepregleden, nekaj bolje je z specifičnimi skupinami, ampak tam ke zaprt krog. Prodajko je neka kopija Letgo ki deluje sam na telefonu, ima premalo kategorij ter se tudi ne prijema. Da ne omenjam Salomona in drugih dinozavrov.

Bolha bi bila čisto ok če bi že enkrat vrnil opcijo obnavljanja večih oglasov na enkrat.

Ja saj ni tako slabo samo par stvari bi bilo treba pošlihtat. Samo kaj, ko jim toliko časa traja. Dela pa za par minut za enga ta pravga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skylord ()

The Player ::

Bolha je pač tako velika, da si lahko privošči kikse kot tale UI/UX, da te direkt po objavi oglasa vrže na plačlji oglas. Če bi jaz naredil neko stvar s slabim UI/UX-om bi me pa takoj raztrgal. Tudi mene je recimo to sprva zmedlo, ampak sem kmalu opazil v "katem grmu tiči zajec".

Alternative žal niso kaj boljše. Letgo je šel stran. Na FB in Prodajkotu pa imam ponavadi opravka s samimi troli, tako, da bolha ostaja.

opeter ::

Anney je izjavil:

Veš kako, nategancija ljudstva. (ne rabimo biti nategnjeni na vsakem koraku, je tako?)
Dandanes imaš izbiro, če želijo tako naj tako, sami se pogrezajo. Internet je širok pojem.


Objavi oglas na npr. nemškem eBayu ali pa Amazonu in nam potem poročaj, kako je šlo. Tam imaš že pri objavi oglasa določene plačljive opcije ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Skylord ::

Seveda škrtaški slovenci, ki bi radi vse zastonj, prodajal bi zastonj, kupil bi zastonj. Ne zavedamo se pa, kako imajo drugi, drugje urejeno.

matobeli ::

Kako pa imajo?
Ebay ti pobere max. 10% kupnine, ko izdelek prodaš in od cene po kateri izdelek prodaš, brez vštete poštnine. Nudijo pa bistveno večji trg, bistveno večjo in boljšo platformo, možnost posredovanja v sporih...

scipascapa ::

je ebay res 10%? nekje sem bral 30%?

jocoj ::

matobeli je izjavil:

Kako pa imajo?
Ebay ti pobere max. 10% kupnine, ko izdelek prodaš in od cene po kateri izdelek prodaš, brez vštete poštnine. Nudijo pa bistveno večji trg, bistveno večjo in boljšo platformo, možnost posredovanja v sporih...
Narobe. Všteta je tudi poštnina, slovenski davek 22% na provizijo in konec koncev še paypal provizija za plačilo izdelka. Na koncu si na okrog 20% končne prodajne cene. Poleg tega tudi objava oglasa ni v vseh kategorijah brezplačna in tam kjer je je to 30 ali 50 oglasov max na mesec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jocoj ()

jocoj ::

Anney je izjavil:

To vem, da ne, sem pisal že zgoraj. Veš gre pa po pricipu eden na eden. Men je itak vseeno, pač mnenje podam in odstranim profil. Res sem bil presenečen nad plačljivimi oglasi, verejetno si lahko privoščijo. Amapk dandanes imaš xy opcij, malo so pozni.
Plačljiv je zelo majhen delež oglasov. Na žalost so me njimi tudi telefoni, ki se pač zaradi tega bolj preprodajajo po facebook skupinah. Za vso ostalo kramo je bolha svetlobna leta pred ostalimi oglasniki v SLO. Kljub kritikam na izgled in funkcionalnost, moram priznati da končno deluje tekoče. Ker kar je bilo zadnjih nekaj let, je bilo praktično na trenutke neuporabno.

recmajkemi ::

Anney je izjavil:

Verjetno imajo vizijo, bodo že nekako, tudi brez nekaterih uporabnikov. Sam raje v kanto vržem, kot plačam za oglase ( pa mi ni problema, princip, voluharstvo), živijo naj pa od nečasa drugega (deep mind). Packi. Obstaja FB in ostli oglasniki. Naj jim bo zemlja rahla.


Se mi zdi, da še vedno nisi dojel, da lahko brezplačno oddaš oglas, razen tistih nekaj omenjenih kategorij.
Kaj pravzaprav prodajaš?
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

borut_p ::

Anney je izjavil:

Verjetno imajo vizijo, bodo že nekako, tudi brez nekaterih uporabnikov. Sam raje v kanto vržem, kot plačam za oglase ( pa mi ni problema, princip, voluharstvo), živijo naj pa od nečasa drugega (deep mind). Packi. Obstaja FB in ostli oglasniki. Naj jim bo zemlja rahla.


Po takem si ti pravi voluhar. Nekdo nudi storitev in celo pricakuje placilo - waaw. Snowflake

Machete ::

Res malo debilirate s takimi, da raje v kanto vežeš, kot plačaš oglas. Jaz ful stvari prodam in kupim. Malo je hobi, malo se ujame kak euro, malo se stvarem podaljša življenje, in nikoli nisem še plačal, razen parkrat nekih boostov za pozicijo na začetku kategorije. Vi bi radi, da vam postavijo infrastrukturo in še plačajo, da kaj prodate. Madona logike zahojene. Ni čudno, da smo daleč za razvitimi državami povsod.


Kakorkoli, danes dobil tole: Pozdravljeni,

zahvaljujemo se vam za registracijo računa kupca na bolha.com.

Za aktivacijo uporabniškega računa kliknite tukaj.

V primeru težav z aktivacijo to sporočilo posredujte na naslov podpora@bolha.com.

Želimo vam uspešno prodajo
ekipa bolha.com


Malo nenavadno po 13. letih računa. Iz maila podpora@bolha.me.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Furbo ::

Lahko je kdo drug vnesel tvoj mail. Moji sestri je ena koza 3x registrirala svoj facebook na njen mail.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

estons ::

Machete je izjavil:

Malo nenavadno po 13. letih računa. Iz maila podpora@bolha.me.


Phishing. Pejt pogledat na www.bolha.me - ni legit website. Ne dotikaj se maila, samo zbriši.

Machete ::

estons je izjavil:

Machete je izjavil:

Malo nenavadno po 13. letih računa. Iz maila podpora@bolha.me.

Phishing. Pejt pogledat na www.bolha.me - ni legit website. Ne dotikaj se maila, samo zbriši.


Kul, hvala, saj se mi je zdelo, nisem pa preverajl ali klikal.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

bronco ::

Tudi sam sem že veliko stvari prodal in kupil na bolhi,pred dnevi nakup rabljenega laptopa,200€, super zadeva, dela tako,kot mora , baterija zelo dolgo drži, pa je star 5let.Če sedaj crkne, naj grem na policijo???? Lepo vas prosim. Nove stvari crkujejo,pa ,da ne bi stare. V glavnem, same dobre izkušnje z bolho.
««
14 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov brezplačni mali oglasnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
645561 (3012) matobeli
»

Bolha plačljiva (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14935622 (12975) kamiKaZaA
»

Je Bolha poginila med operacijo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
8016611 (6373) FTad
»

Diler.si - uradni Bolha killer je live (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24050234 (24158) Blinder
»

Z bolha.com je konec - kam naj grem? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7419503 (15137) Ziga Dolhar

Več podobnih tem